Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tantama
4. feb 2010

ahojte babule...... ja som bola 2 dni KO.... dostala som vysoké horučky skoro 40... bola som u dr zobral mi krv ale testy boli super... vraj to bude asi zo stresu..... ale dnes som už zasa v práci..... 😀

gratulujem všetkým k dobrým poradniam a aj my máme dobré správy.... Grétka konečne prestala trucovať a pribrala na 1200g...... až som skoro skákala od radosti.....

zuzkabar1983
4. feb 2010

Stacynka dakujem .... Inak prave som dopozerala tvoje fotky a poviem ti ta silvestrovska sankovacka nema chybu 😀 😀 😀

zuzkabar1983
4. feb 2010

Tantama to ma tesi .... uvidis nakoniec z nej bude velika slecinka 🙂

stanusa
4. feb 2010

tantama tak to je fantasticke, vcera som sa bavila s mojim dokim aj o detickach...mali taky pripad, babo sa narodilo s nizkou vahou a zistili, ze to sposoboval virus, preliecili ho a vsetko bolo ok...

ale vidno, ze ste gretke dostatocne dohovarali 😵

stanusa
4. feb 2010

zuzka tak potom nezabudni, pokukame vas 😀

seuska
4. feb 2010

Dobre ranko vsetkym...

Tamtami super, Gretka je bojovnicka, nasa mala tiez je nejaka mensia vraj, mi doktor hovoril...

Zuzkabar velmi pekne saty si mala po polnoci, paci sa mi aj strih aj farba... na jednotku nevesticka...

tantama
4. feb 2010

zuzkabar, stanka aj seus ďakujem..... a seus tiež jej pohroz že ne miesto fusaku dostane len hrubu ponožku🙂))) nám to pomohlo🙂))

fleury
4. feb 2010

Ahojte,
Chcem sa opytat bab, ktore chodia k hematologovi, z coho pozostava vysetrenie, ako dlho trva a ci maju vysledky krvi hned alebo az o par dni. Mam totiz prikazane len lezat, nakolko mala sa tlaci von, tak nerada by som tam porodit 😀
Tymto zdravim minku do nemocnice, nech vydrzi co najdlhsie, vyzera to tak, ze sa k tebe pridam co do predcasneho porodu..

jo a seuska teba sa chcem opytat, kde ti urobili tu peknu foto malej, bola si u Dankovcika ci Dosedlu?

stacynka
4. feb 2010

uz som obed vymyslela, sláva
dnes bude granatir a dufam ze aj na zajtra bude, len tym som si az taka ista neni....

civavava
autor
4. feb 2010

dobre rano babulky,

vsetko najlepsie Veronikam k dnesnym meninkam 😵 😵 nech ste zdrave a stastne 😉

tantami, supeeer sparava, vidis, Gretka je silna zena 🙂) a nevzdava sa 🙂

jeej zuzi ty si sla k marcovkam? asi nakuknem aj ja, ked uz mam ten termin 26.3. 🙂)

zuzkarra, nadherne fotky zo svadby

😵

kamilka, kde si?????

pepita52
4. feb 2010

ahojte mamicky ak mozem rada sa k vam votriem ,,chcela by som sa opitat ze ked som na urade prace a nabuduci tt si idem po matersku ku gynekologivi musim ist aj na urad prace sa odhlasit alebo co sa roby v takom pripade budem rada ak mi niekto pomoze

ninuska8
4. feb 2010

dakujem civi z blahozelanie🙂

seuska
4. feb 2010

tantami ja jej nehrozim nicim, vraj je to este v norme mi dokino hovoril a ze aspon ma nevytrapi pri porode.... len vy s Gretulkou sa drzkajte...

Fleury bola som u Dankovcika, ale bol tam namiesto neho MuDr. Grochal... zlaty panko, len trosku malo rozpraval, ale poukazoval mi vsetko... 🙂

stacyyyy mi mame granadir zajtra, len ja to idem robit druhy krat a sa bojim, lebo prvy krat mi skysol behom dna, segra vravela ze vraj preto, lebo som nescedila uplne cestovinu a bola moc napita vodou, tak si dam zajtra uz pozor, mnaaaaam s kyslou uhorkou... sa tesiiiim...

civi noo aj ja som vcera uz rozmyslala ze Kami tu nie je, aj blondy som uz davno nevidela... kde su flakacky????

ninuska8
4. feb 2010

jeej aj vsetkyym dakujem ktore si spomenuli na toto pekne meno a blahozelaju nam

aj ja blahozelam ostatnym menovkynam🙂

tantama
4. feb 2010

seuš ked je to len trošku tak to je v poriadku... no dufam že si to naša gretka špagetka nerozmyslí 😀 ale sranda je že je som 1kg schudla a ona pribrala🙂

tantama
4. feb 2010

ninus všetko naj naj naj nech sa ti darí aj malinkej 😉

lenka7984
4. feb 2010

ahojte
pepita52, na urad musiš isť zaniesť papier že ta vypisali na matersku a potom ti už povedia čo dalej

seuska
4. feb 2010

Tamtami co by si rozmyslala Gretka? Pockaj este ako bude hltat ked bude mamkine mliecko pit 🙂 A to ti je fakt sranda ze ty si schudla a ona pribera... ja som pribrala zas 17 kg a mala je mensia 😀 tiez haluz... aspon je vidno ze to je vsetko len v halve, ze ked moozem tak zerem kolko mi chuti a mala nebude velka pri tom... len dufam ze je vsetko v poriadku, lebo my sme s mm dost vysoky aj taky "krv a mlieko", tak dufam ze to neznamena nic zle ze je moja mala malinka... ja uz mam katastroficke scenare v hlave, ze co jej vsetko moze byt...

fleury
4. feb 2010

seuska ja idem buduci tyzden tiez k Dankovcikovi, bola som tam uz dva razy, ale stale som vymakla tiez len Grochala, tak vidim, ze ma neminie asi ani teraz. Tiez sa mi zdalo, ze malo rozprava, tak som sa vkuse pytala, myslim, ze na mna tak skoro nezabudne, lebo nasa malicka je moc dole a hlavu ma zakliesnenu tak, ze jej nevedel odmerat rozmery dobru hodinu, sa spotil viac ako ja 😅

kolko si platila za fotku? 7 euro?

tantama
4. feb 2010

seus nerob paniku.... naša bola skoro o 4tt menšia a dobehla to... a ja som schudla od poslednej poradne pred 2tt kilo a mala pol nabrala..... a naozaj ked nebude mať 4kg budeme mať lahši pôrod🙂) teda dufam 😀

seuska
4. feb 2010

Fleury no v tomto sa aj mne pacil ze sa snazil vsetko pozriet a malá mala stale rucicku pred tvarickou, tak ju nevedel poriadne odfotit a tiez sa tam s tym fotenim hral asi 10 minut... A ty si z Kosic? No a nakoniec odmeral? A preco mas malinku dole? co to vlastne znamena? ze pojdes skor rodit? Platila som tusim 10 eur za fotos... chcela som aj dvd, ale ked mi sestricka zahlasila ze stoji 67 eur tak som sa na to vykaslala, ja som chcela dvd len kvoli tomu, ze manzel nestihol ist so mnou na 3D, ale za tych 67 eur radsej kupim nieco Saške, aj ked pekna by to bola spomienka...

veve23
4. feb 2010

ahojte baby,
no aj ja som Veronika , tak dakujem.....aj ja gratulujem ostatnym Veronikam ktore su tu.
Vejula o chvilu je jedenast, tak drzim palce
Prave boli u mna nasi a doniesli mi domaci makovnik a orechovnik 😀 , tak zas idem tlacit 😎

zuvinka102
4. feb 2010

ahojte

Tak v prvom rade vsetko najlepsie k dnesnym oslavenkynam nech sa splnia aj tie najtajnejsie sny.. 🙂

Ja som dnes skoncila v posteli s nadchou, teplotou a bolestou hlavy, ale dufam, ze nie nadlho

seuska
4. feb 2010

mnaaaaaaaaaam veve orechovniiiik... to taky z kysnuteho cesta? jeziiiiiiis, daleko byvas???? 😀 Tak ja som o polnoci gratulovala vsetkym Veronikam, tak este raz aj tebe vsetko naj k meninkam...

uz nam prisli aj flasky pre Sašku.... len dufam ze to nebude Šaňo, lebo bude musiet pit z ruzovych flasiek 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

A ak by ste niektora chcela, tak mi jedna kocka poslala na mail knizku "kazde dieta sa vie naucit spat" su tam celkom dobre rady aby si mimi utvorilo casom svoj rezim na spanok, akym chybam sa treba vyvarovat a pod... som to len tak prelistovala a zopar veci som fakt nevedela... tak ak mate zaujem hodte mi do IP mailovu adresu a posuniem Vam knizku.

civavava
autor
4. feb 2010

seus, ze Sano 😀 😀

poslala som ti do IP mail, posli mi tu knizku, urcite sa zide 😝

veve23
4. feb 2010

seus....hej, taky kysnuty, zlata mamicka, minule sisky , teraz toto, no mam sa ja dobre.....no len jak pozeram ja byvam na druhom konci sveta ☹ .......jasom kupila biele flasky pre istotu a ostatne veci v odtienoch zlte a hnedej, nech je neutral

fleury
4. feb 2010

seuska jo, ja som z KE..nasa mala tiez rucku pred tvarou a potom sa cela otocila chrbtom, takze z fotky nic nebolo. On potreboval odmerat aj hlavicku, len mala sa furt nechcela otocit tak, aby mu to zameralo ako chce on..nakoniec horkotazko cosi odmeral, ale medzitym ma poslal na wc a prejst sa, ci sa mala neumudri, ale ta je tvrdohlava po rodicoch 😀
Malinku mam ulozenu strasne nizko, v podstate je v polohe aku maju ine baby pred porodom, kym bola par gramova tak to nevadilo, v 5.mesiaci vsak uz tlacila hlavkou na krcok tak, ze som sa otvorila a museli ma hned zasit. No a teraz je to uz len na tom stehu ako dlho vydrzime, musim len lezat. Lenze to sa neda, ked mam stale nejakych doktorov na programe..
Za tych 10 eur ti urobili len jednu ci viac fotiek?

martina05
4. feb 2010

Ahojte ...takže gratulujem všetkým Veronikám ..........

Baby chcem sa spýtať, nemáte náhodou niektorá skúsenosti s Pampyshopom.com - boli ste spokojné?? Aká je kvalita tovaru?? a čo sa týka cien, myslíte si, že sa dá niekde zohnať aj lacnejšie 12D sady do postieľky ???
Mne sa páči táto ....
http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1233710

Diky za rady ...

tantama
4. feb 2010

martinky ja som z pampy objednávala iba baldachýn a hniezdy... le je to super material a prišlo to do 2tt a perfektne zabalené..... a v tej istej farbe budem v lete objednávať aj navlečky ale teraz su na nič kedže do roka ich mimi viac menej nepotrebuje....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre