Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
27. aug 2009

ahojte babule,mozem sa k Vam pridat? 🙂 ked pojde vsetko dobre,tak v aprili budem mamina aj ja 😵

civavava
autor
27. aug 2009

olinka, gratulujem! ja som bola najskor zaciatkom 6tt a povedal mi to iste co tebe a potom v 7tt sme uz mali silno bijuce srdiecko 😉

civavava
autor
27. aug 2009

cherlady vitaj medzi nami 🙂

katherine, sem s tou zazracnou polohou 😵 , znie to dost dobre! 😉

civavava
autor
27. aug 2009

zuzi, to sa mi nezda, ze 5cm...nie je to vela na 8-9tt? 😲

civavava
autor
27. aug 2009

...a hlasim vracanie 😖 😖 fuuuj 🤐

katherine27
27. aug 2009

..ahoj oliinka..so sonom v 6tt nemám skúsenosti, ja som bola 7+5..ale ako píše čivava, nemáš sa čoho obávať..za 4 týždne uvidíš chrumku aj so srdiečkom..
...čivava ja pozerám nejaké polohy z KAM..ale akosi nemôžem nájsť, nechce sa mi veriť..žeby sme vymyslieli niečo nové?...hi hi..a nie je to žiadna gymnastika.. 😉 😉 .

cicimon
27. aug 2009

oli - tak mna napr objednali az v 7tt...teda stale cakam...

zuzana1971
27. aug 2009

cicimon, aj mna objednali az na 7 tyzden prvykrat

zuzana1971
27. aug 2009

IVETKA

takto vyzera tabulka februaroviek 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

inak ze vraj babo Zlatici Puskarovej sa ma narodit tiez vo februari 2010

katherine27
27. aug 2009

Jemný popis, dúfam že nikoho neurazím a, že ma admin nevyrazí 😉

...partner leží na boku, vy ležíte na chrbátiku kolmo na neho a zadočkom k nemu, spolu tvoríte písmeno T..nožičky hore, na partnera alebo čo najväčšie V...

Neviem, či som sa vyjadrila jasne...

Nenašla som k tejto polohe žiadne pomenovanie..

iveta72
27. aug 2009

Zuzi, dik, ja to zacnem pomaly pripravovat. Sme sa teraz najedli, spolu s kolegami, sme mali Thai 🙂 Mnam...
a teraz este musim prezvonit par zakaznikom, ale komu sa chce, ked je mysel inde...... 😎
A mentalne sa uz pripravujem na moj ultrazvuk zajtra....

civavava
autor
27. aug 2009

katherine, dikes 😉 znie to lakavo 🙂

takze Puska je fakt tehotna? cool 😉

katherine27
27. aug 2009

Pre niekoho známe, pre mňa ale do júla nie...
...asi to hodím k snažilkám, aby prinieslo šťastie aj iným... 🙂 🙂 🙂

katherine27
27. aug 2009

Áno Zlatka je tehotná...ale Švajda by mal trošku pribrať, v tvári je taký strhaný..odvtedy, čo tancoval to Bailando schudol a už to nie je ono...

lucinka1104
27. aug 2009

civava si nevedela už v 4 mesiaci 😉
ako as tu dnes mate fuj ja som dnes mala náročný deň

lucinka1104
27. aug 2009

ivet to je super že ideš robiť tabulku len moje udaje nebudú moc smerodajné ja neviem aký mam cyklus teda ani presný datum pôrodu, lebo od pôrodu som mala mrchu len 3 x a to po 72 dnoch, 50 a 46 😝 takže ja ani netuším akú dlžku cyklu si mam hore zadať

civavava
autor
27. aug 2009

luci, veru nesledujem SK bulvar odkedy som prec z BA, ani mi to pravdu povediac nechyba..ale super ze caka mimi, urcite sa tesi 😉

iveta72
27. aug 2009

Ladies, nestresovat, bude to zakladna tabulka.....
najhlavnejsie je nas emeno a datum porodu......

fruchtbar
27. aug 2009

Dobry vecer babulky!
Ako sa mate? Ja uz nemozem spavat na brusku,bo je to velmi nepohodlne a ked idem v noci na WC ,tak uz vyse nezaspim.....odpadam cez den od unavy,ale aj tak stastna!! 😉

Pre Ivetku: Fruchtbar meno: Petra termin: 6.4.2010

Prajem vam pekny vecer a nech mazelikovia pekne pomasiruju bruska 😉

ikushik
27. aug 2009

zuzi ta tabulka februaroviek je super 🙂 bodaj aj my by sme taku mali 😎

zuzana1971
27. aug 2009

civavka, vraj puskarova cakalla vyse 9 rokov na mimi ako ja, a je tiez rak ako ja

prave davali v spravach o tom chlapcekovi co ho nasli v parku v Bernolakove, uz nasli tu co ho porodila, ma 28 rokov, biela, zo susednej obce, krasny rodiiny dom, vydata, obidvaja zamestnany maju este 2 synov asi 6 a 8 rocnych, najprv babo hodila do kukuricneho pola, potom sa NASTASTIE vratila pre neho a odniesla ho do susednej obce do parku, kde ho nasli, nechcem si radsej ani predstavovat, co by sa stalo s malycm keby ostal v opustenom kukuricnom poli 😔
nechapem preco pekneho, maleho chlapceka nechcela, ved nebola ziadna 15 rocna, co nema kde byvat...

katherine27
27. aug 2009

Ahojky fruchtbar..ja už tiež nespávam na bušku, tlačí ma to ...mne sa dosť nafúklo..keď som išla na sono, tak som si musela dať suknu nad pupček, čo ma tak tlačilo a to už aj po stojačky, nehovorím o sedení..

...no môj mangel išiel na futbal..ale zajtra má D , tak mi to hádam vynahradí.... 😉

zuzana1971
27. aug 2009

ahoj fruchtbar 🙂
mne nema kto pomasirovat brusko, ale ja si ho hladkam skoro cely den 🙂 rozmaznavam babo uz teraz 😀

civavava
autor
27. aug 2009

zuzanka,to je hrozneee! to aky musela mat dovod taka krava?? to snad ani nie je pravda 😠

inak ja na bruchu este mozem spat, akurat si musim napravit prsia, lebo tie ma bolia ked na nich lezim 😝

ja uz idem do postele lebo mi je na grc....

tak pa zajtra 😉

lucinka1104
27. aug 2009

ivet ja sa na termín opýtam zajtra na kontrole a dam vedieť

oliinka
27. aug 2009

awojte tak ja dufam,že o 4 týždne bude na sone vidieť fazulku aj s bijucim srdiečkom a všetko bude ako má byť

oliinka
27. aug 2009

ahoj iveta ty si v 6 tt?mne doki tiež povedal že som asi v 6 tt a tu na koníkovi mám 7 tt.ty si už bola na sone,bolo niečo vidieť?

stanusa
27. aug 2009

ahojte, ani vás nestíham prečítať babule...posledné dni sa k netu dostanem len takto večer 😝 a to som už zrelá do postele
v stredu som bola na krv, sestrička mi vzala len 1 veľkú striekačku - no potom čo som čítala - som si to inak predstavovala, ale hádam vedia čo robia.
zajtra idem k lekárovi, dá mi teh. knižku a prenatal box - tuším tak sa to volá, taký balík vecí pre tehotné.
no a na ďalšie sono až v 17 tt 😲 čo sa mi zdá veeeeľmi dlho čakať.
v práci som to už oznámila, tak sa vytešujeme s kolegyňami a sú na mňa veľmi ohĺaduplné, no uvidíme ako dlho im to vydrží 😀

prajem pekný večer baby!

zuzana1971
27. aug 2009

olinka mne bolo vidiet v 7tt - 6mm gulicku, este nebilo srdiecko, to az v 8 tt (pozri moj fotoalbum)

stanusa to sa mi zda tiez neskoro v 17 tt 😲 , malo by sa v 12 tt tusim dokonca povinne 😝

no ale zato si asi jedina a prva co dostane prenatalny box, potom nam prezrad co v nom bolo 😀

mne brali 5 skumavok 😲

zuzana1971
27. aug 2009

babulky aj ja uz koncim s pocitacom na dnes, ved som na nom prilepena od rana do vecera 😝

idem si este precitat casopis Mamina, ktory som si dnes kupila, juj mne sa este stale nechce verit, ze som tehotna 😀

dobru noc 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre