Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
26. aug 2009

luci dik, som slepa 😀

ja som si povedala, ze moja max. hranica za kocik je 10 tis, nie ze by som dietatku nedopriala, ale je zbytocne platit za kocik 25 alebo 60 tisic

kamoska z Prahy kupila kocik za vyse 60.000 mohli si to dovolit, ale asi sami zistili, ze je to zbytocne, lebo minule ked tu bola na navsteve mali stary sportovy kocik za par korun a aj oblecko kupovala malej len v second hande

marika1902
26. aug 2009

luci,
mne sa praveze ta skratka Beky velmi paci ale ja neviem preco ja mam stale pocit ze to bude chlapcek cize Lukasko ako tvoj drobec.

zuzana1971
26. aug 2009

lubkamik brio je krasny, ja uz som si ho raz na nejakej stranke pozerala, ale mne sa zda drahy, tych 15 tis je tusim len za hlboku verziu?

lucinka1104
26. aug 2009

zuzi však neni zač
marika no neviem ,ale zuzka bude mať chlapčeka si myslím.....
ja osm pri synovi mala v 12 tt všetky veci modré pokúpené bola som si istá že to je chlapček teraz si skôr myslím, že dievčatko,ale stále o babetku hovorím ako o nom 😵

marika1902
26. aug 2009

Zuzi,
ja dufam ze je to za vsetko aj s vajkom aj sportova nasada

tantama
26. aug 2009

No kočky ja neviem mne sa celkom pozdáva aj DEMA 🙂

zuzana1971
26. aug 2009

marika, ja som bola prve 2 mesiace presvedcena, ze to bude chlapcek, aj mi to vychadza vo vsetkych tabulkach a vypoctoch
ale teraz si zacinam mysliet, ze to bude dievcatko, ale mozno je to len moja tuzba 😀

a asi pojdem v 10-11 tyzdni na tie geneticke testy, ze co to bude

lubkamik
26. aug 2009

Myslim ze len sportova je 15 tis 😒 Spolu asi vyjde okolo 20...

zuzana1971
26. aug 2009

luci, ja chcem dievcatko 😝
vsetci mi hovoria, ze chlapcek, este aj tie tabulky 😝

zuzana1971
26. aug 2009

lubkamilk, ved nech si kazdy kupi co sa mu paci a na co ma...mozno to niekomu zaplatia svokrovci, rodicia...mne nema kto, a ako slobodna mamicka urcite nedam za kocik 20 tis aj keby sa mi ako pacil 😝

tantama
26. aug 2009

zuzi mne pri Davidkovi tabujky slubovali babu a všetci hovorili že to bude dievča a bol to chlaček.... 😀

lucinka1104
26. aug 2009

no u mna teda aby som bola presná lebo možno maš pradu to bolo podobne do 8 tt že dievčatko,ale od 88 tt som si bola istá že chlapček a nemenila by som ani za svet, zase by ťa ochránil a chlapčekovia su mamičkári 😀

lucinka1104
26. aug 2009

od 8 tt 😝

lucinka1104
26. aug 2009

ja by som brala aj druhého chlapčeka kľudne ,ale nesmel by byť taký nespavý čertík

marika1902
26. aug 2009

no asi aj moja tuzba je mat chlapceka alebo mozno to koli manzelovi lebo ten sniva ako bude chodit s drobcom na ryby a na polovacky asi ma nakazil

zuzi kde najdem take sikovne tabulky?

marika1902
26. aug 2009

baby a mne je to v podstate jedno dolezite je aby boli zdravi

lucinka1104
26. aug 2009

no určite , kedže mne Lukáško po pôrode takmer umrel nič nie je dôležitejšie ako zdravie diťatka

tantama
26. aug 2009

nič na svete nie je dôležitejšie ako zdravie detí.. a ja úplne jedno koľko dáme za kočík..... hlavne že bude pri nás naše zlato...... a aj lacné sú pekné a praktické

marika1902
26. aug 2009

holky chcem sa jedno pytat. moze orgazmus niako ublizit dietatku. 🙄 mala som po nom strasne bolesti. 😖 tak strasne som sa vylakala.

tantama
26. aug 2009

počuj marika a neboli ste moc divoký 😀 neviem či to može miminku ublížiť ale radšej sa spýtaj lekára čo on na to 😉

zuzana1971
26. aug 2009

marika nakukni do mojho fotoalbumu, mozes si tam vypocitat aj odkopirovat, na tie druhe neviem ci na tomto fore boli linky, alebo inde...

marika1902
26. aug 2009

Tantam,
praveze sme boli velmi opatrny davali sme si majzla 😀

zuzana1971
26. aug 2009

marika, no ja by som to s divokym sexom neriskovala 😝

marika1902
26. aug 2009

Zuzi,

podla tabulky co mas v albume to bude chlapec, dakujem 😀

tantama
26. aug 2009

zuzi aj mne tam vyšiel chlapec........to bude zaujímavé 😀

marika1902
26. aug 2009

Zuzi,
fakt sme nemali divoky sex davame si velky pozor dokonca sme si zistovali ake polohy su v tehotenstve bezpecne a praktikujeme iba tie.

zuzana1971
26. aug 2009

marika, spytaj sa radsej lekara, aj ked je to trapne trochu sa ho pytat take veci...verim, ze aj tvoj partner si chce prist na svoje, ja by som to ale neriskovala s orgazmom, ja ani so sexom, ale zalezi na kazdom ci vydrzi 9 mesacny celibat 😝

lucinka1104
26. aug 2009

zuzi netreba 9 mesačný celibát len prvé 3 mesiacesi treba davať pozor čo sa páči matke myslím tým orgazmus páči sa aj dieťatku

tantama
26. aug 2009

aj mne sa zdá 9 mes vela 😀 asi kazdý podla chuti ale opatrne

civavava
autor
26. aug 2009

cafte babule, som sa zobudila, spravila s hribikovu polievku mnam 🙂

martaina, gratulujem k srdiecku!! a aj k tehu-knizke 🙂

ja budem kupovat kocik a vecicky ako zuzka, az po vianocnych vypredajoch. mam uz svojho favorita, ale uvidim este ci nenajdeme nieco lepsie, resp. za kolko ho budu predavat po zlavach. Tunak su teraz tiez ze letne vypredaje, maju super zlavy na kociky az 50%, ale este je velmi skoro.....

mne lekar povedal ohladne sexika ze pozor si treba dat prve 3 mesiace, resp. da sa aj vtedy ale ze "pomaly" 😀 a potom by to malo uz byt OK 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre