Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
30. jan 2010

kami ty si este stale sama?? 😲 chudatko,ja si to neviem predstavit,ja sa zle citim aj ked ide mm na nocnu a som sama doma ☹ a kedy ma prist?

kamilakd
30. jan 2010

som veru dievcence slamena 😒 este tyzden potom chvilku budeme spolu a pokracuje...inak by bol v kuse az do 27.2 😠 tak som troska naziapala a aspon takto

dejna3
30. jan 2010

kami 😔 ani ja si to neviem predstaviť, odkedy spolu s mm bývame spolu - vyše 4 rokov, bol preč maximálne tak na 2 noci... a aj to bolo strašnéééé ☹

kamilakd
30. jan 2010

maly ma stikutku prave chudatko co mu je zima na nozicky? 😀

kamilakd
30. jan 2010

vidis dejni a tento moj ma preventivne takto trenuje.....

cheerlady
30. jan 2010

kami moj maly mal stikutku tak pred hodkou 🙂 mas to tazke,snad sa polepsi,ked uz bude Dominik s vami 😖 a to je prec pracovne,ci isiel si niekam uzivat?

kamilakd
30. jan 2010

inak mam velmi rada ked mi niekto vola zo sukromneho cisla 😠 take ani nereagujem

dejna3
30. jan 2010

😀 😀 😀
mňa drahý vždy keď ležím prikrýva dekou so slovami - zakrývam drobčeka 😀 😀 😀 alebo keď sme vonku, tak mi káže zapnúť bundu so slovami - obleč malinké 😀 😀 😀

dejna3
30. jan 2010

kami, ani ja neberiem také čísla... a ešte všelijaké tie "podozrivé" pekné opakujúce sa čísielka - čo mávaju všelijaké firmy, ktoré otravujú telefonicky ľudí 😠

veve23
30. jan 2010

pripajam sa k slamienkam.....isiel na oslavu, tak som doma ja, net a tv, no a sisky od mami 🙂

cheerlady
30. jan 2010

ja tak vecne bojujem s mm o perinu-my mame totiz tu velku spolocnu-2x2m a vzdy sa o nu bijeme,tak teraz mam vyhovorku,ze my sme dvaja,tak jej potrebujeme viac 😀

kamilakd
30. jan 2010

cheeer tak tazke ani nie len teraz ked som tehu je to blbe...keby som nebola isli by sme spolu no a ked bude domino tak to netusim ake to bude 😅 z toho mam vacsiu obavu...

dejni vidis akeho mas starostliveho muza..inak som sa objednala na fotenie z si dam urobit dake fotky s bruskom a pani v kike zadrela ze cca 200e to sa mi zda celkom dost...
😕

dejna3
30. jan 2010

cheer, my sa takto nevieme pomestiť na manželskú posteľ... resp. drahý vždy spáva kúsok na mojej strane, ale teraz mi tam zavadzia 😀 a on si na to nevie zvyknúť 😠

cheerlady
30. jan 2010

veve presne si vystihla aj moj vecer-aj s tymi siskami od mamy-vecer doniesla 😀

kamilakd
30. jan 2010

cheer tak ten velky paplon sme hned zrusili lebo ja som ho mala cely re seba 😀 a sem tam mu kradnem aj ten jeho

veve a ja nemam tie sisky a boli by sme na tom rovnako

dejni no tak ja tiez nereagujem na cisla...fuj ale ma zacala palit zaha ufff ale hrozne

cheerlady
30. jan 2010

no ja som zrovna tuto noc nadavala z polospanku mm,ze sa stale tlaci na moju polku-rano sa mi stazoval 😀 ale mam pravdu,si to aj priznal 😀 my mame teraz novu sirokansku postel,tak sa vyvalujem 😀
kami dojdi si pre sisky 😀

alicc
30. jan 2010

ahojte babule,

vidím, že sa zajtra chystáte piecť

dejna: ty si tuším pýtala inšpiráciu na tvarohový koláč, neviem či to bolo tu alebo na inej téme ale napíšem jeden odskúšaný a naozaj výborný.

TVAROŽNIK

Prvé cesto:
15 dkg masla(hera, palmarin)
15 dkg pr. cukru
3 žltky
30 dkg hl. múky
1/2 pr. do pečiva
-toto všetko zmiesiť, rozvalkať a dať na plech (pomastený a vysypaný hrubou múkou)

Plnka:
40-50 dkg tvarohu(ja dávam odtučnený ale môže isť aj normálny)
pr. cukor - podľa chuti
hrozienka
citrónová kôra
- zmiešame a potom ho hmoty pridáme sneh ušľahaný z 2 bielkov
Celú hmotu rozotrieme na cesto na plechu a dáme piecť. Keď je cesto s tvarohovou hmotou skoro upečené (spoznáte to podla zružovených okrajov cesta) tak plech vytiahneme z trúby a vylejeme na tvarohovú hmotu piškótové cesto

Piškótové cesto:
3 žltky
3 lyžice pr. cukru
- vymiešame do peny
potom pridáme 3 lyžice polohrubej múky a sneh zo 6 bielkov. Toto piškótové cesto potom nalejeme na tvaroh a dáme dopiecť ale znížime teplotu v trúbe cca na 150( to už každá podla svojej trúby, každá pečie inak) a pomalšie dopečieme.

Je to fakt vyborný voňavý koláč, ktorý sa určite podarí. 😀
Dobrú chuť! 😉

seuska
30. jan 2010

kami ja mam tiez obavu z malinkej ze ako nam to prevrati cely zivot na ruby. Obaja mame uz po 30tke a mame radi svoj klud, ale verim ze aj ked budeme padat na usta tak sa budeme tesit a vsetko tomu malemu drobcovi prisposobime s radostou.... 🙂 uvidis aj tvoj mm sa zmeni... uz sa na to hrozne tesim...

tak vidim ze sme dnes viacere same... no dievcata keby sme neboli tehu tak aj my sme dakde v terene isto... obcas je dobre mat taky vecer tv, net, len mam pocit ze mi to uz lezie na nervy...

veve23
30. jan 2010

mali by sme zalozit ....spolok osamelych sobotnych tehotnych zien....so siskami a bez
kami aj ja som sa prejedla a bolo mi tazko, dala som colu a tlacim sisky dalej
😖

alicc
30. jan 2010

baby aj jabudem zajtra sama 😝 , hoci len cez den uz teraz mi je to luto, mm aj s malou sa idú lyžovať, takže ja ich ráno len nabalím a zostávam doma , ale nech len idú pokial sa dá lyžovať, aby malá nezabudla

kamilakd
30. jan 2010

seuska moj mm ma po 40 a odrastene decka z prveho manzelstva takze on to uz ma za sebou a nam sa po 7 tokoch tak postastilo lebo ked sme planovali tak nic a teraz ked sme uz asi ani nechceli tak bum 😝 preto mam obavu ja sa aj tesim na miminko ale aj sa bojim...

veve23
30. jan 2010

cheer....vyhoda vecera je......aspon mi ich nikto nezje, treba najst v tom aj nieco dobre 😀

cheerlady
30. jan 2010

mnaaaaam,cola,dala by som si!! 😕
no my sice este po 30-ke nemame,ale velmi sa uz na drobca tesime,aj na mm som to dnes videla,ked som mu ten kocik ukazovala,ze uz si to tak naplno uvedomuje,ze sa to blizi a on sa velmi tesi,dnes ma dokonca upozornil,ze nemam hovorit,ze dieta reve ale place 😀 no som zvedava ako to nazve on,ked budeme mat rusne noci 😀

kamilakd
30. jan 2010

veve ja som sa praveze ani neprejedla a napila som sa len vody a je to zatial prec to asi krpec dakde tlaci...ale vies co idem aj ja daco tlacit do hlavy 😀

alic kolacik vyzera doooost dobre...ale ved si pekne oddychnes

veve23
30. jan 2010

tak sa dnes aspon zabavime na nete....otazka vecera....niake sme tu same stare kozy jak vas citam.....alebo sami to zda???? baby kolko mate rokov?

kamilakd
30. jan 2010

😀 😀 😀 veve dobre 😀 😀 😀

cheer no ved potom nam das hlasenie ci place alebo reve

alicc
30. jan 2010

to ano oddychnem, len vždy sme chodili spolu tak je to trochu naopak, ☹

kamilakd
30. jan 2010

chi ja este tyzden 27 😀 a potom takto o tyzden uz 28 😝 asi to tento rok moc neoslavim

dejna3
30. jan 2010

kami, neboooj, veď sa v ňom ozve hrdý otecko synčeka 😉

alicc, mňaaam, díky 😉

ja asi tiež zajtra vyšikujem drahého na sánky s malinkou, nech si aspoň ona užije sniežik, keď ja teraz nemôžem... a tata sa s ňou iste viac teraz vyšantí, ja si furt dávam pozor, aby som nespadla, a nemám ani vhodnú obuv 😝

gajana1
30. jan 2010

Ahojte
na chviľku som tu nakukla lebo mam nervy dnes som tu mala "švagrinu" tak mi dvihla tlak ale už je dobre, mm šiel na nočnu a mam tu segru tak trošku kecame 😉
a ten internet z orange je hrozny už nech nam skonči

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre