• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
kami, to je to, ze im take veci nedobijaju :angry: keby sa nemal ako ozvat tak pochopim, ale mobil strceny vo vrecku a jeho nenapadne zavolat :sweat_smile:
no nic, zmenme temu lebo aj tak nic nevyriesime :sweat_smile:
28. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, to je tema, ktora nema rozuzlenie, debatka tak do porodu :slight_smile: a este stale sa nieco da nikdy na to neprideme co v tych hlavach maju.....
dala som si gumene cukriky a krpeckope jak divy, tak neviem ci mu tiez chutia, alebo si mam drzat liniu
ale musim pochvalit polovicku, mi oznamil ze v pondelok mi pojde vybavit porodnika, tak som zvedava.....len zabudol povedat ktory pondelok :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby hej svokru mam fakt ukazkovu, podla mna vsetky vtipy o svokroach vymysleli podla tej mojej :grinning: :grinning: je to tava, by som sa tu vedela rozpisat, ale na co? a svagrinka toto iste, ide po ulici a hlavu otoci... primitivka jedna aj druha... sak by mi srdce roztrhlo keby som isla po ulici a segra alebo svagor by hlavu otocili... no ale kazda rodina ma ine priority, vsak?

No s tymi chlapmi to mate tazke... tiez mam dakedy pocit ze su na inej vlnovej dlzke... ako Kami pise neznasam vetu "uz idem" a pride o dve hodiny :sunglasses:

Aaaaaaaaa certa spominaj, prave mi mm volal ze nestiha zajtra 3D sono v kosiciach...!!!!!!!! Parada! Nakolko je kamionista a sneh ho zabrzdil dakde na Orave vraj tam nie su odhrnute cesty... :frowning2:
28. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni presne ale veru nechajme to tak lebo aj tak nic nevyriesime :grinning:

veve neboj gumenne su ok :slight_smile: a vidi male skace ako dive tak mu este supni nech si uzije asi je to mnamka,,no ved to nevadi hadam to stihne daktory pondelok do porodu :grinning: :grinning: :grinning:

seuska aspon vidi ake maju IQ take ti ani za rozculenie nestoja :sunglasses: boooze to mi je luto ale tie cesty su fakt otrasne a neda sa ti to dako posunut???aby bol pri tom?cez vikend sa u vas nic neda?

ja som dostala chut na hraskovu polievocku tak uz na nej pracujem...boze baby ja som taka polievkova
28. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami neda sa to prelozit, som rada ze ma dali na to 3D az na 16:30. Tak uz co? Pojdeme bez tatina...

civi stiahni si moje brucho do albumiku aprilove bruske... diky..

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=434573
28. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seuska, s tym 3D sa naozaj neda nic robit? jooj, to by bola skoda, taky krasny zazitok to je :dizzy_face:

kami, ja som tiez polievkova, a aj privarkova, zato mm treba nutit aby to zjedol :unamused: on to pochytil od svojho otecka, takze musim mat malu na svojej strane :grinning:
28. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj babulky, tak jeho prvé slová ked som sa hnevala, " A čo sa také hrozné stalo????" No čo asi... katastrofa, no čo mu na to povieš... Tak radšej už nehovorím nič...

Inač to dievča je Mirka z junoviek ona aj tu tému zakladala, a ano pred tým už prišla o dvojičky :pensive: Tak snad to teraz dopadne dobre.
28. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seuska, viem ze to nie je utecha, ale mozno bude saska tiez potvorka a neukaze sa na prvykrat. a budete musiet ist znova, a mozno aj tatino uvidi :dizzy_face:

veji, na mirku a babatko velmi myslime :pensive:
28. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seuska no skoda :angry: tak aspon bude cd

moni ani nevrav a privarky mnam polievocka dovarena a davam si druhy tanier...

veji no chlapi :angry: inak to je krute ako si s nou osud zahrava no nic budeme jej drzat palceky :dizzy_face: nech malinke vydrzi
28. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnes mi prisla ta odsavacka na sopliky living LAB ma ju aj civka v albume
28. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte stále verím že sa to do dvoch dní trochu umudri a maličká ešte pobudne chviločku v Mirkinom brušku...

Joj polievočky tu preberáte??? No ja neviem čo je somnou ale normálne som hladná a vôbec neviem čo zjesť akosi na nič nemám chuť :confused: Ja a nemám chuť... Tak to už je čo????? Asi tie stresy čo mi mm urobil mi nejako dopadli na žaludok alebo čo :confused: :confounded: :unamused:
28. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejulcek nedaj si chut pokazit nicim a nikym daj si nieco jogurtik alebo chlebicek :slight_smile:
28. jan 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veji daj si cosi, nenechaj nas v tom s kami same.....ja tlacim pomaranc a jablko :grinning:
28. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,

mne sa dnes podarilo o 18.30 zaspat pred tV...dajak som mrtva tento tyzden a aj v robote je toho vela..

vcera sa nam podarilo kupit krasny mantinel v babylande :slight_smile:
28. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne veji, len si daj, ja este stale tlacim tie gumaky
28. jan 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici co ste to kupili???daj fotku alebo link

veji uz nieco tlacis???
28. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka - hniezdo do postielky http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?Stred1=yes&Kod=477&Farba=c001

len iny obr., mozno cez vikend pofotim a dam realne

a ja tlacim susene datle :slight_smile:
28. jan 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha som nevedela ze co si vlastne kupila :slight_smile: datle? no tak tie mam po ruke tiez :grinning: ale nedam si ich
28. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som rozmyslala medzi coko a datlami :slight_smile:)
28. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici dobre si urobila datle su zdrave,cokinu das zajtra doobeda aby si ju aj vybehala
28. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som presla na pomaranc, treba aj vitaminy
28. jan 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamila - ja ju vybeham max cestou na WC, kedze inac sedim 8hod za pc :slight_smile: abo cestou na obed :slight_smile:)
28. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici lepsie ako ju supnut pred spanim :grinning: inak ja som taka celkom spokojna mm prec uz tyzden a prestal mi chybat :sweat_smile: vyvalujem sa sama v postelke cetujem si do kedy chcem navarim si co chcem idem si kam chcem a nemusim sa spovedat nechapem preco som tak na zaciatku mrncala :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono si na to treba len zvyknut :slight_smile:)

mne bolo tiez fajn, ked som byvala este sama....a zas aj teraz je to ok:slight_smile: len mm nechodi na sluzobky, tak sa malokedy stane, ze som sama
28. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chi no ale ja som aj tak vacsinou dna sama rano ide do prace a vecer pride...ale da sa to aj takto sama bacovat :grinning: keby ma teraz pocul
28. jan 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:) no ja sa tesim este z toho, ze chodim do roboty a nie som doma... len zacinam mat strach, ako stihnem vsetko nakupit a pochystat potom
28. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami..tak tak, aj ja som tak na tom, teraz ma nocnu, tak veget, to je o zvyku....si prestav ze by si ho mala stale doma..nonstop...
28. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici postihas vsetko neboj budes to mat raz dva pripravene....boze inak nic nie je v TV trafi mna
28. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami - mm skonstatoval, ze za prve 2 dni na MD poporiem a pozehlim a za dalsie 2 popracem byt a potom uz nebudem mat co robit :slight_smile:

ta tv - hej, nic nejde, my sme normalne vypli TV a citame knizky :slight_smile:
28. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve nestras to nie :sweat_smile: ani v tom najhorsom sne :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok