Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
27. jan 2010

...aj oblatky, pepsi a pukance dneska kupim, lebo umreeem na to palenie zahy!!!!!! 😠

Tantami to by si snad Gretulke neurobila?????!!!!! Ved pockaj ona ti to vrati potom.... 😉

Civi Renusko nema rad mandarinky? 😉 😉 mozno by bol fakt spokojny keby si si dala klobasku....hm? Teda ja by som bola spokojna 😀

moni fotky su uzasne 🙂 mala je fakt zazrak...

kamilakd
27. jan 2010

vejulcek no vacsie chi ja kupujem tie velke tie male tegliky su o nicom tie zhltnem ani neviem 😀

moni aj ja som pocula ze ked pali zaha ze budeme mat vlasacov..chi ja ked som bola babo tak som bola plesko 😀 moni a co zabka ukazala sa????ze potvora chi nas nas pusinkoval a spulil pusku

tamipocuj to bol daky film nie ale oni mu dali na hlavu ponozku a vopchali do papieroveho desiatoveho vrecka...neboj gretka bude rast ved ked toto pocuje ine jej ani nezostane

civka to mu chuti keby to bolo opacne tak domcovi asi nechuti nic a viete ako ten skace ked jem 😀

veve23
27. jan 2010

moni , tak tej tete co jej robila zle nemohla nic zle spravit, tak si kopla ason do teba. Som citala ze nase babatka uz vidia cez brucho siluety ludi v okoli, tak si tetu zapamata a....... 😀

vejula
27. jan 2010

jeeej moni zlatučka je maličká, ale ručky mala stále na tváričke 😀 To aj náš ked sme ho už dlho pozorovali...
A to sa mi zdá alebo väčšina z vás bola na 3Dsone viac krát.....

civavava
autor
27. jan 2010

dejni, mne dal doki taky zoznam jedal s glykemickym indexom a povedal, ze vsetko to, co sa nachadza v zelenej casti, cize jedla s nizkym GI, mozem...kuk sem, mozno ti to pomoze trocha...

http://www.montignac.com/en/ig_tableau.php#bas

moni, prekrasne fotky malinkej 😵

kamilakd
27. jan 2010

dejni ta tvoja princezna je statocna super nech jej to vydrzi ved to je dieta ako pre reklamu 😉

sauska no budeme mat vlasacov ked nas tak zaha pali... 😀

moni zabka je krasna no vidis bude to tvrdohlavec ona len skusala ci aj tebe sa paci ked ta otraavuju 😀

veve to fakt? to moje rozoznava teplo ruky ked si pobehujem po brusku tak ide za rakou a kope...

ja peciem tak odskakujem aby mi tiez alarm nehukal minius sem tam sa zadari aj mne....

civavava
autor
27. jan 2010

seus, asi ma, ved ich doslova zerem kazdy den 😲

kamilakd
27. jan 2010

moni ale na svk bude mat mala napadnikov tak by si mala castejsie potom chodi domov 😀

grekyna23
27. jan 2010

no kami, musim sa setrit, mm ma strazi, ani vstat z gauca mi nedovoli. som sa mu postazovala, ze neviem ako to 2,5 mesiaca vydrzim lezat, ked uz teraz nevladzem, neviem si najst dobru polohu, aj chrbat ma boli 😠

joj ja som na klobasu nikdy nemala chut a ani teraz, radsej cokoladky a take sladkosti, dnes sme s mm zbastili pol smotanovo/cucoriedkovej torty... 😅

este pooddychujem a potom musim este nejake papirovacky do prace urobit, vypisat katalogove listy a tak, chcem to mojej nastupkyni na triednictvo odovzdat v poriadku 😉

moni, no pekne sa mala ukazovala 🙂

martinka vitaj a gratulujem k princeznicke po 2 princoch, urcite si ju uzijete 😵

blondy12
27. jan 2010

jaj moni krasna je malicka a aky nostek ma pekny...ja uz asi nepojdem na 3D...neviem co skor...tak sa pokocham aspon Vasimi fotkami..

ale moja bude asi holohlava 😅 ...len dufam ze nie po tatkovi lebo tomu sa robi uz ples a nie je stary.. 😝 😝 ..

mna nastastie zaha nepali vobec...a ani chlpy mi nejako nerastu na nohach..ja mam teda blondave..ale pomenej rastu...co viem kamoske co cakala chalana tak normalne rastli kuty na tvari..ze si to fakt musela oholit... 😀

moni
27. jan 2010

dakujeme za pochvaly 😵
to len poslednych 5 minut dala tie rucicky trosku z tvaricky prec, inac sa dobre kryla 😀 minule este aj nohami 😀

veve23
27. jan 2010

kami..hej dnes som to citala ze za svetla vidi siliety v okoli bruska, to moje asi preto vzdy prestane kopat ked vidi polovicku 😉 je to na.... tehotenstvo.academy.sk, tusim v 29 tyzdni som to citala

tantama
27. jan 2010

kami to s tým filmom neviem som to nevidela 😀 😀 😀
moni malinká ako krásne zapózovala nakoniec🙂))

martina05
27. jan 2010

Ahojte, tak ja to pomaly v práci balím a idem na cvičenie pre tehule ... Inak s tým jedlom ste ma normálne navnadili, ja sa inak snažím papať zdravo, raňajkujem ovocie, vločky, kaše a podobné blbosti, potom obed - niečo ľahšie, podľa možnosti bez cesnaku a cibule, to mi teraz hroozne vadí a na večeru celozrnný rožtek alebo niečo podobné... Napr. dnes to bude zeleninová polievočka.... Ale občas zhreším to je jasné, napr. predvčerom som mal cestoviny so smotanovou omáčkou a trávila som ich celé poobedie, čo mi tak zaťažili žalúdok 😒 😒 😒

Všetkým želám pekný zvyšok dňa a zajtra som zvedavá, čo tu popíšete ....

dejna3
27. jan 2010

moni, malá je kočka 😵 ta máš aké krásne brušinko, ja som mala také malinké, keď som čakala sofi.. teraz mám omnoho väčšie 😝
mňa záha nepálila a malinká je vlasatáááá, až kaderníčky nad ňou jajkajú 😀

petulka777
27. jan 2010

Ahojte baby,tak uz som doma z nemocky,mala som super spolubyvajucu a aj susedy na izbach,tak mi to rychlo ubehlo.
Kamilka a Zuzka,rada som Vas spoznala,ste zlate baby.
Jankako moja zlata,Ty si co dorobila s tym autom? 😀 sa ti teda zadarilo,ale ved nevadi,hlavne sa netrap,manzel da opravit 🙂 ako inak doma?ja vysledky vsetky ok,az na zelezo

moni
27. jan 2010

dejni, dik 😵
pupok uz mam vacsi, cez vikend sa ideme fotit tak potom prihodim ako sme narastli.

jeej, vy sa uz chodite strihat s malou? niektore deticky su taki pleskovia prvy rok 😅

dejna3
27. jan 2010

moni, áno, žiaľ, striháme vlásky, lebo malá absolútne odmieta sponky a ofinku má úplne v očiach... keď nechcem, aby oslepla, tak chodíme dávať strihať ☹ kaderníčky sú zlaté, oni to vedia super s takými detičkami a mne by sa doma len trepala a bála by som sa, že ju zastrihnem, kde nemám 😝
vraveli, že má krásne silné a husté vlásky 🙂

kika29
27. jan 2010

ha hovoríte o klobaskach a ja som už aj dla variť jeden pár takže o chvílku mi to tu bude voniať 😀 lenže má na nih chuť môj mm 😀

svokra mi kúpila krásnu zavinovačku pre mimi potom hodím do albumu celkom je pekná taká modrá s macíkmi 😀

moja mala bola taký kopasko dosť dlho 😀 narodila sa len s páperým na hlavičke tak som zvedava aké bude toto vlasaté alebo bude skinhedik 😀 😀 😀

moni
27. jan 2010

to je moj sen, krasne silne a huste! ja mam ako paperie, a ide ma slak trafit 😠
tak snad to mala nezdedi po mne

jankako
27. jan 2010

no pekne vítam Peťulka...🙂Ty netír s tou spolubývajucou.. 😀 taku ako si mala ty by som aj ja brala.AKo sa volala,maťka???No už som s kamkou písala že v stredu idete do nemocky na tu prípravu..žeby som sa pridala???
No vidiš Peti,aka som šikovna doriti...
Ja som inak obležana z tej nemocky,ja nič nevládzem.Dneska som bola v PE,no tak ma ťahalo bruško,až strach..
A zima mi je doma,prehriata z nemocky,ved tam bol extrem teplo,musim sa teraz aklimatizovať normálne..a postel???neviem či si nepojdem pýtať ten matrac do nemocky..Idem zdochnuť na tej mojej doma..som sa nič nevyspala..
mne bolo asi lepšie tam...ale niežeby som chcela isť späť..schudla som tam kilo..už ho mám späť,zase žeriem doma jedno cez druhe,potom sa nevládzem hýbať...
Peťka ved ak by som tam išla,tak dám vedieť...

jankako
27. jan 2010

Aha Peti..ešte ma napdalo..Mne to železo jeden dali,jeden deň vysadili..sestrička tá čo je naporadni sa ma pýta,že si nepotrebujem napísať železo..Tak jej vravim že raz tak,raz tak som ho dostávala.Mi povedala že pokial mi nerobi problemy,tak ho mám užívať stále,že budem mať menej krvnej straty pri porode..konkretne ked ma nastrihnu a tak..tak ho budem užívať...neublíži..
Počuj,ten trúbe dali niekoho naizbu,nevieš???

jankako
27. jan 2010

píšem inak ako človek s poruchou písania.. 😖 same hatlaniny..

petulka777
27. jan 2010

Jani,no,inak vies co sa mi stalo?vcera prisiel primar na izbu,ze mam vysoku hladinu kyseliny mocovej,ze jem vela masa,a ja ze,to nie je mozne,ze maso jem len 2 krat za tyzden,a dnes vysvitlo,ze to omylom dali Matkine vysledky do mojej kartoteky,no chapes?Inak vcera nam jedna sestricka porozpravala totalne detaily ako prebieha porod,bola u nas na izbe asi pol hodinu 🙂 sme sa vypytovali na vsetko.
Velmi o tom,nevypravaj,ze ti bolo lepsie v nemocke,lebo tam mozes za chvilku zas skoncit 😉
Inak dnes nas pustili 4 domov,tu co bola sama na izbe c.5.,potom nas s Matkou a tu Gabiku co prisla somnou.No a ta T 😉 voja uzasna spolubyvajuca dostala taku divnu zenu na izbu,ti poviem,ta smrdela,potom myslim...
Ja som taka rada,ze som doma,az na to,ze zajtra cely den mozem upratovat,taky tu je bordel,vies ako,muz sam doma so psom 🙂

kamilakd
27. jan 2010

kikus pocuj tehotne maju prednost 😀 ak nieco ostane potom si da mm 😀 len sa pekne napapaj ja som uz zmorzovala polku nohy a nasla som v chladnicke tie baranie rohy mnam 😀

petulka a dufam ze sa k nam pridas aj na cvicenie inak vies ako sme sa dozrali?boli sme u pacha na halusky mnaaaam nabuduce ratame aj s tebou aj jankou 😀

martinka ja to mam naopak ja sa sem tam snazim nieco zdrave a cesnak a cibka to je moje odjakziva 😅 ake budem sa snazit papat zdravsie...

dejna ved ty mas hotovu paradnicu taka malinka a uz sa finti v satach teraz kadernicka no pockaj zachvilku ti bude brat laky a sminky 😀 ale klobuk dolu je to krasavicka

janka ty si si uzila na izbe ze?ty si mala ten parik trafeny 😀 ja by som jej raz dva vytmavila...chi no vidis mozno sme sa dnes v PE aj minali

kamilakd
27. jan 2010

to je uz co za vrchol zamenit vysledky 😠 ach to nase zdravotnictvo...

petulka777
27. jan 2010

Kamilka,a kedy to idete nabuduce?rada by som isla s vami a este keby isla aj Janka 🙂 by nam bolo veselo 😀

kamilakd
27. jan 2010

peti no to by bolo vesele cvicit ideme na 13:30 a prednaska 15:00hod ale kocky zavolajte tej pani novakovej...
ja som sa prave objednala na fotenie bruska civka ma a monika ma napasmali len neviem ci to ten moj cert stihne 😝

jankako
27. jan 2010

že vraj v stredu,nie?o tretej??No Peťka,ale by Ti dali s tymi výsledkami.. ☹ nuž stáva sa...
Jéj tak jej treba trube jednej,nech si užije..Mne ked prišla sestrička Dáška/tá mala,mlada/na izbu,tak mi vždy povedala že Vám to tu tak pekne vonia,že ostatne nemaju tak voňavo.. 🙂
vieš čo akurat sa tá sestrička Janka Svitková na dennych smenách sťažovala že,nemaju čas na pacientky,že povysvetlovať čo a jak,riešiť s nimi problemy...a len kvoli zasranej byrokracii...že ona je z toho znechutena..
nuž,tak to chodi...

jankako
27. jan 2010

no tak ja by som až na tu 15.00.lebo viete že ja cvičiť nemožem..jasne,ak sa rozhodnem,teda ak budem ok,tak jej cinkem a pojdem..pojdeme do mesta na čajik.. 🙂 alebo na horúcu čoko,mňáááám...
aj ja rozmýšlam nad tým fotenim bruška..ale až vo vyššom stádiu by som chcela..uvidim..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre