Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
22. jan 2010

ja som na tom ako Blondy, varit ma bavi,dnes som obila parizske rezne a zemiaky na masle a ma potesilo ze polovicka radsej papa doma ako u mamicky 🙂, ale pecenie nie je moja silna stranka, max, strudlu aleo satocky s lekvarom, jasne ze cesto kupim 🙂 naplnim a hotovo, smotanova torta u nas doma vedie na 1 mieste, a teraz sme si zacali kupovat hotove torty, tie co su mrazene, ...
a vikend, tak to fakt netusim co bude, uvidim ako sa budem citit, tak podla toho si pravime program

blondy12
22. jan 2010

inac ta torta smotanova sa moze presne robit aj s pudingom...ale mne to viac chuti s tou smotanou... 😀

stacynka
22. jan 2010

toto sa da do misky dva pudingy ole (to su take ine nevarene pudingy) a dve slahacky a dvoje mand. v konzerve a zatrepes, musi to byt dobre uzatvaratelna miska, a vznikne perfektny krem, sak skus niekedy

blondy12
22. jan 2010

urcite si este raz vypytam recept 😀 ..ked budem doma...lebo teraz urcite aj ked si to zapisem tak stratim

veve23
22. jan 2010

aj mne viac chuti so smotanou a jahodkami, ja ju robim dost casto, ovocie dam ake je doma a piskoty a smotanu mame stale doma...

kika29
22. jan 2010

no ta vy užkde ste pri tortách. ja som ju robila minulý týždeň prvykrát a bola super.

dejna a kde si kúpila tie nočné košele aj ja si musím kúpiť. len tu u nás je samí číňan. 😝

moni
22. jan 2010

jaaaj, piskoty su dalsia vec ktora mi chyba!
to je najhorsie ked ma clovek na nieco chut, a ani za toho oneho si nemoze dopriat 🙄

stacynka
22. jan 2010

inak aj ja potrebujem nocne kosele ale nechcem tie s dierami, chcela by som s gombikmi ale nie take babkovske a nemuseli by stat majland

stacynka
22. jan 2010

no idem baby, pekne kecajte ked vladzete, mne uz je nejak nepohodlne na tom gauci idem do postele, inak ja uz vobec nemozem byt na chrbte totalne mi ostane zle... a na boku ma zas klby bolia tak sa vrtim jak ventilator, ale nejak vydrzime uz....

veve23
22. jan 2010

moni...take klasice piskoty tam u vas nemaju.....ja so zila necele 3 roky v rakusku a tiez somala problem ze tam mali len tie dlhe, tieto nase gulate asi maju len u nas a mozno v cechach, mala by si si casom nechat posielat aby mala tvoja mala ked uz bude papat, vsak piskotky to je klasika 🙂

dejna3
22. jan 2010

kika, košele som kúpila v obchode s tehu oblečkom, majú tam teraz po vioanociach výpredaje...

blondy, mm nemá čas sám skočiť k holičovi, lebo je furt v práci 😝 už má tie valsy fakt otras, vyzerá jak mladý habera s fúzikmi 😝 😝 😝

moni
22. jan 2010

veve, hej maju tie podlhovaste, ktore sa davaju do tiramisu, ale to nie je ono 😅
inac, v new yorku je obchod zo slovensko-ceskymi vecami takze raz za mesiac-dva robim objednavku, ale naposledy som zabudla na piskoty 🙄

kika29
22. jan 2010

dejna nedáš fotečku košiel do albumu?

dejna3
22. jan 2010

Kika, toto je rýchlejšie 😉

túto mám, ale v tyrkysovej farbe:
http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/nocni-kosi...
a túto s ovečkami:
http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/nocni-kosi...

okrem toho mám doma ešte 2 na gombíky od minulého tehu, tiež tá istá značka, takže už mám komplet zásobu 😉

moni
22. jan 2010

ja teda v koseliach neviem spat vobec, vzdy sa mi to vyhrnie az pod pazuchy 😅 budem musiet nejake pyzamo asi poriesit.

veve23
22. jan 2010

moni, tak aspon nieco, to by ma nenapadlo ze aj tam bude obchod s nasimy vyrobkami..ale zas urcite je tam dost cechov a slovakov.....ma ten obchod www, by ma fakt zujimalo co tam maju 🙂 len tak zo zaujimavosti

dejna3
22. jan 2010

ja som asi celý život spávala len v tričku a nohavičkách... ale keď sme s drahým bývali ešte u jeho babky, tak som si nakúpila nejaké pyžamá a košele, nach sa tam pred babičkou 80-tničkou nepretŕčam... a nejak som si zvykla... síce zo začiatku som aj ja mala nočnú košeľu až pod pazuchami 😀

moni
22. jan 2010

v oblastich kde zije viac slovakov/cechov su aj kamenne obchody (chicago, ny), ale my mame na okoli len rusky, polsky a balkansky obchod 🙂 vela veci sa da nahradit, alebo postupne najdes cosi co sa ako-tak podoba, ale jednoducho niektore veci cloveku chybaju 😅 napriklad taka horcica 😅
takze ked to na mna pride 😀 objednavam od tychto:
http://www.slovczechvar.com/?lang=sk

veve23
22. jan 2010

ja tiez neviem spat v koseliach, ja len tielko a trenky.....tak ale dufam ze tych par dni v nemocnici niak vydrzim

veve23
22. jan 2010

som to pozrela, sranda, to si ani clovek neuvedomi ako mu chybaju urcite veci a nemoze ich mat hned, alebo vobec, ale presne jak si pisala , da a aj nahradit ale to asi neni ono, aspon ze su tam taketo obchody, ze ked fakt treba si raz za cas objednas.......
...idem pospat..................dobru noc.....male kope jak dive,...tak asi uz chce haji

vejula
23. jan 2010

čavte kočky, a vy čo????? Spíte ešte 😀 To sa mi ešte nestalo že by som tu bola prvá 😕 Tak mám premieru 😉

blondy12
23. jan 2010

ahoj veji ..tak gratulujem 😀

jaj ja som dnes dostala taky trosku strach z porodu..ze co to bude 😅 ...nechodim ani na ziadne predporodne pripravy...tak snad to zvladnem aj bez toho...

vejula
23. jan 2010

vdaka blondy 😀
No ja si myslím že na tých prípravách ti sice povedia kedy čo a ako, ale či v rtých bolestioavh budeš rozmýšlať nad tým čo ti hovorili na príprave 😅 😅 😅 to dosť pochybujem 😒

zuzana1971
23. jan 2010

ahojte 🙂

zuzana1971
23. jan 2010

idem si ja pospat, nejako som unavena 😝 z toho nicnerobenia 😀

ninuska8
23. jan 2010

ahoj baby neviete poradit nejaku dobru stranku na pekne detske kociky? nesce sa mi tu cumiet do googlu, diki

cicimon
23. jan 2010

neviete na co sa pouziva podlozka na kupanie konkretne? lebo neviem, co sa to zmesti do vanicky

http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/koupaci-podl...

blondy12
23. jan 2010

cicimon v podstate na to aby si tam babo polozila a nemusela ho drzat jednou rukou a druhou umyvat...no len mne ta hubkovita pride taka divna lepsie su asi tie klasiky...iba latka..ta ti ani tak nenasiakne tou vodou..a ty zas nedas tolko vody do tej vanicky .....

cicimon
23. jan 2010

neviem, ake su rozmery vanicky na sirku, ale neviem, ci by sa to tam zmestilo.... uz mam par veci vybratych z tej www, ale samu musim predsvedcit, ci chcem bielu vanicku a mozem konecne nieco objednat 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre