Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
8. feb 2010

Civi, Vy ste tiez kupovali Jane???

monva
8. feb 2010

Aktakk - nastrihu sa nemusis az tak bat 😉 ja som sa pri prvom bala velmi a VOBEC SOM TO NECITILA 😉 , ako aj baby pisali, radsej nastrihnut, ako sa natrhnut na viacerych miestach. Trosku som citila az sitie, som sa dokyho pytala, ze ako dlho este bude sit, tak si robil srandu, ze uz len "vysiva" pre manzela 😀 😀 😀 a fakt to bolo dobre urobene, sexik bol po porode lepsi ako pred nim 😎 😎 😎. Stehy vobec neboleli pri chodeni a sedeni, bolo to o.k. aspon u mna teda.

Zlakla som sa az na 3. den, ked som si dole pozrela zrkadlom - volala som z nemocky muzovi, ze "som rozstrihnuta jak kurca" ja tapa, naco som tam kukala. Potom som si na radu dokyho kupila sprej chlorophyl:
http://www.mojalekaren.sk/dm-dermo-chlorophyl-s... a prikladala som si gazove stvorceky namacane v harmancekovom odvare a po 10 dnoch to bolo uplne v pohodke. Na kontrole po 6-nedeli mi moja doky dokonca povedala, ze ani nevidiet, ze som rodila 😀 😀 😀

Akurat ten sprej zafarbuje veci na zeleno, takze som nohavicky potom vyhodila.

cheerlady
8. feb 2010

aktakk ja chcem 3-kolku a ten cierny s bledomodrymi a striebornymi kruhmi 🙂

kami este som mu nevolala,lebo mm este nevie,kedy bude mat volno,ale tento tyzden mu brnknem,nech
vie,ze prideme,aby vedel pripadne kocik objednat v tej farbe.

baby inak ste sa tu minule bavili,ze v ktorej nemocnici je ta mirka,co sa jej narodila malicka bianca,tak ona zije v neapole,takze tam je o nu urcite dobre postarane 😉 a dnes som citala,ze malinka uz pribrala a uz je bez liekov na srdiecko,takze to vyzera zatial dobre 😵

juj baby,sak ma zacne chytat panika z porodu,nerobteeeee 😀

inak prave nam dosiel letak z hypernovy a od stredy budu mat v akcii dost deckych veciciek-aj vanicky,vlozky do vaniciek,prebalovacie podlozky a vselico,tak ja urcite skocim pozriet,lebo sak nic nemam 😅

aktakk
8. feb 2010

Monva- dakujem za ukludnujuce info, dobre som sa pobavila (este teraz sa smejem) na tom "kurcati"... Takze radsej nekukat, hej? No inak co sa tyka stichov, tak mi uz len tam dole chybaju tusim. Ja som sama jazva...na kolene viac ako 10cm...na bruchu po slepaku mi ostala totalne skareda, cize to mi az tak nevadi. Len je to taka "neprijemna" predstava. Ale kvoli drobcekovi vydrzime!!!

moni
8. feb 2010

monva, tak radsej ani ja nepozriem nech nemam traumu 😅

aktakk
8. feb 2010

Cheer- tak my asi nakoniec pojdeme pozriet do tych Tvrdosoviec, ideme totiz este s jednymi znamymi. Potom dam vediet co a ako.
Vy sa kedy chystate?

alicc
8. feb 2010

baby ja práve pozerám nejaký skrátený pobyt na horách. u nás majú decká prázdniny od 1.3. tak pozerám lyžiarské strediská a hotely v nich a celkom zaujímavý je v Krompachoch Plejsoch. je tam aj wellnes, tak by som sa vyžila aj ja (aspoň plávanie), ked moji budú lyžovať 😀

civavava
autor
8. feb 2010

aktakk, hej, bol to nas favorit od zaciatku, iny sme ani nepozerali, len som zanho nexcela dat 800 eciek, tak som mala zajednany najskor od babenky z konika z druhej ruky, ale nakoniec sa nam podarilo tunak kupit ho novy za 550e.

aaaaau baby, az ma tam dole boli, ked citam o tych nastrihnutiach 😨

civavava
autor
8. feb 2010

jeeej alicc to budete mat peknu dovcu, tam je krasne. 😉

civavava
autor
8. feb 2010
mizulienka
8. feb 2010

fruchtbar, ty si spominala, ze papas tie lanove semiacka? a kolko ich jes? a ako casto? dik

seuska
8. feb 2010

monvi ze "vysiva pre manzela" 😀 😀 tiez dobre na odlahcenie situacie... A dole sa ani ja nebudem radsej pozerat... spolieham sa na EPI, ze ani to sitie nebudem citit, ale aj tak mam paniku z tych kontrakcii a z tlacenia a z kricania a vlastne zo vsetkeho....

alicc my sa tiez chystame na jarne prazdniny na chatu, do Tatranskej Strby, treba si este trosku oddychnut kym mozeme a kym sa da... ja tam budem s dvomi zdravotnickami, tak si robia srandu ze prinajhorsom odrodime, zapijeme a este aj pokrstime 😀

cheerlady
8. feb 2010

aktakk jasne,potom daj vediet.ja este neviem kedy pojdeme-musim sa prisposobit mm.

alicc
8. feb 2010

tak som tam teraz písala mail, že či majú volné , tak uvidím kedy mi odpíšu. fakt to tam vyzera velmi pekne a malá sa velmi teší 😉 🙂

moni
8. feb 2010

mizu, mne sa zda ze fruchtbar spominala sezamove semiacka 🙂 o tych som som nikdy nepocula v suvislosti s ulahcenim porodu...teda nie ze by o lanovych a porode hej 😅

jooj veru aj my sme sa chystali na nejaky vylet pred bambinom ale asi nam to nevyjde 😒

mizulienka
8. feb 2010

ach jaaj...jasne, myslela som, sezamove nie lanove 😠 ta tehotenska demencia sa uz prejavuje naplno...co to bude dokonca 😎
dik moni 🙂 a nepamatas si davkovanie? 😉

moni
8. feb 2010

mizu 😀
nepamatam ani nahodou, to by si vela chcela, u mna sa tehu demencia prekryva s tehu sklerozou 😅

vejula
8. feb 2010

ahojte kočky....

No mne sa dnes stala taká nehoda na schodoch... Tie blbé svetlá čo po pol minute zhasnu vo vchodoch, viete, tak zhasli a ja som myslela že už je posledný schodík natiahla som nohu ale tam boli ešte dva tak som zdrisla po tých schodoch na zem. Normálne som bola v takom šoku že už si ani neviem vybaviť ako som dopadla... Ale ubližila som si ale nie na brušku aspon nič necítim, a maličký sa v poriadku hýbe a sa mu už štikutalo tak hadám je v poriadku drobček môj... Bože som ja taká blbá, by som si dala zopár faciek, ked si neviem dávať pozor poriadne

mizulienka
8. feb 2010

moni 😀

civavava
autor
8. feb 2010

vejuli, neboj sa, ja som presne hentak spadla este v 4.mesiaci a doki povedal, ze pokial po pade nemam bolesti brucha, alebo nekrvacam, tak sa nemam bat...a to bol este len zaciatok tehu, ked je vsetko este take krehke..a ty si uz v 32tt, malinke je dobre chranene, neboj 😉

juuj my ideme tiez na vylet pred miminom, 12-14.marca do wellness hotelika, oslavit vyrocie svadby a trocha si oddychnut. tak dufam, ze Renko este bude vtedy v brusku 😉 😵

moni
8. feb 2010

veji, presne ako pise civi, maly je chraneny, a ked sa hmyri a kopka tak je vsetko v poho. verim ze si sa zlakla 😕

ja som vcera skydla do zaveja 😅 nejako mi usla noha a uz som sa valala...no ale to ako do perinky, ziadne tvrde pristatie 😵

civi, to znie super! my budeme tohtorocne vyrocie oslavovat uz s malou 🙂 ale seriozne premyslam ze este cosi naplanujem na april 😅

alicc
8. feb 2010

vejula: tak teda hned by sa stalo zle, dávaj si na seba pozor.

dnes som robila venčeky z odpalovaného cesta s karamelovým krémom a šlahačkou, tak ma práve prišiel mm pokúšať, no nezbijem ho? sú strašne dobré 😀 😉

aktakk
8. feb 2010

AHa Civi, som nevedela, lebo nikde ho vo foto nemas. Je inak aj ten velmi pekny. Teda vlastne mas, ved to si mi poslala zo svojho albumu link...No tusim aj ja osprostievam 🙂))). Ja potrebujem nieco univerzalne, kedze nevieme co cakame. A aj tento je fajn vlastne.
My sme ho prave vobec nemali v plane skrz to, ze je to trojkolka ale sa nam zapacila v jednom obchode.A tiez cena sa mi na nom zdala privysoka. Ale za toto sa veru da.

Alic- super napad, ja mam jednu poukazku na 33 € v jednom penzioniku a premyslam ze by som to tiez vyuzila.

Veji- ved za to nemozes, ze si padla. Ja som male uz tiez parkrat na male. Nastastie sa mi "nepostastilo" lebo s mojou vahou ani neviem ci by som sa este dvihla. Hovori sa inak, ze ak si nepadla na zadok, tak sa nemusis obavat.

Cheer- okej, dam vediet.

civavava
autor
8. feb 2010

alicc mnaaaaaaaaaaaaam 😝 😝 😝 😝 😝

moni, tak esteze je u vas tolko snehu, ze su tam obrovske makke zaveje 😅
jeej vy uz budete mat na vase vyrocie malinku - najkrajsi darcek 😵 😵

babulky majte sa pekne, idem si lahnut a drzte mi zajtra na poradni palceky - nech je cukor v norme ... 😔

bru nocku 😉

dejna3
8. feb 2010

ahojte,
mám 2-dňový výpadok, tak si idem dočítať, nech som aspoň trochu v obraze 😀

vejula
8. feb 2010

dakujem babulky... No snad je všetko OK ked sa maličký hýbe 😔

civi bruuu nocku.

aktakk
8. feb 2010

Veji- urcite ano!!!

zuvinka102
8. feb 2010

vejul ale to nebola vobec tvoja chyba to svetlo ma proste svietit dlhsie.. mne sa podarilo zas padnut v sobotu na lade ale to maja chyba bola, lebo som mala tenisky aj ked som isla autom ale chodniku pred branou su sami lad.. no len ja uz som leniva si davat zimne boty ved sa neviem zohnut na zosnurovanie..

alicc
8. feb 2010

civi dobru noc amaličký nech moc nekopká 🙂

aktakk
8. feb 2010

Civi- drzime palce.
Zuvi- ja tiez nosim tenisky ked mozem..lebo v cizmach mi nohy opuchaku a mam ich moc stiahnute.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre