Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubiku
27. aug 2009

Dobre rano dievcence, ja som sa prave zobudila po 2 hodinach, dcerka este spi, zbytok je u svokry. 😀

Ivetka vitaj medzi nami,moje udaje: nick lubiku, meno Lubica, TP 7.4.2010

Co sa tyka prace, tak do takej poriadnej uz nechodim 5 rokov, no vzdy popri materskej a detoch pracujem na dohodu na 2 dni do tyzdna, aby som prepla a mala nejake svoje korunky (to nie zeby mi muz nedaval 😀 ), ale skor pre ten pocit. Na tie dve dni k detom mi chodila jedna studentka, takze da sa.

zuzana1971
27. aug 2009

lubiku a ked pracujes 2 dni v tyzdni, tak sa ti kvoli tomu neznizuje materska? je to nejako obmedzene ze kolko hodin mesacne?

iveta72
27. aug 2009

Ladies, a bannery sa tu daju urobit?

lubiku
27. aug 2009

Popri materskej ked ti dieta neoparuje stat (ze by si ho dala do statnych jasli alebo skolky), ale opatruje ti ho nejaka osoba, ktoru si zato platis, tak mozes robit na dohodu kdekolvek a odrobit maximalne 350 hodin za rok.

Ja mam vystudovanu specialnu pedagogiku a chodim pracovat do jedneho sukromneho centra pre deticky, ktore su akokolvej postihnute, alebo inak znevyhodnene.

iveta72
27. aug 2009

Nasla som!!!!
http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_de...

Takze, to je na tehotenstvo. si tam vyberte ORIGINALNY styl a to vam bude pomalicky odmeriavat vase tehotenstvo....
Som zvedava, ake krasne bannery sa nam podaria... 😎

lenka7984
27. aug 2009

ahojte
konečne som sa k vám dostala
Ivetka ja mam nick: lenka7984, meno Lenka a termin pôrodu 12.4.2010

zuzana1971
27. aug 2009

ivetka a ako to funguje a co sa s tym robi? to je presne to, ze ja som technicky antitalent a nemam ani sajnu co s tym? a este aj ten moj vek k tomu, teraz uz 3 rocne deti vedia viac robit s pocitacom nez ja 😝

iveta72
27. aug 2009

Takze, skusim ci to funguje...

[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;16;6/s...[/img]
[/url]

iveta72
27. aug 2009

ooops, nepodarilo sa....

Druha skuska:



Banner, to je taky ten pasik/meter, ktory ti odratava dni do porodu....Moze si tam bociana, babetko a pozadie les..... take zlate to je... Len na tejto stranke to neviem doplnit. Skusim to najst na nejakej SK stranke

iveta72
27. aug 2009
zuzana1971
27. aug 2009

ano, tusim aj civavka ma take daco vo fotoalbume, ale nemam sajnu ako sa to tam pridava

iveta72
27. aug 2009

Zuzi, ako vidis, az taky znalec pocitacov nie som 🙂
Ten pasik mam urobeny, len je problem ho doplnit pod nase meno. Podla mna by na to mal byt priestor v nastaveniach. ale tam som taku moznost nenasla. No nic. V praci dnes sedim do 9 vecer, tak budem mat dost casu to skusat a riesit.....

tantama
27. aug 2009

baby skuste aj www.premamy.sk

zuzana1971
27. aug 2009

ivetka a do fotoalbumu tu na konikovi ti to nejde pridat?

civavava
autor
27. aug 2009

babenky, ten ticker ked si vytvorite, musite skopirovat kod HTML, nie iny. a potom si to dajte do albumu
kuknite do mojho, dala som tam banner so srdieckami 🙂

takto ma vyzerat ten kod:

civavava
autor
27. aug 2009

ivetka, v HP uz nerobim ako som odisla von, ale bola som tam velmi spokojna 😉

civavava
autor
27. aug 2009

kod:

iveta72
27. aug 2009

Hmmm, neda sa mi to pridat do fotoalbumu...

[url=http://www.zwangerschapspagina.nl][img]http://www.zwangerschapspagina.nl/extra/banner/...[/img][/url]

Skusam, skusam, ale nedari sa....Asi sa budem musiet na to priatela spytat, nech mi s tym pomoze 🙂

civavava
autor
27. aug 2009

fiiiha nie je to vidno v prispevku ked ho sem skopirujem 😖

zuzana1971
27. aug 2009

babule neuveritelne, ja to uz mam vo fotoalbume tu na konikovi, ani som nevedela, ze som taka sikovna, hahaha 😀

katherine27
27. aug 2009

Ahojte dievčatá..pridávam sa, aj my čakáme barančeka.. 😅
podľa MS 8.4.2010 a podľa veľkosti fazuľky 7.4.2010..
..v pondelok som bola na 1.sone a rozplakala som sa od šťastia, keď mi doki ukázal fazuľku a hlavne keď mi povedal, že bije srdiečko...
..16.9. mám 1.poradňu a bude sa mi brať krv, merať tlak, vážiť a pod..už by som mala dostať aj tehu knižku...

Som šťastná ale aj plná obáv, nakoľko v januári som zistila že som tehu cez test , ale dlho sme sa neradovali, resp. dorazila mrcha neskôr a zobrala so sebou aj babo..bola som v nemocnici, ale do teraz my riadne nikto nepovedal, či som bola tehu alebo nie, resp. ma asi nikto nechcel trápiť, keď to bolo tak skoro..na sone bol iba gest.vak a strašne malý bez plodiku..zákrok mi nerobili žiaden, vraj sa mi s tým telo vysporiada samo..

Tak teraz dúfam a modlím sa, aby toto tehu dopadlo pre nás šťastne a hlavne aby sme mali zdravé babo, lebo to je skutočne veľký zázrak prírody...

Mám 30 a manžel 38, takže sa obávam všetkých tých vyšetrení na DS a pod..

Ale dúfam a verím, že to všetky spolu dotiahneme do šťastného konca..držím nám palce.. 😅 😅 😅

iveta72
27. aug 2009

Ladies, nepoviem to administratorovi. Nech nam to umoznia skopirovat si to do nasich nastaveni, pod nas nick, a tym padom sa ti to vzdy automaticky ukaze , ked napises prispevok...
🙂
vy ste ale sikovne!!! ako ste to dali do toho fotoalbumu?

zuzana1971
27. aug 2009

katka drzime palceky a vitaj 😉

babule ja som si tam uplne sama pridala ten pasik do albumu, este pred prispevkami od civavky 😀

civavava
autor
27. aug 2009

ahoj katherine, vitam ta medzi nami! mame rovnaky termin, a aj manzela mam tiez presne o 8 rokov starsieho
🙂
neboj, bude vsetko v poriadku, drzim palceky!

katherine27
27. aug 2009

Už som si pridala foto, ale asi ma tam moc nie je vidno.. 😉
..skúsim zmeniť..ten koník mi ukazuje ale zle v ktorom som týždni, mala by som byť v 8tt..

civavava
autor
27. aug 2009

zuzi, SIKOVNAA! 😉

ivet, daj si ze zmen udaje vo fotoalbume a az potom to tam skopiruj.

zuzana1971
27. aug 2009

katka a ako dlho ste sa snazili o babatko?

civavka, ale myslis, ze nam spravne pise, ze nase babo uz ma AZ 5cm???

katherine27
27. aug 2009

Tak už by nás malo byť aspoň trošku vidno... 😎 ....ja a moja láska.. 😵
civavava, ďakujem za privítanie...áno, pozitívne myslenie nás privedie k šťastnému koncu a k novému začiatku.... 😅 😅 😅

katherine27
27. aug 2009

Po tom januári sme sa asi 2 mesiace nečinili..potom asi mesiac, že aktívne áno..ale potom sme sa na to vykašlali...akosi sme obaja cítili, že nie je na to ten správny čas..

Chceme stavať domček, ale ešte nemáme pozemok, takže sme začali pozerať reality a inzeráty..myslenie sa ubralo týmto smerom...no a ak mám povedať pravdu, tak sme v júli objavili nečakane 1 polohu a mne pri nej bolo neskutočne dobre, ako keby som objavila sex..hi hi...pardon..nie, niečo čo prišlo prirodzene a mne bolo tak úžasne, že manžel normálne nechápal..za tých 5 rokov sme si mysleli, že už vieme čo robí druhému dobre..

..takže sme si naplno užívali a vôbec sme nemysleli, že sa ten zázrak stane práve teraz...skutočne platí to, že keď to najmenej očakávaš, tak vtedy to príde..

oliinka
27. aug 2009

ahojte tak som povedala že dám vedieť ako som dopadla,takže doktor mi potvrdil tehotenstvo,že je to tak 6 tt,že aje je vidieť zatial iba tehot.vačok a mám prísť za 4 týždne na kontrolné sono,čo si otom baby myslíte?vy ste to mali ako v 6 tt?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre