• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
frucht sikovna dievcina :wink:
12. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,

konecne som sa dostala aj k pisaniu .... Ja som dnes poprala nejake vecicky, aj zoper plienok som ozehlila, ale asi len polku a potom som zalahla do postele, lebo dnes mam od rana blbu naladu, som podrazdena a radsej sa vsetkym vyhybam, lebo by som sa len hadala :confounded:

Kami ako si dnes dopadla na kontrole? Co ti povedali?
12. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to nejako dobojujeme :grinning: ved to máme za pár :wink: apríl je tu čo nevidieť a potom budeme mať iné starosti :grinning: :grinning: :grinning: ale vééééééééélmi milé :wink: :wink: :wink:
12. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak to mi je fakt luto a drim mm palce a vies ze vsetka horoba je v hlave???tak treba verit ze bude vsetko ok!a verim ze bude
12. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kami..tak to mi niek ubehlo, bolo nieco v kratkych spravach, tak uvidime kam pojde Dejna rodit :wink:
a ako sa ma tlak, uz sa umudril??
Moni....to asi viaceri ste tam taki macko/psy, vsak tam ste mix narodov jak si pamatam, to ani nikdy nebues riadny zamestnanec?
12. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moni- asi kazda ta krajina ma plusy a minusy co sa tyka zamestnania....Ale ked je sef dobry, tak neni nad to.Ja som mala super sefovcov aj v terajsej praci.

No veru evil- radsej slepak. V podstate pokial ti ho nemusia akutne operovat, tak sa to mozno este ukludni a nebude treba operovat vobec.
FRucht pekne vecicky si posila :slight_smile: Ja si ledva prisijem gombik :sweat_smile:
Kamilakd- Dakujem :wink: . No na zaciatku to boli hrozne scenare...tehotna a priatel takuto chorobu. Ale potom som sa ako tak ukludnila, ved som dovtedy nic ine nerobila len plakala a plakala a plakala a chudaka aj polovicku tym znervoznovala, lebo nemohlo byt urcite prijemne ani pre neho, ked ma videl ze ho oplakavam ako keby ani nebol. No a zacali sme verit...ved je to 50% uspechu. A tak aj bolo. A teraz mi ani nic zle uz po rozume nechodi. Ale verim :slight_smile:
12. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve nie teraz v TV ale uz davnejsie to bolo o topolcianskej nemocnici...

tlak sa moc neumudril ale zatial v norme
12. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave davaju v spravach o TO nemocnici :confused: no vyzera to zle
12. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak vidis vsetko sa na dobre obrati a ked pride drobec budete mysliet len na neho a choroba pojde bokom :wink:
12. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kami...som to aj teraz citala na cas.sk, bude to zaujimave,......kukni vecer romantiku vtedy sa ti tlak zlepsuje :wink:
12. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve a kde mame dnes romantiku ktory programcek
12. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ešte kuknem, čo povedia na stv, z tohoto som mudra moc neni :frowning2:
ja to už dlhodobejší problém, vraj kraj pouzatváral s nemockou veľmi nevýhodné zmluvy, hlavne, čo sa energií týka... riaditeľ to už pár rokov kritizuje a bojuje proti tomu... všetko je pos.ratá politika! a na pacienta sa možu vykašľať :angry: :frowning2:
12. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na markize je akcny piatok, joj..ka Panelak a potom romantcka komedia... Zivot s Helen, ja si asi tlak zvysim, zacnem panelakom a prejdem na akcny piatok :slight_smile:
kami, romantiku si daj s drahým :wink:
frucht, sikovna maminka!

aktakk, drzim palce manzelovi, vela sil vam obidvom/trom!

veve, no asi nebudem zamestananec, to by mi museli ponuknut poziciu, a to sa im $$ neoplati. radsej zoberu noveho cloveka. vies, cela idea je taka, ze sa mas sem prist naucit nove veci, si ako keby student na stazi.
12. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna juuuj romantika bola vcera preto som nebola na koniku :grinning: dnes mu dam pokoj a je piatok nech sa ide vyvetrat s kamosmi na pivko

veve dik za info budem veru kukat romantikus kukneme aj panepacik :wink:

moni a ty do kedy v praci???
12. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejni, to mas pravdu...politika prvorada, zaujmy pacientov daleko-daleko :angry:

kami, neviem do kedy tu budem trcat, hodinku-dve asi. prekopavam prezentaciu na buduci tyzden, sef mal zas nejake pripomienky a nechcem si to tahat na vikend dom.
12. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktakk drzim manzelovi velmi palce :pensive: a je to pravda-vsetko je to o psychike,takze hlavu hore :wink:

jejda baby,nam zas nesiel poobede satelit,takze po 2dnoch,co nesiel,isiel pol dna a dnes zase vypadol,tak ho doteraz opravovali,no teraz zatial ide,klop,klop,klop :sweat_smile:

a mm uz je zrazu zdravy,lebo dnes ma jeho kamos oslavu narodiek,ale povedal,ze mu pojde len zagratulovat,tak som zvedava,kedy pride,ale dnes to asi dodrzi.
12. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, a ja že čo si sa včera večer neukázala :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka nooo ved bolo kupkanie v jakuzke troska sampusu a.... :dizzy_face:
12. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. v čera nám blbol internet tak len teraz som sa napojila :confounded: ako sa máte? Zajtra asi pôjdeme do KE pozrieť kočíky snad nedopadneme ako v PP. Dnes som kúpila pekné hniezdo do postielky ale len také na polku postielky také som chcela. Stálo 5.54€
12. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ale Kami, to aka romantika :sunglasses:
12. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočeny :slight_smile: jaaaj, dnes som si kúpila 2 nočné košielky na gombíky - v Malackách sme boli a som si vybehla a že 5eur za jednu a to bol normálne obchod so spodným prádlom, tak som neverila vlastným očiam na tie ceny lacné - zajtra idem znova pozrieť aj podprdu kojeneckú, či náhodou nemajú..

frucht - ty si šikula, veľmi pekne si to spravila :wink:

civi - super, že sa podarila bábovečka, vidíš, si si neverila a predsa :grinning: počkaj, teraz ťa to bude čakať každú nedeľu ku kafíčku upiecť bábovečku :wink:

aktakk - držte sa, naozaj je to všetko aj o tom, ako človek myslí.. pozitívne myslenie urobí strašne veľa, tak sa len tešte na mimi :slight_smile:

kats - gratulky k dievčatku :wink:

kami - teeda si mala fajny večer teda, vírivka a romantika k tomu v dobrom závidím :wink:

moni - takto pracovať si musela ísť? neeefer :stuck_out_tongue_closed_eyes: to vám fakt ten deň mohli už odpustiť... po celom týždni no nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak to s tou nemockou v TO je sila teda.. a celkovo dnešné správy boli celé zle.. samé napadnutia a vraždy a tak.. kam ten svet speje..

to s Biancou Harmony ma neskutočne mrzí, tiež som plakala a stále, keď na to pomyslím, tak mi slzy vyhŕknu :cry: je to nespravodlivé, veľmi...
12. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikus ahoj a co nebol dobry vyber? a sup fotocku do albumceka

veve no sak po mesiaci sa patrilo :grinning:

silvika ahoooj no tak malacky a kde tam prosim ta???? ja som chcela dnes ist zuzku kuknut ale ten sneh ma odradil bolo veselo na cestach :angry: a zuzka je tiez v MA isla k rodicom a bude tam aj zajtra kuk mi do albumu to je maxikova izba v dome a vaha co ma urobit ta ze to ide vyskusat takto otec je zatial v pohode..lebo v garze ma malo miesta tak uvidime

TO nemocnica je kapitola sama o sebe
12. feb 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby stálo sa niečo s Biankou? :cry:

v čom myslíš že nebol výber kočík?
12. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, z biancy je uz anjelik :frowning2: :cry:
12. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože teraz som si to prečítala a zalialo mi oči :frowning2: to je nespravodlivé.
12. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ak sa smiem spytat, ako to riesia maminy s babom, ked mozes ostat iba nejakych 8 tyzdnov doma?
12. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok