Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
4. feb 2010

Tantami sak sa snazim nerobit paniku, ale ja som taka, len co ma dakde pichne tak uz mam tie najhorsie diagnozy...

civi mas to poslane... aj ostatne diebvcata co ste mi poslali mail, keby nahodou nedoslo, tak mi napiste...

veve jeziiiis, tiez musis aj s kolacom byvat na opacnom konci 😀 vies ake si mi chute narobila? mne tak mamina tiez vypeka, akurat ze byva 400 km daleko tak mi to posiela po autobusarovi 😀

Fleury no dohovaraj malej nech este vydrzi, este ma cas, tiez si si uzila svoje... dufam, ze to potiahneme vsetky do uspesneho konca

civavava
autor
4. feb 2010

seus dakujem, mam to uz na PC ulozene 🙂

malalady
4. feb 2010

pepita musíš íst s tým na urad prace a potom na socialku 🙂

stanusa
4. feb 2010

martinka myslim, ze 12 D sada z pampyshopu sa oplati 😉

flleury drzim palce
ktovie ako je minka, nepisala ani vcera

kamilakd
4. feb 2010

ahojte bambulky...trosku ste toho popisali tak vas idem pocitkat 😉

BLONDY,VEJUL,VEVE...vsetko najlepsie k meninkam vela vsetkeho co si len budete priat a hlavne dievcata nech tie nese tigricata su v poriadku 😉 cmuk

kamilakd
4. feb 2010

Tami som rada ze gretko to predsa len premyslela a pekne rastie...a ty sa daj do poriadko co toto ake teploty...

civka no ja nejak nestiham mala som vybavovacky a nejako mi vsetko velmi leti...ale uz sa budem viac venovat konikovaniu 😉

cheer pozerala som ti ten kocik v TO no mne sacelkom pacil mali tam aj tu verziu co mas ty ale mna zaskocila vaha no neviem dizajn ok a ked som tam troska behala mne sa s nim vobec dobre nesoferovalo 😅

a monitor dychu no ja som mala doma aj tu snuzku a pocula somvela dobreho aj na ten angel...moj nazor je taky urcite to nieje nevyhnutnost ale pre pokoj a klud spanku mimi a nas si ho ja urcite zabezpecim.

pampyshop aj ja mam celkom vela veci od nich a som spokojna celkom...

kamilakd
4. feb 2010

ja bey som vsak chcela poradit balite sa do jednej tasky alebo to delite toto pre mimi a toto pre mamicku...no ja mam kopku uz zbalenu ale neviem ako to mam napchat sak to pojdem ako na dovolenku a mam dojem ze aj viac...

alicc
4. feb 2010

ahojte,
tak som doma od zubárky, nebolo to nič strašné, aj tak mi to lem zablombovala a že ked sa mimi narodí , bude sa to riešiť dalej, tak uvidíme.

idem si vás prečítať, vidím že ste nazahálali a zas ste písali ako divé 😀

civavava
autor
4. feb 2010

kami, ja idem balit tasku v nedelu, a budem davat vsetko do jednej, pre mna aj pre mimi...
ale zas ja tu nepotrebujem tolko serepeticiek do nemocky pre seba ako na SK, takze sa mi vsetko v poho zmesti do jednej tasky 😲

babule poradte kolko zavinovaciek treba/mate? Ja mam jednu, to asi nestaci, ci?? 😲

zuzkabar1983
4. feb 2010

Ahojte,
tak ja som sa teraz prebudila, rano som bola na chvilku hore, ale potom som na cele doobedie zaspala. Je mi uuplne hrozne, boli ma cely clovek. ☹
Zajtra idem na poradnu, tak som aj rada, lebo dnes malicky kope, ale len tak slabucko ... mozno je aj on otapeny tou mojou chorobou ... Aspon poviem doktorke nech ho riadne skontroluje ...

Civava, ja mam dokopy 3, dve vystuzene a jednu nevystuzenu. Pamatam si, ze svagrina mala len jednu a raz sa mala pokakala tak, ze jej to pretieklo az do perinky, tak sme bezali kupit este jednu 😝

zuvinka102
4. feb 2010

kamilka ja sa budem balit do tasky a maleho ruksaku.. a to len preto lebo do ruksaku si dam to co budem potrebovat hned pre seba, aby som tam nemusela prehadzovat celu tasku ked pridem.. ale inac moje a miminkovske veci zbalim do jednej.

civava ja mam zavinovacky dve ale to len preto, ze to maminka odlozila este po mne.. ale chcela by som aj nejaku taku obrazkovu mozno 🙂

dejna3
4. feb 2010

ahojte,

aj aj v prvom rade gratulujem všetkým Veronikám 😵 😵 😵

vejula, to už má snáď úspešne za sebou 😉

ja som bola minule pobalená (a teraz sa tiež tak zbalím) v 2 menších taškách... v jednej boli vecičky pre mimi - ale to bolo len zopár drobností z kozmetiky a skoro scelú tašku zabrali plienky a prebaľ. podložky... a v druhej - trošinku väččšej - som mala pobalené veci ja... (znovu - najviac toho zabrali vložky, župan, uteráky...)

zuzkabar1983
4. feb 2010

Tak konecne som sa dokopala k tomu, aby som dala fotky zo svadby od fotografa na net, ako som slubila rano ... tak tu je link

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

alicc
4. feb 2010

ja sa tiež pripájam k blahoželaniam pre Veroniky 😉

moje malé má zase diskotéku, má tam nejaký čulý spoločenský život, žúruje v noci aj cez den - kedy vlastne spí? 😵

dejna3
4. feb 2010

zuzka, krásna nevestička, krásne fotečky 🙂 veľmi pekný jemnučký make up si mala 😉

jankako
4. feb 2010

Baby,včera ste tu vypisovali o vibrátoroch,no a mne sa v noci snívalo potom s takym ,,kámošom,, 😀 😀 😀

dejna3
4. feb 2010

alicc, aj náš drobček bol v noci ako z divých vajec 😠 som myslela, že si chce prekopať cez brucho cestu von...

zuzkabar1983
4. feb 2010

Dejni dakujem .... Sranda je, ze ja sa takmer vobec nemalujem a ked som bola na skuske make-upu tak som sa citila zmachlena ako prostitutka 😅 Ale kozmeticka ma presvedcila, ze v satoch a v ucese to tak moc neukaze ... tak mala pravdu 😀

zuzkabar1983
4. feb 2010

Jankako 😀 😀 😀

dejna3
4. feb 2010

šikovná kozmetička, veľmi ti to pristalo 😉

alicc
4. feb 2010

zuzkabar: fakt si bola krásna romantická nevestička a mala si aj krásne šaty po polnoci 🙂

jankako: tak to teda musel byť sen, a chcelo sa ti vobec zobudiť???? 😀

jankako
4. feb 2010

Zuzka,pekna nevesta si bola.Make-up,fakt jemny..
No alicc,nechcelo veru nechcelo 😀 Nuž,asi to bude tým že mi jednoznačne ten sex chýba...

tantama
4. feb 2010

baby čo beriete veci pre mimi do pôrodnice bude tam obliekať mimi do toho či to už na cestu domov beriete?? 😕

veve23
4. feb 2010

jankako...no pekne 😀 😀 😀 , tak mne sa teda o vibratore nikdy nesnivalo

martina05
4. feb 2010

Čo sa týka balenia tašiek do nemocky, hlavne nám na prípravnom kurze kládli na srdce, že si treba tie veci rozdieliť v takom poradí v akom ich budeš potrebovať, tzn. na vrch veci na pôrodnú sálu a na spodok /prípadne do inej tašky/ veci pre mimi. Tie sestričky totiž tvrdia, že väčšina mamín potom nevie nájsť napr. doklady alebo má pyžamo do ktorého sa hneď prezliekaš na spodu tašky .... Takže asi tak. Vraj je dobre si pripraviť na vrch aj nejaké vložky ak by došlo počas prvej doby pôrodnej ku krvácaniu, župan, papuče, šlapky do psrchy, uteráčik, vodu atď.

Ja sa ešte nebalím, hoci včera som bola na sono a povedali mi že veľkosťou sme už na 34tt - malá má vraj hlavičku už skoro 90 mm. Tak neviem...buď je veľká alebo to bude skôr a mala by som okuknúť marcovky 😅 😅

martina05
4. feb 2010

Civi, čo sa týka tých zavinovačiek, ja mám zatiaľ len jednu a jednu takú do autosedačky ...http://www.forbaby.sk/doplnky.php?id=8&product=83
no ale teraz keď si kúpim tú 12D sadu do postieľky tak je k tomu zavinovačka zadarmo, ďalšiu by som už ale nekupovala...

stanusa
4. feb 2010

ahojte,
zuzka pristalo ti to 🙂 to je fotene v Bojniciach?

do porodnice zbalim asi dve tasky /vacsiu a taku prirucnu/ a este jednu necham doma s vecickami pre maleho donesie mm, ked pride po nas
myslim, ze zavinovacky aspon 2 ked sa stane nehoda nech je aj nahradna

zuzkabar1983
4. feb 2010

Stanusa ano v Bojniciach.

jankako
4. feb 2010

veve ani mne,vždy len smužom 😀

moni
4. feb 2010

ahojte,
no ako tak citam tak vela apriloviek nam ide zahybat s marcovkami 😀

este raz vsetko najlepsie veronikam!

vejulka to uz ma iste stastne za sebou 😵

zuzkabar, krasny par, velmi to obom/trom pristalo 😉

na mna cosi lezie 🙄 vcera na tej blbej joge bola taka zima ze som asi prechladla 🙄
a buduci tyzden mame v praci peklo, tak snad sa mi cez vikend podari preliecit sa 😒

podobne ako civi, balit budem do jednej tasky (plus kableka 😀 ), ale to preto ze skoro vsetko dostanem v nemocnici.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre