• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
no moja tak postupne ale rýchlo začni kupovať
21. feb 2010 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne treba dokúpiť ale žial musím čakať na výplatu. nemôžeme si dovoliť kúpiť všetko naraz.
21. feb 2010 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ste tu toho popisali odvcera vecera:sweat_smile: ...doteraz som to citala, a pozeram ze je pol jednej v noci :fearful: no supeeeeeeeeeer!!!Baby tiez ma trapi ako vypisem tu -----Ziadost o materske-----...tak ak mate niektora v tom jasno,dajte --info-- pls....
-------pre : MONI-----vdaka za uvitanie na tomto fore :grinning: :grinning: :grinning: (chodim tu uz moc dlhoooo, avsak moje prispevky boli vacsinou na ine temy..xixi)Citala som, ze mas problem teraz v tehu s atopickym ekzemom.Ja som mala kozmet.salon 4r,mam aj nejaky ten certifikat :wink: tak nieco by som mala o tom vediet :wink:Ekzémy vznikajú totiz aj z hormonal.nerovnovahy,resp.pri kolisani hormon.hladin,cize aj v tehotenstve je na to vacsi predpoklad!...Po porode by sa to malo casom upravit,a teda myslim, ze sa da toho uplne aj zbavit.No nie je dobre testovat x-masti,pretoze vacsina skor poskodi ako pomoze.Skor by som odporucila natierat nejakym antialerg.gelom alebo mastou, teda aby to nebolo nikdy suche a nesvrbelo to,ak to nahodou svrbi,neviem....
tolko moja rada:slight_smile:
Baby chcem sa opytat aj Vam babo tak vykopuje brusko nozickou??...a napina sa, a drzi vystretu nozicku,ze az to bolííííí a nepusti a nepusti....??Tiez sa chcem opytat aj Vas bolia tak slabiny ako mna??akoby som denne robila 100 drepov :frowning2: dik za infosky....drzkajte sa zatim :wink:
21. feb 2010 o 00:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa chystám na nákupy tento týždeň, zatiaľ teda všetko hlavne do nemocky, nech si nachystám tašku.. ale pôjdem objednať aj sadu do postieľky a musím už potriediť oblečko a niečo aj poprať :wink: :wink:
21. feb 2010 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru aj mne treba kreditku vyvetrat :sweat_smile:
21. feb 2010 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hej bubinka, mňa sa dr. na diabetológii pýtala, či cítim pohyby... na čo som jej odpovedala, že nielen cítim ale aj vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: tak sa na tom výborne pobavila, že divoška tam mám :wink:
21. feb 2010 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe bubli, prepac, vidiet ze som nepozorna :sweat_smile:
dik za infoo atopaku, cosi som citala, a necham to radsej tak. nebudem to patlat aby som to nepodrazdila, a uvidime co bude po tehu :slight_smile:
nasa sa tiez zapiera, ale neviem ci nozkou, ci ritkou, alebo chrbatikom :sweat_smile:

dejni, taky tak, idem sa aj ja rozkyvat :slight_smile:
21. feb 2010 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, tym ze pracuje len drahy tak to nie je jednoduche pokupit vsetko naraz ale ja by som velmi rada, ale verim ze to co budeme potrebovat hned sa pokupi a co neskor tak sa pokupi ked pride jednorazovy prispevok

mala by som ist spat, ale nejako s ami uz ani nechce, zeby som vydrzala na hokej :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. feb 2010 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám niekedy pocit, že cítim každú drobčiatkovu kostičku, keď sa tak hmýri :sweat_smile:

moni, no už by sme sa aj mohli, najvyšší čas :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubinkaa áno tie nožičky majú silné a pevné. aj mňa to bolí a poriadne vie napnúť. mňa panvová kosť bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2010 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejni, ked ja stale vyckavam ze ake veci dostanem baby shower :sweat_smile: aby som neskoncila so zbytocne vela vecami. a zvysok ked objednam pride za 2-3 dni, alebo kupim na jednom mieste.

miska, no veru hokej ide za pol hodku :slight_smile:
21. feb 2010 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mm o OO:OOh išiel na hokej a ja asi kus pokukám a pôjdem drichmať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no tie tlačenice v brušku začínajú byť ozaj bolestivé. brucho mi dakedy mení tvar jedna radosť aj sa smejem aj jajkám :grinning:
21. feb 2010 o 01:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež nejdem robiť veľké nákupy - čo to mám po sofi (oblečko), vaničku, prebaľovací pultík a podobne tiež... len tú postieľku musíme doriešiť.... a ostatné budem kupovať "za pochodu" resp. podľa potreby :slight_smile:
21. feb 2010 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, aj mňa tie kopance a prevaľovanie veru často riadne bolia :unamused:
21. feb 2010 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten moj za chvilku vstava, tak bude asi velmi prekvapeny ze som hore a cakam na hokej :sweat_smile:

ja to zatial bolestivo nevnimam, ale zato dost casto citim ako sa malicka zapiera a mam pocit akoby bola naskladana na jednej strane
21. feb 2010 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keby tak bruško netvrdlo
21. feb 2010 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru aj mna, ja neviem co vsetko vie trafit, ale mieri presne potvora :sweat_smile:
21. feb 2010 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, no ja mám niekedy pocit, že sa chce malinké prekopať cez brucho von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2010 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj vy si v noci ked sa chcete pretocit na druhu stranu pripadate ako velryby?
21. feb 2010 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, ja sa zobudím a premýšľam, či sa ozaj už musím pretočiť alebo ešte vydržím chvíľu na tej strane :grinning:
21. feb 2010 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejni :grinning:
21. feb 2010 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľryba? no ale taká poriadna. ja si pripadám ako nemehlo :unamused:
21. feb 2010 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa uz lucim, idem si lahnut pred telku a trosku kuk hokej a mozno aj zaspim :slight_smile: ... ale som zvedava ako nas Lotysi potrapia

bruuuu nocku :pensive:
21. feb 2010 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa k velrybam :grinning:
a tie moje zvuke prejavy pri tom! dofucim sa ako jezko :sweat_smile: a ked chcem vstat z gauca, tak sa musim rozhojdat :sweat_smile:
jooj, a to mame este nejakych tych par tyzdnov pred sebou :dizzy_face:
21. feb 2010 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vždy pištím na mm, nech mi podá ruky a zdvihne ma :grinning: inak sa tiež musím rozhojdať :grinning: :grinning:
a keď si napúšťam vaňu, nejak neviem odhadnúť koľko vody teraz vytlačím :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom musím vypúšťať :sweat_smile:
21. feb 2010 o 01:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejni :grinning:
no idem ja povzbudzovat :dizzy_face:

dobru noc vsetkym!
21. feb 2010 o 01:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už vedieme :grinning: :grinning:
dobrúúú :wink:
21. feb 2010 o 01:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja idem na gauč kus pokukať hokej. aj mňa muž dvýha a rehoce sa zo mňa :grinning: tak dobrú noc babky :grinning:
21. feb 2010 o 01:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano,

ja som vcera zaspala pri tv, zobudila som sa po jednej tak som v polospanku pocuvala hokej a semtam som otvorila oko, tak aspon sme vyhrali, no a uz som zas hore, lebo vsak preco by som spala ked votrelec :grinning: je uz hore.
21. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko, teda baby to ste vsetky cumeli na ten hokej? ja som sa k telke nedoplazila radsej som sa prevalovala v posteli
21. feb 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok