Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
2. feb 2010

hmmm, vyprážaný karfiol, som už dávno veru nerobila 😕 mňam 🙂

moni, dík... zdá sa, že malinkej je dnes lepšie a mne sa aspoň nepohoršilo... snáď už od zajtra bude trošku lepšie aj mne 😉

zuzkabar, ja som mala aj budem mať len bodyčka 😉 to navliekanie cez hlavičku vôbec nie je také strašné, ako sa zdá.. trošinku cviku a ide to veľmi jednoducho a rýchlo 🙂

dejna3
2. feb 2010

aj sofi doteraz spáva v tých overalikoch a ešte asi dlho aj bude 😉 sú super, aspoň jej nafúka na kríže a tak... 🙂

seuska
2. feb 2010

zuzka ja mam tiez par kosielok, myslim ze nejake 4 ks, este som nestihla urobit inventuru presne, lebo prat budem neskor vsetko a potom poratam, ale myslim ze ti ich vela netreba...

monvi janseeee ty si so mnou drzala cez vikend ze sme spackali varenie 😀 A co sa tyka toho maleho tak sa pekne vysupol, mne dokino vravel ze podla rozmeru stehennej kosti to vyzera na mensie baby...

veve23
2. feb 2010

hej, Monva zacala Francuzke sialenstvo a potom to uz islo, ....a dorazili sme to siskami 🙂
noo bude treba rozmyslat co dalej....karfiol sa mi celkom pozdava, ale mozno aj klasika grilovane kuraaatko s ryzou, no uvidime...
...vsetky temy koncia pri sexe....hmm, pardon pri jedle 😀 😀 😀

vejula
2. feb 2010

jeeej moni stanus gratulky ku dobrým správičkam na poradni 😉 Aj ostatným kočkám čo dnes boli... No a ked už o jedler tak ja som dnes robila rybky pangasi a som ich akosi presolila... No ale čo už jedli sme 😅

tarinka333
2. feb 2010

Jaj baby, ten karfiol ... mnamky
Ja som sa dnes tak obpapala, na vecer som si dala halusky s tvarohom, potom keks Matu, potom dalsi keks Milu, potom zas halusky s tvarohom a na zaver jednu sisku... fuh, ale fajne padlo 🙂 🙂 🙂

zuzkabar1983
2. feb 2010

Mam taky nesmely pocit, ze seuska zacala ''karfilove sialenstvo tohto tyzdna'' 😀 😀 😀

majca424
2. feb 2010

veru veru, asi zajtra robím karfiol 😀 😀 😀

seuska
2. feb 2010

Tarinka ta si sa nesetrila 😀 😀 ozaj si si dopriala...

Nooo sak karfiolik je mnam a neda sa na tom nic pokazit zuzi 😀

vlastne ani na pangasovi som si myslela ze sa neda nic, ale daaa saaa, vejula ho presolila 😀

dejna3
2. feb 2010

my sme mali pečené kuriatko minulý týždeň... ale vidím to veľmi reálne na karfiolový víkend / týždeň 😀 😀

kamilakd
2. feb 2010

ahojte dievcata no ja som robila karfiolovu polievku a vyprazany karfiom s miesanymi zemacckami na veceru....

som rada ze poradne dopadli dobre a zuzkina lekarka prehodnoti ten spontanny a cisarak...ja idem zajtra na poradnu a dufam ze vsetko bude ok....

a zajtra ak nebudu zle cesty asi vyrazim niekam lebo mi chybaju este vanicka prebalovacia podlozka a taky decky kozmeticky kufrik a chcela by som to vsetko rovnakeho vzoru...ked uz to niekto poplietol 😕

moni
2. feb 2010

KARFIOOOOL!!!! mam v chladnicke 😀 ale nebudem vyprazat, lebo sa mi s tym nechce prplat, len si uvarime 😅 mm to isto jest nebude takze jemu musime podstrcit cosi ine 😀
ani tie tarinkine halusky nezneju zle. od kedy som tehotna tak mi idu viac na chut slovenske jedla 😅 mna uz ani losos nedojme 😅

seus, s tou mojou zahou to nie je take vazne, este stale zabera coca-cola. a ja sa za plnenou paprikou idem zabit 😝 slak to traf!

monva
2. feb 2010

juuj karfiol milujem, no mam len mrazeny, aj brokolicu len mrazenu ☹ no a jem to velmi rada, len vyprazat sa mi to nechce, mozno si uvarim zajtra brokolicu, dam na to platkovy syr a na chvilku zapeciem, no uvidim este

ale aj ta spomienka na sobotne sisky u veve mnaaam je super 😀 😀 😀

kiwinka
2. feb 2010

caaute baby 🙂 tak sa zase hlaasim poslusne 😀
ktora ste bola v tom kocikove v Ivanke pri Dunaji prosim? vybrali ste si tam kocik???? dnes sme tam boli, ponukala nam pani nejakeho polskeho vyrobcu nieco ako Xlander,,,??? 465eur... 3kombinacia plus fusak, sietka proti hmyzu... mate niektora skusenost s touto znackou prosim??
mali uz len dve posledne farby oranz a modru.. pekne vyzeral 4kolka. len neviem ci sa nemam bat poliaka? poradte 😵 😵 😵

veve23
2. feb 2010

moni, aj ja prerazam zahu dalsim jedlom😠
aj mne teraz najviac chuti klasika....mam v plane ak kupim pekne masko urobit svieckovu, niekedy buduci tyzden.......ale plnenu papriku by som si tiez dala, jaaaaaaaaaaj, zas len jedlo......est ze uz tak moc netlacim sladke, aj vaha mi uz vyse meisca stoji, horedole 0,5kg....ale papat mi chuti, len skoda ze kazdu chvilu mam v hlave nieco ine a to sa neda zrealizovat, napr. ani taky vyprazany syr s pyre neni na zahodenie ......
teraz som dala 2 kiwi, nech mam aj vitaminy 🙂

cicimon
2. feb 2010

caute,

kiwi - my sme z kocikova objednali postielku, zatial cakame... Maju tam viac veci ako na www?

zas tu o tom jedle...ja som si dnes spravila hranolky 🙂 a od poslednej poradne - 4.1. som pribrala necele kilo, tak neviem, kde to vsetko jedlo a sladke ide...

kiwinka
2. feb 2010

zuvinka, a ty ku komu chodis na kramare???
ja chodim k Dr. Dedinskej c. dveri 222 :D a tiez tam chcem rodit 😉

monva
2. feb 2010

ja by som si dala aj hranolky ach jooo

moni
2. feb 2010

joj hranolky! ja uz dlho skucim ze musime ist do mcdonaldu na hranolky 😅
dnes na veceru idem mat chlebik vo vajicku, zas bude mm chytat nervy ze robim smrad, ale no co uz. to by som mohla jest aj kazdy tyzden 😅

cicimon, to si dobra ze necele kilo, ja mam minimalne pol kila kazdy tyzden navyse 😝 ale dnes ma zase lekarka ukludnila ze je vsetko ok 😵 to len ja si pripadam taky tucko 😅

cicimon
2. feb 2010

moni - ja planujem chlieb vo vajicku zajtra na ranajky 🙂

a kolko ste zatial pribrali? ja som mala v pondelok 8,5kg (kde su tie cokolady??)

moni
2. feb 2010

cici, ja asi 10 kil, ale podla vahy u lekarky menej takze sa nehadam 😅
mam pocit ze jem/zeriem furt rovnako ale niekedy to na tej vahy proste vidiet, niekedy nie 😅

kiwinka
2. feb 2010

čiči nie,, nemaju tam velky vyber,aj nam to hnd povedali pri vstupe do predajne,, respektive do skladu.., ze na nete mame toho viac, tu mozete vidiet len nieco z toho mnozstva..
maju tam vystavene rozne veci co sa hodia a potrebuejs pre babetko,, inak ceny tam niesu nejake lacnejsie ako inde..
prevazne ponukaju poliaskov vsetko... Hm... 😉

viem, ze oblubena postielka z kocikova.sk je ta s tou zirafou :P ,, ale maju aj mnohe ineeeeee

cicimon
2. feb 2010

kiwi - ja som tam objednala postielku RADEK 3 a sa mi zdala naj cena na nete... na nete toho zas vela nemaju, tak uz ked v obchode menej....no uvidime, ked pojdeme po postielku..

ale zas aj v babylande okrem kocikov velky vyber nemaju,,,

kiwinka
2. feb 2010

čiči, ja som v babylande nebola,ale chystam sa tam...
este som bola v babymarket,,tam maju pekneeee veci,, ale bola som tam davno, ked sme este nic nekupovali na zaciatku tehu, takze babymarket si zopakujem este :P
este sme boli v Brandone, kedze som račanka a obchod je v rači, mam to bliiiizko :P
my zhaname kocik teraz,, neviem sa rozhodnut vobec... aku znacku, cenu,, su rozne na vyber HM...

zuzana1971
2. feb 2010

ja karfiol nemusim, ale tie vyprazane sampiony by som brala 😀

kiwi ja uz mam od 9.2. matersku, ty odkedy?

zuzkabar ja som jednoznacne za bodynka, kosielku nemam ani jednu a ni nechcem, tam zase babo treba obratit takmer na brusko, aby si zaviazala tie snurky vzadu, a ono si este nevie drzat hlavicku, tak mu tam pada a potom mam pocit ci tie snurky ho netlacia, ked lezi na chrbatiku...a este sa to otvara a ma holy chrbatik...

cicimon
2. feb 2010

kiwi - mne sa babymarket zdal drahy a do race do brendona sa mi nechce, daleko 🙂
ja uz vsetko nakupim z netu asi a zvysok v drogerke - plienky, kremy a pod

a kocik....silne uvazujem nad bexou...

kiwinka
2. feb 2010

ja som dnes robila sampinoniky na veceru manzelikovi,, aj syrcek vyprazany, zemiacky, tatarku,, dobreee to bolo :P

zuzka, ja mam poradnu teraz vo stvrtok, takze uvidime,, no, ale mna uz teraz da na MD,,mam narok uz, kedze som rizikova...

babyyyy, takze ziadna ten Xlander kocik?? nemate skusenost?

ja neviem aky kocik mame kupit =(

zuzana1971
2. feb 2010

kiwi nepoznam ten kocik, ale uz by si sa mala pomaly rozhodnut, niektore kociky treba objednat a moze to trvat potom tyzdne kym pride...

dejna3
2. feb 2010

kiwi, 2 kámošky majú x-lander... je to veľmi pekný kočík a ony sú obe spokojné 😉

monva
2. feb 2010

kde ste vsetky???
ja som prave dopozerala film Dokonale dieta no a teraz tlacim rozok s karickou a cinskou kapustou 😀

Kiwi - nepoznam ten kocik ani ja, videla si ho nazivo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre