Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
27. aug 2009

ivetka ja som na rizikovom, kvoli veku a kvoli diabetesu na inzuline

babulky dobru chut k obedu, ja idem na obed do Polusu s 2 kolegynami, nech sa trochu prevetram z depiek a samoty 😝

iveta72
27. aug 2009

zuzi dobru chut, ja musim cakat do 12.30 🙂

ikushik
27. aug 2009

ahooojte 😉 no tak uz sme sa pekne rozrástli tehulky 😎 tolko ste stihli prebrat, no ja beham kade tade ako diva..zhanam si pracu ale je to na nervy..nic tazke nemozem robit, lebo pojdem asi na rizikove.. najhorsie na tom je ze tu je strasne malo prac.ponuk..som z toho zufala lebo peniazky potrebujem ☹
dobru chut k obedikom 😉

tantama
27. aug 2009

ikuschik zamestnať sa ako tehotná asi nebude ľahké.. možno skus keď nič nenájdeš prácu na doma nejakú..... 😀

michalag
27. aug 2009

Ahojte
zuzi, nestrachuj sa , drobcek je urcite oki 😉 🙂

iveta, vitaj 🙂

malalady, tak pojdem toho 3-tieho, ved jeden den hore dole 🙂 😉

zuzana1971
27. aug 2009

ikushik ked hladas pracu nie si povinna povedat, ze si tehotna, ani sa ta to nesmu pytat, tak im to nehovor, dokonca, ze ak ich oklames, ze nie si tehotna, nevadi, lebo ONI sa ta to nemali pytat
a preco si myslis, ze pojdes na rizikove?
aj v bratislave je tazke teraz zohnat pracu, teda ja som s tych chvalabohu nikdy problem nemala, ale jedna kolegynka teraz od nas odisla a nic si nemoze najst, aj viaceri hovorili...

iveta72
27. aug 2009

Ladies, uz ste najedene?
Takze, ja mam vybaveneho lekara na zajtra rano na 9, a potom idem do Amsterdamskej dost dobrej nemocnice o 11.30 na ultrazvuk. Sestricka bola zlata, co mi davala appointment, ze nemam vela ocakavat...ale som jej povedala, ze aspon budem klud na dusi.....
Takze zajtra vecer budem mat update, co dalej....
Neurobime si taky kalendar/zoznam, ktora z nas je na kedy vyratana?

Iveta: 24. 04. 2010

lubkamik
27. aug 2009

Ahojte,

ani som dnes nemala cas pisat - fofry v robote :( Ivetka vitam ta medzi nami 🙂 🙂
Baby, neviete ci kola je velmi skodliva? Mne nic ine nepomaha proti vracaniu 😖 Hadam mu pol litra denne neuskodi ☹

marika1902
27. aug 2009

tantama
ja som este nikdy neverila ziadnemu inzeratu praca na doma. aj ked si neviem predstavit ako vyzijem so 4500sk vsak to sa neda. este ktomu platim uver kedze s manzelom staviame domo. a moja praca sa neda robit z domu fnuk.

baby co mate deti ake je to byt odkazana na manzela? ja si to neviem predstavit. vzdy som bola hrda na to ze sa viem o seba postarat a zarobim dost aby som si mohla uzit a este aj usetrit

michalag
27. aug 2009

ivetka, dobry napad 😵 ja suhlasim 😉

iveta72
27. aug 2009

Tantama:
Michalag:
Zuzi:
Iveta: 24. 04. 2010
.... a dalsie ladies

Podoplnajte tam svoje datumy, nech sa nam ten zoznam rozrasta 🙂

zuzana1971
27. aug 2009

babulky ja som taka rada, ze som vypadla aspon na chvilu z domu na ten obed, dala som si grilovane kuriatko s ryzou a kupil asom si casopis Mamina

ivetka ostatne babule z inych terminov tiez maju tabulku vo fotoalbumoch, ze nick, meno mamy, otca, ich vek, doba snazenia, termi porodu, pohlavie (to este nevieme), mena, mesto odkial su, prip. kde chcu rodit, ci maju este ine deticky...

le neviem ci by vsetky suhlasili, ked niektore este nemaju srdiecka, niektore sa boja pred 13 tyzdnom este aj pozitivny test alebo fotku z ultrazvuku ukazat...
ja som nad tym rozmyslala, ale nemam v pocitaci excell, tak najlepsie kto ma...

tantama
27. aug 2009

marika ja som ntvrdila že sa dá z toho vyžiť a nemyslela som práve tie inzeráty ale ikuschik spomínala rizikové a niektoré firmy maju prácu aj čo sa dá robiť doma pri pc...

a k tomu zostať závislá na manželovi máš niekoľko možností ..dohodnúť sa zo zamestnávateľom na nejakej práci počas md alebo to risknúť...ale 3 roky je doma dosť 😒

lubkamik
27. aug 2009

Marika, tak toho sa aj ja bojim ako mi bude manzel davat svoju vyplatu 😀 😀 A ako si zvyknem nas prijem mensi o polovicu 😖

michalag
27. aug 2009

ak by bola tabulka, tak sa rada pridam, ale az po sone, ked uz bude bit srdiecko 😉 🙂

zuzana1971
27. aug 2009

babule to dostaneme len 4500 sk? ja ze 9000 😝 , aj ked to mi tiez na hypo a polatky nevystaci 😝

michalag
27. aug 2009

marika, ono sa da z toho vyzit pokial manzel zaraba lepsie, ale urcite to nie je tak ako ked robia obidvaja, my sme teraz len na jednom prijme, kedze som si nenasla pracu a niekedy je to o hubu, ale zatial mame kde byvat a co papat 🙂

tantama
27. aug 2009

zuzi ty dostaneš ako slobodná mamička raz tolko.. 😎

lubkamik
27. aug 2009

Ivet, ja mam datum 13.4.2010 😉

zuzana1971
27. aug 2009

ivetka ak mas excell mohla by si tu tabulku urobit a kazdy by nadiktoval len to co chce a kedy chce

marika1902
27. aug 2009

tantama
vsak ja hovorim len o sebe som strasne nedoverciva a strachoput to preto im neverim ale mozno su to seriozne inzeraty

iveta72
27. aug 2009

tu v NL je materska 16 tyzdnov, 4 tyzdne pre porodom, a 12 tyzdnov po porode. To mas plnu vyplatu, ale potom bud nastupis na ciastocny uvazok, ale sa musis odhlasit a byt....nezamestnanou?
Ja ani neviem co to je polovicny uvazok, alebo nezamestnana...vzdy som pracovala... pridavky na deti su tu myslim 150 Euro na kvartal....cize 50 Euro na mesiac 🙂 Z toho tu kupis asi tak jedny topanky pre deti.....

zuzana1971
27. aug 2009

miska, kedy ides na sono? 3.9.?

marika1902
27. aug 2009

Ahoj Ivetka vitaj medyi nami

ja mam termin 20.4.2010

tantama
27. aug 2009

marika to asi nie sú 😖 ja neviem ale tie sumy čo ponúkajú sú nereálne.. tiež by som do toho nešla. ja som mala namysli serióznu firemnú prácu.

iveta72
27. aug 2009

jasne, kto to chce oznamit, nech mi da vediet, a ja to tu zviditelnim. Hodim to do excellu.... a budem vas tu pravidelne spamovat 🙂

michalag
27. aug 2009

zuzi, 3.9. pojdem len na krv a asi az o tyzden(10/11.9.09)i na sono ci je srdiecko ... boze ako je to dalekoooo ☹

zuzana1971
27. aug 2009

babule na tie neseriozne inzeraty pozor, mojej segre raz pracu na doma nezaplatili, a kedze nemala zmluvu, mohla sa ist stazovat na lamparen, potom su este vselijake podvody, pyramidove hry, atd, hlavne po revolucii ich bolo vela, ja som bola na par, len penazi chceli z ludi podvodom tahat, hlavne zo starsich ludi...teraz ich je menej, ale stale su nejaki podvodnici, traba dat velky pozor a hlavne nikomu NIC neplatit

ivetka napis teda ake udaje ti mame zaslat

civavava
autor
27. aug 2009

ahojte babenky, teeda ja som od rana mala nefunkcny internet, konecne ho spustili 🙂

Ivetka vitaj, jeej to sme relativne blizko pri sebe, ja som v Luxembursku 🙂 a inak NL je super, moj manzelik robi pre holandsku firmu, so sidlom v Alkmaari 🙂 tak sme tam chodili dost casto, samozrejme ze sme boli x-krat aj v Amsterdame, Haagu, Maastrcihte, atd 🙂 Tak som rada, ze je tu aspon niekto z Beneluxu, nie som tu sama 🙂

Zuzi, Marika, presne ako pisala Tyta = zvysoka kaslite na svokrovcov a este viac na neprajnych kolegov ..mozu si vsteci akurat tak trhnut ...
A inak, Zuzi, si z DELL-u? 🙂 Ja som robila project manazerku v HP pred odchodom sem 🙂 tak IT rulezz 🙂

a inak = mam sa nanic, dnes som ani neobedovala, mimo dzusu, jogurtu, broskyne a jablka 😠

a DNES som zacala 9tt 🙂))

iveta72
27. aug 2009

udaje su jednoduche:

meno, a vyratany den porodu....to je vsetko.
A ja urobim jednoduchy spreadsheet/tabulku.....

to je vsetko.... nech vieme , ktora z nass je prva, ktora druha......ktora je posledna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre