Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
15. feb 2010

veve, no tesit sa budem az ked pridu prve peniaze na ucet. oni ma v podstate teraz len odpinkli. ta moja radost bola z toho ze som rozpravala so zivou tetou a neziapala po mne 😅
fuu, tebe je sveta zit ked nevies co s peniazmi 😵

dejna3
15. feb 2010

moni - som si spomenula, ako sme raz boli my cez sviatok v práci celé oddelenie "dobrovoľne" (.tj. nezaplatené)... menil sa zákon a mali sme neskutočne veľa práce, ktorá by bežen trvala asi 2 - 3 mesiace a my sme ju mali stihnúť za 2tt... samozrejme, že sme úplne všetko nestihli a od vedenia sme ako "vďaku" dostali vynadané 😖 😠 🙄

veve 😀 😀 😀 tak super, to sa bude míňať 😉 inak ja sa dnes tiež smejem, že koooľko prachov mi to poslali - prišiel prvý zvýšený RP, tak neviem, čo od radosti 😅 aj tak bude čoskoro po ňom 😝

dejna3
15. feb 2010

drahý dnes došiel skôr z práce, aby stihol holiča 😀 hurá, konečne vyzerá ako človek 😀 😀

moni
15. feb 2010

dejni, akurat citam na SME o TO nemocnici 😖 naozaj to nevyzera dobre 😠

dejna3
15. feb 2010

dnes sestrička na diabetológii vravela, že berú všetky prístroje, rušia plánované operácie, robí sa len akútne, keď dôjdete na pohotovosť 😖 ... ako je jasné už, že nemocku asi nezavrú, ale ako bude fungovať v nasledujúcom období? 🙄 mám obavy, že odpoja kúrenei a teplú vodu... nebolo by to prvý krát, čo by to NSK urobil 😠

veve23
15. feb 2010

dejna...no a toto som vybavila po 3 mesiacoch ☹ a cca od 10.3 materska, tak som zvedava ako to dopadne, ci krpec nepojde skorej do skolky jak mamina dostane peniazky
moni..jasne, ty sa radujes ze vobec ti niekto povedal po slovensky Dobryden. A oni ti poslu peniazky aj za mlaku, alebo mas aj tu ucet?

moni
15. feb 2010

dejni, no nechapem ako budu fungovat bez pristrojov? to len budu do hrdla pozerat a fonendoskopom pocuvat? 😕
bordel, nad bordel....a odnesu si to pacienti 😖
veve, presne tak, sice dobry den nebolo..ale ze "co mate?" 😀 tss, ze za mlaku, to by som vela chcela 😅 doma mam ucet, tak snad to zvladnu.
ale teta bola dobra, ze sak naco sa na to pytam ked matersku mozem ziadat spatne po 3 rokoch 😅

vejula
15. feb 2010

zuvinka to je super držím palceky tobiaskovi a jeho rodičom 😵

dejni tak to je fkt bordel 😠

kamilakd
15. feb 2010

ahojte bambulky

MONI a ty si fakt v paraci 😠 dufam ze ti to nejako vykompenzuju

DEJNI no tak TO nemocnica fakt nevyzera dobre a vies ze v PE su max preplnene lozka?kapacitne to nezvladaju i ked vsetko co sa da posielaju do NR bo ste nitriansky kraj a PE trencansky...bude veselo

VEVE no supis ze nevies co s grosmi ja presne mna caka najvyssia polozka kocik vysielacky monitor 😠

inak mam anginu a lezim uz od piatka v sobotu som komplet lahla...v noci nespim poloha uzastna spim po sediacky kaslem prskam a neviem jest ani preglgat tam pijem slamkov som chvilku volala so zuzkoubar a celkom ma to vystavilo...a ked som bola v nemocke som hnet vyfasovala rusku nechapem preco ked ja som tehu a mam anginu...nik ma nikde do predu nepustil tak som bola drz ked sa dvere otvorili isla som dnu..tlak uz v norme 120/75 akurat ten tep mam 112 to je dako vela nie???a nic mi na to nepovedali 😅

moni
15. feb 2010

kami, no to je jasne ze nevykompenzuju...to je moja dobra vola ze som prisla. ja nemam platene nadcasy, len mesacne stipko. ale nestazujem sa, lepsie ako byt bez prace 😕
sefov syn 3.5 rocny mi nosi obrazky ktore kresli 😵 tak mam o zabavu postarane 😵

kami, len sa liec pekne! tlak sa umudril, aspon ze to. ten tep mavam aj ja bezne nad 100, asi je to v poho 😅

dejna3
15. feb 2010

kami, tlak super 😵
pulz je dosť rýchly, ale pokiaľ nič nevraveli... 😕 bola si u síleša?
a to kde si takto ochorela? ☹

no ja som už premýšľala núdzovo aj nad piešťanmi, švagrovci tam bývajú... tak som teda veľmi zvedavá, ako to celé dopadne a kde sa napokon drobček narodí 😨

presne tak, moni, najviac si to odskáčeme my 😠 drahý hovorí, že je to celé zrejme naplánované a načasované pred voľbami 😒

veve23
15. feb 2010

ahoj Kami, pekne sa liec, nech si fit .......no aj mna caka ta najvacsia polozka kocik, monitor uz mam, aj postielku, ostatne postupne kupujem. Len jak som uz pisala, kocik to je jak za ojazdene auto 😖
Moni, len viac neprevolaj, jak to co ti maju poslat 😀

dejna3
15. feb 2010

kami, skoré uzdravenie, choroba heš - heš 😉

kamilakd
15. feb 2010

MONI tak ked neprsi aspon kvapka a nie je nic lepsie ako mat dobry vstah so sefovym synkom...urco ti to dako vynahradi 😉 no sa snazim ale tokto lahnut a ani neviem kde som to tak nalapala ked nikam nechodim medzi ludi...

DANUSKA no hej u silesa este v piatok a v sobotu som mu volala ze co mam robit ze mi je zle a ze nemozem ani jest ani prehltat tekutiny tak ma vysikoval na pohotovost potom som mu oznamila co mi dali a samozrejme pijem aj uro caj a ten cys.control bo ja to mam hned takto krasne spojene,a dufam ze nedostanem svrbaka..,a tak pekne som sa drzala 😕

no a to vsetko ti prasivci v smere 😠 a kedsom sa pytala ze ako to bude s porodnickym tak sa len nadychol a vydychol a povedal ze kam by som chcela ist ja..no a ja asi do PE alebo do bojnic ...a keby bolo treba ten planovany cisarak tak to polovicka vybavi.ale v PE sekcia urco nehrozi 😅

dejna3
15. feb 2010

ja sa idem tento alebo budúci týždeň už tiež pustiť konečne do nákupov... hlavne veci do pôrodky, ale aj pre mimi - sadu do postieľky a tak 😉

dejna3
15. feb 2010

veď práve, ja by som najradšej sekciu u tej "mojej" dr,. ktorá mi robila aj minule...

ja idem k sílešovi budúci pondelok, už mi dá papiere na MD a možno ma aj na predoperačné pošle - síce neviem, kde mi ho urobia 😅

kamilakd
15. feb 2010

veve ja sa snazim ale ja stale spim vcera takmer cly den az na WC a nejaky cajik vlazna sprcha a zas spat dnes to je troska lepsie ale silu mam ako primrznuta mucha...mi hovor o tom kociku ja som si vybrala mozno taky trolinku drahsi ale je to 3kombinacia ale aj tak moja polovicka krutila hlavou ze co je na tom take drahe 😅 ale tak co ja viem dat na veci pozor a hadam sa mi vanicku podari predat ked bude krpcovi mala...

danka no pobosoruj ze nech ide do prdelky ta svinucha 😀

inak minke gratulujem k vaneske a dufam ze su vporiadku a malinka ju moc nepotrapila,a malinka si myslim ze na 99,9%ma vyhrate troska podrieme v inkubatore a pojde domkov

kamilakd
15. feb 2010

danka skus sa na tu lekarku poinformovat konkretne co a ako lebo ona moze planovanu sexciu urobit po dohode v nemocke kam pojdes rodit.aspon tak mi to vysvetlili

sasikas
15. feb 2010

ahojte....baby vy fakt pisete jak dracice....a to tu boli obavy ci dame do aprila 1000 stran....pohodickaaa..... 🙂
kami- ja som na tom tusim rovnako ako ty, od piatku zalahnuta v posteli, ledva vypravam len chrapcim....no sme to pekne schytali.... 🙂 uz aj mm to schytal, tak lezime jak taki lazari...

baby volaktorej som slubila ze napisem ked mi dojde objdednavka z pampyshopu, ze ako som spokojna a tak....tak uz je to prosim pekne presne 3 tyzdne, a stale mi nic neprislo....tak som tam volala a ze koncom tohto tyzdna by to malo byt vyexpedovane....no som zvedava...bo uz sa mi to zda byt pekne dlho....potom podam info....🙂

sasikas
15. feb 2010

jaaaj a este sa volakto pytal ci sa moze calciovy sirup v tehu...tak kludne sa moze....aj ja ho teraz davam...🙂
a seuska- kociarik je peknucky....urcite si zvyknes.....viem ze ked si mala inu predstavu tak si asi sklamana, ale svoj ucel to splni, v najhorsom potom predas a uvidis...hlavne ze svekrusa zacvakala... 😀 😀

kamilakd
15. feb 2010

saska ahoj no krasne a co dali tebe??? ja mam zatial septisan na dezinfekciu stodal na kasel a vecer si mam dat unasyn ATB a kloktam slanu vodu a este mam na cumlanie mulerove pastilky...
tak ty sa mas ked si lezkate dvaja marodkovia 😉 a co si si objednavala ja som si objednala tu bielu sadu do postielky a prislo mi to cca za tyzden a to este pred vianocami...asi maju toho vela

veve23
15. feb 2010

kami a aky kocik si si vytypovala, aj ja mam vsetko take trolinku drahsie , tak hladam niaky kompromis, tiez chcem 3v1, vsak je to na 3 roky, nech nico vydrzi 😉

kamilakd
15. feb 2010

ja uz mam kocik len ho teba ist zobrat ja mam concord fusion 2010...mi dnes volali ze uz ho mam na predajni

sasikas
15. feb 2010

kami- ja stodal sirup, calciovy sirup,paralen a Zinnat atb. my dala Dr do foroty, ale teplotu uz nemam tak asi ani nenasadim...no sme to dopracovali.... 🙂 ale v piatok a cez wekend totalis zdechlinka, neska uz som zaznamenala aspon presun k telke... 😀 😀
z pampyshopu som si objednala taku 3 dielnu mackovu sadu do postielky, neviem co im to tolko trva... 😒 ale sak zas mi to az tak neponahla takze neva...

kamilakd
15. feb 2010

a nemas na nu link?lebo ja som objednala a hned som ju vratila namiesto bezovej poslali oranzovu 😅 a ja oranzovu neznasam...ale polovicka bola na nakup a pofotim a dam do albumceka

kika29
15. feb 2010

fleury prosím ťa v akých predajniach v KE majú tie výoredaje? My sme chceli ísť pozrieť do Optimy a na ten Blšák kedže iné obchody nepoznáme kde sú 😒

minka sa neozvala?

veve23
15. feb 2010

Kami..hej tie su pekne, aj prakticke...v Kocikove je teraz ako akotak dobra cena na ten Travel set, chcem tam ist pozriet, ja hlavne musim pozerat na to aby sa mi zmestil do kufra, mne este odporucla kamoska co v january radila ten quinny buzz alebo Cam, tie su ako kociky do malych kufrov aut, tak uvidim co vymyslim ☹ , aj peg peego, len Moni mi vravela ze sa dost tazko sklada,no ja mam v tom chaos 😠

sasikas
15. feb 2010

kami- tato bezova....len neviem ci som toho macka trafila, tam ich je viacero takych podobnych 😅

http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1695389

sasikas
15. feb 2010

kami ozaj a uz mas tie profi fotky od tej fotografky?....spokojna si?.... 🙂

kamilakd
15. feb 2010

saska krasne ja mam to iste akurat mam macka bieleho 😉

veve no moja svagrova mala peg perego centro comleto farba toffe a je dost podobny concordu a bola spokojna aj sa skladal lahko akurat tie golface su dess pliko P3 take buginove spodky maju na P3 som si ja zacvakla prst... 😅 ja som na velkost nepozerala lebo ja mam velke auto aj kufor..ale mesti sa do accentu nasim a to uplne pohodicke...

http://www.babybee.sk/p/373/peg_perego_centro_c...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre