Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
12. feb 2010

frucht sikovna dievcina 😉

zuzkabar1983
12. feb 2010

Ahojte babulky,

konecne som sa dostala aj k pisaniu .... Ja som dnes poprala nejake vecicky, aj zoper plienok som ozehlila, ale asi len polku a potom som zalahla do postele, lebo dnes mam od rana blbu naladu, som podrazdena a radsej sa vsetkym vyhybam, lebo by som sa len hadala 😖

Kami ako si dnes dopadla na kontrole? Co ti povedali?

evil15
12. feb 2010

už to nejako dobojujeme 😀 ved to máme za pár 😉 apríl je tu čo nevidieť a potom budeme mať iné starosti 😀 😀 😀 ale vééééééééélmi milé 😉 😉 😉

kamilakd
12. feb 2010

aktak to mi je fakt luto a drim mm palce a vies ze vsetka horoba je v hlave???tak treba verit ze bude vsetko ok!a verim ze bude

veve23
12. feb 2010

Kami..tak to mi niek ubehlo, bolo nieco v kratkych spravach, tak uvidime kam pojde Dejna rodit 😉
a ako sa ma tlak, uz sa umudril??
Moni....to asi viaceri ste tam taki macko/psy, vsak tam ste mix narodov jak si pamatam, to ani nikdy nebues riadny zamestnanec?

aktakk
12. feb 2010

No moni- asi kazda ta krajina ma plusy a minusy co sa tyka zamestnania....Ale ked je sef dobry, tak neni nad to.Ja som mala super sefovcov aj v terajsej praci.

No veru evil- radsej slepak. V podstate pokial ti ho nemusia akutne operovat, tak sa to mozno este ukludni a nebude treba operovat vobec.

zuzkabar1983
12. feb 2010

FRucht pekne vecicky si posila 🙂 Ja si ledva prisijem gombik 😅

aktakk
12. feb 2010

Kamilakd- Dakujem 😉 . No na zaciatku to boli hrozne scenare...tehotna a priatel takuto chorobu. Ale potom som sa ako tak ukludnila, ved som dovtedy nic ine nerobila len plakala a plakala a plakala a chudaka aj polovicku tym znervoznovala, lebo nemohlo byt urcite prijemne ani pre neho, ked ma videl ze ho oplakavam ako keby ani nebol. No a zacali sme verit...ved je to 50% uspechu. A tak aj bolo. A teraz mi ani nic zle uz po rozume nechodi. Ale verim 🙂

kamilakd
12. feb 2010

veve nie teraz v TV ale uz davnejsie to bolo o topolcianskej nemocnici...

tlak sa moc neumudril ale zatial v norme

kamilakd
12. feb 2010

no prave davaju v spravach o TO nemocnici 😕 no vyzera to zle

kamilakd
12. feb 2010

aktak vidis vsetko sa na dobre obrati a ked pride drobec budete mysliet len na neho a choroba pojde bokom 😉

veve23
12. feb 2010

Kami...som to aj teraz citala na cas.sk, bude to zaujimave,......kukni vecer romantiku vtedy sa ti tlak zlepsuje 😉

kamilakd
12. feb 2010

veve a kde mame dnes romantiku ktory programcek

dejna3
12. feb 2010

no ešte kuknem, čo povedia na stv, z tohoto som mudra moc neni ☹
ja to už dlhodobejší problém, vraj kraj pouzatváral s nemockou veľmi nevýhodné zmluvy, hlavne, čo sa energií týka... riaditeľ to už pár rokov kritizuje a bojuje proti tomu... všetko je pos.ratá politika! a na pacienta sa možu vykašľať 😠 ☹

veve23
12. feb 2010

na markize je akcny piatok, joj..ka Panelak a potom romantcka komedia... Zivot s Helen, ja si asi tlak zvysim, zacnem panelakom a prejdem na akcny piatok 🙂

dejna3
12. feb 2010

kami, romantiku si daj s drahým 😉

moni
12. feb 2010

frucht, sikovna maminka!

aktakk, drzim palce manzelovi, vela sil vam obidvom/trom!

veve, no asi nebudem zamestananec, to by mi museli ponuknut poziciu, a to sa im $$ neoplati. radsej zoberu noveho cloveka. vies, cela idea je taka, ze sa mas sem prist naucit nove veci, si ako keby student na stazi.

kamilakd
12. feb 2010

dejna juuuj romantika bola vcera preto som nebola na koniku 😀 dnes mu dam pokoj a je piatok nech sa ide vyvetrat s kamosmi na pivko

veve dik za info budem veru kukat romantikus kukneme aj panepacik 😉

moni a ty do kedy v praci???

moni
12. feb 2010

dejni, to mas pravdu...politika prvorada, zaujmy pacientov daleko-daleko 😠

kami, neviem do kedy tu budem trcat, hodinku-dve asi. prekopavam prezentaciu na buduci tyzden, sef mal zas nejake pripomienky a nechcem si to tahat na vikend dom.

cheerlady
12. feb 2010

aktakk drzim manzelovi velmi palce 😔 a je to pravda-vsetko je to o psychike,takze hlavu hore 😉

jejda baby,nam zas nesiel poobede satelit,takze po 2dnoch,co nesiel,isiel pol dna a dnes zase vypadol,tak ho doteraz opravovali,no teraz zatial ide,klop,klop,klop 😅

a mm uz je zrazu zdravy,lebo dnes ma jeho kamos oslavu narodiek,ale povedal,ze mu pojde len zagratulovat,tak som zvedava,kedy pride,ale dnes to asi dodrzi.

dejna3
12. feb 2010

jáj, a ja že čo si sa včera večer neukázala 😀 😀

kamilakd
12. feb 2010

danka nooo ved bolo kupkanie v jakuzke troska sampusu a.... 😵

kika29
12. feb 2010

ahojte. v čera nám blbol internet tak len teraz som sa napojila 😖 ako sa máte? Zajtra asi pôjdeme do KE pozrieť kočíky snad nedopadneme ako v PP. Dnes som kúpila pekné hniezdo do postielky ale len také na polku postielky také som chcela. Stálo 5.54€

veve23
12. feb 2010

ale ale Kami, to aka romantika 😎

silvia7
12. feb 2010

čaute kočeny 🙂 jaaaj, dnes som si kúpila 2 nočné košielky na gombíky - v Malackách sme boli a som si vybehla a že 5eur za jednu a to bol normálne obchod so spodným prádlom, tak som neverila vlastným očiam na tie ceny lacné - zajtra idem znova pozrieť aj podprdu kojeneckú, či náhodou nemajú..

frucht - ty si šikula, veľmi pekne si to spravila 😉

civi - super, že sa podarila bábovečka, vidíš, si si neverila a predsa 😀 počkaj, teraz ťa to bude čakať každú nedeľu ku kafíčku upiecť bábovečku 😉

aktakk - držte sa, naozaj je to všetko aj o tom, ako človek myslí.. pozitívne myslenie urobí strašne veľa, tak sa len tešte na mimi 🙂

kats - gratulky k dievčatku 😉

kami - teeda si mala fajny večer teda, vírivka a romantika k tomu v dobrom závidím 😉

moni - takto pracovať si musela ísť? neeefer 😝 to vám fakt ten deň mohli už odpustiť... po celom týždni no nie? 😝

inak to s tou nemockou v TO je sila teda.. a celkovo dnešné správy boli celé zle.. samé napadnutia a vraždy a tak.. kam ten svet speje..

to s Biancou Harmony ma neskutočne mrzí, tiež som plakala a stále, keď na to pomyslím, tak mi slzy vyhŕknu 😢 je to nespravodlivé, veľmi...

kamilakd
12. feb 2010

kikus ahoj a co nebol dobry vyber? a sup fotocku do albumceka

veve no sak po mesiaci sa patrilo 😀

silvika ahoooj no tak malacky a kde tam prosim ta???? ja som chcela dnes ist zuzku kuknut ale ten sneh ma odradil bolo veselo na cestach 😠 a zuzka je tiez v MA isla k rodicom a bude tam aj zajtra kuk mi do albumu to je maxikova izba v dome a vaha co ma urobit ta ze to ide vyskusat takto otec je zatial v pohode..lebo v garze ma malo miesta tak uvidime

TO nemocnica je kapitola sama o sebe

kika29
12. feb 2010

baby stálo sa niečo s Biankou? 😢

v čom myslíš že nebol výber kočík?

moni
12. feb 2010

kika, z biancy je uz anjelik ☹ 😢

kika29
12. feb 2010

bože teraz som si to prečítala a zalialo mi oči ☹ to je nespravodlivé.

mizulienka
12. feb 2010

moni, ak sa smiem spytat, ako to riesia maminy s babom, ked mozes ostat iba nejakych 8 tyzdnov doma?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre