Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
27. jan 2010

ahojte,tak my sme prisli z metra aj s postielkou a matracom 😵 taka klasicka-blede drevo a da sa nastavit do 3roznych vysok.ked si k tomu predstavim ten baldachyn a perinky,juuuuuj 🙂 a mala super cenu-46 eur aj s DPH a matrac 12eur.
inak baby,mne vcera dr.nic nehovoril,ze by som sa mala objednat niekam na prietoky 😕 on mi spravil len klasicke meranie-hlavicka,brusko,stehenna kost a ukazal mi srdiecko-bolo vidiet ako je rozdelene na 2casti-teda povedal mi,ze to su chlopne.jejda,ja zacinam mat normalne strach,ci je vsetko ok,lebo ani v 20tt mi nepovedal,ze by som sa mala objednat niekam na morfo-ja som bola v tom,ze mi ho robil on pri tom utz v 20tt 😕

grekyna23
27. jan 2010

blondy aj ja ti drzim palce na skuske a dufam, ze ta ta choroba nelapne, ja uz od nedele fufnim, mam plny nos, no v noci je to katastrofa spat a dychat ustami a este si ani polohu neviem najst 😠
seuska, ja som pocula, ze pri chlapcoch je chlpatejsie brusko, lebo vlastne tie chlapske hormony mas v tele.....
a mne inac na nohach tiez skoro nerastu a velmi mi to vyhovuje 😅
a na zahu, ze aj pukance a mandle
a ta panva a podbrusko aj mna boleli a tiez som si myslela, ze v tehu je to normalne a ked som to povedala dr. tak ma skontrolovala a zistila, ze male ma moc nizko hlavicku, tak ideme na PN, ale mozno nie je bolest ako bolest

seuska
27. jan 2010

pivo, mandle, fatru no to je kombinacia, ale musim vyskusat vsetko dnes lebo ma to nejak ta zaha pali cely den...

tak sme sa boli s mimi "vyřádit" v obchodiku, nakupili sme 6 ks ruzoveho odevu 😀 😀 vecer hodim do albumu jak pridem z prace....

cheerlady
27. jan 2010

no inak k tym chlpom-ja mam brusko chlpatejsie,ale nie je to nic strasne,aby ste si nemysleli 😀 a ostatne som nejak nespozorovala zatial. a mna tak bolel bok asi mesiac a pol dozadu v noci ale hrozne-som sa stale tocila a na ktory som si lahla,tak ten ma hned zacal boliet ☹

gajana1
27. jan 2010

Ahojte kočky mne na zahu pomahaju oblatky tie klasicke podlhovaste 😉

cheerlady
27. jan 2010

ozaj a vcera som kupila knizku pre drobca-na lepenie fotiek a zapisovanie vsetkych vyznamnych veci 😀 vecer dam uz konecne do albumu aj s vecickami aj s bruskom-ehm,teda brusiskom 😀

kika29
27. jan 2010

nebojte sa nieste samé čo sa napchávate ja musím stále niečo chrúmať a je mi jedno čo 😀 sladkosti mňam ovocie tiež hlavne mandarinky pchám teraz vela do seba no hrúza vždy dačo a potom sa neviem vy......ť 😀

no vidím že už mám bruško u medzi vami len vejula zdá sa mi že si ma tromfla 😀

civavava
autor
27. jan 2010

kamilka, aj tvoje brusinko je tam 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

a inak, tento rok na vyrocie budete mat ten naj-najkrajsi darcek zo vsetkych, eh? 😵

juuj baby kde vy chodite na tie lacne matrace..ja som za nas dala 150 EUR, vraj je to nejaky specialny...je sice fajn, ze je aj vacsi - 70x140, ale aj tak 🙄 asponze usetrim na inych veciach, co su zas na SK drahsie, jak tu....

seus, tesim na fotecky novych veciciek pre Sasku 😵

vejula
27. jan 2010

joj kami 😅 mnam aj ja lubim vianočku s maslom a v Bille byvá taká domáca - ručne pletená s hrozienkami a sekanými mandlami, mnááám... Inač mne zas strašne chutia selské jogurty, su drahé jak fras ale niekedy proste neodolám, včera som mala s čiernymi ribezlami 😝

No a učenie, hmmm, tak včera mi to celiom šlo a dnes sa zas neviem do toho pritlačiť aby sim začala 😅

Ahoj martinka 😉

minius
27. jan 2010

martinka vitaj! a gratulujem k dievcatku!

Civi tak si to tam uzite, v dobrom vam zavidim 😉 len tak si pekne oddychnut a porelaxovat pred prichodom malickeho 😵
Aj ja xcem!!! 😠 😀

babenky vy tu o takych dobrotach ako klobaskach, ja tu uz slinim a este take dobre domace 😝 😝 😝

no ja vypijem kavicku a hur sa do prace, treba este pozehlit a dnes ma po prvy krat k nam prist druhej polovicky sef na veceru 😖 tak budem cosi vyvarat (no to dopadne 😀 ) ked nie objedname cinu 🙂

kamilakd
27. jan 2010

cheeer to je super cena tak sa teraz vytesujes...aj ja mam taky dennicek mojho dietatka tiez planujem don dnes lepit...ale ocinovi som slubila ze idem piect krtkovu tortu a vecer si na nej pomlsame 😀 Vejulcek skoda ze si tak daleko by sme ta na mlsanie pozvali ked ma rada sladke

grekyna ale inak sa citis ok akurat musis sa troska setrit ze???tak davaj na seba pozor

seuska ja som vcera jedla aj mandle aj pukance a dnes som kupila do foroty fatru 😀 inak ja si davam aj pepsinu
len teraz som nemala...

gajana chi na kazdu zabera ine sranda ze? a co princeznicky? malinky ich bude ochranovat ako velky brat zacnite uz setrit na daku gulovnicu ako odhanac napadnikov

kikus ale ja by som futr daco morzovala teraz som si nacistila mrkvu 😀 a skusim take zdravsie 😀 len neviem do kedy ma to bude drzat a zatial este nemam problem s kakuskanim...inak ja som sa uz pristihla ako stale rozpravam zdrobneninou 😀 😀 😀

civavava
autor
27. jan 2010

juj jake chute si mi kamilka marodba, s tou kolbaskou.....
sk***a dieta .... 😠
inak tlacim asi 5u mandarinku a v chladnicek mam nakrajane kiwi 🙂)

mini, aj ja sa tesim, ze si oddychneme..inak, my mame od svadby taku tradiciu, ze kazdy rok , ked je 13.marec, ideme bud niekam na vikend, alebo aspon v ten den na nejaku super veceru a do kina, alebo na masaz... 😵 dobry zvyk, no nie? 🙂))

vitaj martinka medzi nami 😉

civavava
autor
27. jan 2010

sory za preklepy, som tym myslela, ze kamilka ake chute si mi narobila s klobaskou 😀 😝 😀

tantama
27. jan 2010

martinka viaj v aprilovkách 😀
civi aj ja už budem musieť moju sloniu postavu nacpať do objektívu a poslať ti ... len hádam to nebude ako skupinové foto 😀
kami ideme 3.2. tak dúfam že rastie lebo inak sa s ňou až do pôrodu neprehovorím... tak budeme mať tichú domácnosť..... 😀 😀 😀 😀 😀

civavava
autor
27. jan 2010

fiiha mini, tak ta caka spolocensky vecer, tak dobre navar, aby sefino bol spokojny 😝
a to co k vam ide, len tak? 😲

civavava
autor
27. jan 2010

😀 😀 😀 😀 tantami

kamilakd
27. jan 2010

civka no u nas to vyrocie veru bude specatene 😀 len dufam ze nie presne na ten den...s klobaskou zacala vejulka ale ja si zmorzujem mrkvu budem si pripadat ako hlodavec oriesky mrkvicka 😅 boooze no masazicka nejaky welnesik ach pojdem veru ked domino podrastie 😀

vejulcek presne ta v bile je naj 🙂 a ake su selske jogurty?hmmm no vyskusame

minius sak objednaj tu cinu naserviruj a mas navarene 😀

kamilakd
27. jan 2010

😀 😀 😀 😀 tami to by si jej vyvjedla??? chuda male 😀

minius
27. jan 2010

tantamka ty si riadny pripad 😀 😀 😀 mala pri tebe aj tak asi nema na vyber a pekne pribera 😉
Budem vam na 3 drzat silno palceky.

Kamilka asi to aj tak urobim ja som taky kucharsky anti talent, to nam vzdy tie poziarne alarmy piskaju ked ja nieco vypekam 😀

Civi len tak nas pride pozriet do noveho a ze este predtym ako sa maly narodi.
A to s tym vyrocim to mate pekne urobene, ono to aj vztah udrziva pekny ked sa nieco robi (poniektory iba na to vyrocie 🙄 )

veve23
27. jan 2010

no jak sa tu bavite o jedle, ja moc teraz netlacim, uz ani cokoladky nie, skorej jak kami pisala vianocka s maslom a dzemom a kakao, ale snazim sa stravovat zdravo 😒 , len niekedy to nevychadza, som si udulila masko na zeleninke ze dam lahku stravu, ale dala som si k tomu zdrave hranolky 😀 a to sa lutujem ze je so mna tulen, ked uz nie mroz
my dodrziavame tiez tradiciu, nie pri vyroci, lebo este ziadne neni, ale chodime vzdy na dobru veceru 13.2 ako protest proti Sv. Valentinu, to nam raz tak zasibalo a dodrzujeme to, zvlastne ze na to si pamata polovicka, ale ked ja mam sviatok tak to by zabudol 😝
ja davam na zahu colu, dobre sa vygrgam a je to

vejula
27. jan 2010

kami no selské jogurty su také trocha väčšie, ale jeden stojí okolo 15 -16 SK 😕 Drahééé jak fras, ale včera mi mm urobil taku radosť že mi kupil 🙂 A su velmi dobré, lepšie som asi ešte nejedla 😉

Jaj kukala som albumik s bruškami, no teda, už su z nás riadne loptičky... Hlavne že papať chutí 😀

tantama
27. jan 2010

sa mi nesmejte 😀 čo mi iné zostáva.... ved ked neporastie budeme ju namiesto do fusaku do hrubej ponožky dávať????

civavava
autor
27. jan 2010

Renko ma kopka, asi sa mu nepaci tych 5 mandariniek 😀 😀

moni
27. jan 2010

ahojte, vcera nejako blbol kon, ale ako vidim dnes ste to dohnali, uz pol hodinu citam 😀

dnes bude hlupy den, mame prezentacie a musim tam tvrdnut a cakat ci na mna pride rad 😝 este mam hodinu a pol, tak by sa patrilo aby som cez to presla bo tam budem koktat 😒

pridavam sa k tym ktore pali zaha, a kedze som videla ze mala bude vlasacik, to je asi jedina povedacka ktoru vyplnime 😀

chcela som reagovat co ste rozoberali, ale jasne ze som zabudla 😀 musim si zacat pisat kto co povedal 😅

minius
27. jan 2010

tantamka uvidis aka bude Gretka hviezda v tom ruzovom overaliku 😉 uz ti to prislo?

civi asi sa Renusko zlakol takej zdravej vyzivy 😀

moni no ako dopadol scan, dala sa mala prehovorit?

tantama
27. jan 2010

minius ešte nie ale možno už je dnes v schránke oznámenie ale som v práci tak neviem.....

moni
27. jan 2010

minius, navela navela ukazala kus tvaricky 😵 stale je priecne, tvarickou k mojmu chrbatu takze teta vymyslala take polohy aby sa k nej dostala ze az. vacsinu casu mala rucicky pred tvarickou, ale nakoniec cosi ukazala, a dokonca vyplazila jazyk potvora mala 😀 pridala som do albumu nejake fotky

minius
27. jan 2010

moni mala je zlatuuuucka, uz teraz z nej vyzera taky sibalko 🙂 a sa mi zda ze sa tak potmihudcky usmieva 😀

dejna3
27. jan 2010

ahojte,
ešte som nečítala spätne, to sa nedá len tak stíhať, píšete moc a rýchlo 😀 😀 😀

s malou sme boli dnes na očkovanie, zvládla to super bez palčov, dokonca ano nechcela z ambulancie odísť, lebo sa jej tam všetky hračky očividne páčili 😀 dúfam, že nebude mať reakciu 😕 ... tipla som si správne, po odpočítaní hmotnosti oblečka váži 10kg...
už sme stihli aj prechádzku, teraz varím a periem (a koníkujem) 😉

vidím, že sa bavíte o jedle... klasika 😀 😀 zas mi chute narobíte 😀

civi, chcela som sa spýtať - tebe nazakázali ovocie, keď píšeš, že si natlačila 5 mandariniek? 😨 mne povedali, že s ovocím nepreháňať... kupujem si 100% šťavy z lisovaného ovocia bez cukru a ešte aj tie si riedim minerálkou.. 😔

moni
27. jan 2010

minius, no veru hadzala ksichty 😅 otvarala usta, spulila pusu, krcila nos 😀
no a vecer mi to dala vyzrat ako sme ju obtazovali, kopala ako diva 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre