Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
26. feb 2010

a ja sa tesim, ze bude malicka, aspon nebudem mat nevestu, ale zata 😀 😀 teda dufam 😀

fleury
26. feb 2010

sus waaaau aj ja chcem ist do tatier 😅 pozdravuj sviste 🙂

juliap
26. feb 2010

fleury, ja dufam, ze to odmena za to lezanie a injekcie a tabletky pocas tehu, bude taka ako pri emke = rychly porod, po 5 dnoch domov a do 2 rokov kludne babatko ... ale mozno sa mylim a svist bude certik od narodenia ... 😝

vejula
26. feb 2010

jaj kočky tak vám sa takto dievčatká ukazuju... No to ten môj fešák si to tam chráni ako oko v hlôave, vkuse prekrížené nožky, že čo sa bude ukazovať, taký malý hamlivec to je teda.. Fakt ešte ani raz nemal rozkročené nožky... No len v tom 21 sme ho už vyprovokovali aspon aby trošku uvolnil tie nožky ale inak vkuse pokope... Starká hovorí že to bude knaz. To by sa jej páčilo 😀 😀 😀 Ale že chlapi su hamblivejší jak dievčatá kukám 😀 😀

moni
26. feb 2010

fleury, hehe no ak ti sedi datum PM tak hadam dobre sme to poratali 😅
malicka sa ti odvdaci, bude kluducka a pokojna 😵

alicc, no tak to je laska! 😵

vejula
26. feb 2010

no fleury nikdy nehovor nikdy 😀 😀 V dnešnej dobe je všetko možné 😕 Ale tak dufam že ja nevestu budem mať 😝

juliap
26. feb 2010

vejulka, tak nas svist bude exhibicionista, ten sa na sone v 16tt hemzil 15min kym mu vobec mohla zmerat hlavicku a dlzku, ale ked povedala ze ideme pozriet na nozky, tak sa ukludnol, roztiahol a kuk, mrknite co tam mam ... xixi

fleury
26. feb 2010

julia aj nasa bude emka 😵

moni podla silnejucich kopancoch tie tyzdne sedia, to len moje brucho si povedalo, ze sa nebude natahovat kvoli malemu votrelcovi 😀

vejula
26. feb 2010

😀 juli tak vy takto, to je super, toho nášho sme sledovali asi 5 krát medzi nožky kým sa tam aspon čosi trocha mihlo 😕 No po kom je toto za chlapa...

fleury
26. feb 2010

nasa na utz furt len nohy roztahovala, nehanebnica mala 😀 ale tvar neukazala ani raz!!ono bol problem ju vobec pomerat, lebo bola furt nizko, natrapili ma stale 😝

moni
26. feb 2010

no ja chcem tiez zata 😀

fleury, sak aspon nebudes mat tolko koze natiahnutej a rychlo pojdes naspat do formy 😵

veji, ze knaz 😀

fleury
26. feb 2010

moni no postavu mi rozhodne mala tehotenstvom nepokazila, to si dala zalezat pekne 😀 uz len tu kondicku potom nabrat, sa uz tesim na plavanie a bicykel v lete 🙂

moni
26. feb 2010

fleury, jaaj kondicka 😝 tu som nemala ani pred tehu, a ked sa s nimi budeme nadrapovat hore dole tak veru chrbat a ruky dostanu zabrat. no hadam bude cas aj nejaky pohyb 🙂

veve23
26. feb 2010

no ten moj krpec sa tiez uz nehambi, najprv dlho nechcel ukazat a v tom 30 tt sa tak rozcapil ze aj slepi si vsimol tie vajciska 😀 a dr. "tuto nam ukazuje miesky" a ja hned .........a kde je potom pipik, tak ukazal aj pipika, takze sa mu ujo dr. pacil 😎

moni
26. feb 2010

veve, tak vas dominik asi knaz nebude 😀

som sa prave dozvedela ze nas sef berie na obed, takze vyzera ze dnes to nebude taky najhorsi den 😅 kolega ma narodeniny, vcera som piekla tortu, takze pracovna moralka je dnes na bode mrazu 😀

veve23
26. feb 2010

no super Moni, dobreho sefa mas, taky sa tazko hlada 😉
no dufam ze krpec nebude ani knaz a ani stripter 😀 , ale ja ho necham nech sa rozhodne sam, kto vie ci chlapci maju pipiky po tatovi alebo to je na prirode 😨

moni
26. feb 2010

veve, no veru mam stastie na sefa. on je talian, rodinny typ, lubi dobre jedlo a pitie takze nas berie raz za 2-3 mesiace na obed, a restauraciu (typ jedla/kuchynu) vyberame my. a to je ozaj tazke aby sa taky medzinarodny kolektiv dohodol, tu je obrovsky vyber restauracii 😅 dnes ideme do talianskej 😵

fleury
26. feb 2010

moni joj tak ako talian v talianskej restike sa hadam nenecha zahanbit 😀

no nic, idem sa ja prevalit na druhy bok a otravovat mm, zajtra nezabudnite na hokej, aj ked budme realisti, ja tipujem prehru 2:8 😀

moni
26. feb 2010

fleury, ideme do vyyybornej, my tam chodime s mm oslavovat...takze uz slintam co si dam a mala ide vyskocit z bruska 😵

no nam zacne hokej uz dnes, ale chvalabohu v rozumnejsom case....ja tipujem 5:3 prehru. hrame v tmavych dresoch, a podla mojej mamy to je zaruka toho ze prehrame 😀 😀 😀

jankako
26. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
baby ja idem obj.mojej malej...a hned tri farby... 🙂 úúúžastne..

veve23
26. feb 2010

no tak super, talianska je dobra,to je taky neutral, a neda sa nic pokazit a je vcelku lahka, ai v najblizsej dobe zbehnem aj ja niekam na pizzu, uz som dlho nemala 😉

jankako
26. feb 2010

aj my sme chceli isť dnes na pizzu,ale moc som sa prežrala naobed,ešte teraz mám ťažobu... 😖

moni
26. feb 2010

jankako, tak tak podobne dopadnem dnes aj ja ako sa poznam. zas nebudem mat mieru a nadzgam sa kolko pojde 😅

jooj veve, tak to by som ti priala pocut aki su ludia barbari a prznia taliansku kuchynu...to budeme mat zase od sefa mini prednasku 😅
ja mam najradsej ked si donesieme na ochutnanie vlastne jedla, to je autenticka chut.

kika29
26. feb 2010

mňam pizzu dala by som si

veve23
26. feb 2010

tak toti verim, prave som na to myslela, ked clovek neni z danej krajiny nevie ako chuti to prave....
to jak u nas cina...india...aj talianska ci ina kuchyna a varia tam slovensky kuchary, alebo aj z tej krajiny ale nie z domacich surovin. Ja som sa takto dostala, som bola zvyknuta na nase pizzerie a vzdy mi bolo malo syra, tak na dovolenke automaticky ako doma dvojity syr a oni ze faaaakt, a ja ze jasne ako doma 🙂 noooo som sa inak sekla, som tu pizzu nevedela dojest s tou kopou syra....
to on ako pravy Talian musi saliet, to akokeby ty si isla do slovenskej restauracie v USA

civavava
autor
26. feb 2010

babule tak konecne som doma a vidim, ze mi nerobi dobre, ked nelezim/neoddychujem..bruch mam tvrde ako kamen, picha ma dole a este sa aj krpec hmyri..... 😲

kuknem kusok slalomu o 19ej ci Zuzulova nahodou nepostupi vyssie a sup do postele, lebo ved budik bude zvonit o 3:30 🙂))

janka, supeeer ze nejdes do nemocky, len tak dalej! 😵

monii mnaaam talianska restika 😝 😝 😝 hned by som si dala pizzu 😎

dejna3
26. feb 2010

robíte si srabdičky z drobčekov? 😀 sofi sa v brušku veeľmi hanbila, nechcela ukázať, čo mám medzi nôžkami, minimálne 5 doktori sa to pokúšali vylúštiť 😀 😀 a od kedy je na svete, tak sa nerada oblieka... zato vyzliecť sa vie už dávno aj sama... a keď ju vzliekame, tak sa z toho veľmi teší... mm sa smial, že dúfa, že jej to neostane do puberty

dejna3
26. feb 2010

ja som tu mala maminu aj krstnú a strážili mi malú, bola som na nákupy... taký ťažký nákup som vliekla, že ešte teraz sa mi ruky z neho trasú ☹ 😝
a bola som aj detskom obchodíku, pre dečku - vak, ktorý som objednala pre mimi, a už keď som tam bola, kúpila som aj takú krásnu velúrovú súpravičku, tú si oblečieme aj z pôrodky a ešte som vzala aj nejaké tenšie jarné / letné čiapočky 😵
a už stačilo... tento mesiac som nehorázne veľa peňazí oplieskala na obidvoch 😵 😵 to čo mi pridali na RP (skoro 100e) som asi aj takto minula 😝
ale zas sofi bude na jar kočka, kúpili sme rifľovú bundu, aj rifľové šatôčky, dvojo nohavíc, ešte čakám na vestu a zháňam tenisky 🙂

aktakk
26. feb 2010

Ahojte...tak rozoberate pohlavia a ja vobec neviem, ci sa nase roztahovalo alebo nie, kedze sme nechceli vediet...

Fleury- ja dufam, ze vaha nie je dedicna, aj ked na druhej strane ja som bola drobcek, mala som len 2,8kg ked som sa narodila.... 🙂 . Nechajme sa prekvapit.

Veji- ale ticha voda brehy myje 😀 .

A ozaj, konecne mame kocik. Zatial len sportak, ostatne veci ideme objednat. ALe zaklad je a to je dolezite. 😉

jankako
26. feb 2010

civi nepreháňaj to..vieš že to nemáš rúžove..ešte aj muž je preč...zalahni už!!!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre