Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
9. feb 2010

baby a vydeli ste v čera ten kurz pre bábätká v správach? no ja som ostála v šoku. vy čo na to aký j e váš názor?

kamilakd
9. feb 2010

SEUSKA opravujem pardon v stredu 🙂 dnes mame ordinaciu 😀

TAMI drzkaj sa tam ...

veve23
9. feb 2010

seus, no ja uz mame polovicu veci nehovorim, lebo ani nevie o com hovorim a ona si pamata len ako som bola mala ja a bracho. A to bolo o niecom inom. Tak toto bude prve babo v rodine, tak kazdy je zvedavy a dava mi rady, ale snazim sa byt mila, ale uz mam toho niekedy dost, lebo kazdy ma iny nazor a vyber si, ked pre mna je vsetko nove. 😖

moni
9. feb 2010

ahojte,
tak nas aj dnes nechali kvoli pocasiu doma 😅

v noci chodievam len 1-2x na wc, dnes ma mala nechala az do rana spat, ale kym sme si obidve nasli polohu aby sme jedna druhej neprekazali tak hadam aj hodina presla 😕

neviem co je na tom pravdy, ale na opuchy zabera pit viacej vody, a nesolit. telo tak dostane signal ze nemusi drzat vodu.

civi, skoda tej diety! no ale ked musis, tak musis 😒
a som zvedava ako dopadla kamilka s tlakom.

kamilakd
9. feb 2010

CIVKA no hlavne ze je renusko ok...no a ta dieta zvladnes...

KIKUS jake mas slnieko na kolenach to je ta tvoja chutna jezibabka 😀 na MINKU som myslela aj ja ze co je s nou aj som jej do posty pisala...a nist 😒

VEJULCEK no to som rada ze je mala taka bojovnicka super drzime palceky

evil15
9. feb 2010

ahojte tak som späť zase toho popísali tak snád som vás dobre poprečitavala 🙂

civi hlavné je že Renko je o.k aj ja som na diete a už na nej budem musieť ostať až do konca a to ma čaká kamoškyna svadba a nebudem môcť všetky tie dobroty ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale kôli mimču všetko na svete 😉

kikuš aky kurz kde??? ja o ničom neviem 😒 tak povedz čo tam bolo nech viem 😉 dakujem

tak som bola na nákupoch a kúpila som jedine pre drobca kefku a hrebienok 😵 pre seba hyg.vložky do pôrodnice aj som sa nasmiala lebo sú to také isté ako sa nosili za komunistov 😀 😀 😀 ano viem nemôžem si ich pamätať ale teta hovorila v lekárni 😉 a aj podložky už mám tak snád to je už všetko čo tam potrebujem ešte sa zbaliť a je to môžem relaxovať až do apríla 🙂

kamilakd
9. feb 2010

VEVE veru mam 180 a na svoju vysku a vahu som bola vzdy pysna 😀 malo to celkom dobre vyhody a mm je tiez vysoky a maly bude tiez dlhan ale ci zrovna basketak tak to netusim

ZUZKA veru veru ten uro caj moc nie ak tak max jednu salku denne ale skus brusnicovy caj alebo kupis brusnicovu stavu alebo susene brusnice ale toto je skor pri tych zapalikoch a mocovych problemoch a na zapal v tehu je dobry cys-control extrakt z brusnic mozes preventivne aj v tehu

moni
9. feb 2010

evil, no skoda ze aj ty dietujes...ale ako hovoris, pre babatko treba vydrzat.

kami, ten 130/85 si mala doma ci u lekarky?

veve23
9. feb 2010

kami...a ako dopadol tlak?

moni..ty sa mas ako v Amerike 😀 , ked nemusis chodit do roboty

kamilakd
9. feb 2010

KIKUS no to bolo dess som kukala ci im troska nesibe fuuu no hrube zrno...

EVIL a como si chcela povodne kupovat???a ked ti nahodou bude nieco chybat tak ti mm skoci kupit evil pockaj najdem to a dam ti link len sa nelakni 😅 mne bolo celkom z toho nanic

inak u mna poradna dopadla nie celkom v poriadku ten vysoky tlak budu kontrolovat musim si do piatku merat a robit tabulku cikat do ampulky kazdy den a zaniest na biochemiu ci tam nie je bielkovina... zatial nebola... a ak to prejde za hodnotu 150/95 okamzite sa vystrojit do nemocky 😅 takze pokoj na lozku dali mi dake kvapky a magnezium...nemam solit to ani nesolim,bublinkove nepit dzus riedit a ziadna kofola pepsina ani kava a to tiez nepijem...tak uvidime dievcata...krpec je priecne a skor zadockom ako nozickami dolu 😅 takze bude este veselo.

MONI tak ty vegetujes

moni
9. feb 2010

veve, no veru sveta zit 😀
metro od nas nepremava lebo je nad zemou, a cesty su v otrasnom stave. dnes poobede sa zenie dalsia burka, najprv vraveli ze max 10cm noveho snehu a uz je z toho 30-50cm 😀
tato oblast nie je pripravena na taketo udalosti, tu sa ani auta neprezuvaju na zimu (lebo ved ziadna nebyva 😅 ), preto su taki opatrni. radsej zavru skoly a pracu aby sa ludia nepozabijali 😔

kamilakd
9. feb 2010

moni doma pred spanim 😅 u lekara som mala 145/90 vesele ze???tak tu mam tabulku a zapisujem

kamilakd
9. feb 2010

MONI tak amikov to pekne zaskocilo...tak radsej nech takto ako by sa malo nieco stat...

domika9
9. feb 2010

kika ja som to videla ale len cez palce lebo normalne som to nemohla pozerať a najmladšie dieťa malo len 3 týždne hlavne že matky si mysleli že robia dobre ale asi nikdy nepočuli a tzv. syndrome traseneho dieťaťa ved im možu ublížiť možu dostať krvacanie do mozgu take drobatka maličke snad im to niekto čoskoro zakaže skor ako bude mať nejake dieťa nasledky ☹

moni
9. feb 2010

kami, no veru na ten tlak pozor 😔 nastastie si uz v 30tt takze aj keby bolo treba porodit, malicky je hotove babatko. kamoska skoncila minuly tyzden kvoli tlak v nemocnici, ale oni su len 24tt takze sa ju snazia udrzat co najdlhsie.
ani si radsej necitaj co vsetko sa moze pri vysokom tlaku potentovat, aby si sa neplasila zbytocne 🤐

pocasie ich/nas veru zaskocilo, nastastie my mame zasoby potravin takze ozaj nemusime ani nos vystrcit. a eletrina nam zatial ide......a ze 21.storocie 😅

domika9
9. feb 2010

baby kolko važia vaši drobci mne včera povedal vahu že 1300g myslím som tu niekdezachytila že niektore mate už skoro 2kg tak neviem či mam ja malo alebo niektore vela ?

evil15
9. feb 2010

kami jasné mm kúpi už sa pýtal dnes aké plienky bude musieť kupovať ked ho vyšlem na nákupy 😉 som sa potešila že aký starostlivý tatinko 🙂 no budem čakať na link

kamilakd
9. feb 2010

DOMINIKA ahooj teba som tu videla len tak pomenej ako sa mas?brusenko rastie???a ste OK

evil15
9. feb 2010

hurááááááááááááááááááá ideme na lyžovať teda ja nie môj mm ešte o tom nevie dostane to v nedelu ako darček 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moni
9. feb 2010

domi, ta vaha je len odhad podla merani a nie je to vobec presne. je mozne ze budes mat mensie babatko, ale pokial ti lekar nic nepovedal, tak je vsetko ok.
my sme mali na zaciatku 29tt asi 1.1kg, a povedala ze je to podla tabuliek.

kamilakd
9. feb 2010

MONI no ved mne to to povedali ze ak bude hranica vyssia sup do nemocky a asi spravia sekciu ak bude treba tak mi nakazali mat tasku pre istotu zbalenu ale povedali ze nebudeme robit paniku...ja sa snazim byt kludna 😅

DOMINIKA moj maly ma vraj 1200KG

EVIL pekne ho zaskolis len nech mu to ostane...tu je link ale hladam este video to sa neda kukat kukni si aj forum dolu

http://www.najmama.sk/clanok/224514/zvlastny-ku...

seuska
9. feb 2010

domika ja mam tiez udajne malinku trosku mensiu... ja som bola na dvoch sonach teraz a kazde mi ukazalo vahu inak. Prve u svojho gynekologa ten mi napisal do tehu knizky ze 1579 a druhe sono mi robili v KE 3 D a tam mam ze malinka ma vahu 1486 g. Tak tiez mam z toho haluz ze co je presnejsie? A hlavne ci je vsetko ok. Doktor v KE mi hovoril, ze aspon ma nebude tolko trapit pri porode, no ale tiez mam obavu trosku....

kamilakd
9. feb 2010

baby ale POZOR!!!opatrne

moni
9. feb 2010

kami, spravne, klud a oddych, ziadna namaha, a snad vydrzite co najdlhsie 😵

evil, tak to je valentinsky darcek ako sa patri 🙂

carrie4
9. feb 2010

Dominika, moja maličká mala v 30 + 5 tt viac ako 1800g na 4D, vraj má rozmery na 32 tt. Ale dr. povedal, že aj tie miery zo sona sú veľmi orientačné... tak by som sa tým príliš neriadila, skutočnosť bude aj tak iná. A aj pôrodná váha... vraj ten posledný mesiac dva sú rozhodujúce ako placenta vyživuje, ak viac, tak je bábo väčšie, ak nevyživuje, tak je bábo menšie...

evil15
9. feb 2010

ty kokšo no môžem Vám povedať že toto neni normálne čo sa už deje chudatka bábatká malinké čo sú tie matky už fakt neni normálne, asi by mali začať navštevovať psychyatra fuj hamba im

evil15
9. feb 2010

moni ano on rád lyžuje a túto zimu sa nám nikam nepodarilo ísť tak aspoň takto nech ide ideme do Vrátnej som zvedavá ako nato zareaguje 😉 môžem povedať že si to zaslúži velmi pekne sa o mna stará 😀

kamilakd
9. feb 2010

evil no ja mam ten isty nazor ked som videla ako ich drzali za rucicku a nozicku no amen tma 😠 by ich mali presetrit trumpety

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre