Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

danu
30. jan 2010

zuzzy12 • 30tt • Dnes o 21:53
Ahojtee...hladam mamičky alebo buduce mamičky,ktore maju termin v aprili 2010.....chcem sa podeliť s radosťami,starosťami aj obavami tehotenstva.Ja som v 30tt a termin mam 11.4.-čakame prve babo a bude to chlapček.

gajana1
30. jan 2010

kamilakd kedy maš narodky ja mam o tyždeň v nedeľu 😉

kamilakd
30. jan 2010

danu ahoj tak pod pekne medzi nas

seuska
30. jan 2010

kami no som zvedava teda ako sa ten tvoj "starky" adaptuje... neviem ake mas ty z neho pocity v tomto...

ja vidim na mm ze sa tiez tesi, len mi zakazuje uz ruzove veci! 😀 ale inak je nadseny... skor ja mam strach ze to nezvladnem nejak psychicky...

veve stare kozy 😀 veru veru... ja mam 32 o mesiac.

a vy papkate a ja som si naliala poharik cerveneho na krvinky...

Inak dnes mi doniesla kamoska od homeopata taku vodicku co sa pije po takych malych dielikoch na lepsi porod... tak som zvedava,,, ona si to velmi vychvalovala, ze mala lahsi porod aj sa rychlo spamatala po porode aj zahojila... je to len ciste homeopatikum,...

dejna3
30. jan 2010

baby, takto verejne 😀 😀 😀 no pridávam sa do klubu starých kôz - posledný zimný deň - 32 😝

alicc
30. jan 2010

vy mladice, ja som mala v januári už veru 34 😝 a veruže to aj cítim, pri prvom som bola tuším taká nejaká obratnejšia a nebola som taká unavená, alebo by som len medzitým spohodlnela??? 😨

kamilakd
30. jan 2010

gaji ja so 6.2 vtedy sa aj blondy vydava 😀

seuska on sa tesi no ale na zaciatko to bolo take zmatene....on je starostlivy ale aj trocha dost sebecky ked ide o cestovanie atd.....ale zatial si extremne nestazujem...a co ti to doniesla? aj ja chcem lahky porod

gajana1
30. jan 2010

kamilka ja mam o den neskôr 7.2. ale môj vek neuhadnete 😀

cheerlady
30. jan 2010

baby jake stare kozy,ved mate najlepsie roky!!! 😉 to ja sa skor hanbim napisat svoj vek,lebo niekto si asi pomysli,ze co tu ta chce,ale ja som si s mm uz vela prezila a na babo som pripravena 😵 ja mam 22 a mm 28.

seuska to s tou vodickou je zaujimave 😕

veve23
30. jan 2010

aby som nezabudla , ja v marci 30, .....takze zatial vyhravaju 32-jky.....
kami este tyzden 27
seus....32
dejna...32
ja....este 29 😀

...pekny priemer

kamilakd
30. jan 2010

ale babeny ziadne stare kozy 😠 krasne mamicky niektore prvorodicky niektore druhorodicky

kamilakd
30. jan 2010

cheer ty si nam tu take zabiatko benjaminek 😉

cheerlady
30. jan 2010

kami no hej-aj s blondy a myslim,ze aj silvia ma tak nejako 🙂 a inak ta mirka,co sa jej teraz ta malicka narodila,ta ma este menej-21.

gajana1
30. jan 2010

cheer som na tom asi ako ty s vekom ja mam ešte taždeň 21 😀 😀 😀 😀 😀

dejna3
30. jan 2010

babule, a to sme tu samé februárovky a marcovky? 😕 😀 😀

cheerlady
30. jan 2010

gaji to fakt?????to by som teda vobec nepovedala!! 😉 no ja tento rok 23 🙂 inak mne vzdy tipovali o nejakych 5rokov viac a aj znamych a kamaratov mam okolo 30-ky a keby nevedeli,tak by si mysleli,ze som ich rovesnicka-nielen vyzorovo ale vraj aj spravanim a takou dusevnou vyspelostou 😉

kamilakd
30. jan 2010

gaji 21? a to prve si kedy stihla...ja som v 20 chcela uz mat jedno mimi a kukni prve drb teraz

seuska
30. jan 2010

alicc presne som ja nad tymtouvazovala ze som mala mat dieta skor, ze by som to nejak lepsie zvladala, predsa len clovek v tomto veku po 30tke to uz inak preziva si myslim... uz je pohodlny a ma rad svoj klud... ale aj tak som rada ze budem mat mimi... to len na margo veku...

danu tak to si dobre natrafila, vsetky cakame v aprili... vitaj v klube... 🙂 Elku mas uz velku slecnu trebalo uz druhe...

kami hlavne je ze sa tesi, ako to zvladne uvidis v praxi... vlastne ako my vsetci uvidime co nas caka...
doniesla mi taku bielu vodicku v striekacke a to si mam davat mesiac pred porodom kazde rano na lačno, ona si to vychvalovala, ze jej to pomohlo... dokonca hovorila tomu homeopatovi aj to ze mam mykozu tak tam zamiesal vraj aj nieco na mykozu... ona a jej rodina funguju iba na homeopatikach od neho, ma malu dcerku a tej vzdy nieco da ked je chora, tiez taku bielu vodicku a mala este nikdy nebrala antibiotika a vzdy sa rychlo vyzdravie...

cheer aj ti ten vek zavidim... a to ze je mm starsi je len dobre, chlapi su uz zodpovednejsi... moj mm je mladsi o rok... ale je tiez fajn...

dejna3
30. jan 2010

alicc, a ty na 34 vôbec ani zďaleka nevyzeráš 😉

dejna3
30. jan 2010

baby, danu je ADMINKA... ona sem len prekopčila príspevok od zuzzy12 😉

veve23
30. jan 2010

super, tak sa nam aspon zmensi priemer
kami ... 27
seus....31
dejna...32
ja....... 29
cheer...22
gajana..21
alicc.....34

zatial vedie gajana, jednodieta a k tomu pribudnu dvojicky v 22 😀 , manzel musi mat radost 😎

gajana1
30. jan 2010

cheer no ved aj mne vždy viac tipovali nikdy ani len naznak môjho veku nebol
kamilka prve som porodila v 20tke v 19 som otehotnela

seuska
30. jan 2010

gajanka ty si taka mlada tiez? som prekvapena... som myslela ze mas viacej... prepac... 😕

dejni ja som marcovka...12 marec

kami aj ja som planovala mat skor, ale vzdy bolo nieco dolezitejsie... ale uz bolo na case...

cheerlady
30. jan 2010

seuska no mm je rak a ti su velmi rodinne zalozeny a ked maju svoju rodinu,tak pre nu spravia vsetko a je to presne tak-aj moj ocino je rak a sedi to aj na neho.mm stale hovori,ze vsetko,co robi,tak robi pre nas,aby sme sa mali dobre 😵

dejna3
30. jan 2010

seus, aj mm je o rok maldší odo mňa 😉

ja som zasa všetkým tvrdila, že druhé dieťa určo max do 35... a prišlo podstatne skôr 😀 😀 😀
ale o takomto čase by sme už asi aj tak snažilkovali 😉

dejna3
30. jan 2010

súhlas s cheer - raci sú rodinné typy 😉

kamilakd
30. jan 2010

dejni a preco????sa pomylila???

seuska a to treba zajst k homeopatke a ta namiesa?

gajana1
30. jan 2010

veve mm ma určite radosť
ja mam mm staršieho skoro o 11 rokou ale ja som si nikdy nerozumela s rovesnikmi ako chalanmi ale so staršimi sme si padli vždy do nôty 😀

dejna3
30. jan 2010

zuzzy12, asi duplicitne založila tému o aprílovkách... tak ju adminka šupla k nám 😉

cheerlady
30. jan 2010

idem ja do perin,babule,tak este pekny vecer osamelym 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre