Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
3. feb 2010

evil.....v Brandone, bola niaka akcia, a aj som chcela ten Angelcare, a koli zaruke som chcela novy, kos som sice neplanovala, ale ked uz bol ktomu 😀, no nekup to

evil15
3. feb 2010

Dakujem 😉

veve23
3. feb 2010

civi...no temu vibratorov sme tu este nemali 😀 😀

baby planujete alebo mate niektora kocik Peg perego?

civavava
autor
3. feb 2010

veve 😀

zuzanka1971 ma Peg Perego

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

moni
3. feb 2010

veve, ja som tiez pokukovala po peg perego, lebo (okrem ineho) je velmi skladny, ale v obchode som s mala hrozne problemy (pliko aj pliko switch). takze zostavam zatial pri chiccu 🙂

ja sa neviem rozhodnut ci ten monitor dychu ma pre nas vyznam 😒

veve23
3. feb 2010

civi...ale ako si sa dostala k teme vibratori?? chces poradim ti ja mam doma dva 😀 😀 😀 😀 😀
moni...vsak presne...sa da dobre poskladat, teraz jak som bola nakupovat, som kukala kociky, tak som kecala s predavacom a celkom sa mi jeden pozdaval, tak 3 kombi, taka sikovna, a musim pozerat na moje auto ci ho tam dam, ked bude so mnou krpec behat, no uvidim este ci nam ho tato kupi 🙂

vejula
3. feb 2010

čavte kočky...čivavka tak som sa zasmiala na tom vibrátori - tej téme 😀 😀 😀 Aspon rošku mi to zdvihlo náladu, som dnes akási čudná aj ked poradna dopadla super, zas ma chytil akýsi strach...

A dejni som ťa nechcela vystrašiť, ono je to v pohode, tá váha. Ja len že mám 161 cm a kosttru tak stavanu užšie, že tie panvové kosti mám dosť blízko pri sebe, ason sa mi zdá, preto sa trochu bojim, aby nrmalo po taťkovi 4 kg pri narodení 😅

Ozaj civi aký je stav chlapcov a dievčatiek???? Už dlho som nekukala tabulku 😉

dejna3
3. feb 2010

veji - s váhou si asi vystrašila niekoho iného, nie mňa 😅 😉

baby, teraz som kuk správy o tej poštárke, a veď to bolo tú kúsok, 10km od nás 😕

vejula
3. feb 2010

jasne kiku, ehm prepáč, no to že ste už obe mamičky tak sa mi to zmýlilo

zuvinka102
3. feb 2010

tak konecne v robote pomali padla a idem si lahnut do postele a zajtra a ani v piatok z nej nevidem.. 😝 nos uz mam od smrkania cerveny jak saso 😅

moni
3. feb 2010

veve, mne sa praveze to peg perego nedalo vobec poskladat 😖 manzel s tym musel tiez dost bojovat, takze sme to zavrhli bo ja jednoducho nemam silu 😒 predavacovi to islo raz-dva tak neviem ci je to len vec cviku. chicco som zvladla hned 🙂

kiwinka
3. feb 2010

ahojteee, dakujem za odpovede o kociku Xlander, manzel mi ho uz zamietol, ze poliaci, ze to on nechce,ach jaj..
tak mozme hladat novy,,, a drahsi :D taliana, ci nemca.. 🙂 🙂 🙂

zajtra mam poradnu,,,verim, ze bude vsetko OK!
mavam take pichanie dolu, najme pri chodzi,,cim dalej, tym castejsie..snad je to v poriadku..? 😠

veve23
3. feb 2010

moni..skladat som ho neskusala, to som len tak kukala a tlacila ho 😉 ci ide, predavacovi to islo 🙂, chicco tam nemali, vsak este pokukam , priorita je lahka manipulacia... 😎 , aj ja som antitalent .....

zuzkabar1983
3. feb 2010

Ahojte baby,

tak ja som si poobede na 2 hodinky schrupla ako male babo, ale normalne som bola uuuplne unavena, co som asi 3 krat odmetala ten sneh.

Inak som nazrela do februaroviek 2010 a tam sa im to riadne rozbehlo. Skoro kazdy den sa tam narodi apson jedno babo 🙂 🙂 🙂
Uz nech je april !!!!! 😀

mamonia
3. feb 2010
zuzub
3. feb 2010

ahojte, viete mi prosím poradiť do koľko ml vody si mám rozrobiť tu gebuzinu na test na tehotenskú cukrovku? 😕 Ďakujem.

monva
3. feb 2010

Zuzub - ono je to vsade rozne, mne najprv v lekarni povedali, ze do 3 deci a v labaku to robili do pol litra a ani gramaze im nesedeli 😝 , mali by ti to povedat tam, kde ti to budu brat ...

moni
3. feb 2010

zuzub, radsej zavolaj lekarovi, alebo sa opytaj v lekarni. teoreticky by objem nemal byt podstatny lebo ide o to mnozstvo glukozy (u mna, 50gramov) . mala som 3dcl flasticku a nadavala som kolko vela toho je 😝

zuzub
3. feb 2010

ja mám 75g tak asi potom do pol litra, fuuu to je teda dosť
ja si to mám zajtra ráno doma rozrobiť, vypiť a potom po dvoch hodkách prísť k doki

kika29
3. feb 2010

vejula čo sa ti zmýlilo? nechápem? 😅

martina149
3. feb 2010

Zuzub ja som bola na glukózovom teste pred 3 týždňami a takisto som mala 75 gr.glukózu a mne to rozrábala sestrička na ambulancii do 3 dcl pohára.Véééľmi príjemná chuť 🙂

veve23
3. feb 2010

zuzub, ja som mala tiez 75g a mala som to rozriedit v 2 dl vody, odporucam ladovu vodu a na ex

tarinka333
3. feb 2010

Kiwinka, aj ja mam take bolesti pri chodzi... to bude asi tym, ze sa nam rozsiruje panva a ze babuliatko proste tlaci 🙂
Mne rozrabali 50g do 0,5 litra vody - pohar Saris, hehe.

tarinka333
3. feb 2010

Idem ja dievocky sa asi natiahnut, oddychnut, pospat... Takze sa vidime zajtra. Dobru nocku 🙂

vejula
3. feb 2010

kika som písala, že som ťa nechcela vystrašiť s tou váhou a namiesto kika som napísala dejna.. No lebo sa mi to zmýlilo, ked obwe máte pekne princezničky, tak som sa poplietla 😅

Inač dnes mám čudný den, asi som už nejaká preučená alebo čo a plačm už z toho všetkého, zas ma blbosti napadaju a potom bojim bojim...

zuzana1971
3. feb 2010

ja nejdem zajtra k nijakemu lekarovi huraaa 😀 no ale v piatok zase ano 😝

civi ale ten moj peg perego je stary typ, pochybujem, ze by taky veve chcela 😀 , no ale mne sa paci...tam sa da vanicka odpojit, ma aj rukadla, tak sa da j nosit, podvozok sa da poskladat, na podvozok sa da naklapnut aj sportova cast, lehatko sa da vydvihnut, takze babo moze aj lezat, alebo pololezat, podla mna celkom dobre funkcie na taky stary typ 😀

neviem ako ste dosli k vibratorom 😀 mne sa stala taka prihoda vo Wien, ked som sa starala o 2 dievcatka, ze sa stahovali a sefka ma poprosila, ci jej nepomozem pobalit veci do krabic, tak som stala na rebriku v satniku a podavala som jej zhora veci a ona si ich balila do skatul,a zrazu hups krabicka s priesvitnym vrchnakom a v nej sada vibratorov a nejakych erot, serepeticiek, co mali schovane hore v skrini, no nevedela som ci je to trapnejsie mne alebo jej 😝 ale robila som sa ze nic, ze akoze som si nevsimla co jej podavam 😀

veve a kolko stal ten monitor dychu s tym kosom na plienky? Inak z dovery sa mi ozvali, ze monitor dychu nepoziaciavaju, ze len davaju 30 percent zlavu

na pupcek mi uz v 2 lekarnach odmietli dat dezinfekcny zasyp, ani ten fremykoinovy co hovorila seuska, takze ja budem mat na pupcek len lieh

este k Jandovej na Kramaroch, vsetci ju chvalia, ale ja s nou doteraz nemam dobre skusenosti a dost ma to vytaca, dnes som jej napisala, ze ake ma terminy na buduci tyzden na cvicenie, vzdy mava 3 rozne dni, ze si vyberiem, hned som jej napisala, ze ale cvicit nemozem, ze mi ide len o tu prednasku co je spojena s cvicenim a ze kedy ma termin na hodinu dojcenia. Tak hodinu dojcenia mi vobec nenapisala. Anki tie terminy cvicenia (co je na tom tazke napisat 3 terminy) a napisala mi, ze ma zapisala na pondelok a ze si mam doniest vlastnu karimatku. Tak ja akoze nechapemnaco ma hned zapisovala kedy ona chce, v pondelok nemozem, chcela som si termin vybrat (lebo hovorila, ze si mozme vybrat z 3 terminov tyzdenne jeden) a este jej extra napisem, ze nemozem cvicit a ona, ze nech si donesiem karimatku na cvicenie 😠
uz ma zhodila pred ludmi na kurze, ked som sa tam dosla minule osobne objednat (ked som bola v nemocke) urobila zo mna debila 😠 pritom ja som mala pravdu, takze normalne ma uz presla chut tam chodit na predporodnu pripravu 😝

veve23
3. feb 2010

zuzi, 87Eur som zan davala, je tam ten monitor, smetiak a jedna sada sackou, neviem ako sa ceny pohybuju, ale aj co som tu pozerala na bazare jedna baba ho predava za 80..iba monitor. A predsa je novy a mam zaruku. Tak som spokojna.

civavava
autor
3. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

vejuli, kuk tabulku, teraz som ju upravovala 🙂

zuzana1971
3. feb 2010

civi ako sa mate s Renuskom? este tam mas mangela?

stacynka
3. feb 2010

civi mohla by si mi zmenit vek v tab. uz som tyzden o rok starsia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre