Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
29. jan 2010

to co nam robili rekonstrukciu kurenia pred 2,5 rokmiv panelaku a co ma stalo kopu nervov a ca. 40 tisic, tak mi potom urobili skody za vyse 25 tisic (uz susedia upozornovali, ze maju skody, tak som si rekonstrukciu natocila ana videokameru a urobila aj fotografie) potom ten co ocenoval skody na vyse 25 tisic urobil fotografie a jasne, ze mi to nezaplatili, este chceli 100 000 za to, ze vraj som streckovala, no nie je mi jasne, ze zaco presne to chcu, a kvoli tomu, mozno nebudem moct predat garsonku, ked si ju nebudm moct platit, no a dnes mi doslo po 2,5 rokoch ze chcu dalsich 5 tisic 😲 zas neviem zaco je tam Predaj sluzieb, ale neviem akych 😲
nema niekto funkcnu pistol? 😀 inak ma uz porazi

kocurik je nejaky divny odkedy sa skydol z tej policky, uz 2 dni nejedol, neviem co mu je, tak ho tu obskakujem a mojkam, uz som si vcera poplakala, lebo som sa bala, ze zdochne

vejula
29. jan 2010

no kami, zaslužil by si... Ale stále nechape prečo sa hnevám 😕 Jaj bože ty chlapi su tak nechapavý.. Asi mu to nabuduce spraví ked to bude najmenej čakať a možno pochopí...

jankako, ja som pred tehu málo solila a potom ako som otehotnela mi strááášne žiadalo viac soliť... Ale sanžím sa to nejako krotiť, lebo viem že to nieje dobré..

civi inač mna tiež občas boli, ani neviem či bruško či skôr rebrá alebo čo, ked sa zlatý v poslednom čase zvykne tak natlačiť na pravu stranu, že ju mám celkom tvrdu 😅 Asi sa mu tam viac páči ako naľavo 😉

petulka777
29. jan 2010

Jani,yak uz by si pomalicy mala zacat s nakupmi a chystanim veci,aby si potom toho nemala vela,lebo cim dalej,tym budeme vacsie a nemotornejsie 😉

petulka777
29. jan 2010

ok baby,idem ja off,navarene mam,idem na prechadzku s hafanom,pekny dnik Vam prajem,neskor sa tu zastavim precitat,co ste porozoberali 😉

tantama
29. jan 2010

kami hej už bola dolu otočená ale mám taký dojem že sa dala priečne ako civavkin renko tak ma klepne...

zuzi kocúrik bude hádam ok môžno sa len zľakol... ale keby dačo tak by bolo asi fajn isť zverolekárovi keď sa ti dá

civavava
autor
29. jan 2010
kamilakd
29. jan 2010

zuzka a co uz tam u vas nie je zdraveho rozumu? nech ti presne daju vediet za co akoze chcu tie prachyved to co uz je za rozum...juuuj a to ma ten kocurik z toho padu asi ze??? a ked mu brusko pokukas tak nema ho tvrde?keby mi nieco vazne bolo by mravcal nie?

vejilcek ved mu to lopatou vysvetli ze si sa zlakla ci sa mu nieco nestalo a nech to uz nerobi...

petulka peknu prechadzku len sa niekde nevyrut na lade davaj na seba pozor

tami mozno ma take dlhe nozky ako sklenarikova a robi tam modnu prehliadku po ladvinke opica mala

zuzana1971
29. jan 2010

tamtamka este pockam, raz bol tiez takto divny a stalo ma to za 3 dni 5 tisic 😝 a teraz by som musela este aj taxiky platit, lebo nemozem nosit tazke a on ma aj s prepravkou asi 6,5 kg 😝
ale zda sa mi, ze od vcerajska je uz na tom lepsie, chvalabohu

civavka to som uz raz citala, je to sranda 😀

mne uz dosla dnes ta odsavacka avent z mimibazaru, dobre umyjem, vysterilizujem...a mala som to po vcerajsej druhej staznosti donesene az k dveram a postarka co vcera vrieskala bola dnes ako med 😀

babule budete kupovat aj taky ohrievac na detske flase? je to treba?

zuvinka102
29. jan 2010

Ahojky

No konecne som vas ako tak docitala a zistujem, ze aj ja by som sa mala rozhybat co sa tyka nakupov, zatial len moja maminka sa realizovala ale teraz som nasla dobreho pomocnika takze asi zaklad idem kupit podla toho snad to bude stacit.. Tak ten pomocnik je
http://www.dietaaja.sk/vybavicka.php
a este musim zistit co pre seba do porodnice a tak ale snad to vsetko za tychto par mesiacov este zvladnem 🙂

Inac verim tomu, 6e kym dopisem tuto spravu tak vy uz budete o stranu dalej..
Mate aj vy ten problemik, ze vam cez den nechuti jest mozno tak na vecer ale to tiez len tak malo?? No neratam dotoho cokoladu tu by som vedela jest stale 😅 😅 😅 .

tantama
29. jan 2010

zuzi to je super že mu je lepšie🙂))
kami 😀 😀 😀

zuzana1971
29. jan 2010

kamilka vsak ma chcu dat kvoli tym 100 000 k sudu uz treti rok a furt nic, lebo to je blbost, len ma strasia, a mozno mi takto blokuju byt...blbe je, ze ked chces predat byt, potrebujes na kataster potvrdenie od spravcu, ze nams ziadne dlzoby a mne ten papier na kataster asi nedaju, ked tvrdia, ze im dlzim 100 000, ale to uz nikoho nezaujima, ze to si len oni len tak povedali, ani neviem zaco, vsak takto si moze povedat hocikto a hocikolko aj 10 milionov...Neriesim momentalne...

neviem co kocurikovi je, ale nebol kakat, mozno ma len zapchu...brusko som mu skusala, nezamrncal, ani ho nema tvrde...este som rozmyslala, ci neziarli na notebook a netrucuje, ale vcera lezal ako mrcina skrceny, nechcel sa dat ani hladkat, uplne apaticky, dnes uz sa dal hladkat, terz lezi normalne, aj ked zopar krat uz lezal skrceny aj dnes, ale okrem toho ze nepapa a nekaka nic na nom neni vidiet, vodicku pil aj cikal...aj z okna sa dnes dival...urcite sa mu to nezhorsuje, tak vyckam, ak by nejedol a nekakal ani dnes, zajtra zbehnem k zverolekarovi, oni robia aj v nedelu, je to sice nenormalne draha klinika, ale su tam nonstop (od 20 do 8 rano ale za priplatok 500 sk za pohotovost), ale su tam zlati a vedia to stym mojim tvrdohlavcom, az na to, ze ked ho vidia, tak uz vedia, ze jeho musia drzat minimalne dvaja 😀 , a to je dobre, ze tam su vzdy dvaja, inde len 1 ten by ho neudrzal...uzverolekara sa z kocura totizto stava divy tiger 😀 😀 😀

zuvinka102
29. jan 2010

zuzka na tu pohotovost s kocurikom chodis kam, lebo ja som minule potrebovala ist s nasim krpcom nakolko po nom skocil iny pes a on zacal krivat na labku dost ale potom sa z toho vyklulo len simulovanie lebo ked sme prisli domov hned chmatol lopticku a behal pocelom byte 🙂

tantama
29. jan 2010

zuzi patálie so zverolekármi poznám... nám niekto psa priotrávil a tak sme boli mesiac stálimi návštevníkmi. vôbec sa mu to nepáčilo a asi po 3dňoch si proste ľahol na podlahu a odmietol spolupracovať... hral mŕtveho asi si myslel že mu potom daju pokoj... a vždy ked tam ideme tak sa smeju že došla mŕtvolka. a on si vždy lahne na zem a nepohne sa... musíme ho na stôl zodvihnúť a držať lebo zoskočí a lahne.. 😀

kats
29. jan 2010

zuzi to kam chodis? oni aj pocas dna cez vikend pytaju pohotovostny priplatok ci len v noci? 😕
my tiez chodime na kliniku ale tych 500 pytaju len za noc, inak su tam nonstop 7 dni a 24 hodin....
nas pes ked si rozrezal zadnu labku o sklo... sli sme tam, vyskocil si na stol, lahol si, tak ked je kludny dali mu len lokalku... a ako ho sili tak si kludne zaspal, sme nechapali ci sa lekar nepomylil a nepichol mu celu uspavacku 😀 ale nie v pohode sa nechal zobudit a sli sme domov 😀

cheerlady
29. jan 2010

baby tak moj hafan,teda vlastne teraz uz je nasich,ked som sa odstahovala,zlaty retriever sa tak strasne boji zverolekara,ale on ma strach vzdy z tej smyklavej dlazby,co je v cakarni,vtedy sa rozcapi na vsetky 4 laby 😀 ale raz sa chudacik tak bal,ze sa normalne v tej cakarni 3x po.ral 😅 mama sa tak hanbila a ospravedlnovala,ze sak jemu sa to este nestalo a dr.,ze to je v pohode,ze stava sa,no ale mali ste citit ten smrad 😀

jankako
29. jan 2010

Peti,nemam toho vela.Len komodu,kočik a take drobnosti...vecičiek som podedila,aj hračky aj nove flašky dudle,po švagrinej a po sestre...ale aj tak,dať to všetko dokopy dá námahu..určite..

gajana1
29. jan 2010

Stacynka na 100%to plati lebo aj mm si to uplatňuje na mňa

roxi
29. jan 2010

ahojte baby, my sme sa dnes konečne boli vyhrať v centre, pred chvíľkou sme dorazili, tak čítam

stacynka- samozrejme, že manžel si má za predchádzajúci rok odrátať v tomto daňovom priznaní z príjmu aj odpočítateľnú položku na teba, teda aj si nepracovala, bola si zrejme len na rodičovskom a ak ty nepodávaš daňové priznanie, to by ale jeho účtovníčka mala vedieť

kiwinka
29. jan 2010

baby,,tak dnes som sa vazila, moja aktualna vaha je 74 kíl 🙂 na zaciatku tehu som mala mojich stabilnych 56 :D
to je +18kíl :P katastrofa 😉

seuska
29. jan 2010

kiwiiii vedieees o kiloooooo 😀 😀

Zuzi ty to mas fakt tazke, teba dakto musel prekliat! Ale ty si silacka ty to vsetko zvladnes...

Ideme my na to 3D do KE tak sa tesiiiim na Saškuuuuu jak ju uvidiiiim.... vecer hodim foto a info....

roxi
29. jan 2010

kiwi - ja som sa už radšej prestala vážiť, pri mojej spotrebe sladkostí - hlavne večer ťa čoskoro dobehnem, ja som sa zatiaľ dostala z 54 na 67 kg, toľko som nemala ani za celé tehu pri malej, ale už na to kašlem, neviem si pomôcť, stále do seba musím niečo tlačiť 😅

zuzi - na tom bytovom družstve musia mať pekný chaos, možno by si ich mala požiadať o podrobné vyjadrenie, presne za čo od teba tú sumy vymáhajú a potom to posunúť ďalej, alebo sa im len povyhrážaj, veď to nie je normálne,
a s kocúrikom mi je to ľúto, hádam sa mu to zlepší, nemohol si pri tom páde naraziť, prípadne zlomiť rebrá, či tam nebude problém, ak sa mu to nezlepší tak už to porieši len veterinár, aj ked to stojí strašné peniaze, poznáme, veď máme 2 a s Micinou sme sa po narodení malej nabehali k veterinárom každú chvíľu, lebo mala vytrhanú srsť a mysleli sme, že môže mať ekzém, naplatili sme sa, vystriedali všelijaké mastičky a antibiotiká, obehali niekoľkých vet. a nakoniec vysvitlo, že to bolo len stresom z bábätka, dúfam, že tentokrát to už zvládne lepšie. Držím palce, nech sa kocúrik rozpapá a je znova fit.

kiwinka
29. jan 2010

jeej no tesim sa z prirastku na vahe hahaa,na poradni to ani nepriznam tusim 😀 😀 😀
taak teda, pekne priberajme, aby sme mali co zhadzovat 😅

zuvinka102
29. jan 2010

ja sa pri vas citim ako maly slon. no ja som este pred tehotenstvom mala uz 80kg ale to preto, ze som za rok kvoli stitnej zlaze pribrala 20kg. no a teraz pocas tehotenstva som pribrala 8kg. ale dufam, ze po porode pojdem pomalinky dole chcela by som aspon na 70, lebo neverim, ze sa da dat viac dole ako 18kg.

sasikas
29. jan 2010

minka- tu izbicku som videla v nabytok Galan.....kukni na ich stranke....teda aspon tu jednu co mas v albume urcite...

blondy12
29. jan 2010

caute dievcata..tak aj ja mam koniec semestra... 😀 .ale som strasne nastvana 😠 ....lebo ma skusala stara dievka a bolo vidiet ze mi to nechce dat..kvoli tehotenstvu..a tak ma dusila a skusala ...proste take zaludne otazky mi davala..a nakoniec mi to dala ale so slovami aby ste mi tu neporodili.. 😖 ....fakt ma to nastvalo .ako ma odsudila hned..tak nemam 18... 🙄 ..akokeby nikdy nikto v mojom veku nebol tehotny..

ja neviem kolko som pribrala v 23tt som mala navyse 6kg...teraz mozno viac nemam vahu..tak uvidim doma..jaj musim sa ist balit a poupratovat tu trosku...a mozno pospat..

inac ani mne velmi jest nechuti..aj kvoli tym stresom co som mala..aj asi mi mala tlaci na zaludok..chudinka moja mala fakt tu zazivala mesiac so mnou vsetky tie stresy..

zuzi snad bude s tvojim kocurom dobre...

tantama
29. jan 2010

blondy gratulujem k úspechu a kašli na starú ropuchu hlavne že to máš za sebou....... 😉

martina149
29. jan 2010

Ahojte dievčatá 🙂 aj ja sa pripájam,lebo vidím,že nielen ja priberám.Ja mám z pôvodných 61 kg teraz 75 a to ešte nie je koniec.Som zvedavá na koľko to dotiahnem.Pri obidvoch predchádzajúcich tehotenstvách som pribrala cez 20 kíl.A stráááášne mi chutí sladké a už mi hovoril lekár nech sladké trošku obmedzujem ☹

stanusa
29. jan 2010

ahojte,
martina vitaj v klube 🙂

uz mame doma kocik, este vydrzat kym pride mm a posklada ho...uz som ho stihla povyberat z krabic
potom pofotim a dam do albumu
tak zatial papa

stanusa
29. jan 2010

este gratulujem cheerlady a blondy k uspesnemu ukonceniu semestra 😎

martina149
29. jan 2010

Ja som si včera objednala autosedačku cez internet tak som na ňu zvedavá lebo na obrázku vyzerala dobre,tak uvidíme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre