• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
moni - no skoda no :grinning:
6. feb 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni veeelmi pekne vyzeraju tie tielka... musim aj tu popozerat...

mne uz ide domov mm, tak mu idem dat veceru a lyzicku nech zoskrabava kolac z plechu nakolko sa mi nevydaril :grinning: pekny vecer vsetkym
6. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pridala som par fotiek do albumu
6. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici, krasne faro bude mat drobec :dizzy_face:
6. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki :slight_smile:
6. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ked budeme odovzdavat do 45 dni po porode socialnej poistovni cast B treba k tomu okrem tej casti B a kopii rodneho listu, aj tieto 2 veci>

- prihlasku na dochodkove poistenie - tlacivo pre platenie poistneho zo strany statu
- cestne prehlasenie, ze sa riadne staram o dieta

babule, ak niekto mate tieto 2 veci k dispozicii poslite mi to prosim, ja potrebujem mat do pondelka vestky papiere pokope, lebo od pondelka som bez notebooku, ktovie dokedy :angry:
6. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej stanusa je v telke v spravach :sweat_smile:
teda tusim stanusa hovorila, ze kvoli kuponke jej zablokovali ucet
(ak to nebola stanusa ale ine meno, tak sa ospravedlnujem, mam hroznu pamat na mena :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
6. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aj ja mam pocit, ze to mala byt stanuska a hned ako som to videla som si na nu spomenula :sweat_smile:
6. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bola stanusa????? som ani nevedela :grinning: ale videla som ju :grinning:
inak ahojte :slight_smile:
cici no tak super,ze ste kupili,ja som dnes nemohla,aka je to kvalita?
blondy gratulujem :dizzy_face:
veji tiez gratulujem :dizzy_face:
jaj,nejak ste ma navnadili,asi idem hodit plienky do pracky :slight_smile: inak na kolko stupnov ste ich prali?
6. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon krasny kocik, aj mne sa pacil, ked som ho kdesi na nete videla...

kamilke som uz k narodkam blahozelala :slight_smile: uz ma uspesne fotenie za sebou, ved hadam sa pochvali sama, ked sem dojde

takze este blondy blahozelam k titulu pani :slight_smile: dnes som na nu myslela, ze sa svadbuje :slight_smile:
6. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj este k tym vybavovackam, este 2 papiere mi chybaju co budem po porode potrebovat - to poziadanie o tych 25 tisic (2 veci to maju byt, je to rozdelene na 2 ciastky, ani neviem ako sa presne volaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) su na to tlaciva??? kde su nase maminky co uz maju deticky, nech mi poradia?

este k tej odsavacke soplikov na vysavac, ja by som si to tiez netrufala, ze malemu vysajem aj mozog :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka, kvalita sa nam celkom pozdavala, aj mm hovori ze ok

zuzi - na 2hy pilier by malo byt toto Oznámenie sporiteľa o účasti na starobnom dôchodkovom sporení
vyhlasenie : Vyhlásenie fyzickej osoby, že sa riadne stará o dieťav

http://www.socpoist.sk/616/1567s

a tu su tie ziadost i pridavky
http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?SMC=1&id=328

snad je to ono
6. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupujete detsku manikuru? ci vyuzijete vase noznicky a pilnik?
6. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici..ja som kupila detsku, uz teraz mam traumu ako bude strihat tie mini nechtiky
6. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve a myslis ze treba aj speci detsky teplomer ci staci riadi digitalny?
6. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici, ja sa neviem rozhodnut, lebo tu vsetci odporucaju ten stikacik a nie noznicky. ale ja tym neviem ani sebe ostrihat, nieto este krpatej :unamused: a na nechty/manikuru som ja hrozne vytazena :sweat_smile:
veve, no bud ked budu papat alebo spat, inak neviem ako budeme bojovat :sweat_smile:
6. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici dik za linky , idem kuknut

ja mam baby noznice zagulatene a este som vcera dokupila aj baby kliestiky (cvikatko), lebo neviem ci to budem vediet s noznickami, ani na sebe neviem, ja pouzivam to cvikatko, ale vraj prve tyzdne sa nemaju babu nechty strihat, lebo ich ma este prirastene ci co...
6. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja chcem kupit taku supravu, kde su kliesticky, noznicky aj pilnik...
ja sama pouzivam klieste len na palce na nohach, aby mi to nezarastalo, kedze s tym mam zle skusenosti....skor mi ide o to, ci fakt treba detske alebo staci aj dospelacke :slight_smile:
6. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici...podla mna staci digitalny, vsak take su a tie detske, len su farebne
moni..ja som kupila noznicky s takym gulatym ukoncenim, tak mi poradili v obchode, tie cvakacky boli jak dospelacke len tam boli zvieratka......no aj kamoska vravela zeked strihnechtiky tak ked babo spinka
6. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja si striham nechty len s tym cvikatkom,ja uz manikurove noznicky neviem asi ani v ruke drzat :sweat_smile: takze sa toho desim,ako budem tie pidi nechtiky strihat :grinning:
6. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici...ja som kupila tej znacky noznicky, kefku a hreben na vlasky a tu klasicku balonikovu odsavacku na sopliky, tak mi poradli....ani ja neviem noznicky drzat, no co naucime sa, vsak sme sikovne :wink:
zuzi, nasla si ten monitor??? lebo neviem ci ta ww nebola ochrapani. sk, uz neviem, mal reklamu v casopise pre babatka
6. feb 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holčiny :slight_smile: :grinning:
6. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici, podla mna to musi byt pohodlne hlavne maminke, ked je niekto zvyknuty na cvikatko tak nech pouziva to, niekomu zas lepsie pasuju noznicky....ved ide o rovnaky vysledok, nasim tigricatam pazuriky skratit :sweat_smile:
kamaratka strihala svojim detom velkymi noznicami na papier :grinning: som skoro odpadla :sweat_smile:

teplomer chcem digi do uska co odmeria teplotu za par sekund aby sme nemuseli bojovat :slight_smile:
6. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve na to m chrapani som to nenasla ani sa mi to nepodarilo vygooglit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale zato som sa docitala na www stranke dovery, ze monitor sa da aj zapozicat a mne este vcera ta krava odtial tvrdila v telefone, ze nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: maju tam bordel ako vsade :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa napapat, mozno sa prihlasim este neskor...
6. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som zjedla cely tanier jednohubiek-sme mali navstevu,tak som dotlacila vsetko,co ostalo :sweat_smile: este tu mam 2mandarinky nachystane,jejda no nejak som sa rozjedla :astonished:
6. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, uz som to nasla.....Buona Notte.....www.chrapanie.sk, tam to poziciavaju
6. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer...aj ja dojedam, najhorsie je ze viem ze este mame kolace,....ale uz nechcem, len je to silnejsie ako ja :angry:
6. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja so msa tak prezrala na obed ze este teraz hekam. idem odhrabavat auto :sweat_smile:
6. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok