Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tantama
12. feb 2010

ano stanus je to strašná rana... ☹ ☹

stanusa
12. feb 2010

uz pracujes?

tantama
12. feb 2010

hej ešte dnes posledný deň robím... juchuu

aktakk
12. feb 2010

Dobre ranko...

Kocky, ved Vy pisete ako ceskí zandari vzdy na noc....Ja cakam tak maximalne jednu stranu na citanie a tu ich vzdy pribudne "sto" 😀 .

Stanusa za malicko...

Civi, tak super, prva babovka!!!!
Moni, Civi- inak vy ste ake sikulky, co sa tyka profesie...

AJ u Vas stale snezi??
Ozaj, uz mate vsetky kociky nakupene??? Mne uz z toho akurat tak sibe. Este sa mi o tom aj sniva. Katastrofa.

alicc
12. feb 2010

dobré ránko všetkým a pekný den 😀

zuvinka102
12. feb 2010

dobre ranko..
Ja dnes rano odmietam ist vencit krpca.. ved sa to smyka a ten vietor a sneh.. ako na Blavu uz by aj stacilo.. prepacte, ze hned z rana tak hundrem..

fleury
12. feb 2010

bre ranko
stanusa..je to hrozne, co sa stalo ☹ ☹

stanusa
12. feb 2010


katka trvalo mi to pol hodku kym som precitala vcerajsok 😅

u nas nastastie nesnezi, ale je zamracene a vyzera to na mrholenie
nemame este postielku a vsetko do nej, zajtra ideme kupit teplomer, noznicky, sterilizator...a este stale mi neposlali monitor dychu, vcera som im pisala aj volala a odpoved ziadna

ja mam MD od 22.2.
tak sa majte, idem sa vyvencit

cicimon
12. feb 2010

caute

nazrela som do junoviek..... 😢

ku nam uz dosiel kurier so zasielkou z kojenecke-obleceni..... kuk album 🙂

dnes dovolenkujem, tak za chvilku pojdem na plavaren a do sauny, trochu povegetit

stanusa
12. feb 2010

cicimon jej pekne, tak sa dobre zrelaxujte 🙂
uz tu ani nie som... 😵

alicc
12. feb 2010

cici tak to ti možme len závidiet 😉

niektorá z vás písala, že nevie ako bude pozerať olympiádu ked je tam taký časový posun, ja si to pochvalujem lebo aj dnes v noci som pochodovala po byte ako mátoha a nemohla som spať, takže budem mať aspoň vyplnený nočný program 😉

inak včera večer ma nejako pobolievalo v podbrušku a tom ešte poobede tvrdila že nič také nepocitujem. normálne si mm robil zo mna srandu, že do rána budeme štyria. možno len oddychujem menej ako by som mala a robím aj to čo by som nemusela.

aktakk
12. feb 2010

Stanusa Vy mate namiesto snezenia dazd? Tak to radsej nech snezi...Ale ta zima sa nam aj tak trocha zblaznila...zima, teplo, zima, teplo....Dufam, ze do aprila sa to vsetko polepsi...Nech uz tie nase deticky pridu do jari, nie zimy.

cicimon
12. feb 2010

alicc - no s tou OH budem mat problem veru,,,vela toho neuvidim a zaznamy nie su ono..

alicc
12. feb 2010

veru veru záznam už tak nedokážem prežívať ako ked je priamy prenos.

civi : vidím že aj ty más smutnú skúsenosť z predchádzajúcej gravidity, aj ja som to prezila v oktobri 2008 a potom skoro rok nato prišlo toto naše šťastie, tak sa ešte o to viac tešíme 🙂

kats
12. feb 2010

ahojte 😉 mame po poradni ... a hlavne po utz 🙂 cakame dievcatkoooooo 😀 konecne sa ukazala v plnej krase 😅 ma 1800g a je o tyzden vacsia 😀

aktakk
12. feb 2010

Kats- gratulujem k dievcatku...tak budete mat parik 😉

tantama
12. feb 2010

kats gratulujem k dievčatku. 🙂

jankako
12. feb 2010

stanusa kamarátka maleho nepolohovala a teraz ma krivu hlaviču,resp.lebku... 😒

kats
12. feb 2010

my sme maleho davali len na bok aj koli hlavicke aj koli moznemu grckaniu ... inak tak mi povedali v porodnici aj moja lekarka ze po kazdom nakojeni ho mam dat na druhy bok.... takze sa stale streidal 😀 hlavicku ma peknu 😉 ked babo lezi na chrbte, mava ju taku plosku zozadu a tiez je to nebezpecne koli grcknutiu a naslednemu vdychnutiu...
dakujeeeem tesime sa z parika 😀

lienkad
12. feb 2010

cicimon. ked spominaš tu saunu tak by sio teraz nemala lebo tehotne sa maju vyvarovať saune len lahke masaže možu..

lienkad
12. feb 2010

kats.Aj ja som bola na ultrazvuku a povedali my že chlapček no bola som trošku sklamana lebo v 20tt my povedala že dievčatko..tak tomu neverím a radčej sa nechame prekvapiť....

veve23
12. feb 2010

dobre rano,
no som si porevala trocha, citala som junovky..... ☹
to sa toho zas v noci popisalo, .....idem vas precitat

zuvinka102
12. feb 2010

kats gratulujem k dievcatku..

Banulky viete mi poradit ako spravim cokoladovu polevu na kolac bez cokolady.. viem ze sa to robi nejak s kakaom ale neviem ako..

tantama
12. feb 2010

zuvinka... bud urobíš kakaovú s cukrom... to je prašk. cukor pridáš pár kvapiek vody a vytvoríš taku polotuhu roztierateľnú hmotu a pridávaš kakao... naleješ na koláč... a stuhne.. je to ako na punčových koláčoch ta ružová.... alebo rozpustíš tuk a primiešavaš cukor a kakao.. ale ta je dosť mastná.....

zuvinka102
12. feb 2010

tantamka ja to potrebujem na metrovy kolac tak neviem teraz ktoru mam pouzit 😅

aktakk
12. feb 2010

No teda, tak tu sa uz aj recepty pisu.... Mohli by ste mi dat typ co varit a urobim si jedalnicek na cely tyzden. Lebo to jem moja nocna mora premyslat nad tym, co uvarit 😉

tantama
12. feb 2010

na netrový môžeš použiť obe.... ale ta s cukrom rýchlejšie tuhne.... a je menej ťažká na žalúdok.... 😉

tantama
12. feb 2010

atakk to mi hovor🙂) ale ja som dnes ráno dostala výstrahu od mm že ak dnes večer konečne neurobím mexiko tak sa so mnou rozvedie 😅 ešte že to je za 10 min hotové.... som sa mu smiala že on je tehu lebo včera večer dostal na to strááááááášnu chuť...

zuvinka102
12. feb 2010

tantamka dakujem tak urobim tu rychle tuhnucu...

aktakk ja dnes robim rybu a pecene zemiaky rychle a lahke...

cheerlady
12. feb 2010

ahojte baby,tak konecne som dala do albumu vecicky 🙂
no ja mam na dnes s varenim pokoj,kedze zostalo od vcera,ale uz asi tyzden mam straaaaaasnu chut na bryndzove halusky a vcera sme boli kuk u nasich a ocino mi zbalil taku chuducku slaninku,tak zajtra ma uz nic nezastavi,zajtra ich musim mat! a ked sa nastvem,tak aj dnes vecer 😀
inak konecne nam ide po 2dnoch telka,sranda,ze len obycajna telka a co to dnes s clovekom spravi,som nevedela cely den co robit,uz som mala aj upratane,navarene,no hruuuza.mm uz je lepsie,chvalabohu,tak snad je ta crevna chripka uz prec 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre