Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
19. feb 2010

ahoj babulky,

tak sa hlasim z postele 😝 , ale nelezim, sedim a tukam do PC, dufam, ze to neva??

tantami, fleury, veve, jankako, drzkam vam palce, vidim, ze je nas tu celkompekna skupinka, co mozem mat mimi or sebe hoci aj kazdu chvilku...tantami, ako pisu dievcata, UTZ nie vzdy presne stanovi vahu miminka..verim, ze Gretka je vacsia, nez tych 1300g... 😔

minka, velmi drzim palce Vaneske, nech komplikacie rychlo ustupia!! 😔

kiwinka, nadherna izbicka aj kocik pre Karolinku! 😵

frucht, kamilka, krasne foto vasich brusiek, idem ich dat do brusko-albumika 😵

vejulcek, velmi som smutna z toho, co som citala, ale ak ti mozem poradit - skus sa sustredit len na miminecko a ked sa s mm momentalne nevies nejak normalne dohodnut, resp. exoistovat vedla seba, ostan u maimnky, kym sa da..urcite to pomoze tebe aj Dominickovi....

za uvahu stoji aj co ti radi veve, ked to prezila uz...my co nevieme o co ide, ti tazko poradime v tom, ci brat lieky, alebo nie...mozno by stalo za to aj zmenit lekarku, ktora by ti mohla byt viac napomocna....kazdopadne drzim palceky a verim, ze ked sa vam narodi syncek, mm sa zmeni....ked pises, ze pred tehu vam to spolu krasne klapalo....

cheerlady
19. feb 2010

ahojte baby,tak mol maly kopal jak o dusu,ked sme mali ist hrat vcera s cechmi-zobudila som sa na to ako mm zazvonil budik a od toho momentu som dostavala take kopacky,ze sa mi nedalo zase zaspat a musela som ist do obyvacky za mm kukat hokej - si to krpec proste vydupal 😀

kiwinka kraaaasna izbicka 😵 no nas maly ma naobjednavane ferrari bodynka a oblecko,kedze mm s tym robi 😝

fleury
19. feb 2010

civava no ta tvojom mieste by som radsej lezala..teda pokial maly tlaci na krcok..do pc sa da tukat aj z postele som toho dokazom 😀

veve23
19. feb 2010

Dobre rano baby,

no uz som tu zas 😀

jaaaj cheer. ti zavidim ze tvoj mm robi s ferrari vecami, ja mam plnu jednu postel, aut, uterakov, ciapok a vsetkeho mozneho, a som taky skryty fanusik, tak som si na pretekoch nakupila, podostavala a tak. Som pozerala detske veci pre mimino, ale su srasne drahe, tak musim pockat kym podrastie, lebo aj mamina na ma komplet 😉 nech sme rovnaky

no ma krpec vykopal s postele, kope jak divy.....v noci som sa zobudila a spala som jak v rakve, na chrbte a ruky na bruchu prekrizene, tak mi zas sibalo ...no divoke sny, ..len si nepamatam o com boli tie sny

civavava
autor
19. feb 2010

fleury, 😀 idem vyskusat,ono ja sedim v posteli., resp.polo-lezim 🙂)

fleury
19. feb 2010

civi malo malo .. pekne do lahu 🙂)

inac fakt sa to tu uz sporodnieva, som zvedava ci aspon jedna z nas porodi v povodnom termine 😀

fruchtbar
19. feb 2010

prave som sa rozpravala s mojou dr.,este stale mam nedostatok zeleza,dokonca etse menej ako v 30 tt....ale ked mna z tych tbt tak strasne zapeka,tak si davam len sumive zelezo,ale to ako vidim nema ziadny ucinok,len vyhodene peniaze....

Baby,nemate vy problemy s tymi tabletkami,nezapeka vas??? Alebo co beriete ?

fleury
19. feb 2010

fruchtbar no ja mam zapchu skoro cele tehu a odkedy beriem zelezo tak dvojnasobnu 😝 a rada lekarov? proste musim vydrzat a najst si stravu, ktora tie creva rozhybe, strasne muuudra rada, sama by som na to neprisla 🙂) ale ja beriem aj glycerinove cipky, lebo na stolicu si treba v tehu davat fakt pozor, aby bola

veve23
19. feb 2010

Frucht...aj ja to beriem, tiez je to zabava na wc, tieto lieky su take zapekacie, tiez som to spomenula mojmu dr. a povedal nech si kupim cipky na...., ale jedna kamoska co uz ma babo mi poradila, ze ich omedzila aby mala prisun teej latky a jedla ich obden, tak to trosku pomohlo a druha ich vysadila a nepovedala dr. 😠 . Vysadit mi ich dr. nechcel, tak ich jem len raz denne, nie dva, a treba pritom jest cocoriedky, slivky a pit stavu a take veci. Inak neviem poradit 😒

stanusa
19. feb 2010

ahojte baby,
tak vas docitat to je uz umenie 😀

tantama drzim vam palce, najma Gretke
civavka no toto, renko ma uz peknu vahu a este par t vydrzi...uz to nie je vela
kolegyna mala aj nohy vyssie, manzel podlozil matrac alebo postel

vcera som bola na kontrole na endokrinologii a mam odporucanie na cisarsky, len s nasimi lekarmi to bude asi tvrdy boj, ked ho tak neradi robia 😎

fleury este nie, my musime pockat kym dojdeme na rad, tak nie ze napadne dalsiu sa predbiehat 😉

fruchtbar
19. feb 2010

no ja som ich tiez vysadila,lebo sak som sa pokazde na WC-ku bala,ze porodim....
Tak idem hladat nieco prirodne,nieco co nezapecie a pomoze....okrem spustu cerveneho mäsa....to ja ako byvala vegetarianka mam z toho hrüüüüüüüzu 😅 ....ale tiez som pocula,ze stava z cvikly a cvikla samotna je zdrojom zeleza.....ved nejaaaako uz bude ! 😀

veve23
19. feb 2010

Frucht, len si davaj pozor aby si zelezo nemala nizke, mne dr.povedal ze sa moze stat ze pri porode stratime vela krvi ak sa to neda do poriadku, preto sa to berie, tak si najdi nahradu, aby si mala v 36 tt dobre vysledky.

stanusa
19. feb 2010

na zapchu zabera aj vela ovocia, najma jablka

mam dolezitu ulohu strazim svokre jablkovo-bananovu strudlu v rure a este idem dokoncit ovocnu bombu, tak vas zatial opustam.

pekny den

fleury
19. feb 2010

stanus
aj ja mam podlozenu postel tehlami, aby som mala nielen nohy, ale hlavne panvu vyssie, dr mi vysvetlil, ze dat si len pod nohy vankus je rovnaky uzitok ako sa ist prejst 🙂)
ja sa predbiehat nechcem, len malicka sa nevie dockat reality 😝 😀

ja si sama zelezo bojim vysadit, nechcem skoncit po porode s trnasfuziou krvi, a nechcem ani aby malicka bola od zaciatku anemicka.

kiwinka
19. feb 2010

jej baby dakujem za pochvalu,,aj postielku mame zlozenu, len nemam povlecene, aby prach nesadal zbitocne na to,,tak postielku som nevyfotila 🙂

ja stale cakam na nlepky decofun.sk zatial nedosli,,, mi chlapik volal, ze uz v pondelok si to mozem ist vyzdvihnut na postu,,, ale nic mi nedoslo do schranky =( tak cakam.

fuj, dnes je hnusna hmla... baby tie kosele co som si kupil na trhu su take velke boooze, budem vyzerat strasne! mi to nedoslo tak obrovske pri kúpe,,, do kelu :P sak zupan budem mat kratsi ako samotnu nocnu koselu 😅 😅 😅 pomoooc, ako strasidlo!

jankako
19. feb 2010

ahojte.tak narýchlo.už som doma.mám zase zle vysledky sterov... ☹ drbne ma už!!!!!!!!budeme rodiť pod antb.čo už!!!predpísal mi polygynax vklady,ale dočítala som sa že to nemožu tehotne/poznáte to??/...ale radil sa s niekym čo mi predpísať,kedže Betadine mi nerobi dobre...nasrana som zase s tych zlych vysledkov....
fleury,aj ja som len mierne anemicka,ale sestrička na poradni mi povedala že aby som železo barala tak či tak,že je to dobre,nie su take krvne straty pri porode...takže berieme dalej..problemy mi nerobi...
no idem ja asi pekne ležinkať,sakriš... 😖

zuzkabar1983
19. feb 2010

Ahojte babenky,

tanktamka drzim palce, aby ste boli s malou ok.

Civi a ty dohovor malemu, nech este chvilku pocka 😉

Mne dr tiez predpisala zelezo, ale tiez ma z toho moc zapekalo, tak som si dala homeopaticke zelezo a to bolo o mnoho lepsie. A inak na zapekanie mi jedna znama poradila vlasske orechy a to mi zabera na 100%.

Ozaj a co ste spominali s tym spanim na chrbte, resp. lezanim .... Ja som vzdy spavala na chrbte, ale po tom, co som citala, tak sa snazim byt na boku, ale prave vtedy maly neskutocne kope, az mam pocit, ze ide z brucha vyskocit ... a mna neskutocne boli chrbtica. Tak si na noc podkladam paplom, aby som nebola na boku, ale ani uplne na chrbte, ale to je o riti .... Ja mam sama pocit, ze nam je obom najlepsie na tom chrbte .. 😒

jankako
19. feb 2010

civavava žiadne sedenie...aj ja idem ležať...to si tlačiš na porodne cesty...ležať ležať a ležať...zvlášť,ked sa už otváraš...takže vytvoril sa pekny ležiaci tým 🙂 .ja musim poprosiť muža,aby niečo vymyslel,aby som mohla písať z postele... 🙂

jankako
19. feb 2010

zuzik,aj nám je dobre na chrbte.ale striedam to,radšej.... 😒

fleury
19. feb 2010

jankako ty mas vazne smolu s tymi stermi, mne budu brat o tyzden, som zvedava co najdu mne..
tak to mas super, ze ti nerobi problem brat zelezo, stastna to zena 🙂)
ja som vraj krvacala viac ako sa zvykne pri zasivani, takze to nepodcenujem pred porodom..

a mne to na hematologii samozrejme nikto neberie 😝

michalag
19. feb 2010

babenky, idem na utz. tak snad bude vsetko v poriadku a potom na nakupy do porodky a nieco pre malu 🙂

potom si vas precitam

zuzkabar1983
19. feb 2010

Inak janka, ja som bola u dr tento tyzden a tiez sa jej ''tam dole'' nieco nezdalo, tak mam tabletky Macmiror na vkladanie .... je to na 12 dni, tak dufam, ze to zaberie. Ale nezavidim ti 😖 hadam ti tie nove tabletky pomozu. A som si ista, ze by ti ich doktor nedal, keby mohli uskodit babtku ... vsak on je velmi dobry dr.

zuvinka102
19. feb 2010

zuzka ja mam ten isty problemik na boku malinky nevie kedy ma prestat kopat a dam sa na chrbat a hned sa ukludni... ale bolesti chrbtice mam neskutocne.. 😅

a inac k tej zahe no mlieko mi nezabera ani pukanece ale na 100% mi vzdy zaberie citronova voda.. este ani raz ma nesklamala

fleury
19. feb 2010

michalag nech mas dobre vysledky! 😉

gajana1
19. feb 2010

Ahojte kočky
tak ja nič nestiham ani vas len čitať
Ale sa tešim lebo kočik už mame doma a už mam skoro všetko len mne treba ešte nočne košele ale všade maju len z dlhym rukam čo ja nemam rada a jedna čo sa mali s kratkym tak stala 19 eura a to za nočnu košelu nedam.

zuzkabar1983
19. feb 2010

Gajanka, skus pozriet v tych lacnych obchodoch ....tam maju najlepsi vyber, a za super ceny ...

Aky kocik ste kupili??

gajana1
19. feb 2010

zuzka takyto len inej farby ked stihnem večer pridam foto
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=7466057

susanita555
19. feb 2010

Caute kocky tak aj ja som dnes bola na nákupy a teraz idem nieco dobre navarit lebo som uz hladna ako vlk inak maminky co ste doma pre zle výsledky lezte poctivo,aby sa ty vaši chrobáci este nevypýtali na svet tak skoro 🙂 papa

zuzkabar1983
19. feb 2010

Gajanka je pekny, mne sa vzdy pacili kociky pre dvojicky ... Inak nasi boli cez vikend na chate a boli tam aj ich znami, co maju dvojicky. Dve dievcatka, maju 15 mesiacov a vraveli, ze ich rozoznali, len na zaklade papuciek, jedna mala cervene a druha modre 😀 Nastastie ty takyto problem mat nebudes, kedze cakate chlapceka aj dievcatko 🙂

gajana1
19. feb 2010

Zuzka dufam že to bude parik lebo každy nam inak povedal prvy že asi chlapci potom že na isto dievčatka a nakoniec povedala že určite jeden chalan a druhe vyzera byť dievčatko ale nie je ista tak sa asi nechame prekvapiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre