Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tantama
5. feb 2010

dobré ránko ale ste toho zasa popísali včera večer 😀

vejuli gratulunem 😉
a čo sa týka varenia tak sa teším ked už zostanem doma lebo ked som v práci od 8-17 tak večer len nejakú rýchlovku viac sa mi nechce.....a mm včera hovoril že už by si aj dal moravské koláče s tvarohom a jahodami..... 😀

veve23
5. feb 2010

tantama, pozdravuj mm, aj ja by som si dala 😀

civavava
autor
5. feb 2010

dobre ranko tehulky,

jeej konecne viikend sa blizi 🙂))

vidim, ze ste vcera zase varili-piekli, 😀 tak ja som este v zivote nepiekla a to moj mm lubi sladkosti, ale som povedala, ze ked bude mimi, zacnem piect 😝 tak som si kupila kuchynsky robot pre zaciatok 🙂))

a take jedla ako granadir my nelubime, takze ani som nemala chutky jak ste o tom pisali..zato taky segediin, alebo bryndzaky, mnaaaaaaaaaam 😝 😝

idem si dnes objednat niekde z netu zavinovacku, lebo mam len jednu a vcera ste pisali ze treba aspon 2....

dajte nejaky tip ake mate vy a z akeho webu, dikes moc 😉

jaaj a rano som trocha zhresila co sa diety tyka, dala som si 5 kuskov maslovych keksikov....tak snad mi cukor nestupol do nebies
😢 😲

civavava
autor
5. feb 2010

jeeeeeej , zajtra zacinam 8.mesiac 🙂)))))

tantama
5. feb 2010

civi to je super ja v nedeľu🙂) ako to letííííííííííí
😀

civavava
autor
5. feb 2010

tantami, ved prave 😀 😀

martina05
5. feb 2010

Adasik, nám povedali k tomu monitoru Nanny a matracu, že to môže byť ...

martina05
5. feb 2010

Civav a chceš tú zavinovačku s výstužou alebo bez výstuže ...

http://www.pampyshop.com/katalog.php?kategorie=...

http://www.pampyshop.com/katalog.php?kategorie=...

blondy12
5. feb 2010

caute dievcata....jaj kym vas zas docitam to bude toho od pondelka uz snad budem mat net aj pre seba..tak si vas pomaly docitam ..moj MM robi gulas 🙂....

veji predpokladam ze mas skusky za sebou gratulujem ::: 😀

my mame zajtra sobas..tak nic nestiham..

ale boli sme na cukor a vysledky dobre vsetko dobre...mala ma 1050g ...a opat potvrdil dievcatko tak snad sa to nezmeni pri porode 😀 😝

civavava
autor
5. feb 2010

martinka a co je lepsie? tu jednu co uz mam doma, je bez vystuze...

blondyyy, drz sa zajtra, nech vam vas den D vyjde podla predstav a tesime sa na foteckyy 🙂)
gratulujem aj k dobrym vysledkom 😉

tantama
5. feb 2010

blond ytak sa zajtra drž a nech vám to nádherne vyjde... civi ja by som brala asi s výstužou.. ja mám také staršie doma a 2 nové... a výstuž kvôli chrbátiku..... bez výstuže ved to môžeš potom aj do deky len zabaliť 🙂

vejula
5. feb 2010

Ahojte kočky, ešte raz dakujem všetkým za gratulácie 🙂

Inač ja začínam 8 mesiac dnes 😉 Takže fajn...

Blondy ty máš zajtra svadbičku tak nech všetko výjde podal predstáv, a bavte sa aj s maličkou ako sa bude dať 😵

Inač kočky, myslíte že môže vadiť maličkému, som včera umývala hajzlík aj tu kefu s tou nadobkou, no a som si trochu toho prostriedku vyliala na ruku... A zrovna som nemala riukavice, lebo sa mi roztrhali pred tým... Myslíte že je to nejaká silná chemikália čo môže uškodiť maličkému??? Trošku som sa prelakla, dufam že sa nestalo nič zlé.... A malinký je okač.

martina05
5. feb 2010

Vejul neboj, veď to by si už fakt nemohla robiť úplne nič, skôr môže podľa mňa Bábu uškodiť stres, takže kľud ... Veď si si to hneď zmyla, nie ??? Ja občas umývam kúpeľňu a niekedy aj bez rukavíc 😔 , síce nie WC ale ja v rukaviciach nejako neviem nič robiť, iba v tých úplne tenkých akoby gynekologických ... Rúčky si potom dobre vyumývam a hotovo. MM sa ale snaží aby som nemusela s chémiou robiť nič. Kamoška je inak taká extrémistka, že v tehu odmietala čistiť aj zemiaky, lebo čítala, že môže byť škodlivý styk s hlinou.... Tak neviem, každý sme iný...

Blondy, tak si to zajtra užite ............... Ja už to mám za sebou 3 roky ale keby sa dal vrátiť čas, rada si to zopakujem - samozrejme s tým istým chlapom 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

Civav, ja by som asi tiež brala radšej tú druhú s výstužou, tá manipulácia je potom ľahšia a asi je to lepšie aj pre bábo. Ja mám jednu doma čo má kokosovú výstuž a druhú budem mať túto
http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1695317

martina05
5. feb 2010

No baby, tak ja letím na pôrodné prípravy, budem nacvičovať polohy a fučať o 106 ..... 😀 😀 😀

Potom sa k Vám ešte mrknem

vejula
5. feb 2010

Ďakujem martinka, no ja som mala plné ruky ta kefa a nádobka tak som to musela nejako spratať a asi o pol minutku som si to zmyla... Snad sa to nejako nedostalo do tela... No máš pravdu nejdem stresovať, to malému môže voac uškodiť jak pár kvapiek domestosu.... Musím sa ukludnovať.
Inač s tými zemiakmi tak to je už fakt haluz. Mamina nás mala všetkých tak koncom leta až na jesen a pravidelne v 8 mesiaci kopala zemiaky a hrabala sa v hline jedna radosť a všetci sme zdraví...

Inač v poslednom čase sa mi akosi pušta z nosa krv, máte to aj vy??? Minule som to nemohla dosť dlho zastaviť... Ale je prevda že viac smrkam lebo som akási nachcípaná aj hrdlo ma bolí, ale ku doktroke nechcem zbytočne chodiť, ked nemám horučku aj tak by mi asi nič nepredpísala, tak pijem čajiky a kloktám si so šalviou a snad to prejde aj bez liekov... Nemáte ináč nejaký dobrý recept, na bolesť hrdla???

civavava
autor
5. feb 2010

martinka dakujem tak idem aj ja objednat, taku ako ty len so zelenou farbou 🙂

vejuli, mne tece krv z nosa pri fukani uz davnejsie - asi od konca prveho trimestra 😉, striekam si morksu vodu Sterimar co zvlhcuje sliznicu a pomaha to /alebo ked som bola v BA v decembri, som si kupila v lekarni Vincentku v spreji, aj to je super/

vejula
5. feb 2010

jj čivavka, ja mám strašne suchu sliznicu možno aj tým to je... Tak skusim skočiť do lekárne sa spýtať na to. Lebo mne sa niekedy ani nedá poridane nadýchnuť z toho aku mám tu sliznicu suchú...

fruchtbar
5. feb 2010

kedze som na materskej,kupila som si sijaci na zabitie volneho casu (ak nejaky najdem) a zavinovacku si chcem usit sama......Podusky mi mama dala,tie v ktorych sme este my spali.....a navliecku si jednoducho sama usijem....potom pofotim a dam do albumu.....

Vcera sme objednali cestovnu postielku,bude nam tu sluzit na prizemi,lebo maly ma izbicku na poschodi.....tak som uz zvedava....objednali sme k tomu aj sietku proti komarom,bo my hned po porde cestujem do chorvatska,na dovcu a tam su tie komare take nenasytne!

Apropo,dnes budu na obed hovädzie rolky plnene zeleninou a brokolica ako priloha....delena strava.

fruchtbar
5. feb 2010

tak som sa trochu rozpisala,nech viete,ze zijem......... 🙂))

veve23
5. feb 2010

blondy, dnes sa setri aby si bola zajtra v den D fit, uzite si to, a priprav sa na svadobnu noc 🙂 ...prajem vela zdravia, stastia a samozrejme lasky.
a Kami ma zajtra tusim narodky, takze tiez bude mat den D 🙂 , no tusim zacina obdobie zurov, lebo jak si pamatam sme tu viacere co oslavuju tento a buduci mesiac, tak upozornujem dopredu, baby moc sa neopite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veve23
5. feb 2010

fruchtbar....sa nebojisist hned na dovolenku? ja som prave tento rok zrusila, max. tu sa pomotkame

civavava
autor
5. feb 2010

frucht no vitaj medzi nami, super ze ste OK 🙂

fruchtbar
5. feb 2010

neviem,nerozmyslam nad tym,naco sa mam bat,male deti vydrzia najviac......takto nad tym nerozmyslat a ziadne strachy si nepripustam,myslim,ze to bude velmi pekna dvojtyzdnova dovolenka!

Snazim sa nebat ani porodu a jednoducho nicoho,naco si komplikovat uz tak dost komlikovany zivot???!!!

civavava
autor
5. feb 2010

babule kto nedal brusko do albumiku sup sem s fotkou, mozte mi poslat na mail alebo si stiahnem z vasho albumiku 🙂) nech nas je tam co najviac 🙂)

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

fruchtbar
5. feb 2010

ved uz si pomalicky listujem,nakukam do albumov,co ste si pokupili a obdivujem tie vase krasne male vecicky a kocariky a potichucky sa tesim.....na nase malicke!

fruchtbar
5. feb 2010

ja by som ti chcela tiez poslat moje brusko,ale zial moje fotky su take obrovske,ze sa nikde nevmestia a zmenisit ich neviem..... ☹((

civavava
autor
5. feb 2010

frucht, stiahla som z tvojho albumiku co tam mas z 23tt 🙂

vejula
5. feb 2010

mnam frucht ty zas robíš chute 😝 Ja ešte vôbec neviem čo dnes budem robiť na obed 😅 Ach joj, ani sa mi nič nechce by som potrebovala mať doma takého sukromného kuchára 😉

stanusa
5. feb 2010

martinka my mame na zaciatok pampersky a budem striedat s latkovymi, Gro baby mam uz doma - nohavickove vanilkovej farby a 1 pasave vrchne gatuse - nova farba

vejula malemu sa isto nic nestane, este na zaciatku tehu asi v 6tt som bola pomahat sefke robit poriadky v chcemickom labaku a jedna chemikalia sa jej rozliala a aj mne na nohu...zieravina to nebola nastastie a potom sme tam este prekladali take rozne jedy no a ten smrad, lebo jedna kvapalina sa vyparovala cez vrchnak... 😖 😒 vtedy som sa strasne bala ci bude babo ok, hlupa som jej nepovedala ze som tehu, nemali sme to este potvrdene na sone...

fruchtbar aj ja rada sijem, len som nenasla taku peknu latku pre babo

fruchtbar
5. feb 2010

stanusa,ja som kupila obycajnu zltu latku a obsijem to takou peknou modrou kockatou,do stredu nieco vysijem az sa mi bude chciet a hotovo.....mne sa pacia najviac jednoduche veci,nepotrebujem tam mat krajky ani cipky.....jednoducho jednoduche.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre