Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
12. feb 2010

Ano silvi, je to na pupcek. A nie su to vobec otazky od veci. Ja keby mi sestra nepovie,tak si do nemocnice vezmem tak akurat asi nocnu koselu,slapky a zupan..a viac by som ani len netusila... 😀

silvia7
12. feb 2010

😀 aktakk no som na tom rovnako, ja by som šla "len tak" klasicky hehe.. ale keď ja ani tú sestru nemám a moja mamča si teda nepamätá, čo bolo pred 22rokmi.. 😀

kamilakd
12. feb 2010

vejulcek no zuzka to ide skusat s rodicmi tak na 2-3 dni zatial....no kamoska to zatial berie tak no asi v poho ale snazi sa ....

silvika teplovzdusny balon 😀 to sa ti zda lebo si malicka...no mas citlivu pokozku to je normalne 😉

moni
12. feb 2010

veji, cosi vyse rok a pol sme sa snazili, tak nam trosku museli pomoct doktori 🙂

silvi, aktakk...no veru ja pojdem tak do porodnice, vsetko dostanem 🙂 nabuduce treba prist sem rodit 😀

veve23
12. feb 2010

moni, tak to je mi jasne ako si to brala, niektori potom tuzia a nic, a ini si to nevazia a deti odlozia alebo rodia jak na beziacom pase, len s tym nic nenarobime, a vzdy to tak bude
kami...zo zaciatku ma to stvalo, ale ludia su zly a pretvaruju sa, ale som najstastnejsia na svete ked viem ze v kotliku nosim moju aprilovu lasku 🙂
veji..ani ja sa v tom nevyznam, ale som sa v poslednej dobe stretla s vela pripadmi ked sa nedarilo a obratil sa na taketo kliniky, kamoska si vytrpela, brala tiez inekcie, mala 60 kg, po tych hormonoch 75 a pred porodom 95 kg, tak to je iny zaberak na telo, ale teraz je happy mama, ma synceka , ale jak sa hovori..vymodleneho aj si vytrpela svoje a kocka ma 27 rokov

vejula
12. feb 2010

jaj takže zuzka je teraz u rodičov na skušku... A kde to? V MArtine???? To sme potom celkom blízko 😎

moni tak fajn že vám pomohli a že to vyšlo... No a ty si v takýchto veciach trochu zbehlá, nevieš prečo to museli zastaviť tej mojej kamarátke ked uvolnila 20 vajíčok??? V čom by bol problém, lebo moc som tomu nepochopila, ved však umele oplodnenie robia mimo tela takže keby odobrali len dve tak by nebol problém... či su menej kvalitné či ako prečo 😕 😕 😕 Chuda lebo sa tak tešili, tiež už maju aj detsku izbu dom všetko čo potrebuju, len to bábo akosi stále nechce prísť 😔

silvia7
12. feb 2010

babule, normálne ma láme na spanie, tak asi to tu balím, dám sprchu a zaspím ako mimiii 😉
tak zajtra paa

vejula
12. feb 2010

jj veve, niektoré detičky su fakt doslova vyprosené vymodlené... Ze si niektoré páry vytrpia kým sa im podarí mať bábatko 😔

aktakk
12. feb 2010

No moni, takze tam by sme nikoho neprekvapili , keby pridema " naprazdno" 🙂 .
Veru mam stastie, vsetucko sa pytam sestry, ta ma "cerstve" babatka a aj vela veci mam od nej. Nastastie som ju nepredbehla, inak by som bola zo vsetkeho sprosta. Takto mi moze vsetko povedat nastastie.

kamilakd
12. feb 2010

vejulcek nie v martine ale pri malackach 😉 no skusa ja jej drzim palceky

moni nam sa nedarilo 6rokov potom sme sa na to vykaslali nebrala som antikoncepciu ale davali sme si pozor 😅 a sup bolo to sme boli troska zaskoceny

silvika dobru nocku a neskriab brusko 😉

kamilakd
12. feb 2010

aktak tak od teba budeme cerpat infosky 😉

aktakk
12. feb 2010

To mate pravdu...niektore zeny rodia ako hrusky a nestaraju sa o deti a niektore , ktore si to zasluzia nie a nie otehotniet...je to nefer.

Idem aj ja kocky do postele, najskor sa napit trocha vody aby som neuschla cez noc, kedze kazdu hodinu navstevujem zachod. Uz som povedala, ze ani tie drahe WC bloky sa neoplati kupovat, ked stale splachujem. To mame minute za dva dni.

aktakk
12. feb 2010

Kludne sa pytajte, na co budem vediet rada odpoviem 😵

michalag
12. feb 2010

Ahoojte aprilovky 🙂 🙂 🙂 ,

moni
12. feb 2010

veji, zuzka je v MAlackach.
20 vajicok je dost vela, kazde centrum ma tie protokoly inak nastavene, a aj hranicu ma inu. ono sa tym pichanim hormonov zblbne cele telo, a v jej pripade sa urobilo vela vajicok ktore asi ale neboli dozrete, preto ich bolo zbytocne odoberat 😔 funguje to tak ze pichas injekcie a chodis na sono kde oni vidia ako reagujes. skoda ze v jej pripade to museli stopnut. nabuduce asi budu musiet nasadit slabsiu stimulaciu.
ja som nepotrebovala stimulovat injekciami, len som jedla tabletky a tiez ma upozornili ze je vyssia sanca na viacpocetne tehotenstvo. nakoniec dozreli 3 vajka a dalsich 5-6 bolo tiez dost velkych 😅

moni
12. feb 2010

silvi, aktakk...dobru noc!

dejna3
12. feb 2010

kočky, ja som zas momentálne v opačnej situácii - mám kámošku, ktorej sa nedarí otehotnieť, bola už aj na IVf, neúspešne, a vyzerá to žiaľ beznádejne, pretože obaja majú problém ☹ ja by som jej veľmi dopriala, keby im to vyšlo... no a nám sa toto druhé mimi, pošťastilo neplánovane... tak bola z toho trošku zaskočená, myslím, že to aj potrebovala "rozdýchať", ale je ju úplne chápem.. 😔

vejula
12. feb 2010

jaj ja som z tých značiek trochu mimo Martin je asi MT že???? Nevadí 😅

No moni asi to tak bude ako hovoríš, nechcela som sa viac dozvedať, a zbytočne sa v tom rýpať. No ona tiež uživala nejaké lieky, qa sledovali že kedy je najväčšia pravdepodobnosť otehotnenia tak povedali presný termín kedy ma s mm hupsnuť na to. A potom ked toto zlyhalo tak jej aj aplikovali priamo v ordináci mm spermie v tom najplodnejšom období, ale to tiež zlyhalo, tak teraz mala isť na to umelé opldonenie, no ale takto to museli stopnuť... A už sa tak tešili 😔 Ako nieje ešte stará má 28 rokov, ale zas nieje to ani najmenej, no snád jej to teraz výjde

moni
12. feb 2010

veji, ono niekedy dobre padne sa niekomu pozalovat, ale to musi prist od nej. aby to naozaj nevyzeralo ze rypes (jasne ze by si to tak nemyslela, ale vies, ked je clovek v depke ak niekedy reaguje inak). urcite vie, ze ma v tebe oporu 🙂
nam v podstate nezistili nic, ja som mala ukazkovy cyklus, mm trosku lenivejsich plavcov ale stale v norme, a aj tak nic. nebolo to o psychike zas az tak upnuta som na to nebola, len to jednoducho neslo. ale na prvy sup v centre sa to podarilo.....takze sme im trochu vylepsili statistiku 😀
vsetkym snazilkam drzim palce aby sa dockali 😵

dejni, najkrajsi neplanovany zazrak 😵

dejna3
12. feb 2010

my sme pár mesiacov snažilkovali pri sofinke, mne zistili veľmi vysoký prolaktín, tak som tiež asi 6 týždňov brala lieky a hneď ďalší cyklus to vyšlo 😵 😵 tak neviem, či tei lieky tak rýchlo zabrali...

moni, jasnačka, síce naplánovane, ale poteší 🙂 aj tak sme nechceli veľký rozdiel medzi detičkami, takže už by sme zrejme teraz snažikovali 😉

moni
12. feb 2010

dejni, aj my tak chceme, mensi vekovy rozdiel. teda, ak to zas pojde takym tempom tak to aby sme zacali hned po porode 😀

vejula
12. feb 2010

jj moni, presne, ked bude chcieť povie ale zbytočne to nebudem nadhadzovať. Zrovna zajtra ku nim ideme s mm posedieť, tak uvidim ako na tom je a kedy maju naplanovaný druhý pokus. U nej to tiež nieje o psychike a tiež vraj ona je v poriadku zdravá, len mm spermiogram bol na prt.

Tak vravíš že ste vylepšili bilanciu 😀 super moni, to museli mať radosť z takých zákazníkov 😀 A nakoniec bude z toho krásna princeznička... A báli ste sa žeby sa ujalo viac? Či by si aj celkom brala dvojčatká?

vejula
12. feb 2010

a dejni vy ešte neviete čo budete mať teraz??? Sa drobec nechce ukázať?

dejna3
12. feb 2010

moni, no možno pôjde aj vám druhé rýchlejšie, resp. na prvý šup 🙂 po pôrode je totiž väčšinou vyššia šanca otehu 😉
kolegynka nemohla otehotnieť asi 6 rokov a potom mala tiež 2 detičky krátko po sebe 😉

moni
12. feb 2010

veji, bala som sa veru ze ich tam bude viac 😅 nejako by sme to zvladli, ale mala som obavy ci by som ich zvladla do terminu vynosit, aby neboli take babiky male drobnucke 😔 ked som tam videla tu bublinku a srdiecko ako tam blika tak som rumazgala ako decko 😅 nikdy na to nezabudnem 😵
ten cyklus ked mi robili zakrok sme jasne ze skusali aj doma, takze je mozne ze sa to podarilo nam a nie doktorovi 😀
mali sme 15% sancu ze sa to podari, a vyslo to na prvy sup....a 85% sancu na chlapceka, a je z toho babulka 😵

dejna3
12. feb 2010

veji, my tušíme, len je to prekvapko, povedali sme len rodine 🙂 ale vypočuli sme si už rôzne odhady pohlavia od doktorov 😀 no spoliehame sa na to, čo sme videli na 3D 😉

dejna3
12. feb 2010

moni, a podľa čoho ste mali 85% šancu na chlapčeka?

vejula
12. feb 2010

85% na chlapčeka???? To nechápem že prečo 😒

Dejni takže prekvapko nám ch&stáš 🙂 hihi, tak ale ja už mám tip čo asi, som zvwedavá či mi to výjde 😉

Babule pojdem ja už pomaly buvať, akosi ma xchrbat boli ako sedím pri tom compe 😖 Tak bruuu nockui.

moni
12. feb 2010

dejni, pred tym zakrokom musia "preprat" spermie, a tie chlapcenske kedze su lahsie rychlejsie vyplavaju 🙂 ale neviem ci tych 85% je len statistika centra alebo vseobecna 😕

dejna3
12. feb 2010

no malá bambuľka sa vás nevedela dočkať a veľmi sa tešila, tak predbehla aj bračekovské spermie 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre