Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
30. jan 2010

veve aj mne sa to zda dost

majca424
30. jan 2010

no, to sa teda aj mne zdať dosť tých 200 eur...

veve23
30. jan 2010

kami......asi sa musime aj popalit, dozriet aby bolo vsetko ok......vsetko zle je na nieco dobre,.....ma to postavilo na nohy, kupila som si byt, vymenila auto, nasla dobru robotu .......a teraz pribudne aj krpec, co mi moze este chybat 🙂 , polovicka sem-tam poslucha, tak veget 🙂 😀

dejna3
30. jan 2010

dúfam, že nezakríknem, ale ja som rada, že som s mm 🙂 síce si občas pofrflem a on isto tiež.... nikto nie je dokonalý, ja mám tiež svoje "muchy" a nálady, ale on sa vie nad to povzniesť... ale celkovo som veľmi rada, že ho mám 😉

dejna3
30. jan 2010

veve, presne, všetko zlé, je na niečo dobré... platí to na 100% 😉

kamilakd
30. jan 2010

v prvom rade vztah je o tolerantnosti a prisposobeniu sa jeden druhemu otazne je to ci ten druhy za to stoji....ten moj zatial ano 😉

dejna3
30. jan 2010

presne kami, len sa asi najskôr musíme popáliť, aby sme to zistili 😉

veve23
30. jan 2010

no ale ked to uzavrieme, teraz sme stastne a spokojne, polovicky posluchaju a my sme nasli tatickov nasich krpcov
sisky uz nechcem ani vidiet 😀 😀 😀

kamilakd
30. jan 2010

no veru najskor sa musime seknut 😅

kamilakd
30. jan 2010

veve suhlasim ved uz bude len a len dobre

veve23
30. jan 2010

jasne, lebo lasky nasho zivota pridu v aprily 😀

monva
30. jan 2010

pripajam sa do debaty o veku:
Ja - budem mat 31 v juni /som rak = rodinny typ 😀 /
MM - teraz mal 38

my sme spolu najprv 8 rokov chodili a teraz sme 6 rokov manzelia, danko sa nam podaril po 2 rokoch snazenia a nasa (dufam princezna) po 8 mesiacoch.

monva
30. jan 2010

citim sa ako brutal-zravec, tie francuzaky su nakoniec super, teraz som ich pred polhodkou dotlacila do seba - prekladane babovkou a jablkovym kompotom (7 decka), no keby som sla teraz spat, tak sa mi budu snivat este horsie bludy ako minulu noc (som rodila ... nemala som dost mlieka, ani plienky, mala ochorela ... 😝 )

zuvinka102
30. jan 2010

Ahojte babenky chcela by som vas poprosit o taku malickost, aby ste zahlasovali za moju kamosku v stuzi milka bolbord.. Im by to urobilo velku radost ak by sa im to podarilo vyhrat.. Bilbord je pre ich synceka Tobiaska.. Malinky drobcek uz ma 7mesiacov a este stale kvoli zdravotnym problemikom nebol doma.. Stale dufame, ze cim skor uz bude moct ist domov.. Takze ak by sa dalo tak tato malickost by sa stala velkym darcekom a radostou.. Prikladam link Velmi pekne Vam dakujem a da sa hlasovat len raz za den a kazdy den do 6.2.

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=74...

snad tym nijak neporusim pravidla

Dobru nocku prajem

dejna3
30. jan 2010

veru, naše celoživotné lásky sú / budú naše detičky 😵

takže je tu priemer 30-tničiek 😉

monva
30. jan 2010

Zuvi - zahlasovane 😉

zuvinka102
30. jan 2010

Dakujem velmi pekne ja dufam ze to vyhraju..

a pripajam sa tiez k debate o veku takze ja patrim asi ktym ml. 24 😅

monva
30. jan 2010

veve - pekne si to vystihla , lasky nasho zivota pridu v aprili, super hlaska 😀

veve23
30. jan 2010

monva...tak to si pekne popapala......ja som bola cely vecer verna siskam

dejna3
30. jan 2010

tiež zahlasované 😉

monva
30. jan 2010

juuuj ale take sisky so slahackou by som si dalaaaaaa
musim zajtra do nakupneho zoznamu pre MM napisat aj sladku smotanu na slahanie, pred vianocami sme si dva tyzdne kazdy vecer robili pohare = piskotky, kompotove ovocie (broskyne najcastejsie) k tomu stava z kompota, aby sa piskotky napili a na to slahana smotanka (250 ml s 3 lyzickami prask. cukru) mnaaaaam

veve23
30. jan 2010

zuvi, co ma byt v tom linku, ja tam mam niake 1 percento a to je vsetko

dejna3
30. jan 2010

zasa sa tu robia chúťky 😠
ja som robievala miešaný ovocný šalátik - mandarinky, broskyne, banány... občas som to zaliala bielym jogurtom 😵 ... ale keď teraz to ani s ovocím nemôžem preháňať 😠 😠 sa musím brzdiť, zjem asi tak 2 jabĺčka denne 😔

kamilakd
30. jan 2010

tak veru nase lasky su nase miminka...ja sem tam aj zabudnem ze som tehu

zuvinka102
30. jan 2010

veve to by ta malo dat na tu stranku kde mozes hlasovat za Tobiaska.. ak chces poslem ti ho cez IP postu

kamilakd
30. jan 2010

zahlasovane 😉 dufam ze to vyhra...no asi idem dat daku maskrtku

veve23
30. jan 2010

zuvi, ok, stale mi tam nieco nacitava, zahlasujem pred aj po polnoci, ako si pisala raz za den

zuvinka102
30. jan 2010

kami no v tom dufame aj my tak budeme, hlasovat kazdy den.. ako maminku Tobiaska poznam osobne a uz velmi vela rokov a viem, ze prenu to bude vela znamenat ale maju co robit aby to vyhrali lebo ten prvy ma velmi vela hlasov

zuvinka102
30. jan 2010

ja by som bola schopna to sem davat aj kazdy den ale to uz by mohlo otravovat tak dufam, ze tento jeden krat pomoze 🙂 🙂

veve23
30. jan 2010

kami, uz netlac 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre