Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
8. feb 2010

civi, no doteraz sme ani nemali stastie vyrocie oslavovat spolu takze teraz to stvrte bude v trojici 😵
zajtra nech si v dobrych cukrovych cislach!

zuvi, pre tieto pripady som si objednala take tenisky bez paty...akurat to blbe pocasie so mnou vypieklo 🙄

my sa akurat napchavame tvarohovo-cucoriedkovym kysnutym kolacikom 😵

zuvinka102
8. feb 2010

aktakk no ved to rano si ich este zapnem ale po praci nema sancu nech sa snazim ako chcem jednu zapnem tak to tristvrte a druhu pomali od clenku uz vobec

cheerlady
8. feb 2010

baby pridala som konecne brusko do albumu-teraz som narychlo pofotila 🙂
civi,daj ho prosim do albumu 😉 diky 😀

dejna3
8. feb 2010

no tak, som len zbežne preletela príspevky... nestíham 😉

zuzi, držte sa s maxíkom 🙂

dnes ste sa tu tuším bavili o nástrihu a o masáži... ja nemám osobnú skúsenosť . nemasírovala som - z uvedených dôvodov - riziko zápalu a pod. .. ale mám kámošku, tá masírovala veľmi poctivu, no počas pôrodu ju museli nastrihnúť a navyše to nestačilo ešte sa aj roztrhla až ku konečníku - auuu 😝 chúďatenko, ešte dlho si nemohla poriadne sadnúť... 😖
ja si myslím, že nástrih je určite lepší - než sa roztrhať a väčšinou rodičky vravia, že to až tak nebolí, je to buď nepríjemné alebo dokonca tvrdia, že to ani nejak nevnímali 😉

zuvinka102
8. feb 2010

zajtra idem na prve cvicenie alebo ako to mam nazvat predporodne ponaucenie.. som zvedava co to bude

aktakk
8. feb 2010

No ved prave zuvi...ale teraz som uz doma, tak ak sa bude dat, budem len v teniskach chodit. Lebo ked vyzujem cizmu, tak nohy maju vselikaje tvary. Kopiruje zahyby ciziem atd.
Cheer- veru nemas nejake velke brusko. Take mensie by som povedala. Alebo ja mam velkeeeee 🙂

moni
8. feb 2010

zuvi, aj my ideme a som zvedava ci to bude k niecomu 🙂

cheer, krasne brusko 😵

dejni, uz ste zdravi?

dejna3
8. feb 2010

moni, ani sa nepýtaj ☹ mňa dnes ráno úplne bolelo hrdlo a znova sa mi spúšťa nádcha 😒
ale drobulienka je o.k. 😵 😵

moni
8. feb 2010

dejni, hmm tak u teba sa to vobec nepreliecilo 😖 aspon ze je sofi ok 🙂

aktakk
8. feb 2010

Idem ja asi spat...tak sa majte pekne!!!!

dejna3
8. feb 2010

no veď to. čajíkovanie a podbné recepty, žiaľ, nezabrali 😒 dnes som musela ísť do práce niečo povabyvovať... ale teda riadna kosa je stále ... už mi to začína liezť na nervy, mohlo by sa trošku otepliť, ale celý tento týždeň hlásia opäť mrazivý 😝 a ja už mám obavu aj vyliezť von, aby som neprechladla...

a ty už zajtra ideš do práce? či ešte máte voľno? 😕

zuvinka102
8. feb 2010

dejna mala by si ist s tym dr. ja som bola tiez, ze mam len nadchu ale, ze mm ja trosku tiez na tom zdravotne zle.. no a povedala mi, ze kebyze nelezim tie 4dni pred tym v posteli tak mam uz anginu lebo hrdlo som mala tak zapalene.. a mm to iste takze skor sa chod spitat ak mozes ci nemusis preventivne aspon nieco brat..

alicc
8. feb 2010

babulky aj ja si idem lažkať, aj ked neviem čo bude zo spania.
tak dobrú nocku

dejna3
8. feb 2010

zuvi, ale ja som bola u dr. už minulý týždeň... vtedy som mala úplne odpálené priedušky... a vravel, že mi nemôže teraz už dávať nejaké atb, že až pokiaľ by som dostala horúčky - mám dôjsť... ale ja som mala teploty len mierne zvýšené - cca 37,5, takže nič...
tie priedušky už poľavili, ale ešte ani to nebolo doliečené, som stále zahlienená, ale aspoň sa to postupne uvoľňuje... no a teraz toto 😠

moni
8. feb 2010

dejni, este neviem ci ideme zajtra do prace, metro stale nepremava nad zemou a skoly su zatvorene takze vtedy vacsinou nechavaju aj nas doma. no uvidime neskor, pozeram tu stranku kde to oznamuju kazdych 5 min 😀

dobru noc tym co idu kopat do perin 😅

dejna3
8. feb 2010

aj aj prajem dobrú noc všetkým, čo idú, resp. už zalomili 🙂
ja som išla pred polnocou spať - už ani neviem kedy naposledy... dobrých 4 - 5 rokov to bude 😅

zuvinka102
8. feb 2010

dejna no mne dala na cumlanie homeogene niejake a aj sirup calcium a solmucol, ze to mozu aj tehotne

moni
8. feb 2010

dejni, ja zas zalomim na gauci ked sa najem, a po polnoci sa presuniem do spalne kde cumakujem do stropu 🙄
vcera som isla asi o jednej spat a nejaky aktivny sused dnes rano o siedmej skrabal chodnik 😠
takze uz to vidim ako dnes vecer miesto robenia prezentacie budem odfukovat 😅

cheerlady
8. feb 2010

dakujem moni,aktakk 🙂 no uz mi viac ludi hovorilo,ze mam male brusko,ale podla mna je uplne normalne,dokonca sa mi zda velke,ked si ho porovnam napr. s blondy alebo so zuzkou 🙂

dejna3
8. feb 2010

zuvi - no ja som k nemu šla práve kvôli nejakému sirupu na vykašliavanie... som myslela, že mi nájde aspoň nejaký "bábätkovský" 😕

kamilakd
8. feb 2010

bambulky ahojte idem vas postupne docitat a poodpisovat 😉

Silvika no vidis takto sa veci vybavuju na uradoch sup sem sup tam a fuk do vnutra 😀 hlavne kedsi tehu tam predsa nebudes cakat nie????

zuvi ja si tiez myslim ze zvieratka to citia ze je niekto v brusku

moni ja idem kupit caj zajtra a tu hradzu masirovat veru neviem ci budem ale olejicek uz mam doma 😅

vejulcek inak ten moj krpec si len tak kopka a na rebrach ho vobec necitim mne sa zda ze si tam furt lezi priecne

civka inak dobre ceny na kociky!!!

vejula
8. feb 2010

dejni ja som tiež bola taká všelijaká vlastne ešte ma hrdlo dosť bolí... Ani neviem či mám zajtra isť na tu predpôrodnu prípravu bo tam aj tak čosi pocvičíme, nieže by som sa nejako zadýchala, ale čo ja viem 😒 A ku doktorke sa nechcem trepať zbytočne bo teplotu tiež nemám a ešte tam čosi zbytočne nachytám, bo mi asi tiež nedá žiadne ATB. Inač nemáte nejaký dobrý recept na hrdlo alebo niečo čo môžu aj tehulky?

moni
8. feb 2010

cheer, take akurat brusko mas 😵 a hlavne ze tvoj podnajomnik rastie ako ma 🙂

inak som pozerala to povedztosmilkou hlasovanie za tobiaska, a zda sa ze to vyhrali 🙂

vejula
8. feb 2010

jeej čavi kami... No možno ma len nejako inak nožky alebo je trochu nižšie... Včera tu dokonca niektoré kočky písali že citia bábatka najvyššie v okolí pupka 😕 Každý to má inač...

cheer pekné bruško tiež si myslím že také akurát, ale ty si celkovo taká štíhlejšia takže ku tvojej postave super 😉

jej tak super že tobiasko vyhral, síce som nehlasovala každý den, moja hlava zabudlivá dubová 😅

moni
8. feb 2010

veji, moja mala potvora je okolo pupka 😅
ale ako hovoris, kazde brusko je ine, a aj kazde babo 🙂

cicimon
8. feb 2010

caute,

ja som nedavno prisla z cvicenia...

dnes som sa v robote ku koncu celkom nudila, tak som si zacala tlacit a vyplnat papier na SP a potom na urad prace 🙂)

zuvinka102
8. feb 2010

vejula no neviem ci je to osvedceny recept na hrdlo ale mne to od mala zabera, ale tiez musim dodat, ze ja som v tomto pripade divna... ja som si aj teraz cez vikedn dala zmrzlinu a dost vela a hrdlo prestalo boliet ale asi to zabera len na mne lebo mm je na to horsie 😅 😅

moni
8. feb 2010

veji, mne nezabera nic ked uz to prepukne 🙄 ked len trochu skriabe hrdlo tak kloktanie, alebo spreje do hrdla
ale ziadne caje, bylinky, med, vitaminy..nic. 10 rokov som mala chronicky zapal mandli kvoli zlatemu stafylokokovi takze som si "zvykla"
zuvi, mne zmrzka tiez niekedy pomaha...ved sa hovori ze klin sa klinom vybija nie? 😅

dejna3
8. feb 2010

veji, kloktať napr. slanou vodou
ja cítim drobca tuším všade 😝 😀 😀

dejna3
8. feb 2010

mne "na staré kolená" cca v 24 rokoch vybrali krčné mandle... min. 5 rokov si ma doktori prehadzovali... jeden vravel von, druhý nie... 😝 ja som ich mala ale nie zväčšené, aler chronicky tak opotrebované, že každý bežný lekár (nie ORL) sa ma vždy pýtal, čo sú už von, čo boli tak scvrknuté... odkedy mi ich vybrali, mám pokoj... dovtedy zápal hrdla - každý mesiac 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre