• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
cheer mas pravdu aj moj svagor je rak a tiez je taky... ach stastie mame na tych chlapov :slight_smile:

dejni mladych zajkov sme si nasli...cooooo :grinning:
30. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj drahý chcel dvojky, keď sme čakali sofi - chlapčeka a dievčatko, vraj aby to bolo jedným šupom :grinning: teraz mal ale stresy, keď som zo začiatku zo srandy vravela, ktovie, či tam bude jedno alebo dve :grinning:
30. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seus, sme "moderné" :grinning:
inak naši švagrovci - presne to isté--- švagrinká je od priateľa staršia tuším až o 2 - 3roky... tak sme sa tiež smaili, že máme zajačikov
30. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja mam najstarsieho muza :grinning: chi no inak dufam ze to zvladneme ked tu budu tie nase mimina...

mne zas tipovali menej...a ked som chcela vyzerat dolezitejsie a vaznejsie viac som sa nalicila a dala skulky a bolo vybavene...teraz sa vobec nelicim len tak malicko spiralka a dovidenia dopocutie
30. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez chcela babo skorej, ale prve manzelstvo mi nevislo, prave preto ze ex nechcel niak deti, a to bol aj jeden z dovodov rozvodu, tak sa mi to posunulo......
30. jan 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj kami a na kedy si objednaná na fotenie? a čo všetko, resp. koľko fotos je v tej cene?
dejna dakujem za kompliment,
vždy, ked som bola malá, som si myslela, že ked budem mať 30-35 rokov, budem už taká tetka s tromi deťmi, zabehaný stereotyp, ale vôbec si tak nepripadám, skôr naopak, teraz je najkrajšie, najplnšie obdobie života
dejni zvladla by si dvojky?????? ja teda by som bola zufala este viacej ako som teraz z malej... fu, to by bol zahul...
no ja som mala stastie vzdy na mladsich... jasne, mlade mäsko sme si vybrali... :grinning:

kami verim ze nam budu oporou nasi mm od zaciatku...

som dnes rozmyslala ze ako budem Sašku kupkat... aj vy obcas uz tak rozmyslate nad takym dennym harmonogramom:?
30. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež chcela prvé bábo skôr, ale drahý sa ešte na to nejak necítil, potom sme kúpili byt a prerábali ho dosť dlho... a potom sme si povedali, že už je čas :wink:
30. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejni na 13teho ale vazne uvazujem ze to zrusim to sa mi zda celkom dost :confounded:

veve hlavne ze je to teraz tak ako chces

cheer paa a sladke sny
30. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak to som tu najmladšia? Ja budem mať v marci 21 :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicc, to sme si mysleli viaceré :grinning:

seuska, nieeee, neblázni..... ja si to neviem predstaviť... navyše takmer sama, keď je drahý furt v tej robote :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seus a nas boli dvojky skoro potvrdene a ja som myslela ze to mi este chybalo :grinning: ale keby bolo tak sa tesim...
no dufam ze budu oporou a ked nie tak sa postaram aj sama :wink:

no s tym kupanim to bude sou :grinning: to bude take kuriatko :sweat_smile:
30. jan 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majcaa, vitaj v klube marcoviek :grinning: :grinning:

aj mne sa to zdá dosť, záleží od toho, čo všetko by v tej cene bolo...
30. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer dobru nocku...

veve hmmm, to mi je luto ze nevyslo...
nejak v poslednej dobe sa aj okolo mna a mojich znamych deju take veci ze sa vela ludi rozchadza a rozvadza... neviem ci sme v takom veku, alebo je to trend...? Prave vcera som stretla suseda a tiez mi vravel ze manzelka od neho odisla kvoli inemu... :frowning2:

dejni no presne, vzdy bolo nieco dolezitejsie ako baby... to je aj nas pripad...
30. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď to príde, tak si človek nevyberie a rýchlo sa prispôsobí, a nájde si spôsob, ako zvládať :wink: ale dobrovoľne by som si na dvojky netrúfala asi
30. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, ale ozaj, ako to tu čítam, tak samé februárovky a marcovky :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja mám 2 kámošky, čo majú detičky - sofinkiných rovesníkov a obe sa rozviedli, malí ešte ani rok nemali :frowning2:
30. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejni v cene je asi hodka fotenia 10upravenych vyretusovanych fotiek :unamused: tak som dnes debatovala s jednym tu u nas a povedal ze to je dost tak teraz neviem

seus tak asi sa stratili hodnoty alebo v tom vstahu nieco chyba alebo to bolo vsetko unahleny svadba......ktovie?
30. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak za 10 fotos (i keď s retušou) je to, tiež myslím, dosť
30. jan 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte určo záleží od techniky a spracovania, ale myslím, že je to trochen moc
30. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami, a koľko za to chce? za tých 10 foto?
30. jan 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami ja si myslim ze to je trend zeny su emancipovanejsie a samostatnejsie... aj rychle svadby...atd... to je jedno z druhym...

baby nejak ma ten poharik cerveneho zmohol... opustam spolok slamenych vdov :grinning: vsetkym prajem pekne sny a neponocujte dlho, lebo mimi budu potom tiez...pa pa
30. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tazko, co sa tyka mna, 2 roky sme boli spolu potom svadba a po 3 rokoch rozvod, mas trocha pravdy Kami ze to bolo unahlene, ale u mna to bolo trocha komplikovane, 2 roky hral divadlo a az po svadbe sazneho vyklulo ze najprv kariera az potom ja, a po svadbe som sa stala modny doplnok a majetok. Tak ma to prestalo bavit, a az ked padlo slovo rozvod, vsetko chcel menit ale bolo uz neskoro, tak som opustila zlatu klietku. Radsej skor ako neskoro, tak som to zahodila za hlavu a zacala od znova
urcite je lebo to viem porovnat fotila ma este pred tehu k.husenicova nafotila billa kalendar s detickami je dost znama,foti aj mimina svadby proste ma meno ...mne fotila umelecke akty a platila som menej mam asi 200 zaberov 20upravenych a 10 take este fotomontazne...a pamatam si ze cca 2roky do zadu to bolo do 4tisic fotenie bola rychlovka asi hodka ale fakt sa zadarili vystihli to co mali :wink:
babulky ja sa lúčim, prajem dobrú nocku a pekné sny a nech babatka nekopkajú a pekne spinkajú - to moje asi žúruje, mrví sa mi celé brucho :grinning:
30. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majca to je je za hodku fotenia neviem kolko zaberov urobi a z tych 10 profesionalne upravicca 200e
30. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat sme dopozerali rozpravku...

pozeram, ze ste rozoberali vek....tak ja mam 30 a mm je o 3 roky mladsi a obaja sme novembrovi :slight_smile:
30. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve to mi je luto ze to tak dopadlo ale lepsie ti je teraz mas mimi :wink: moj byvaly bol strasny ziarlivec ale az chorobne a ja som to nemala rada obmedzoval ma vo vsetkom a vadilo mu ze zarabam viac ako on ja som v 19tich mala svoj byt a jemu sa nic nepacilo vsetko co som dosiahla tak ofrflal a raz som ho nacapala ako urobil party v mojom byte som urobila randal a vyhodila som ho a vtedy to este len zacalo nedal mi pokoja...
30. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami, ja sa v cenach nevyznam, ale 200 sa mi zda dost....
30. jan 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok