• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
kami ty si este stale sama?? :astonished: chudatko,ja si to neviem predstavit,ja sa zle citim aj ked ide mm na nocnu a som sama doma :frowning2: a kedy ma prist?
30. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som veru dievcence slamena :unamused: este tyzden potom chvilku budeme spolu a pokracuje...inak by bol v kuse az do 27.2 :angry: tak som troska naziapala a aspon takto
30. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami :pensive: ani ja si to neviem predstaviť, odkedy spolu s mm bývame spolu - vyše 4 rokov, bol preč maximálne tak na 2 noci... a aj to bolo strašnéééé :frowning2:
30. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly ma stikutku prave chudatko co mu je zima na nozicky? :grinning:
30. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis dejni a tento moj ma preventivne takto trenuje.....
30. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami moj maly mal stikutku tak pred hodkou :slight_smile: mas to tazke,snad sa polepsi,ked uz bude Dominik s vami :confounded: a to je prec pracovne,ci isiel si niekam uzivat?
30. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mam velmi rada ked mi niekto vola zo sukromneho cisla :angry: take ani nereagujem
:grinning: :grinning: :grinning:
mňa drahý vždy keď ležím prikrýva dekou so slovami - zakrývam drobčeka :grinning: :grinning: :grinning: alebo keď sme vonku, tak mi káže zapnúť bundu so slovami - obleč malinké :grinning: :grinning: :grinning:
kami, ani ja neberiem také čísla... a ešte všelijaké tie "podozrivé" pekné opakujúce sa čísielka - čo mávaju všelijaké firmy, ktoré otravujú telefonicky ľudí :angry:
30. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa k slamienkam.....isiel na oslavu, tak som doma ja, net a tv, no a sisky od mami :slight_smile:
30. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak vecne bojujem s mm o perinu-my mame totiz tu velku spolocnu-2x2m a vzdy sa o nu bijeme,tak teraz mam vyhovorku,ze my sme dvaja,tak jej potrebujeme viac :grinning:
30. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheeer tak tazke ani nie len teraz ked som tehu je to blbe...keby som nebola isli by sme spolu no a ked bude domino tak to netusim ake to bude :sweat_smile: z toho mam vacsiu obavu...

dejni vidis akeho mas starostliveho muza..inak som sa objednala na fotenie z si dam urobit dake fotky s bruskom a pani v kike zadrela ze cca 200e to sa mi zda celkom dost...
:confused:
30. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer, my sa takto nevieme pomestiť na manželskú posteľ... resp. drahý vždy spáva kúsok na mojej strane, ale teraz mi tam zavadzia :grinning: a on si na to nevie zvyknúť :angry:
30. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve presne si vystihla aj moj vecer-aj s tymi siskami od mamy-vecer doniesla :grinning:
30. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer tak ten velky paplon sme hned zrusili lebo ja som ho mala cely re seba :grinning: a sem tam mu kradnem aj ten jeho

veve a ja nemam tie sisky a boli by sme na tom rovnako

dejni no tak ja tiez nereagujem na cisla...fuj ale ma zacala palit zaha ufff ale hrozne
30. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som zrovna tuto noc nadavala z polospanku mm,ze sa stale tlaci na moju polku-rano sa mi stazoval :grinning: ale mam pravdu,si to aj priznal :grinning: my mame teraz novu sirokansku postel,tak sa vyvalujem :grinning:
kami dojdi si pre sisky :grinning:
30. jan 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,

vidím, že sa zajtra chystáte piecť

dejna: ty si tuším pýtala inšpiráciu na tvarohový koláč, neviem či to bolo tu alebo na inej téme ale napíšem jeden odskúšaný a naozaj výborný.

TVAROŽNIK

Prvé cesto:
15 dkg masla(hera, palmarin)
15 dkg pr. cukru
3 žltky
30 dkg hl. múky
1/2 pr. do pečiva
-toto všetko zmiesiť, rozvalkať a dať na plech (pomastený a vysypaný hrubou múkou)

Plnka:
40-50 dkg tvarohu(ja dávam odtučnený ale môže isť aj normálny)
pr. cukor - podľa chuti
hrozienka
citrónová kôra
- zmiešame a potom ho hmoty pridáme sneh ušľahaný z 2 bielkov
Celú hmotu rozotrieme na cesto na plechu a dáme piecť. Keď je cesto s tvarohovou hmotou skoro upečené (spoznáte to podla zružovených okrajov cesta) tak plech vytiahneme z trúby a vylejeme na tvarohovú hmotu piškótové cesto

Piškótové cesto:
3 žltky
3 lyžice pr. cukru
- vymiešame do peny
potom pridáme 3 lyžice polohrubej múky a sneh zo 6 bielkov. Toto piškótové cesto potom nalejeme na tvaroh a dáme dopiecť ale znížime teplotu v trúbe cca na 150( to už každá podla svojej trúby, každá pečie inak) a pomalšie dopečieme.

Je to fakt vyborný voňavý koláč, ktorý sa určite podarí. :grinning:
Dobrú chuť! :wink:
30. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami ja mam tiez obavu z malinkej ze ako nam to prevrati cely zivot na ruby. Obaja mame uz po 30tke a mame radi svoj klud, ale verim ze aj ked budeme padat na usta tak sa budeme tesit a vsetko tomu malemu drobcovi prisposobime s radostou.... :slight_smile: uvidis aj tvoj mm sa zmeni... uz sa na to hrozne tesim...

tak vidim ze sme dnes viacere same... no dievcata keby sme neboli tehu tak aj my sme dakde v terene isto... obcas je dobre mat taky vecer tv, net, len mam pocit ze mi to uz lezie na nervy...
30. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by sme zalozit ....spolok osamelych sobotnych tehotnych zien....so siskami a bez
kami aj ja som sa prejedla a bolo mi tazko, dala som colu a tlacim sisky dalej
:confounded:
30. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj jabudem zajtra sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hoci len cez den uz teraz mi je to luto, mm aj s malou sa idú lyžovať, takže ja ich ráno len nabalím a zostávam doma , ale nech len idú pokial sa dá lyžovať, aby malá nezabudla
30. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seuska moj mm ma po 40 a odrastene decka z prveho manzelstva takze on to uz ma za sebou a nam sa po 7 tokoch tak postastilo lebo ked sme planovali tak nic a teraz ked sme uz asi ani nechceli tak bum :stuck_out_tongue_closed_eyes: preto mam obavu ja sa aj tesim na miminko ale aj sa bojim...
30. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer....vyhoda vecera je......aspon mi ich nikto nezje, treba najst v tom aj nieco dobre :grinning:
30. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaam,cola,dala by som si!! :confused:
no my sice este po 30-ke nemame,ale velmi sa uz na drobca tesime,aj na mm som to dnes videla,ked som mu ten kocik ukazovala,ze uz si to tak naplno uvedomuje,ze sa to blizi a on sa velmi tesi,dnes ma dokonca upozornil,ze nemam hovorit,ze dieta reve ale place :grinning: no som zvedava ako to nazve on,ked budeme mat rusne noci :grinning:
30. jan 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve ja som sa praveze ani neprejedla a napila som sa len vody a je to zatial prec to asi krpec dakde tlaci...ale vies co idem aj ja daco tlacit do hlavy :grinning:

alic kolacik vyzera doooost dobre...ale ved si pekne oddychnes
30. jan 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa dnes aspon zabavime na nete....otazka vecera....niake sme tu same stare kozy jak vas citam.....alebo sami to zda???? baby kolko mate rokov?
30. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: veve dobre :grinning: :grinning: :grinning:

cheer no ved potom nam das hlasenie ci place alebo reve
30. jan 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano oddychnem, len vždy sme chodili spolu tak je to trochu naopak, :frowning2:
30. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chi ja este tyzden 27 :grinning: a potom takto o tyzden uz 28 :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to tento rok moc neoslavim
30. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami, neboooj, veď sa v ňom ozve hrdý otecko synčeka :wink:

alicc, mňaaam, díky :wink:

ja asi tiež zajtra vyšikujem drahého na sánky s malinkou, nech si aspoň ona užije sniežik, keď ja teraz nemôžem... a tata sa s ňou iste viac teraz vyšantí, ja si furt dávam pozor, aby som nespadla, a nemám ani vhodnú obuv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
na chviľku som tu nakukla lebo mam nervy dnes som tu mala "švagrinu" tak mi dvihla tlak ale už je dobre, mm šiel na nočnu a mam tu segru tak trošku kecame :wink:
a ten internet z orange je hrozny už nech nam skonči
30. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok