Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

malalady
14. feb 2010

no tak som tam objednaná na 10:50 takže pohodička 🙂

michalag
14. feb 2010

este odsavacka, cumliky na flasu a ja rozmyslam ze skusim aj odsavacku na sopliky, co myslite moze sa?

michalag
14. feb 2010

🙂 🙂 🙂
tak potom daj vediet ako si dopadla 😉

malalady
14. feb 2010

stanuška.. nooooooooooo flašku ešte namám kupenu 😝 cumlík mi Tobias nestel tak dúfam,že ani toto nembude chciet.. takže ani moc nemám čo 😀 heeeeeee 😎 😎

malalady
14. feb 2010

pri Tobiaskovi hned mi zistili problémy s prietokmi.. to v nemocke.. ale to bol to hovorili,že Tobko aj mešká o hodne s rastom.. ale toto nič nehovoria.. 😉 tak hádam bude v poriadku aj tie prietoky.. 😕

michalag
14. feb 2010

neboj bude 😉

stanusa
14. feb 2010

odsavacku neviem, nie je v navode? mam vysavacovu a minule som ju umyvala a zostali mi kvapky vody vo vnutri, tak asi by som aj tu mala

michalag
14. feb 2010

stanuska, ja tam nemam ziadny navod 😅 , no vyskusam a ked sa do .... tak kupim novu, ale myslim si ze by sa mala dat, teda aspon tie casti ktore pchas do nosteka, tu hadicku si netrufam

stanusa
14. feb 2010

malalady ani nas maly by nemusel cumel, ma sice 2 - jeden bol v kufriku od lekara a druhy sme vzali v akcii s puzdrom a ked nehovoria nic, tak nelka bude ok. 😵

pa pa idem k nasim

michalag
14. feb 2010

stanus ahoj 🙂

adasik
14. feb 2010

Krasneho Valentína.... 😉 😵
Zajtra konecne idem na poradnu, dufam, že vserko dopadne ok...asi posledny x...a potom porodnik

aktakk
14. feb 2010

No dnes to tu tusim viazne, asi kazda "valentinujete".... 😅 . Ja som si dala huspeninu s cibulkou a octom a je po romantike 😀 .

kiwinka
14. feb 2010

jejejj, tak puškarovci uz porodili,,dnes rano syna Leonarda :D cisárskym :P
bleksovky.sk 🙂 🙂 🙂

zuzana1971
14. feb 2010

ahojte kocky, pekneho Valentina 🙂
ja som 3 dni u nasich, tesim sa, ze zajtra uz idem domov za kocurikom 🙂
inak k tej maxikovej "izbicke" to nie je samostatna izbicka, len v mojej podkrovnej izbe som mu urobila taky kutik, vsetky veci komodu, skrinku, atd, som pouzila moje stare, len som dokupila v ikey tie biele zavesne policky /vrelo doporucujem/ a kupila som lacno postelku, 9 rocnu natretu na bielo, ziadne velke investicie, kedze neviem este kde s Maxikom budem...ale do garsonky sa mi to nezmesti, tak to bude u nasich ci vyuzijem ci nie...
idem precitat prispevky za posledne dni, kym ma foter nevyhodi spoza PC 😅

veve23
14. feb 2010

caute baby......

ahoj Zuzi,
a ako sa ti u vasich pozdava? vsetko v poriadku, uz sa zacali tesit na Maxika?

zuzana1971
14. feb 2010

ahoj veve, ci sa tesia nikdy sa nedozviem, nasi nikdy neprejavovali city a pocity 😒
mama sa hadam tesi a foter urcite nie, uz to fakt neriesim, ja sa im tu nesackujem nasilu, vacsinu tohto domu som financovala ja, ked som robila vo Wien, tak co...nech si zvykaju 😀, foter ma blbe reci ako vzdy ale nielen ku mne aj k sestre, mame, jemu vsetko vadi, nevsimam si...

pozeram, ze ja som uz v 34tt? som si myslela, ze 32 alebo 33 😲 ten cas leti 😅 😀 nejako zacinam stracat prehlad 😅

este 4 tyzdne a idem v 38tt do porodnice 😝

maly mi uz tak strasne tlaci dole, ze ten by nedbal vyliezt aj hned 😀 a furt chlipe tu vodu a stikuta 😝

evil15
14. feb 2010

Ahojky zuzik ako sa máte s maxíkom dúfam, že je všetko v pohode 🙂 no a čo rodičia ako???? Snád sa to umúdrilo trošku a bude to už len lepšie 😵 držím palčeky 😉

evil15
14. feb 2010

zuzik a ten dom je vašich alebo aj ty si vlastníkom???

vejula
14. feb 2010

ahojte kočky...

Zuzi super že si zavýtala 😉 Presne tak ako vravíš ked si do toho domu vrazila peniaze tak si rob nárok na svoj podiel... A tatkovi to rovno povedz, že nepotrebuješ jeho ale dom ktorý ti v podstate vo väčšej miere patrí...

veve, aká bola noc, citron zabral??? Mne už bolo lepšie aj ked ked som si líhala tak to nevyzeralo najružovejšie 😒

minka držím palce nech všetko dobre dopadne.

civavava
autor
14. feb 2010

ahojte babule, prajem vsetkym krasneho Valentina, vela vela lasky, pohody a NAJMA zdrave miminecka 😵

idem vas precitat, od piatka vecera som tu nebola 😲

vejula
14. feb 2010

ozaj kočky aj ja prajem pekného valentína... y síce tento sviatok nejako extra neoslavujeme len tak že aha dnes je valentín tak pekného valentína, a možno bude večer nejaký valentínsky sex, to jest vsio 😀

veve23
14. feb 2010

ahoj Veji, citronik zabral, som spala do pol 8 ...cikpausa a potom az skoro do obeda, zatial je vsetko ok 🙂 aj som zhresila jednym bonbonom 😀 ...........jaaaj a dostala som velikaaaansku kyticu

vejula
14. feb 2010

jeej vebve takže u vás valentínska nálada vo velkom... Drahý je pozorný 😵

No ja som dnes jedla kurča na obed zatial OK uvidíme čo bude dalej snad ma to ešte nechytí, lebo včera to prišlo až po niekolkých hodinách po zjedení.... No však uvidíme. 😒

fleury
14. feb 2010

babyyyyy, mame prve aprilovcatko, dievcatkooooo!!! 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂

sms od minky:
"Nechcelo sa mi cakat do aprila tak som sa rozhodla prist na svet uz dnes!Volam sa Vaneska,vazim 1800 gramov meriam 41 cm a som mamickine slniecko!Som sice mensia, ale ja to rychlo dobehnem!"

kraaaaasna sprava v dnesny den, gratulujeeeem este raz, Ivanka, nech ste obe co najskor fit a Vaneska rastie do krasy!!! 🙂 🙂 🙂 paraaaada!!!

fleury
14. feb 2010

fuuu..ja som normalne teraz az zaplakala 🙂

vejula
14. feb 2010

jeeej tak gratulujeme ku Vaneske, nech je zadravučká rýchlo rastie a priberá a robí vám len samu radosť 😵

michalag
14. feb 2010

az mi vybehli slzy 🙂 ...
minka gratulujeeeeeeem, hlavne aby ste boli obidve zdravucke, mali dost mliecka a Vaneska vam robila len velku radost 😵 😵 😵

veve23
14. feb 2010

jeej, krasny Valentinsky darcek, mala si pekne vybrala, gratulujem Minka, hlavne vela vela zdravia.... vsetko naj naj naj.........

Veji..no vsak to ze my sme boli vcera na tej vecery a inak sme si nikdy nic nedavali, a on pride z obchodu a ....., no a tie slova pri tom, ze za to ze so to s nim vydrzala, no nechapem, to robi asi ten kotlik 😀

moni
14. feb 2010

tak sa mi oplatilo docitat do konca.....mame valentinske "aprilovciatko" 😵 😵 😵
velka gratulacia rodicom, mamicke rychle zotavenie a vela mliecka a malickej Vaneske, krasny a stastny zivot!

no uz rumazgam aj ja 😅

pekneho valentina pre tych ktori oslavuju, ale asi najviac zavidim aktakk tu huspeninu 😀

martina05
14. feb 2010

Ahojte,
všetkým želám krásneho Valentína ...

Minka, GRATULUJEM k Vaneske a želám Vám obom veľa veľa zdravíčka a šťastíčka...

My sme boli v piatok na poradni, všetko ok, len keď som lekárovi spomínala, že malú cítim strááášne nízko vyšetril ma a zistil, že sa nám trošku skrátil krčok, ale je uzatvorený, takže žiadna panika.. Predpísal mi Magne B6 ..no a podľa rozmerov a tabuliek má vraj malá cca 2800g .... ostatné je OK a na´dalšie vyšetrenie máme prísť 5.3. ....

Na nákupoch v Tescu som našla tie voňavé sáčky na použité plienky po značkou TESCO -75ks stálo 1,50E...

Zajtra Vás dočítam .... 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre