• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
autor
jeej fleury, tak budes asi druha mamicka - aprilovka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
inak super, ze nemusis do nemocky :dizzy_face:

cici, dobraaa provokacia, napis potom ako ten Sved reagoval :grinning:
25. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury, pekne oddychuj, uz to dobojujete a 3tt ubehnu rychlo :slight_smile: :wink: a potom uz mozete rodit :slight_smile:
25. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky.Dnes ma začali bojieť križe, može to niečo znamenať alebo je to normalne...Poradte mi prosím...
25. feb 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury super že si tu..
baby ja som mala v noci zase ms bolesti.prestáva sa mi to páčiť..už asi 4deň ma to trápi...teraz zatial nič.brucho mi pritom netvrdne...včera tvrdlo len zvečera...dneska ráno trošku,chvilu..ešte aj moj muž sa ráno zobudi a zahlási že sa mu snívalo že som porodila vanesku...no reku dik,tak sa teš že zajtra ostávam v nemocke.. :confounded:
musime ešte aspoň 2 týž.vydržať...
25. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienkad, a mas to v kuse alebo nejake intervaly, vystrelovanie z podbruska do krizov?
25. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som happy, lebo ten predcasny mi hrozil uz v 22tt!takze sme to kraasne dotiahli az sem :dizzy_face: dr mi vravel, ze este tri tyzdne vydrzte a ja ze uz len?? :grinning:

inak ten hokej..v celej nemocke mali zapnute radia a telky :grinning: ked som lezala na pasoch prave koncil zapas, ste mali vidiet ten graf co mi potom vysiel :grinning:

drzim palceky vsetkym babam, ktore tiez caka poradna dnes a zajtra :slight_smile:
25. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a nemate niektora info ako sa dari minke a Vaneske?

fleury, tak to ste naozaj krasne dotiahli :slight_smile:
25. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag asi nie iba ked spravim nejaky pohyb tak ma dosť bolia a ked ležim tak len mierne...
25. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka no ja som tiez vcera poobede zacala citit kadejake bolesti aj v noci..spala som hrozne dokopy mozno len 3 hodiny, aj mala bola aktivna neskutocne, ved aj teraz, po ctg sa stale rozbesnie chudatko
25. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienkad, uz to mozu byt poslickovia, pokial sa to nestupnuje tak by to malo byt oki :slight_smile:
25. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska o minke ziadne nove infos, ale podla mna sa maju dobre, minka je urcite s nou kazdy den co najviac to ide, tak nema cas konikovat :slight_smile:
25. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len ci nahodu neviete, ale tiez verim ze sa maju dobre a Vaneska krasne rastie :slight_smile:
25. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš ako kontrakcie alebo čo?
25. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka, aj mna bolia krize,, ani lezat som nemohla velmi v noci , rano v posteli,strasna bolest,, som myslela, ze sa ani nepostavym z postele,, ale jak som sa rozbehla a vstala,, teraz polavila bolest... a citim len jemne,,,

mna skor boli pipina akoby som sexovala celu noc,, nechaapem.. :sweat_smile:
to au ale rozne veci co my tehule citime a prezivame vsak? kazda z nas inak.. :slight_smile:
25. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienkad, su to falosne kontrakcie kedy sa uz maternica pomaly pripravuje na porod
25. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne bolesti podbruska vystreluju do stehien, to je tiez zazitok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury,nechcem opakovať,ale aj ja to mám tak..take akoby krče...
25. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze to byt aj do stehien, kazda to moze mat inak

aj u vas je tak skarede hmlisto :rolling_eyes: :frowning2:
25. feb 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je hnusne v BA,,ale hmlisto ani nie,, skor zatiahnute,,
ale celkom teplo je uz treti den ako to tak sledujem :slight_smile: este keby som sa mala s kym prejst teraz,,sama nepojdem predsa .. :angry:
25. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je konecne slnko!!! :slight_smile: len dokedy, vsakano
25. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankako no mne dala doktorka nospu na krče v brušku som mala občas ked som sa postavila s postele...
25. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO teda Fleu- to este nejak vylezis do toho 36tt, ja by som sa nenahnevala, keby mi povie ze je to len otazka casu, ale ja som uz v 36tt, takze je to iny pripad, aj ked 33tt je uz tiez ozaj super.

Kiwi- my sme dnes volali na jeden inzerat ohladne predaja kocika, zajtra ho pojdeme pozriet. Sportak Teutonia Mistral S tiez a zajtra ho pojdeme pozriet. Tak ze by sme rovno potom do Babymarketu skocili nejake tie veci dokupit, som tam volala a povedali mi, ze predavaju prislusenstvo iba v pripade , ze si si tam kocik kupovala. Nie je to trocha trhnute? To asi ked im neurobis trzbu za 1000€ tak na co by ti mali predat nieco za 60€, skoda reci.
Kamaratka si objednavala z tejto stranky , keby nahodou nieco potrebujes posielam, prislo jej to za jeden den. www.babyrenka.cz
25. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aj Vam chcu svokri brat vase babetka uz teraz a to sa este ani nenarodili?
ja zacinam mat stavy z toho, co bude ked sa narodi :cry: este to vo mne vyvola nejaku poporodnu depku,,, ja uz teraz sa bojim, ze mi ju chce vziat... nepaci sa mi to!
dnes mi uz dali zoznam veci co do porodnice si mam priniest a nie je toho tak vela :slight_smile: len ma pobavili, ze aj znacku plienok aku treba..pampers..ja mam huggies, snad to preziju :grinning:
aktakk no ved pockaj, aby si neporodila skor ako si myslis :slight_smile:)

kiwi ako ti ju chce vziat, pripravuje unos? :grinning:
25. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury, zlata si,,, si ma rozosmiala, dakujem :grinning: :grinning: :grinning:
nie,,myslim to tak, ze sa do vsetkeho stara proste, organizuje a planuje a diktuje.. ona chce hento, tamto,... a ja co? ona planuje buducnost malej,,sak toto neni normalne,, proste vo mne vzbudzuje pocit , ze ja som nemozna a ona vie ako sa starat o babo a bude mi pomahat lebo ona robi vsetko najlepsie a ja som neskusena ... chapes ma, vsak fleu? :sweat_smile:
25. feb 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka,krče v nohách som mala namysli...z podbruška mi to ide do stehien..to by mali byť tí nešťastní poslíčkovia... :confounded:
25. feb 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwi jasne, ze ta chapem :slight_smile: a to bude jej prve vnuca? lebo ak ano, tak chapem aj ju kusok :grinning: Rozhodne ti vsak nezavidim, budes musiet vyuzit diplomatickost a vysvetlit jej ako to v skutocnosti bude fungovat :grinning: :wink:
25. feb 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda možu byť tí poslíčkovia ale ked som to vravela lekarke tak my predpísala nejaky liek a ak bude ta bolesť v podbruší mam isť do porodnice či je všetko v poriatku aj my napísala odporučanie....
25. feb 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, prve vnuca u MM aj u nas :slight_smile:
no skvele,tak sa tesim uz teraz,,, :sweat_smile:
25. feb 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok