Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

juliap
5. feb 2010

zuvinka, zajtra dame do albumu, ked ho donesieme domov, je to adbor aston, orandzovo siva kombinacia.

hej kocky a hlasovali ste dnes uz za tobiaska na povedztosmilkokou? su stale na 1 mieste tak dufam ze to vyhraju ... 🙂

moni
5. feb 2010

no ak velmi chcete skusit to pohladat v archive 😀
len v skratke, nesmiete si nabrat vela snehu na lopatu, musite mat pokrcene kolena, nezatazovat chrbat, a nikam sa neponahlat 😀

zuvi, sikulka! moravske mam v plane uz dlho 😵

mne ten solny roztok vobec nepomohol na suchu sliznicu, krvacalo mi to ako sproste. nakoniec mi baby americanky poradili vazelinu napatlat 😅

veve23
5. feb 2010

seus..v pohode..je to intimne, ale si predstav ten sok som nevdela co sa deje az ma pot zalial, najprv som sa zlakla ze je to spredu, ale zistila so ze zo zadu, taraz pouzivam vlhke utierky na prdel, lebo uz aj utriet si zadok mi robi problem 😖 s tym bruchom,tak dufam ze to bola len jednorazova akcia, ja som stresko.....

moni
5. feb 2010

juliap, ja sa snazim hlasovat kazdy den ale niekedy mi to vypise ze uz som hlasovala 😠 ale strasne im drzim palce!

tu blbu reportaz som nenasla 😅

zuvinka102
5. feb 2010

seuska poslem ti link lebo som to nasla na nete a bola som rada, ze to tam bolo pisane uplne krok po kroku ako postupovat, pridam ti to aj do IP a ja som robila len lekvarove ale, nie tak ako ona ale len som otvorila si ho o vobec som zneho nerobila ziadnu zmes s rumom ako to ona pise.. len co som presne spravila tak tu mrvenicku..
Inac ja mam tiez pekaren a to ma nenapadlo ze cesto si mozem spravit v tom asi tak spravim niekedy sisky..

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1393

a robila som take mensie a vyslo mi ich 47kusov

seuska
5. feb 2010

veve nie si stresko, ja by som infarkt chytila urcite... ja sa tiez bojim takychto veci... no aspon ze to bolo fakt zo zadu... a to aj ja mam uz problem s tym bruchom robit taketo cinnosti 😀 Akurat som sa vcera zamyslela ze jak ma chyti uz porod doma, ze ten stres co budem prezivat, som si tak predstavovala, jak mi odtece plodova voda ze jak budem stresovaaaat a potom ze jak pojdem po schodoch do porodky, ze to bude tiez strasny pocit strachu 😀 no uz mi zacina z toho sibat 😉

Inak mm mi volal ze chce na veceru hrianky s cesnakom a nejakou pikantnou pastekou 😀 no neuabijete ho?! ja tu vymyslam granadir a on toto chce

zuvinka102
5. feb 2010

seuska no mne tiez prave volal ze tak do hodinky by mal byt doma.. a ze vie , ze som chora ale ak by sa mi dalo ci by som mu spravila spagety s omackou.. no povedala som, ze dalo by sa ale az tak nazajtra lebo dnes uz je vecera spravena 😅 😝

veve23
5. feb 2010

no seus, aspon som neni sama, to aj ja mam taketo myslenkove pochody, ze co bude a tak.....mna uz aj napadlo ze co ked zo mna vypadne aj nieco ine ked budem tlacit pri porode..no same hovadiny, ale prave som sa potesila, mi volala polovicka...../nie koli tomu ze chce jest/ ze mi vybavil porodnika, tak posledny mesiac si ma vezme na poradne a aj odrodi, tak mam o starost menej 😉

juliap
5. feb 2010

veve, ked pred porodom stihaju, tak ti daju klystir, takze nebudes mat v crevach nic a ak nestihnu, tak ti v tej chvili bude jedno, ci z teba lezie aj nieco ine, dolezite bude babatko ... 😅

veve23
5. feb 2010

julia, vsak to... budem rada ze som, to ja dopredu mam stresy, ze mne sa prihodi niaky trapas

moni
5. feb 2010

inac, ja mam tiez z takej nehody vacsi stres nez z porodu 😅 tu sa klystir nedava vobec 😝
ja viem ze oni su zvyknuti, a aj to ze budem mat ine starosti, ale ta predstava, brrrr 😝

veve23
5. feb 2010

moni..noo, a ja ze len mna ke veci napadaju,....tam kde chcem ja rodit, davaju cipky, tak ze sa to da

zuvinka102
5. feb 2010

ja asi na dnes koncim idem si dalej lahnut a ked tak, tak len citat knihu pocitacu bolo dnes uz asi dost

kiwinka
5. feb 2010

bry vecer 🙂 , varila som tie gulicky Kotbullar z IKEA obchodu,,MM to velmi lubi, jaaj tak mi to oprskalo cely sporak, dosku xixixi 😒 do kelu,,, olej prskal ako blaznivy 😀 😀 😀
este ze zemiacky a tu omacku k tomu som zvladla bez trablov 😵

minka21
5. feb 2010

cawte kocky,tak nam praskla v utorok voda ☹ vyvolavat to este nebudu,tak kazdy den mi kontroluju mnozstvo vody,krv,a caka sa kedy sa to spusti,takze uz nemame sancu vydrzat do aprila ☹ malinka ma vraj 1500gramov,dostavam antibiotika,tak dufam ze ked sa narodi vsetko bude v poriadku a mala bude zdrava!!! idem vas pocitat co mate nove,drzkajte sa

veve23
5. feb 2010

kiwi, aj ja ich kupujem, aj omacku a dzem, tiez to ma moj mm rad, a e to aj rychlo, nak jsomneni zastanca mikrovlnkoveho varenia, ale lky saju av mikrovnke a su tiez jele a nic zprskas

Minka, dzim palce nech ste obe zdrave .

moni
5. feb 2010

minka, opatrujte sa, myslime na vas aby ste boli obidve v poriadku!

zuzkabar1983
5. feb 2010

Ahojte babenky, tak ja som dnes bola na poradni a dopadli sme aj tak aj tak .... babo je v poriadku, vraj to bude riadny valibuk, ma okolo 1800 gramov. Doktorka sa pytala, ze po kom je taky velky, ale zhodli sme sa, ze asi po nas obidvoch, lebo mm mal 4500 gramov ked sa narodil a ja 4000 gramov ... takze sa mam na co tesit 😀 😀 😀
No ale ta horsia sprava je, ze mam nariadeny kludovy rezim, krcok maternice je skrateny na 2 cm a maly tlaci na krcok, takze hlavne vela lezat a oddychovat ☹ Ale verim, ze to vude v poriadku, hlavne, ze ma nesupli do nemocky.
Tak idem ja pekne do pyzamka a do postele a pekne vas docitat, co ste dnes popisali.

kiwinka
5. feb 2010

Minka, drzim palce, vela sil a len pozitivnej energie!!!

evil15
5. feb 2010

kiwinka ja o robím v trúbe cca 15 minút a je to bez bordelu na sporáku a sú super 😀 😀 😀

minka držkajte sa a neboj všetko bude v pohode 🙂

monva
5. feb 2010

Minka - velmi silno drzime palce, dobre to dopadne 😉

vejula
5. feb 2010

ahojte dievčatá... Tak ja mam dnes pohodový den poobede som si zdriemla na dve hodky potom v tescu a teraz som sa najedla, fuuu... Cestoviny s takou omáčkou - som si vymyslela ale aj mm to velmi chutilo.

Minka tebe držím palce, neboj v 30 tt to už nieje také riziko, vela zdravých detičiek sa rodí v 7 mesiaci, dokonca je to vraj lepšie ako v 8. Síce neviem prečo ale vraj je to tak.

zuzkabar1983
5. feb 2010

Minka, drzte sa, obidve. Budem na vas mysliet a verim, z budete obe v poriadku

fleury
5. feb 2010

minka
som na teba myslela, drzim palce, nech ste obe v poriadku, malicka ma slusnu vahu, dopadne to urcite dobre, neboj!

monva
5. feb 2010

Minka - este som zabudla dodat, moja mamina porodila mojich braskov - dvojicky - tiez v 7. mesiaci, mali porodnu vahu nejako okolo 1700g nepamatam presne, mozem sa jej opytat, bolo to pred 40-timi rokmi (teraz budu v marci oslavovat 40.tku) a su obaja chlapi ako buk 😀 😀 😀 teraz su uz aj nemocnice ooovela lepsie vybavene, aj lekari maju viac skusenosti, nemusis sa obavat. 😉

minka21
5. feb 2010

dik baby,ono aspon sme neporodili uz v tom 26tom,aspon sme vydrzali,a sa este vyvíja mozog a cievy,ale lezim v ziline a tu su vraj dost dobry,ze uz mensie deticky tu mali,takze aspon to ma ukludnuje,len najhorsie je to ze neviem kedy to pride,cely den ma pobolieva v podbrusku ale este to nie je take silne,a vobec nie som na porod psychicky pripravena,ako ste aj pisali o tom klystire🙂 sa toho bojim viac ako bolesti🙂 a celkovo stresy o malu a tak,ale snazim sa mysliet na to lepsie,

minius
5. feb 2010

babenky vy tu fakt nahanate tu 1000-cu stranku 😀 no ste toho zase dopisali. Uz aby som bola na materskej aj ja chcem konikovat 😠 uz ani neviem co sa deje.

Len som narychlo chcela:
Minka drzkam vam silno palceky a uz ste to vydrzali takto dlho nech este vydrzite aspon zopar tyzdnikov! 😉

juliap
5. feb 2010

minka prave teraz musis mysliet pozitivne a nestresovat sa, nic nie je teraz dolezitejsie ako to aby ste boli obe v poriadku. kamoska porodila tiez v 7 mesiaci a vtedy ju strasili doktori ze ake moze mat dieta nasledky, no a chlapec ma 10 rokov je nadpriemerne inteligentny, fesak. prvych 5 rokov trosku bol nizsi ako jeho rovestnici, ale uz to dohnal v pohode. tak drzime palceky

veve23
5. feb 2010

minius..nenahaname, len je vonku zle pocasie, tak si kratime cas 🙂

moni
5. feb 2010

veji, ty si bola krasna nevesta 😵

jooj, nam uz snezi, a ja tu musim trcat 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre