• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
No teraz som sa pozrela na tu stranku sewexu a tam je cena len 111,- eur (s DPH), takze je to v poho aj bez toho kuponu :grinning:
2. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monva - o prepichovaní ušiek áno - mamina februárová a na vrchu je snowbordistka Šeďová...

Ja som tiež najskôr chcela využiť tú poukážku ale našla som aj Angel Care 300 - lacnejší ako Babysense s poukážkou .... Tak som začala špekulovať ...

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=122&products_id=356

a je k tomu ten kôš zdarma a tu je ten BabysenseII.za 111E

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=122&products_id=4192
2. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a čo ten monitor čo sa pripevnuje na plienku?to male zariadenie,že ho može mať dieťa stále...ja by som chcela asi ten..neviem ako sa vola..ale viete čo myslim,nie?
2. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dejni, tu som našla prvú info o tej garancii 2 roky na Nanny a potom som volala priamo do Jablotronu a skúšobne - zo mňa nemohli :grinning: :grinning:
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=122&products_id=355
2. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani aj ten som pozerla ale zatiaľ ni ho všetci vyhovárali , počnúc predavačom a končiac lekárkou ... Vraj je to priamo na detskom telíčku čo nie je moc vhodné, citlivosť závisí od tipu plienky a uviazania a používaš ho len dovtedy , kým dieťa nezistí že sa s ním dá hýbať ... Tak neviem....Ja som videla výhodu v tom, že sa dá používať kdekoľvek ....
2. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,
co sa tyka toho monitoru dychu, asi je fakt lepsie kupit napr. ten babysense II, kde su 2 podlozky a vydrzi v pohode aj pre dalsie dieta, ak planujete.. kedze po 2 rokoch sa moze narusit citlivost podloziek.. Tiez som to nevedela a dost ma to prekvapilo..
2. feb 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este k tym nausnickam, ja som prave nedavno pozerala taky dokument na spectre a hovorili tam, ze uz je davno prekonany nazor, ze male babatka to prepichnutie neboli. Boli ich to vraj rovnako ak nie este viac. A nasla som to taktiez v mojej knihe o tehotenstve. Tak ja s tym radsej pockam a dam potom tiez nastrelit.
2. feb 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj AC má dve podložky :wink:
2. feb 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka my tiez planujeme kupit monitor dychu a pestunku v jednom a jednoznacne co som sa venovala odporucaniam na nete tak najlepsie mi stale vychadzal ANGELCARE AC301. Urcite som za kupu noveho pristroja, mas na neho zaruku a istotu ze je neposkodeny... dobre si si vybrala :slight_smile:
2. feb 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak je teda doba životnosti 2r. potom je asi fakt, lepšie kúpiť nový... i keď ma to ozaj veľmi prekvapilo :sweat_smile:

ja som čítala, a aj kámošky, čo majú Nanny vraveli - že ten často spustil falošný poplach :confused:
2. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monva ja nedám hned prepichnúť ušká. Ani malej sme nedali. Mala 3 mesiace ked sme prepichli ušká a urobila nám to decka lekárka. Mala revala len chvílku a už ked sme vyšli von tak bolo dobre bol klud.
2. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malej prepichla doktorka uška a chvalabohu nemala žiaden problém. a kamoškinej nastrelovali ušká a jednu jej nastrelili vyšie tak jej museli ešte raz nastreliť chudatku. :unamused:
2. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj martinka, my mame tiez ten NANNY od Jablotronu, pozicany, ale pouzivany len pol roka, takze pohoda.

:wink:
2. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dejni, ta kamoska co mi pozicala Nanny, mala predtym od svokrovcov darovany angel care a povedala, ze ten im spustal poplach furt a s Nanny nemali ani jeden problem...takze je to individualne, ked sa nieco doserka, moze to byt Nanny aj angel care, ale urcite nie vsetky su poruchove....
2. feb 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dejni mňa tiež a keď som tam volala boli prekvapení, že sa na to pýtam, ale priznali, že tá podložka sa časom opotrebováva a nevedia garantovať spoľahlivý chod viac ako 2r. Povedali, že v 99 percentách prípadov, keď sa po dvoch rokoch prístroj otestuje je ok ale vždy odporúčajú vymeniť podložku ... No a to by ma vyšlo cca 30-40E + poštovné a balné, lebo ten prístroj im musíš poslať na otestovanie do ČR.
2. feb 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, no to sa môže stať aj pri klasickom prepichovaní, i keď by sa to nemalo stať vôbec... sofinke miesto nastrelenia vyznačili najskôr fixkou a potom to ešte skontrolovali, či budú dierky narovnako :wink:
2. feb 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi, jasné, že je to indi vindi - kazový môže byť hociktorý výrobok... no poväčšine to vraj bolo kvôli tomu, že Nanny má len jednu podložku a nevykryl tak celý priestor napr. detskej postieľky... napr. sofi sa niekedy tak natlačí na mriežky, že len kúsok telíčka má v postieľke, nohy, aj ruky trčia von... a pohoda... a kámoškina dcéra, keď robila toto isté, tak nanny vraj nezmonitoroval a pípal:confused:
2. feb 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je pravda, že veľa ľudí kupuje nanny... tak možno je to len náhoda
2. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka, to je teda dobré vedieť... hlavne pre tých, ktorí kupujú monitor v bazári.... zistiť si, kedy bol prvýkrát zapojený :wink:
2. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja som chcela ten Snuza kvoli tomu že ho má dieťatko stále.Ale ked ho neoporúčaju,tak asi nič..Asi bude podložka...
A čo sa može stať ked dám hned prepichnuť uška?sestra dala hned babám a nič sa nestalo..
2. feb 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
podarilo sa mi najst monitor dychu Nanny, pozeram ze ma 1 podlozku, ale cena je super
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=567507
posielaju aj na sk

gratulujem babam k vysledkom poradne :wink:
nase sono dopadlo ok, maly ma 1763 g, potvrdene pohlavie - 4. krat, pozerala aj prietoky a placentu - v poriadku a placenta vyzera zachovala...ze vydrzi v pohode este tie 2 mesiace
TP 1.4. ale vraj u prvorodiciek aj 2t +-
2. feb 2010 o 15:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna kámoška má tiež ten monitor,myslim tu podložku a im sa to tiež stále spúšťa,ale neviem akej značky..ona vravi že babatko nema pravidelny dych,tak hned to zareaguje ked sa nejako nadýchne,alebo čo..tak nejak mi to opísala..
2. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa gratulujem k peknemu sonu..Aj ja sa už budem musieť spýtať kolko váži tá moja ked pojdem najbližšie..
Ja mám TP 2.4...:slight_smile:
2. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak, ja som radsej za plany poplach, ako za to, ze sa ten monitor nespusti :confused:
2. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stanusi, gratulujem, pekna vaha malinkeho :dizzy_face:
2. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky..
no stihla som vas zatial precitat len tak zbezne.. ale ja rozmyslam, ze dam malinkeho poistit v unione lebo oni maju taku ponuku, ze ak tam poistime maleho tak na prvy pol rok nam monitor dychu pozicajú a myslim, ze to zatial bude stacit..
2. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no my mame kupeny angel care z USA. Mangelik nam kupil za super cenu. Pokial ide o poistovnu, zuvinka, poculasom, ze napr. aj Dovera poskytuje ten monitor... takze to bude v roznych poistovniach tak. Dokonca, napr. v KE- v nemocnici v SACI prenajimaju monitor za 50 e na polroka...cize moznosti je viac nez dost.
2. feb 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tarinka ahaa lebo ja som pocula len o unionke ale urcite sa budem este o tom informovat.. ale teraz sa to neda nakolko kazdy den trcim v robote 10hod :unamused:
2. feb 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nasla aj pozicovnu na monitor, vyse 6 eur na mesiac, tak sa viac oplati kupit, jak davat pozor na pozicany.
Inak dnes som sa bavila s mojim dr. o vahe babatka v brusku, vysledok ktory dr. povie treba brat plus minus 500 gr. lebo je to len vypocet,
este som sa pytala na cisarsky, ten by sa mal ak je vsetko ok a dieta sa nepyta von, tak tyzden pre TP ktory je v knizke
No a dosli sme aj k teme Mirka z Junoviek a tam bol velmi opatrny, ze bude zazrak ak babatko prezije :frowning2:
2. feb 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok