Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
20. feb 2010

civi - ja prstene nenosim uz par tyzdnov, po tom, co som mala jeden den problem ich dat dole

kiwinka
20. feb 2010

cici tie bolesti prstov na rukach, az kosticiek prstov na rukach mavam aj ja,, a rano mam vzdy tak strpnute prsty aj dlane,,, ale aj vecer o konikovani ma vedia dosst boliets klbiky na rukach.. je to asi normalne v tehu 😅 teda duuufam!

minka, skvele spravy, len tak dalej, len statsicko same nech mate! 😉 !!!

CIVIK dakujem za pridanie bruska do albumiku a davaj si pozor na seba, nenakupuj,,posli MM, pekne posluchaj p. doktora 😉 !

cheer, mate moc kraasny kocaarik! aj mne sa pacil v cervenej farbe som ho videla,,, ale MM mal dajake vyhrady,,,HM...

kika29
20. feb 2010

ešte nespíte? mňa zase morduje záha a bolí podbrušku. cítim sa ako pred pôrodom. a je mi kus ťažko na žalúdok asi to železo 😝

kiwinka
20. feb 2010

kika, asi zelezo,,, pocula som, ze byva tazko na zaludku z toho.... 😒
mna zasa stale picha dolu 😅 castejsie a castejsie... do kelu, 🙄
poradnu mam az 2marca,,, ale vravela som o tom pichani dokine na poslednej poradni a zevraj je to v poriadku, tak snad jej mozem verit a byt kludna.

moni
20. feb 2010

kika, no ako keby si o mne hovorila, aj zaha aj podbrusko ma boli 😖
kolko mg obsahuje to zelezo?

kiwinka
20. feb 2010

moni, vy ta mate kolko hodin prosim Ta teraz? si tu tak casto... ked my tu mame den aj vecer aj noc 😀 😀 😀 kedy asi hajáš??? 😀

michalag
20. feb 2010

kika, aj mna pali zaha, bleee 😝 a teraz mi uz ani Fatra nepomaha, teda pomaha ale len na chvilocku 😒

minka, dobre spravicky 🙂 🙂 🙂 🙂

kika29
20. feb 2010

kiwinka aj mňa pichá dole a dosť silno ale nie v kuse ale ked pichne tak poriadne
moni neviem kolko mg obsahuje mám to v kvapkách
michalag už som zjedla mandle vypila citronovú vodu a nič

čo oblečiete bábom ked pôjdete domov do autosedačky?

michalag
20. feb 2010

kika a najhorsie je ked sa v noci nato zobudim a myslim ze sa po ...

ja planujem obliect malickej polodupky, bodynko s dlhym rukavom, kabatik alebo tenku mikinku a tenku ciapocku a zavinovacku

kika29
20. feb 2010

máš zacinovačku do autosedačky alebo ako ju donesieš domov?

moni
20. feb 2010

kiwi, ja mam o sest menej ako vy 🙂 spim ked vy mate rano...teda, ked mi dieta dovoli a nekope 😅

kika, ja akurat pozeram v com pojde domov z porodnice. ale tu uz bude isto horuco, takze bude stacit jedna vrstva, body s dlhym rukavom, alebo dupky. a capicu na hlavu 🙂

michalag
20. feb 2010

kika, my nemame auto, takze nas berie kamarat autom a malicku dame do prenosnej tasky z kocika a budeme sa modlit aby nas nechytili policajti 😅 , neoplati s ami kupovat autosedacka ked ju vyuzijem len raz

kika29
20. feb 2010

no ja som myslela že dám nejaký overálik ale nie zimný ale niečo jarné len neviem či to bude stačiť

michalag
20. feb 2010

to zalezi od pocasia, vtedy este az tak horuco nebyva, takze by som dala pre istotu 2 vrstvy

ja rozmyslam nad tymto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a na vrch este nejaky kabatik

kika29
20. feb 2010

michalag no to je zlatučké 🙂 ja som myslela že oblečiem riadne dupky, košieločka, čiapočka, pletený svetrík a na to ten overálik tak som myslela či to bude stačiť a my pôjdeme autom domov a nemocnicu nemáme daleko

ako sem dávate tie linky ja to neviem spraviť

michalag
20. feb 2010

kika stlac pravym tlacidlom mysi a daj kopirovat a potom tam kde to chces opat pravym tlacidlom a vlozit a mala by si to mat 😉

inak mne sa to zda tiez malo, ale zase ja mam TP z na konci aprila a to uz bude teplejsie

kika29
20. feb 2010

no keby som miesto jarného overálu dala zimný? bolo by to blbé?

dejna3
20. feb 2010

rišite oblečko... to sa nedá presne takto vopred odhadnúť... možno bude 20 stupňov a možno len 5 😝 najmä teda začiatkom apríla...

michalag
20. feb 2010

a nepamatas si co si dala malej ked ste isli domov z nemocky?

moni
20. feb 2010

kika, a nechces radsej prehodit deku? ved rovno z nemocnice ju strcite do auta a odtial rovno domov.

kika29
20. feb 2010

no mala sa narodila v marci a v tedy bola poriadna zima ešte. Mala oblečené výbavičku svetrík bola zabalená do perinky a perinka do deky a to sme dali celé do fusaku eskimák 😀 lenže som ju držala na rukách ale teraz ked treba tie autosedačky a tam ju ako dám v perinke. preto som myslela na ten overál

kika29
20. feb 2010

no a zakryla by som ju ešte dekou

kika29
20. feb 2010

aj u vás fúka taký silný vietor?

michalag
20. feb 2010

to este len bude ked zacnem uplne premyslat co pre malicku, normalne si mi nasadila chrobaka do hlavy 😅 ... nas je tiez marcovy a vtedy uz bolo teplejsie aspon ked sme odchadzali domov, ale tiez mal supravicku, svetrik, zavinovacku a bol prikryty dekou

kika29
20. feb 2010

no ja mám síce termín 10.4 ale doktor povedal že to asi nevydržíme do apríla tak preto uvažujem čo jej obliesť. Ale iba ten overal riešim lebo dupky a košielku už mám pripravené. Lenneviem čo na vrch.

moni
20. feb 2010

😀 ja mam tiez tolko chrobakov v hlave ze az. ale uz to vidim ze najviac veci budem riesit za pochodu 🙂

kika29
20. feb 2010

ja som si už myslela že už mám všetko pokúpené ale nie nemám. Nemám ešte cumel, fľašky ha spolieham sa že budem kojiť 😀 , veci z lekárne.

michalag
20. feb 2010

mne sa zda ze mam zase dost malo veci na oblecenie, ale na druhej strane mam aj strach kupovat vela aby to vynosila ... toto ma pri prvom vobec netrapilo, ako prislo tak bolo

kika29
20. feb 2010

ja som málo oblečka kúpila lebo mám po malej vela a isto aj podostávame ešte tak nepreháňam s tým. Kúpila som len fakt ked som nevedela odolať.
Ešte nemám plachtu do postielky kúpenú 😀
bože tá záha ja sa asi obesím už to neviem vydržať čo s týýýým 😝

michalag
20. feb 2010

kika, ved ja ponocujem len preto ze kebyze si lahnem tak asi .... ta zaha je riadna svinucha 😒

my sme vela oblecka mali po mojom bratrancovi, ale to sme im vratili a ostalo nam len to co kupila svokra alebo my, no nastastie mame aj obycajne plienky, zavinovacky a ostatne sa poriesi, este potrebujem postielku, molitan, plachty a drogeriu pre mimi (olejcek), no urcite sa toho najde este dost, ale zacinam sa desit ci to vobec postihame kupit, ved uz je pomaly koniec februara

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre