Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
17. feb 2010

fleury na tu zlavu na oblecko mm tiez nebol nadseny, ale nenakupuj ked usetris az 8 e 😀

kika to je neprijemne, ale uz je hadam dobre
a tusim, ze zelezo sa nema zapijat mliekom, lebo sa potom nevstrebava

kats aj mm to rano kukal - som ho skontrolovala na historii 😵 inac ja som kukala uz aj tie cisarske, nech viem do coho idem 😀 keby nahodou

zuzkabar tak mna to caka v pondelok na poradni - uz teraz mam opuchnute clenky, tlak si zmeriam zajtra, macmiror mam doma preventivne, este sa bojim ak najdu nieco aj v moci tak asi pojdem rovnou ciarou do nemocky - tebe ako vysiel moc???

seuska nakoniec som zistila epi v RS, nerobia to ale chceli by...a koncom marca sa mam ozvat, ze by som bola prva na kom to odskusaju, problem vraj nie je v lekaroch ale v tom, ze cisarsky robia u nich na anesteziolog. oddeleni na operacke a porod s epi na gynekologii a tam by museli prenasat vsetky pristroje.
skus este tu znamu, ked ti slubila...

stanusa
17. feb 2010

baby ako vyzeraju ti vasi lekari? ten moj je fajny macko a na kazdej poradni povie, ze pekne priberate a to prihodim kilo za tyzden 😲 😅 ...ale u mna hranolky o 22.00 nehrozia

fleury
17. feb 2010

na chrbte by sa uz lezat nemalo, aj mne to zakazali. Naposledy ked som bola na ctg a lezala som na chrbte vystupil tep malej na 180-200 😕 Az zacal pipat pristroj. Ked som si lahla na bok, vsetko sa ustalilo pekne..

A s tymi tabletkami je to sranda. Ja beriem nalacno euthyrox, po pol hodine sa mam najest a dat si magne, potom ma byt zase pauza, lebo zelezo sa vraj s magne nema brat spolu a pomedzi to musim dbat na to, aby som nejedla ziadne mliecne vyrobky +- 2hodiny, lebo sa nevstrebava magne..no akoze sila 😀 😀

stanusa
17. feb 2010

civava pozerala som indikacie na cisarsky a teraz neviem, lebo na zaciatku tehu som mala myom na maternici, lekarka mi ho uz viac nespomina...a malo by sa rodit sekciou, tak ale nikto to neriesi 🙄

fleury
17. feb 2010

stanus ja mam stihlu dr, ale ta moja nikdy vahu nekomentovala, ani sa nikdy nevyjadrila kolko mam akoze pribrat pocas tehu .. sa divim, ze tu niektore mate takych vahovych tyranov 😀

stanusa
17. feb 2010

fleury 😀

zuzana1971
17. feb 2010

ahojte babule 🙂 musela som ist do Polusu do banky, tak som hned zasla sem do internetkafe na par minut vas pozdravit 🙂
u mna vsetko ok, od pondelka rana som po 3 dnoch u nasich znova v BA...
do tehu poradni idem az buduci utorok...
kocurik gramblavec sa v pondelok znova zranil, skocil z policky na stolicku a tam sa mu zachytila v diere labka, tak visel dolu hlavou, nariekal a mykal sa ako divy, ja som doletela z kupelne, on sa chytil zufalo mojej nohy zubami a pazurmi 😝 a nejako sa mu pri tom mykani podarilo vyslobodit, tak ja mam trochu doskrabanu a dohryzenu nohu, ale nie vela, a on ma oskretu labku, ale bol z toho v soku len pol hodinu a potom zase lietal ako divy 😀
nestiham citat vsetky prispevky, len preletim co nove, papa, zuzana a Maxik

stanusa
17. feb 2010

moj je chapavy aj ked niektore vysetrenia si musim vyziadat, ale co uz narobime s nimi 😎

stanusa
17. feb 2010

ahoj zuzana, minka porodila dievcatko!

dejna3
17. feb 2010

mne pri prvom tehu dr, povedal, že som dosť pribrala, bola som v 6. mesiaci a už som mala na sebe cca 10-11 kg.. (a za sebou 3 pobyty v nemocke)...ale poznamenal to decentne... a spýtal sa, či jem veľa sladkého...ja som mu na to povedala, že sama nechápemm, prečo tak priberám, lebo som jedávala úplne normálne a sladké som z jedálnička absolútne vylúčila (nechutilo mi)... odvtedy už váhu absolútne neriešil... celkovo som to vtedy "vytiahla" na 19kg - pričo posledné 2kg v 41tt - ale to už bola fakt asi len voda 😖
toto tehu, mi na váhi nepovedal absolútne nič 😉

stanusa
17. feb 2010

tak ja jem aj sladke, ale po 6 vecer uz len ovocie sa snazim...

jankako
17. feb 2010

ale šibe tým dr.jasne že naj.je pribrať max.13kg kvoli preeklamsii...ale čo už...ved voda niečo váži,placenta,mimi..ved to nie su všetko naše kg!!!!ja som si skušala rifle čo som si kupila v 4 mes.a ešte ich zapnem..tak neviem čo mrnči ten moj dr.aj muž hrešil že či mu rajbe..

fleury
17. feb 2010

ahoj zuzi, drzte sa! 🙂

vejula
17. feb 2010

Kočky kukám vaši lekári stále niečo riešia, môjho to ani nenapadlo riešiť moju váhu a to som + 14 kg a priberám od začiatku jkaždý mesiac cca 2kg... No ani sestrička ani doki ani slivčkom sa nezmienili že vela alebo čo 😕 Tak asi mám šťastie na tolerantných lekárov

vejula
17. feb 2010

malo to byť slovičkom 😀 😀 😀

jankako
17. feb 2010

baby ja som hladna 😀 ale bol otrasny obed 😖

vejula
17. feb 2010

jankako to ta popolcová streda, asi vás tam chceli prinuťiť sa postiť 😀 😀 😀

dejna3
17. feb 2010

inak ja mám pocit, že teraz asi tak posledný týždeň bývam nejak viac hladná a viac jem 😅 😅

jankako
17. feb 2010

no post a ja som zožrala naraňajky dve kolesa salámy čo som mala z domu..naobed bola ryba,mrazena,ale fuj aka hnusna..ako surova a na nejakej omáčke nagegana..blééé

fleury
17. feb 2010

janka a vecera bude sucha, ze? pokial mate rovnake zvyky ako u nas 😀

jankako
17. feb 2010

hej ale býva aj tepla,čo ja moc nemusim..sakra a neviem či nie je saláma..večer už asi nie je post 😀 😀 😀 sledujem si brucho..jake smiešne ho mám,podlhovaste,ako keby tam mám maly vankuš.. 😀 😀

jankako
17. feb 2010

ozaj fleury,ako sa ti dari ležať doma a nič nerobiť?ja to nedokážem...neviem či mi nebude tu lepšie,aj ked nerada.. 😖

fleury
17. feb 2010

no u nas je stale streda a nedela sucha vecera, a ano aaano stale je to salaaama 😀 skratka strava pre tehotne jak vinko 😀

jankako
17. feb 2010

tu akože celkom dobre varia,ale občAS ako dnes sa im nevydari...no čo už..ešteže mám zásoby 😀

jankako
17. feb 2010

,,zbožňujem,,ked je pečienka a tehotne pečienku nemaju jesť!!!!!!!!!!!!!!!!!

fleury
17. feb 2010

neblaaazni, doma ti bude lepsie!!!skratka prides domov a budes len lezat, kaslat na to, co ti treba pokupit, kupia ini, kaslat na upratovanie a podobne..ja som si uz zvykla lezat ved uz lezim 4 mesiace..najprv som samozrejme tazko znasala neporiadok, ze neni upratane podla mojich predstav, vsade som videla prach, ale uz ma to preslo, sa zo mna stal v tomto smere flegmatik 🙂) v nemocnici to ide taaak pomaly, no ale ked budem musiet tak pojdem, ale zblaznim sa od nudy 🙂

stanusa
17. feb 2010

tak stravu v nemocnici vam nezavidim, ale niektore maju aj celkom dobre bufety - tak na to sa spolieham 😝

fleury
17. feb 2010

mna okuzlili spagety s tuniakom v oleji, toho oleja tam bolo viac ako spagiet a tuniaka 😀 malo to aspon jeden uzitok, nemala som tam zapchu 😀

tarinka333
17. feb 2010

ja vam potom ani nehovorim, ze som mala na obedik zemlovku s jablckami a hruskami 😀 mnamik a potom som si dala keksik Linu...
My sme teraz taki na sladke... aj Brusko si pyta, tak dostane 🙂

fleury
17. feb 2010

stanus no ja sa skor spolieham na denne donasky roznych dobrot od mm, inak budem rodit chudsia ako pred tehotenstvom 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre