• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
a ja sa tesim, ze bude malicka, aspon nebudem mat nevestu, ale zata :grinning: :grinning: teda dufam :grinning:
26. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sus waaaau aj ja chcem ist do tatier :sweat_smile: pozdravuj sviste :slight_smile:
26. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury, ja dufam, ze to odmena za to lezanie a injekcie a tabletky pocas tehu, bude taka ako pri emke = rychly porod, po 5 dnoch domov a do 2 rokov kludne babatko ... ale mozno sa mylim a svist bude certik od narodenia ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj kočky tak vám sa takto dievčatká ukazuju... No to ten môj fešák si to tam chráni ako oko v hlôave, vkuse prekrížené nožky, že čo sa bude ukazovať, taký malý hamlivec to je teda.. Fakt ešte ani raz nemal rozkročené nožky... No len v tom 21 sme ho už vyprovokovali aspon aby trošku uvolnil tie nožky ale inak vkuse pokope... Starká hovorí že to bude knaz. To by sa jej páčilo :grinning: :grinning: :grinning: Ale že chlapi su hamblivejší jak dievčatá kukám :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury, hehe no ak ti sedi datum PM tak hadam dobre sme to poratali :sweat_smile:
malicka sa ti odvdaci, bude kluducka a pokojna :dizzy_face:

alicc, no tak to je laska! :dizzy_face:
26. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fleury nikdy nehovor nikdy :grinning: :grinning: V dnešnej dobe je všetko možné :confused: Ale tak dufam že ja nevestu budem mať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejulka, tak nas svist bude exhibicionista, ten sa na sone v 16tt hemzil 15min kym mu vobec mohla zmerat hlavicku a dlzku, ale ked povedala ze ideme pozriet na nozky, tak sa ukludnol, roztiahol a kuk, mrknite co tam mam ... xixi
julia aj nasa bude emka :dizzy_face:

moni podla silnejucich kopancoch tie tyzdne sedia, to len moje brucho si povedalo, ze sa nebude natahovat kvoli malemu votrelcovi :grinning:
:grinning: juli tak vy takto, to je super, toho nášho sme sledovali asi 5 krát medzi nožky kým sa tam aspon čosi trocha mihlo :confused: No po kom je toto za chlapa...
26. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa na utz furt len nohy roztahovala, nehanebnica mala :grinning: ale tvar neukazala ani raz!!ono bol problem ju vobec pomerat, lebo bola furt nizko, natrapili ma stale :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja chcem tiez zata :grinning:

fleury, sak aspon nebudes mat tolko koze natiahnutej a rychlo pojdes naspat do formy :dizzy_face:

veji, ze knaz :grinning:
26. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni no postavu mi rozhodne mala tehotenstvom nepokazila, to si dala zalezat pekne :grinning: uz len tu kondicku potom nabrat, sa uz tesim na plavanie a bicykel v lete :slight_smile:
26. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury, jaaj kondicka :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu som nemala ani pred tehu, a ked sa s nimi budeme nadrapovat hore dole tak veru chrbat a ruky dostanu zabrat. no hadam bude cas aj nejaky pohyb :slight_smile:
26. feb 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten moj krpec sa tiez uz nehambi, najprv dlho nechcel ukazat a v tom 30 tt sa tak rozcapil ze aj slepi si vsimol tie vajciska :grinning: a dr. "tuto nam ukazuje miesky" a ja hned .........a kde je potom pipik, tak ukazal aj pipika, takze sa mu ujo dr. pacil :sunglasses:
26. feb 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve, tak vas dominik asi knaz nebude :grinning:

som sa prave dozvedela ze nas sef berie na obed, takze vyzera ze dnes to nebude taky najhorsi den :sweat_smile: kolega ma narodeniny, vcera som piekla tortu, takze pracovna moralka je dnes na bode mrazu :grinning:
26. feb 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super Moni, dobreho sefa mas, taky sa tazko hlada :wink:
no dufam ze krpec nebude ani knaz a ani stripter :grinning: , ale ja ho necham nech sa rozhodne sam, kto vie ci chlapci maju pipiky po tatovi alebo to je na prirode :fearful:
26. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve, no veru mam stastie na sefa. on je talian, rodinny typ, lubi dobre jedlo a pitie takze nas berie raz za 2-3 mesiace na obed, a restauraciu (typ jedla/kuchynu) vyberame my. a to je ozaj tazke aby sa taky medzinarodny kolektiv dohodol, tu je obrovsky vyber restauracii :sweat_smile: dnes ideme do talianskej :dizzy_face:
26. feb 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni joj tak ako talian v talianskej restike sa hadam nenecha zahanbit :grinning:

no nic, idem sa ja prevalit na druhy bok a otravovat mm, zajtra nezabudnite na hokej, aj ked budme realisti, ja tipujem prehru 2:8 :grinning:
26. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury, ideme do vyyybornej, my tam chodime s mm oslavovat...takze uz slintam co si dam a mala ide vyskocit z bruska :dizzy_face:

no nam zacne hokej uz dnes, ale chvalabohu v rozumnejsom case....ja tipujem 5:3 prehru. hrame v tmavych dresoch, a podla mojej mamy to je zaruka toho ze prehrame :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak super, talianska je dobra,to je taky neutral, a neda sa nic pokazit a je vcelku lahka, ai v najblizsej dobe zbehnem aj ja niekam na pizzu, uz som dlho nemala :wink:
26. feb 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme chceli isť dnes na pizzu,ale moc som sa prežrala naobed,ešte teraz mám ťažobu... :confounded:
26. feb 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankako, tak tak podobne dopadnem dnes aj ja ako sa poznam. zas nebudem mat mieru a nadzgam sa kolko pojde :sweat_smile:

jooj veve, tak to by som ti priala pocut aki su ludia barbari a prznia taliansku kuchynu...to budeme mat zase od sefa mini prednasku :sweat_smile:
ja mam najradsej ked si donesieme na ochutnanie vlastne jedla, to je autenticka chut.
26. feb 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam pizzu dala by som si
26. feb 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toti verim, prave som na to myslela, ked clovek neni z danej krajiny nevie ako chuti to prave....
to jak u nas cina...india...aj talianska ci ina kuchyna a varia tam slovensky kuchary, alebo aj z tej krajiny ale nie z domacich surovin. Ja som sa takto dostala, som bola zvyknuta na nase pizzerie a vzdy mi bolo malo syra, tak na dovolenke automaticky ako doma dvojity syr a oni ze faaaakt, a ja ze jasne ako doma :slight_smile: noooo som sa inak sekla, som tu pizzu nevedela dojest s tou kopou syra....
to on ako pravy Talian musi saliet, to akokeby ty si isla do slovenskej restauracie v USA
26. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule tak konecne som doma a vidim, ze mi nerobi dobre, ked nelezim/neoddychujem..bruch mam tvrde ako kamen, picha ma dole a este sa aj krpec hmyri..... :astonished:

kuknem kusok slalomu o 19ej ci Zuzulova nahodou nepostupi vyssie a sup do postele, lebo ved budik bude zvonit o 3:30 :slight_smile:))

janka, supeeer ze nejdes do nemocky, len tak dalej! :dizzy_face:

monii mnaaam talianska restika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hned by som si dala pizzu :sunglasses:
26. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robíte si srabdičky z drobčekov? :grinning: sofi sa v brušku veeľmi hanbila, nechcela ukázať, čo mám medzi nôžkami, minimálne 5 doktori sa to pokúšali vylúštiť :grinning: :grinning: a od kedy je na svete, tak sa nerada oblieka... zato vyzliecť sa vie už dávno aj sama... a keď ju vzliekame, tak sa z toho veľmi teší... mm sa smial, že dúfa, že jej to neostane do puberty
26. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu mala maminu aj krstnú a strážili mi malú, bola som na nákupy... taký ťažký nákup som vliekla, že ešte teraz sa mi ruky z neho trasú :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a bola som aj detskom obchodíku, pre dečku - vak, ktorý som objednala pre mimi, a už keď som tam bola, kúpila som aj takú krásnu velúrovú súpravičku, tú si oblečieme aj z pôrodky a ešte som vzala aj nejaké tenšie jarné / letné čiapočky :dizzy_face:
a už stačilo... tento mesiac som nehorázne veľa peňazí oplieskala na obidvoch :dizzy_face: :dizzy_face: to čo mi pridali na RP (skoro 100e) som asi aj takto minula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zas sofi bude na jar kočka, kúpili sme rifľovú bundu, aj rifľové šatôčky, dvojo nohavíc, ešte čakám na vestu a zháňam tenisky :slight_smile:
26. feb 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...tak rozoberate pohlavia a ja vobec neviem, ci sa nase roztahovalo alebo nie, kedze sme nechceli vediet...

Fleury- ja dufam, ze vaha nie je dedicna, aj ked na druhej strane ja som bola drobcek, mala som len 2,8kg ked som sa narodila.... :slight_smile: . Nechajme sa prekvapit.

Veji- ale ticha voda brehy myje :grinning: .

A ozaj, konecne mame kocik. Zatial len sportak, ostatne veci ideme objednat. ALe zaklad je a to je dolezite. :wink:
26. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi nepreháňaj to..vieš že to nemáš rúžove..ešte aj muž je preč...zalahni už!!!!!!!!!
26. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok