Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
22. feb 2010

moni ano TP mam taky isty a ty??

moni
22. feb 2010

fleury, no ja mam o den skor 27.4. a tyzdne mi sedia

fleury
22. feb 2010

priklad .. ked si napriklad v 30 tt a 1 den tak ty uz to beries ako 31tt?

moni
22. feb 2010

fleury, ano to sa uz berie ako 31tt, lebo to znamena ze mas 30ty tyzden ukonceny

fleury
22. feb 2010

aha tak nakoniec mi konik pocita dobre? 😀
len moja dr ma furt objednava na rozne odbery v tehu knizke v sledovanych terminoch podla mojho pocitania 😕

moni
22. feb 2010

fleury 😅
no sranda, som myslela ze lekar sa drzi TP a neda si kafrat od tehul do toho 🙂
ale ked je vsetko v poriadku, ten tyzden hore-dole nezavazi. ved ono si aj tak tie krpce po svojom urobia, kaslu oni na kalendar 😵

fleury
22. feb 2010

hehe tak ja sa teraz na sebe rehocem, lebo ja vsade u ostatnych lekaroch furt len tie svoje tyzdne hovorim pri kontrolach 😀

moni
22. feb 2010

fleury 😀
vidis, a teraz mozes byt spokojna ze uz ste v 33tt a o tyzden blizsie 😵

fleury
22. feb 2010

no to ano 😵
len vies co je sranda? ze som sa objednala na odbery v 32tt az tento 😀

moni
22. feb 2010

fleury 😀 uuups 😀

aktakk
22. feb 2010

Ahojte....dnes ste sa vcelku drzali co sa tyka pisania, netrvalo mi tolko docitat vas. 🙂
Som ja zvedava, kedy zacnem ja mat aspon nejaky priznak "porodu," Vobec by som sa nenahnevala, keby to bolo v tom 38tt, t.j. o dva a pol tyzdna...Ale mam brusko tak vysoko, ze predpokladam, ze potiahnem este aj do 41 ☹ . Dnes som si musela ist opat lahnut, lebo ma uz "mrle zrali" a nevedela som co so sebou, na gauci ma vsetko bolelo.
Zajtra idem k lekarovi, tak som zvedava, co nove mi povie....

Civi- daj vediet ako ste dopadli....!

fleury
22. feb 2010

tak mm uz je na ceste domov, tak sa tesim, ako mu zlepsim naladu, vcera sme si v knizke spolu citali 32 tt 😀

tak ja sa lucim pre tuto chvilku, vecer pridem este mrknut ako dopadla civavka 😵

moni si mi zlepsila naladu 😅

alicc
22. feb 2010

ahojte babulky,

dnes som mala relaxačný den, bola som u kaderníčky, trošku som zmenila farbu a skrátila vlasy a potom som ola aj na pedikúre, keby som sa nebola hnabila tak jej tam veru zaspím, také to bolo príjemné 😀 😀 😀

kika29
22. feb 2010

ahojte. no ja som dnes konečne ukončila PN a od zajtra mám 4 dni dovolenku a od soboty nastúpujem na MD.

cheerlady
22. feb 2010

ahojte babule,tak na poradni bolo vsetko ok,vraj porodne cesty su este uzavrete,CS sa mi zvysilo z 1 na 2,ale to je ok.hovorim doktorovi,ze no tak skoro to teda este nebude a on,ze sak este mame do aprila cas a ja na to,ze ale ja by som to prijala uz aj v marci 😅
no a ked hovorite o tych skraslovackach,konecne som bola na obocku,tak je zo mna zase trochu clovek a uz dlho sa chcem dofarbit,ale na blond si sama netrufam,kedze moja kadernicka ma beznadejne plno,tak sa asi dam znova na hnedu a potom na leto do toho supnem nejaky melir uz u kadernicky.

moni
22. feb 2010

fleury, rado sa stalo 😀

alicc, no to znie super! ja som minule skoro na masazi zaspala, ale tete sa usta nezavreli tak som musela aspon zo slusnosti odpovedat 🙂

kika, tak dalsia tehulka na MD 😵

aktakk, jooj ved za dva tyzdne este moze brusko klesnut. ty uz chces krpca pri sebe mat 🙂

kiwinka
22. feb 2010

jankako, este, ze mame vodu a mydlo haha 😀 no co uz,,, myslim, ze su to normalne prejavy tehotenstva,,,ja sa vseobecne viac potím ako pred tehu... 😀 😀 😀

fleury anoooo, presne tak si to predstavujem, ze otvorena hned a šupky na salu rodit, dobryyy scenar 😉
ja staale premyslam nad porodom , castejsie a castejsie, a este castejsie..xixixi dnes akurat kamoska rodí na kramaroch , tak cakam na spravy 🙂 od rana mala 5min. kontrakcie,,,, stale nic zatial..taka som napätá! 😵

dejna3
22. feb 2010

ahojte,

dnes som bola v poradni, u nás všetko o.k., od 28.2. nástup na MD... tak som bola aj v práci hneď zaniesť papiere a zajtra ešte skočím na sociálku, kvôli DNP... ešte odhlásť RP - no behačiek na celý týždeň 😝 😝
ďalšia kontrola o 2tt a potom ma už asi pošle doki do poradne do nemocky...

zas bola sranda - doki sa ma pýta, či cítim pohyby, kukol mi na brucho a drobček sa práve hmýril, tak si aj sám hneď odpovedal 😀 😀

michalag
22. feb 2010

tak som dokoncila halusky s bryndzou a so syrokremom a teraz robi tatino veceru .... maly sa uz sice napapal halusiek tak nech aspon my nie sme hladny 😝

stanusa
22. feb 2010

caute kocky,
tak kadernicku uz mam tiez za sebou, pedikuru mi robil vcera mm - nastastie nemal vela strihania, lebo som mala pocit ze berie cely prst, potom ako presiel na pilnik som aj prestala kricat...si mohli mysliet susedia co sa to deje 😀

s primarom v RS sme sa zatial na cisarskom nedohodli, je to 50 na 50, od buduceho tyzdna zacinam chodit na poradnu do nemocky tak uvidime co dalej

aktakk aj ja by som brala aj po 37tt, dnes ma maly neskutocne tlaci hore, niekde pri zaludku az. no uz to lepsie nebude, ale mame to za par, tak vydrzime 😵

civava snad to nebola plodovka 😲

moni
22. feb 2010

dejni, aj moja mala sa minule tak predviedla. este aj rozkopala doktorke centimeter ked merala brusko 😵
hlavne ze ste v poriadku!

miska, my sme mali halusky k sobotnemu hokeju 😵 len aby ste vedeli preco sme vlastne vyhrali 😀

kiwinka
22. feb 2010

jujky civik,,taka som zvedava ci vytok, ci plodovka, budem cakat na spraaavy vytrvalo 😀 ! Baby, ste nejake rozrodené, nie? hahaha 😉 😉 😉

cheeer, taky pekny kocik mate,,to sfarbenie aj typ veeeelmi sa mi paci!

januska555
22. feb 2010

Ahojte baby, ak možem tak by som sa vás chcela opýtať na váš názor ohľadom kočíka, predpokladám že ste už niektoré aj kúpili či objednali, ja sa na to chystám teraz a práve preto by ma zaujímalo na čo ste dávali dôraz pri kúpe, ja viem že su tu témy ako výbava( kočiare) ale zaujíma ma najmä to či ste brali do uvahy že bábätká sa nám narodia do jari resp, do leta, či je dobrý kočiarik čiernej či tmavej farby, či nebude prílliš teplo v nom alebo či veľmi nevybedne alebo výrazné farby, či na to nepôjdu mušky a iná háved. a na 2. strane športová časť sa nám zíde skor na zimu, tak či si myslíte že je doležité aby mal aj nánožník a podobne...ďakujem vopred za vaše skusenosti a rady...

michalag
22. feb 2010

viem ze uz som to tu raz pisala, ale chcem sa spytat co sa vam viac osvadcilo platba na dobierku alebo prevod na ucet, co je lacnejsie? Pozerala som stranku a dost veci sa mi z tade paci a niektore maju aj u nas v obchode ale drahsie minimalne o 1,70 eura/kus, tak si myslim ze sa mi to oplati viac objednat

mne by tiez nevadilo keby sa malicka vypytala okolo 37-38tt, ale skor nie, este ma cas

moni, tak preto sme vyhrali 😀

cheerlady
22. feb 2010

civi mne sa uz tiez par krat stalo,ze som sa postavila a ako keby mi cvrklo ale bolo to zo susky a okrem cistej vody,tak aj trosku bieleho na vrchu,ale to bol asi vytok 😒

kiwi dakujem,farbu vyberal mm a nazivo vyzera este krajsie,tak sa na neho neviem vynadivat 😀

michalag
22. feb 2010

januska, ja sice kocik kupovat nejdem, ale tmavy by som velmi nekupovala zvyknu blednut ked s nim chodis denno denne po slnku, nanoznik urcite ano a tiez si myslim ze by si mala vybrat kocik s co najvacou vanickou ... tot si myslim ja 😉

stanusa
22. feb 2010

miska menej vyjde platba na ucet, len musis mat doveru v predavajuceho alebo web stranku, teda ze zaplatis peniaze dopredu az potom ti poslu tovar...z ktorej stranky chces?

cheerlady
22. feb 2010

stanusa ty si mi tusim minule poradila tu stranku na tie bodynka a tricka s tymi napismi roznymi.len ja si ju uz nepamatam 😠 nespominas si ako sa volala,prosim? 😕

stanusa
22. feb 2010

cheerlady aj mne sa lubi tvoja bexa, len som sa bala trojkolky, tak som zvedava ako budete spokojni 😉

stanusa
22. feb 2010

myslis tuto? bess.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre