• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
no super tak je ta vaha normalna :slight_smile:

dejni, tak si aspon na chvilku oddychni :wink: ... a kedy ti potom vecer zaspi?

sanyk, tak v stredu budeme na vas mysliet :wink:
20. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, mne teraz dobilo ze my sme boli v 28tt. no ved to je jedno, tazku hlavu si z tej vahy nerobim.

dejni, tak snad stocertica vydrzi spinkat dlhsie ako pol hodinu :sweat_smile:

cheer, krasne faro bude mat drobec!
20. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni no ja to beriem dlhodobo uz, tak snad to bude po porode ok, uz mi chyba len takyto problem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mala bude nervozna, ja budem nervozna, tak budeme dopovat obe :grinning:
20. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer, kranucky je :slight_smile: , moj vysnivany len v cervenom :slight_smile:
20. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury, ale neviem ci to neplati viac u tych sumivych magnezkach ...
20. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala by som ist pozriet ten nas kocik ci je este cely a nezjedli ho mysi, ale velmi by mi to nevadilo, aspon by som si mohla kupit Bexu B3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
20. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, ona chodí spávať tak cca o 21,30... ale ráno sa potom naje mlieka (o 7,00) a spinká aj do 10,30h.. no a dnes sme to trošku museli prehodiť, spala "len" do 9-tej a už od pol jednej bola mrzutá, pretierala si očká, ale v postieľke vrešťala a nie a nie zaspať :angry:
cez deň spáva veľmi málo - ako moni píše - dá si šlofíka na 20 - 30 minút :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za to tie noci ťahá krásne :slight_smile:

ja v podstate aj teraz "oddchujem", drahý spí na gauči, malá v postieľke, tak mám čas sama pre seba a nikto mi tu nepiští za chrbtom :wink: idem si ešte kafčo urobiť :slight_smile:
20. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fluery, ty si si uz hadam pocas tehotenstva vycerpala vsetky mozne aj nemozne problemy, tak nemaluj certa na stenu. obidve budete v poriadku :slight_smile:
kamoska pri prvom tlacila 6 tbl. denne, maly sa sice vypytal o mesiac skor, ale obidvaja su v pohode. a teraz pri druhom je uz od zaciatku na magneziu, a v nemocnici vyfasovala aj par infuzii. ked sa musi, tak sa musi :pensive:
20. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, nasyp naň múku, myšky pribehnú :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury, veru aj ja som sa pri sofi čosi nabrala leikov, injekcií a infúziek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malinká je zdravé, pokojné a až na výnimky - ako dnes :grinning: - veľmi dobré dieťatko :slight_smile:
20. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dik baby snad to bude ok
ja beriem denne cca 10 roznych tabletiek, takze toho uz mam fakt dost a tesim sa, ze po porode sa mi to zredukuje, duuufam
20. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury, tak u teba ozaj plati, ze tehotensvo je choroba :grinning:
ale klobuk dole ako to vsetko zvladas! uz len zopar tyzdnov a budes mat malicku pri sebe :dizzy_face:

michalag, :grinning: veru nasyp cosi nech to mysi zozeru

dejni, tak aj druhy krpcek bude hadam taky dobry nocny spac. aby vam nebudilo sofinku
20. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejni, tak to ti cez den malicko spinka, ale hlavne je ze noci taha a aspon vtedy sa vyspite :slight_smile: ..... ze by som to vyskusala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ja uz pojdem nasho drobca asi za chvilku zobudit, teda otvorit dvere do izby lebo uz mi spi 2 hodky a stale sa mu nechce vstavat a mam presne to co ty aj drahy spi aj maly spi, tak pohodicka :slight_smile: , ale drahy chce pozerat hokej tak si asi nadbieha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi idem pozriet ten kocik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
20. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni hej,hlavne,ze ti nasi chlapi su pripraveni,no to si kuknem ten vyraz,ked mu poviem,ze je to tu! :grinning: :grinning: :grinning:

dejna no aj moj,ze on sa chce na neho pozerat a ze hocikedy si ho aspon moze povozit :grinning:

michalag aj ja som najprv chcela cerveny,ale potom mm zbadal tento a bolo rozhodnute :slight_smile: no radsej skoc ten svoj skontrolovat :grinning:

mm sa bol prave najest a tak ma vychvalil,normalne zacnem byt namyslena :grinning: on je najspokojnejsi,ked sa dobre naje-vtedy mi prejde aj to,co by inak nepreslo :grinning:
20. feb 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni no veru tak, si ma vies predstavit ako sa ksichtim, ked citam v tehu casopisoch o tom, ze tehotentsvo je najkrajsie obdobie kazdej zeny :grinning: ja som si o to koledovala v podstate, lebo cely zivot som sa snazila liekom vyhybat, tak si ma nasli teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer, no ved chlapi su take nenarocne "zvieratka" :grinning: staci plne brucho :sweat_smile:
a najvacsia pochvala pre kuchara je ked druhym chuti :slight_smile:
20. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
ja som dnes hned rano zoudila mm a sup na nakupy k susedom do Viedne a kuknut ceny kocikov a nakupit krpcovi.
Tak tatina sme nechali v kaviarni a ja som minala peniazky, ale uz mame vsetko do postielky a na postielku. Tak som hned kupila aj paplonika vankusik aj ked este netreba, ale ked mame navlecky k treba aj vnutro :slight_smile: , vybavicku z nemocnice, taky cely set nech baby saleju aky sme pekny a aj deku do autoseacky a kopu prkotin.
Len som nastvana, lebo som kupia taku supravu do postielky a nebol tam stojan na baldachyn. Neviete ci tie stojany na baldachyn su vsetky rovnake a staci dokupit len to???
No a asi som si vybrala kocik, peg perego len este vybrat farbu a ci 3 alebo 4 kolka, len 4kolko sa lepsie sklada a mesti sa mi do kufra.
Ale pre malinke dievcatka je ovela viac veci jak pre chlapcekov, to je diskriminovanie :wink:
No a oni vobec nemaj zavinovacky kukali na mna jak na puka :sunglasses:

a som total KO, ale vytesena :grinning:
20. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve stojan na baldachyn by mal byt univerzal, aspon my sme kupovali zvlast a sedel..

a s tymi vecickami pre dievcatka mas pravdu, to ma napadlo skoro ako prve ked nam oznamili, ze cakame dievcatko, ze jupiii to budu oblecka a mm len prevratil oci :grinning:
20. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veve, tie drziaky na baldachyn sa vzdy kupuju zvlast :wink: Su tusim vsetky rovnake takze by ti to malo pasovat :dizzy_face:
Stoja tak 10 Eur - ja som ho kupila v kocikove ale urcite maju aj na Kosickej alebo v inom mimi obchode :wink:
20. feb 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni, ja mám skôr obavy, že druhý drobček nám takýto dobrý nočný spánok nedopraje a vráti nám to aj s úrokami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

baby, ja som tento týždeň v noci dostala fakt brutálny kŕč do nohy, vôbec som sa nedokázala ani pohnúť, bola som úplne paralyzovaná... tak som jajkala a vzdychala a drahý vyplašene vyskočil, že či už rodíme :grinning: :grinning: tak som ho ukľudnila, že nie - že to len kŕč, tak sa mu uľavilo a potom mi poctivo naťahoval sval a masíroval lýtko, kým to úplne neprešlo :wink:
20. feb 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve a kočík si neobjavila žiadny?
20. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer - paráádny je ten kočík, juuuuj, bexa.. neviem fakt, ale strašne sa mi páči aj dizajnovo aj cenovo aj šetko, mne sa dokonca strašne aj tieto farby páčia - s tými kruhmi :dizzy_face: :dizzy_face: a keď som ho videla prvýkrát na nete, tak som sa zaláskovala do tej "limetkovo zelenej" farby, som myslela, že iný ani necem.. :grinning:

moni - oddychuj teda, v robotke nahoď ten pohodovy mod od pondelka a nech robia ostatní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veve - no šup pofoť, ja som zvedavá, oplatili sa tam tie veci do postielky??

inak ja som kúpila baldachýn aj so stojanom cez net od jednej z druhej ruky, páči sa mi aj šetko, ale baby - ono mi to tam nedrží!!! teda ja neviem ten baldachýn "priviazať" tak na stojan, aby sa to nešmýkalo dolu... ako to má byť? nemáte to niektorá pofotené v albume, že ako to "drží"?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme maturovali 4 nad tým a nič .. :sweat_smile:
20. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som spat z pivnice :grinning:

a uz sa aj ten moj mensi certik prisiel vyspinkany :slight_smile: , ale ten vacsi stale spi, teda uz dospal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
aha, už som si všimla, peg perego :wink:
dejna, ja som mala presne taky krc do lytka - vraj su to asi krcove zily :confounded: Kupila som si na to gel venosan a poctivo masirujem :slight_smile: Ale bola to teda poriadna bolest...
20. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, no čo, bude nový kočík? :grinning:
20. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kŕč som mala prvýkrát počas tohto tehu... a môže sa ten gél aj v tehu? lebo pri sofinke mi v lekárni nechceli nič predať :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejni :frowning2: :frowning2: :frowning2:
lubka, mňa ešte 2 dni noha pobolievala :pensive:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok