Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
20. feb 2010

no super tak je ta vaha normalna 🙂

dejni, tak si aspon na chvilku oddychni 😉 ... a kedy ti potom vecer zaspi?

sanyk, tak v stredu budeme na vas mysliet 😉

moni
20. feb 2010

aha, mne teraz dobilo ze my sme boli v 28tt. no ved to je jedno, tazku hlavu si z tej vahy nerobim.

dejni, tak snad stocertica vydrzi spinkat dlhsie ako pol hodinu 😅

cheer, krasne faro bude mat drobec!

fleury
20. feb 2010

moni no ja to beriem dlhodobo uz, tak snad to bude po porode ok, uz mi chyba len takyto problem 😝
mala bude nervozna, ja budem nervozna, tak budeme dopovat obe 😀

michalag
20. feb 2010

cheer, kranucky je 🙂 , moj vysnivany len v cervenom 🙂

michalag
20. feb 2010

fleury, ale neviem ci to neplati viac u tych sumivych magnezkach ...

michalag
20. feb 2010

mala by som ist pozriet ten nas kocik ci je este cely a nezjedli ho mysi, ale velmi by mi to nevadilo, aspon by som si mohla kupit Bexu B3 😝 🙂

dejna3
20. feb 2010

miška, ona chodí spávať tak cca o 21,30... ale ráno sa potom naje mlieka (o 7,00) a spinká aj do 10,30h.. no a dnes sme to trošku museli prehodiť, spala "len" do 9-tej a už od pol jednej bola mrzutá, pretierala si očká, ale v postieľke vrešťala a nie a nie zaspať 😠
cez deň spáva veľmi málo - ako moni píše - dá si šlofíka na 20 - 30 minút 😝 ale za to tie noci ťahá krásne 🙂

ja v podstate aj teraz "oddchujem", drahý spí na gauči, malá v postieľke, tak mám čas sama pre seba a nikto mi tu nepiští za chrbtom 😉 idem si ešte kafčo urobiť 🙂

moni
20. feb 2010

fluery, ty si si uz hadam pocas tehotenstva vycerpala vsetky mozne aj nemozne problemy, tak nemaluj certa na stenu. obidve budete v poriadku 🙂
kamoska pri prvom tlacila 6 tbl. denne, maly sa sice vypytal o mesiac skor, ale obidvaja su v pohode. a teraz pri druhom je uz od zaciatku na magneziu, a v nemocnici vyfasovala aj par infuzii. ked sa musi, tak sa musi 😔

dejna3
20. feb 2010

miška, nasyp naň múku, myšky pribehnú 😀 😀

dejna3
20. feb 2010

fleury, veru aj ja som sa pri sofi čosi nabrala leikov, injekcií a infúziek 😝 a malinká je zdravé, pokojné a až na výnimky - ako dnes 😀 - veľmi dobré dieťatko 🙂

fleury
20. feb 2010

tak dik baby snad to bude ok
ja beriem denne cca 10 roznych tabletiek, takze toho uz mam fakt dost a tesim sa, ze po porode sa mi to zredukuje, duuufam

moni
20. feb 2010

fleury, tak u teba ozaj plati, ze tehotensvo je choroba 😀
ale klobuk dole ako to vsetko zvladas! uz len zopar tyzdnov a budes mat malicku pri sebe 😵

michalag, 😀 veru nasyp cosi nech to mysi zozeru

dejni, tak aj druhy krpcek bude hadam taky dobry nocny spac. aby vam nebudilo sofinku

michalag
20. feb 2010

dejni, tak to ti cez den malicko spinka, ale hlavne je ze noci taha a aspon vtedy sa vyspite 🙂 ..... ze by som to vyskusala 😅 😝 😀

ja uz pojdem nasho drobca asi za chvilku zobudit, teda otvorit dvere do izby lebo uz mi spi 2 hodky a stale sa mu nechce vstavat a mam presne to co ty aj drahy spi aj maly spi, tak pohodicka 🙂 , ale drahy chce pozerat hokej tak si asi nadbieha 😝

michalag
20. feb 2010

asi idem pozriet ten kocik 😝 🙂

cheerlady
20. feb 2010

moni hej,hlavne,ze ti nasi chlapi su pripraveni,no to si kuknem ten vyraz,ked mu poviem,ze je to tu! 😀 😀 😀

dejna no aj moj,ze on sa chce na neho pozerat a ze hocikedy si ho aspon moze povozit 😀

michalag aj ja som najprv chcela cerveny,ale potom mm zbadal tento a bolo rozhodnute 🙂 no radsej skoc ten svoj skontrolovat 😀

mm sa bol prave najest a tak ma vychvalil,normalne zacnem byt namyslena 😀 on je najspokojnejsi,ked sa dobre naje-vtedy mi prejde aj to,co by inak nepreslo 😀

fleury
20. feb 2010

moni no veru tak, si ma vies predstavit ako sa ksichtim, ked citam v tehu casopisoch o tom, ze tehotentsvo je najkrajsie obdobie kazdej zeny 😀 ja som si o to koledovala v podstate, lebo cely zivot som sa snazila liekom vyhybat, tak si ma nasli teraz 😝

moni
20. feb 2010

cheer, no ved chlapi su take nenarocne "zvieratka" 😀 staci plne brucho 😅
a najvacsia pochvala pre kuchara je ked druhym chuti 🙂

veve23
20. feb 2010

ahojte...
ja som dnes hned rano zoudila mm a sup na nakupy k susedom do Viedne a kuknut ceny kocikov a nakupit krpcovi.
Tak tatina sme nechali v kaviarni a ja som minala peniazky, ale uz mame vsetko do postielky a na postielku. Tak som hned kupila aj paplonika vankusik aj ked este netreba, ale ked mame navlecky k treba aj vnutro 🙂 , vybavicku z nemocnice, taky cely set nech baby saleju aky sme pekny a aj deku do autoseacky a kopu prkotin.
Len som nastvana, lebo som kupia taku supravu do postielky a nebol tam stojan na baldachyn. Neviete ci tie stojany na baldachyn su vsetky rovnake a staci dokupit len to???
No a asi som si vybrala kocik, peg perego len este vybrat farbu a ci 3 alebo 4 kolka, len 4kolko sa lepsie sklada a mesti sa mi do kufra.
Ale pre malinke dievcatka je ovela viac veci jak pre chlapcekov, to je diskriminovanie 😉
No a oni vobec nemaj zavinovacky kukali na mna jak na puka 😎

a som total KO, ale vytesena 😀

fleury
20. feb 2010

veve stojan na baldachyn by mal byt univerzal, aspon my sme kupovali zvlast a sedel..

a s tymi vecickami pre dievcatka mas pravdu, to ma napadlo skoro ako prve ked nam oznamili, ze cakame dievcatko, ze jupiii to budu oblecka a mm len prevratil oci 😀

lubkamik
20. feb 2010

Veve, tie drziaky na baldachyn sa vzdy kupuju zvlast 😉 Su tusim vsetky rovnake takze by ti to malo pasovat 😵
Stoja tak 10 Eur - ja som ho kupila v kocikove ale urcite maju aj na Kosickej alebo v inom mimi obchode 😉

dejna3
20. feb 2010

no moni, ja mám skôr obavy, že druhý drobček nám takýto dobrý nočný spánok nedopraje a vráti nám to aj s úrokami 😝 😀 😀

baby, ja som tento týždeň v noci dostala fakt brutálny kŕč do nohy, vôbec som sa nedokázala ani pohnúť, bola som úplne paralyzovaná... tak som jajkala a vzdychala a drahý vyplašene vyskočil, že či už rodíme 😀 😀 tak som ho ukľudnila, že nie - že to len kŕč, tak sa mu uľavilo a potom mi poctivo naťahoval sval a masíroval lýtko, kým to úplne neprešlo 😉

dejna3
20. feb 2010

veve a kočík si neobjavila žiadny?

silvia7
20. feb 2010

cheer - paráádny je ten kočík, juuuuj, bexa.. neviem fakt, ale strašne sa mi páči aj dizajnovo aj cenovo aj šetko, mne sa dokonca strašne aj tieto farby páčia - s tými kruhmi 😵 😵 a keď som ho videla prvýkrát na nete, tak som sa zaláskovala do tej "limetkovo zelenej" farby, som myslela, že iný ani necem.. 😀

moni - oddychuj teda, v robotke nahoď ten pohodovy mod od pondelka a nech robia ostatní 😝

veve - no šup pofoť, ja som zvedavá, oplatili sa tam tie veci do postielky??

inak ja som kúpila baldachýn aj so stojanom cez net od jednej z druhej ruky, páči sa mi aj šetko, ale baby - ono mi to tam nedrží!!! teda ja neviem ten baldachýn "priviazať" tak na stojan, aby sa to nešmýkalo dolu... ako to má byť? nemáte to niektorá pofotené v albume, že ako to "drží"?? 😝 sme maturovali 4 nad tým a nič .. 😅

michalag
20. feb 2010

tak som spat z pivnice 😀

a uz sa aj ten moj mensi certik prisiel vyspinkany 🙂 , ale ten vacsi stale spi, teda uz dospal 😝 😀

dejna3
20. feb 2010

aha, už som si všimla, peg perego 😉

lubkamik
20. feb 2010

dejna, ja som mala presne taky krc do lytka - vraj su to asi krcove zily 😖 Kupila som si na to gel venosan a poctivo masirujem 🙂 Ale bola to teda poriadna bolest...

dejna3
20. feb 2010

miška, no čo, bude nový kočík? 😀

dejna3
20. feb 2010

kŕč som mala prvýkrát počas tohto tehu... a môže sa ten gél aj v tehu? lebo pri sofinke mi v lekárni nechceli nič predať 😠 😝

michalag
20. feb 2010

dejni ☹ ☹ ☹

dejna3
20. feb 2010

lubka, mňa ešte 2 dni noha pobolievala 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre