Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
6. feb 2010

cicimon v soku??? 😲 nahod foto 🙂

dala som si kavickovu pauzu medzi zehlenim plienok 😝 ...len co budem citat 😖

cicimon
6. feb 2010

inac...co hovorite na plienky typu helen Harper, Tesco, Albert a pod?

moni
6. feb 2010

ahojte, tak sa hlasim zo zasnezenej krajiny. katastrofa co sa deje, o chvilu ideme skusit najst auto a aspon trochu ho odhrabat 😀
cici, super nakup!
zuvi, tak aspon ze ti pomohli na pohotovosti!

odsavacku dostanem z nemocnice, taku tu klasicku s balonikom, a ked budem treba cosi vykonnejsie, dokupim neskor. teplomer chcem taky do uska.
do postielky chcem kupit jeden taky krajsi set, teda plachtu a hniezdo, lebo nejake veci mi posunula kamoska. u nas uz bude velmi teplo takze spaci vak alebo zavinovacka nam isto budu stacit.
ked som si vcera precitala co sa deje s minkou zacala som stresovat ze my to dieta nemame ani kde ulozit, ani v com odviezt..mm ma ukludnovat musel 😅

stanusa
6. feb 2010

moni ani nepis o stresovani, v noci som mala po vecku dlhsie bolesti bruska a prve co ma napadlo, ze maly este nie ved nemame postielku ani oprate veci...no strasne 😖 😅

cicimon pocula son na tesco tie drahsie, ze su ok tak na neskor

cicimon
6. feb 2010

no kupili sme Bexu B4, farbu S10.....v soku som hlavne z toho, ze sme to kupili tak hned, aj ked uz predtym sme boli tak a 98% pre nu rozhodnuti...
nemame ho poskladany, len konstrukcia a zvysok je v igelite, ale do auta sa vojde, aj ked len tak ltt

pipimiska
6. feb 2010

ahojte,aky mate nazor na kojenecke podprsenky..ak su specialne kojenecke a maju kosticu,moze to branit v tvorbe mliecka ?a ake cislo si mam podla vas kupit,take co nosim teraz,alebo o cislo vetsie? 😅 a co obvod hrudnika,po porode hned schudneme aj z neho?dik

minka,drz sa,super ze ste to potiahli do teraz 😉 neboj,treba myslit pozitivne 😉

stanusa
6. feb 2010

tak ale uz mate kocik doma, u nas je ale povera ze by nemal byt, tak sme ho poskladali pokocikovali a potom rozobrali a odniesli k mame

pipimiska nosim ju uz asi mesiac, bez kostic, kupila som o cislo vacsiu a teraz je akurat, nejako mi zacali rast prsia...po porode budu aj tak naliate mliekom tak si myslim, ze kludne aj o cislo vacsiu si kup 😉

seuska
6. feb 2010

monvi masko na moravskeho vrabca som paaacovala, obycko bravcove pecene, len nech prejde chutou - cibulkou, cesnakom a korenim...
Kamoska mi hovorila ze potom mozem pouzivat aj tie lacne z Lidlu, vraj su dobre... vyskusame a uvidime...
jasneeeeeeeee, palacinky bez slahacky to je jak auto bez kolies 😀 slahacka mosiii byt!!!
Ja mam uz v trube ten pomarancovy kolac, ja zvedava jak sa podari... ale uz celkom vonia...

cicimon
6. feb 2010

pipi - ja som si kupila 2, asi 2 tyzdne dozadu, podla predavacky tak od 7mes teh je to akurat kupovat a take oby neboli velmi tesne a kupila som si aj dve "nateraz" bez kostice, lebo normalne kosticove ma tlacili

monva
6. feb 2010

pipimiska - ja som mala pri malom podprsenky na dojcenie klasicke bavlnene bez kostice, bez vystuze, spodny obvod rovnaky ako pred tehu (tam som nejako nepribrala) a kosiky o cislo vacsie. Aj teraz som si jednu taku kupila, este jednu chcem.

zuvinka102
6. feb 2010

cicimon no zalezi podla toho kvoli comu tam chces ist.. ako ja vsetko to co som hladala tak som to aj nasla viac sa mi tam pacilo ako babymarkete.. aj ked kocikovo je mensie

cicimon
6. feb 2010

zuvi - postielku sme objednali cez net, tak ked si po nu pojdeme ,tak pozriem, co tam este maju. Ja este vela veci - ako plienky, prebalovaciu podlozku, matrac do postielky a ine...

zuvinka102
6. feb 2010

cicimon no prebalovacie podlozky tam mali a velmi vela.. plienky tie som nepozerala, aj madrace mali a vobec jej nevadilo, ze sa nam venovala hodinu 😀 😀 bola velmi zlata a nakolko ma uz dve deti tak aj vedela dobre poradit..

zuvinka102
6. feb 2010

ale mi teraz riesime doma dilemu, ze ktory kocik chceme ci Bertini x2 alebo X6, alebo X-Lander XA.. viete nieco o tychto kocikoch???

cicimon
6. feb 2010

zuvi - oni maju na nete napr len 3 matrace...tak hadma v obchode maju viac..

seuska
6. feb 2010

baby na kojeneckych podprsenkach sa neoplati setrit, aspon an zaciatku, hlavne kvalitne bavlnene, mozu sa vam zbytocne zapalit bradavky a vselijake exemy... ja som si kupila 2 ks zatial, po porode este planujem dokupit, obvod hrudnika ako do teraz, akurat nie B ale C kosiky...

veve23
6. feb 2010

caute,
navstevu u svokry mam za sebou, som sa najedla jak cunik a doniesla som si domov kolaciky...ahoj seus..sobota a zas tlacim kolace,.....
no a rodina na mna mysli, tak som si dovliekla postielku a vajicko,tak teraz oddychujem a idem vas docitat 😉

Blondy..ty si uz asi pani....tak gratulujem
Kami.....ty si o rok starsia...gratulujem

zuzkabar1983
6. feb 2010

Ahojte kocky,

jeej veve, dobre, ze si pripomenula!

Blondy, aj ja sa pripajam ku gratulacii. Dufam, ze denD dopadil podla predstav 🙂

A kami vsetko naj!!!

seuska
6. feb 2010

Ahoj veve... brrr, navsteva u svokry, mi mraz presiel po chrbte... takto si pokaslat sobotu 😀 A kolaciky si daj moja, to my teraz mozme... ja mam tiez, vlastnorucne upeceny... A jake pekne darceky si si donieslo? odfot a hod do albumiku,,,

Kami ty mas dnes narodky? Tak vsetko najlepsie, vela zdravicka tebe aj Dominikovi prajem...

dejna3
6. feb 2010

ahojte,

blondy - gratulky k uzavretiu manželstva 😵 😵 😵 ... snáď si si to na poslednú chvíľu nerozmyslela 😉
kami - gratulky k narodeinkám 😵 😵 😵

zuvi - mne sa veeeeľmi páči bertini - dizajnovo, ale tá športová časť sa mi zdá moc malá 😕

ja dnes idem piecť tú jogurtovú bábovku, len ešte čakám, kým mi mama prinesie formu 😉

pipimiska
6. feb 2010

dakujem kocky a este by som kcela vediet ci mozu ublizit tvorbe mliecku kostice na podpire 😉

petulka777
6. feb 2010

Aj ja sa pripajam,Blondy vela stastia v manzelskom zivote prajem 😉
Kami,vseeetko len to najlepsie k narodeninkam 🙂

cicimon
6. feb 2010

ja som prave dotlacila rybaci salat s rozkom, mnam. A zajtra spravim asi jablkovy kolac "paj"

pripajam sa ku gratulacii narodeninovej kamile a mladomanzelke blondy, vsetko naj!

seuska
6. feb 2010

pipi podla mna tie kostice dakedy tlacia pod prsnikmi, zbytocne si budes drazdit zlazy, kup si bez kostic na dojcenie... ved casom si vies dokupit normalnu podprdu s kosticami... prsia by mali byt pri kojeni v pohode a nie ich stlacat este kosticami... tolko vydrzime na podprsenkach bez kostic... vies ta kostica ked ti vylezie ti moze zranit prsnik...

veve23
6. feb 2010

seus, v pohode, ja ju vidim par krat do roka, ona je v pohode, a je tam vzdy zbytok rodiny z mm strany, takze pohodicka, ona pecie take klasicke svadobne, moravske, kolace, bratislavske rozky....no mam co tlacit 😀
som unavena ako by som cely den v bani muklovala , nechcem zaspat lebo v noci zas budem kukat horory

moni
6. feb 2010

no veru veve, dobre ze si pripomenula
blondy, vela stastia, lasky, porozumenia a tolerancie v manzelskom zivote! 😵
kami, vsetko najlepsie k narodeninam!

mne akurat vcera prisli tricka/tielka na kojenie tak spekulujem ze na zaciatok mi to bude stacit, a potom si kupim aj podprdu. ja som podskocila o dve cisla v kosikoch tak neviem ci to este planuje rast 😅
pipi, tie kostice by nemali vadit pokial ta nebudu tlacit. citala som ale ze sa neodporuca vytahovat podprdu nad prsnik aby sa neupchal nejaky mliekovod.

u nas sa pecie pizza, a vymyslame kolacik 😵
ale take kolaciky od svokry by potesili 😵

cicimon
6. feb 2010

moni - ja sa potesim kolacikom od hocikoho 🙂 len ich nema kto upiect :(

seuska
6. feb 2010

veve tak to mas stastie s tou svokrou... a take bratislavske rozky no dala by som siiii... mne sa tiez oci zatvaraju, a bojujem tu lebo sa tiez bojim ze co by som v noci robila...

moni hod do albumu tielka chcela by som vidiet ako to vyzera, mozes?

pipimiska
6. feb 2010

dakujem 😉 ono to, ze nieje problem ze by nemali kostice,len ja mam male kozy,este vzdy mi je dobry kosik B a to ked si dam obycajnu bez vystuze,budem vyzerat plochsie ako pred tym,co som tehotna nebola 😅 ..lebo vtedy som tie vystuzene nosila a aj teraz nosim..

moni,mne ostali na plnejsich B,mne sa zvetsil obvod hrude,ale asi chrbat..ja som myslela kostice v kojeneckej podpire...ta sa nenadvihuje hore,ale normalne odopina ako ostatnee...ved kukni

http://www.astratex.sk/bielizen-pre-mamicky/

blondy,srdecne gratulujem k uzavretiu manzelstva a prajem len to naj 😵

a kami tiez len to naj pre teba a drobca 🙂

moni
6. feb 2010

seus, tu su linky na tie tielka, lebo tie moje periem 🙂
http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=41...
http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=41...
http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=41...

cici, to asi kazdy 😀
by som ta zavolala na kolacik ale trosku od ruky sme 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre