Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuvinka102
4. feb 2010

veve aha dikujem za info uz som sa zlakla, no ja si ho robim sama, lepsie povadene mm

moni
4. feb 2010

dejni, my si tiez len v nedelu, raz za mesiac, najdeme cas na fotenie. ale aspon cosi.
verim ze pri malickej to mate tazsie.

ja som sa zatial ani k vseobecnym infoskam nedopracovala, lebo takeho exota ako ja tam asi este nemali 😅

kamilakd
4. feb 2010

moni aj mme urobi nikolko malych fotiek ale tie upravene retusovane mi urobi 20x15 ak si dobre spominam ale chcem mu dat podpisat papier ze si nezelam aby boli moje fotky pouzite na internetovej stranke ani ako ispiracia pre iny par a nezelam si akekolvek zverejnovanie ...a ja som uz nieco ked som nebola tehu nafotila ale ani za toho nemozem najst ze aku to malo formu...

moni
4. feb 2010

kami, no neviem ci uspejes u neho s tym papierom. on ma totiz autorske prava. na druhej strane, ak by chcel tie fotky pouzit na vystave, do knihy, musi mat tvoj suhlas so zverejnenim. podla mna on je velmi rozumny clovek, a snazi sa vyjst klientovi v ustrety.
daj vediet ako si dopadla, lebo nas (hlavne mm) zaujima, ako je to doma.

kamilakd
4. feb 2010

no ak mi nepodpise ten papier some dofotili 😅 tak uvidime a kazdopadne dam vadiet....

moni
4. feb 2010

kami 😵
no zvedavaaa som! snad sa vam bude pacit, aby si mi potom vedela prist na meno 😀

kamilakd
4. feb 2010

ale neboj nic ja som videla jeho fotky a pacili sa mi a tebe dakujem za kontak no ja chcem zopar takych odhalenych tak preto nechcem aby ich ukazoval ako inspiraciu,pre nic ine

seuska
4. feb 2010

Kocky tak som Vam poslala tu knizku na mail, keby ste ju daktora nedostali tak mi napiste...

trosku som si poobede schrupla, ale uz idem pisat tu bakalarku, vecer nakuknem o com kvakate...

moni
4. feb 2010

jasne kami, v dnesnej dobe treba mysliet na vsetky moznosti 🙂

seuska, hodis ju pls aj mne do IP? idem sice objednat cosi z amazonu, ale ktovie co bude na nase tigrica bude platit 😵

vejula
4. feb 2010

🙂 Ahojte kočky tak sa musím pochváliť, že som to dnes zvládla 😀 😀 😀 A zaroven Výám podakovať že ste na mna misleli 😉

No tak komisia bola super, vôbec ma netrápili, takmer žiadne doplnujuce otázky, no proste fajne... Tak si teraz idem užívať ničneučenia 😀 😝 😉

moni
4. feb 2010

veji, super! 😵 sikovna si 😵
mali by ste oslavit ze to mas z krku! a aj meniny 😉

to bola posledna vec zo skolskych povinnsoti, alebo ta este cosi caka pred dominikovym prichodom?

veve23
4. feb 2010

aj ja gratulujem Veji, uz mas aspon o jednu starost menej,..... 🙂

kamilakd
4. feb 2010

vejulcek tak si dostala hned aj pekny meninovy darcek...sme tu na teba vsetky mysleli ze kedy to uz budes mat za sebou....tak sup si nieco dat dobre daku mnamku

baby ja sa tu bavim asi uz 15min som si lahla na chrbat a polozila som si na brucho taku lopticku ale spodok ma zrezany tak sa nekotula ale stoji a ten mali fituz do toho kope...potom som ju posunula a kopal tiez tak si beham s tou loptou a on hra asi fucik...to iste robi ked si polozim ruku na brucho codim dookola a akoby nasledovalo dlan 😀 a mozno je to len nahoda

kamilakd
4. feb 2010

aku knizku ste rozoberali so seuskou?

gajana1
4. feb 2010

Zuzi nie nebrala som kartu ale nerobil môj zastupovala ho tak uvidim nabuduce čo bude

moni
4. feb 2010

kami, myslim ze sa to volalo "kazde dieta sa vie naucit spat" a seuska to posielala mailom 😵
jasneho futbalistu budes mat 😀
s tou rukou to nasa mala robi manzelovi. ked prilozi ruku tak sa hned prevali na tu stranu. no a on potom na nu huci, ze haloo, tu je tatinko 😀

vejula
4. feb 2010

jej dakujem kočky, ja som cítila že na mna myslíte aj s maličkými v bruškách 🙂
moni ja už sa nemám učiť nič ani pred príchodom ani po príchode dominička... To bola taká malá bodka za všetkým... Minulý trok som zoštátnicovala a teraz som si dorábala tie skušky z pedagogiky, aby som mohla vyučobvať v rámci odboru, takže tak 😉
A veve aj tebe všetko najky k meninkám 🙂
Kami tak ten tvoj je riadny fotbalista hovoríš... Asi utočník čo????

dejna3
4. feb 2010

vejuliiii, a ja gratulujeeeeem 😵 😵 😵 šikovnica jedna! 🙂

ja varím teraz zeleninkovú polievočku, som tam nakydala strááášne veľa zeleninky, už sa teším, mňam! aj malinká si pošmakuje 😉
granadir veru tiež veľmi ľúbim, ale priznám sa, že som ho ešte nerobila, takže neviem akoby som to zvládla 😅 ale dala by som si 😉 asi idem pokukať recepty 🙂
kočky, vy to máte super, keď vám maminky tak vypekajú 😵 😵 😵 moja mamina teda rozhodne nie je šéfkuchár ☹ a k pečeniu nemá vzťah vôbec... takže ja som v tom všetkom samouk... 😔

gajana1
4. feb 2010

vejula gratulujem

A všetkym Veronikám všetko naj k meninkam 😀

zuzana1971
4. feb 2010

vejulka gratulujem 🙂

a robite mi zase chutky s jedlom, idem pozriet co si hodim aj ja pod zub 😀

kamilakd
4. feb 2010

moni ale mame tie tigricata uz s nami takto komunikuju 😀 ten moj krpan ked tiez tak reauguje ale neviem ci si ho bude pamatat po 3tyzdnoch ked pride....

vejulcek no neviem ale dnes vystraja som bola na reflexnej masazi a celu hodinu vystrajal ale vies ako...normalne ked polozil ten maser na brucho ruky tak sa bavil ze to tu este nemal 😀 ja k nemu chodim pravidelne ale tento krat sa predviedol len teraz neviem ci sa mu to pacilo alebo nie 😀

danka fuu granatir ten by som jedla aj ja a pohar uhoriek k tomu...naposledy som si navalala tolko ze sa mamina kukala po mne ze ci to neprehanam ale ved to je len cestovina...

baby ale ja som dnes vybrala jeden lahky rychli pudingovy kolacik zajtra budem piect...

moni
4. feb 2010

este ze mam pred obedom a nebudem tu dlho slintat ked zas o jedlejavascript:addEmoticon('🙂','vBody') tocite 😀

ja mam opacny "problem", velmi rada peciem len o nema moc kto jest 😅 za to kolegovia ma maju radi 😵 to su take kobylky ze pojedia vsetko. keby ste videli thajca napchavat sa lekvarovymi buchtami 😀

veji, tak super! ono sa hovori ze tie skusky byvaju formalita, ale na to sa clovek nemoze spoliehat. hlavne ze je to z krku!

gajana1
4. feb 2010

Baby nemate nejaky dobry osvečeny recept na kolač
Ja idem teraz upiecť venčeky a cesto na jeden kolačik

dejna3
4. feb 2010

moni, tak u nás to tiež spočiatku bolo pečenie, len aby som sa ja naučila... drahý vtedy koláče veľmi nemusel... ale teraz nejak ostal až moc na sladké, tak že si dokonca sám pýta, aby som upiekla 😀

kami, tak keď si nebudem vedieť dať rady pri garnadíre, tak sa ozvem 😀

kamilakd
4. feb 2010

moni no to by som si kukla aj ja 😀 aj ja rada peciem a tiez nema kto jest ale zato moj tato ten len vymrva a budes piect? a donesies? 😀 tak to pekne podelim nasim brachovi a troska doma...

dejna3
4. feb 2010

ozaj - teraz kukám - granatír - či granadír? 😕 ani neviem, hanba mi 😀

kamilakd
4. feb 2010

danka ja ho robim tak ze nakrajam na jemnucko cibulku tu oprazim a nakrajam zemacky do tej cibky a zalejem trosku vodou trochuosolim a hned pridam papriku a variiim do zmaknutia potom to rozmagam a zmiesam s flakatormi a este ak mam na malinke kocky oprazim slaninku a tu tam supnem a je to lahke rychle a mnamky teda aspon pre mna a bud sviezi uhorkovy salat alebo zavarane uhorky a dominik ide z brucha vyskocit 😀

kamilakd
4. feb 2010

danka to je jedno hlavne ze vieme o com je rec ale ak chces poslem ti potom ten kolac je to skor taky detsky kolacik

vejula
4. feb 2010

jej vdaka všetkým 😵

No inač mna maličký tiež dneska upkojoval, zlatý, ale nekopal, len ma tak v podbrušku škrabkal ručičkami 😵 a potom ta cesta zo žiliny do nitry v aute, to bola katastrofa, maličký sa mi zas natlačil celkom hore do rebra, som myslela že to uýž nevydržím... Inač ráno bolo riadne klzisko z cesty, len som sa fakt bála kedy kto do nás narazí zz vedlajšieho pruhu 😕 Chvalabohu dobre sme došli... A to sme kočky prvého posypača ciest stretli zo žiliny až v Piešťanoch, tí si teda robia prácu 🙄

Inač granadír, mnam, ale tiež som ho ešte nerobila 😅 Musim dakexy vyskušať.

kami 😀 tak malý sa predvádzal...

kamilakd
4. feb 2010

vejulcek veru dnes sa predvadzal

moni dobru chut k obedu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre