• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
no idem ja babulky, uz som na totalku unavena, nevidim na vas a aj cikat sa mi chce, tak sa pekne vyspinkajte a nech ten hokej teda dobre dopadne....
26. feb 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, no mohlo by... :grinning: :grinning:

monva, tak super, že bola ochota :wink:
my to budeme riešiť zrejme tak, že sofi s tatom v jednej izbe (sofinka prespí celú noc) a ja s drobcom v druhej... lebo keby sme spolu, tak mimčo začne plakať a zobudí aj sofi... a to by ešte len boli fofry dve vreštaice detičky uprostred noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. feb 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monva, super ochota. to mne teda nechceli mailom absolutne nic vybavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kym som sa tam dovolala, tak ma islo hodit :rolling_eyes:

dobru stacy!

ti americki komentatori priblbi maju take ponzmaky na slovakov ze ma ide hodit :rolling_eyes: oni beru ako samozrejmost ze finale je kanada-usa :rolling_eyes:
26. feb 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si viem predstaviť... No ale tak však sa uvidí, hlavne že sme tam kde sme :wink:

Inač moni pijem tak dve šálky denne toho malinikového čaju, tak uvidíme či pomôže...
26. feb 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to patrilo tým komentátorom
26. feb 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, idem ja asi zalomiť, nech čosi pospím :sweat_smile: pápá a dobrú nocku :pensive:
26. feb 2010 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nasrdena som na nich, chapem ze v kazdom zapase je favorit, ale tie ich dristy o tom ze v nedelu treba pozerat finale usa-kanada, a ako oni cakali 8 rokov aby sa stretli :rolling_eyes:
ved ich nikto netipoval ze sa dostanu az tak daleko, tak co drzkuju :rolling_eyes:
26. feb 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru, a pekne vikendujte vsetky!
27. feb 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No by bolo super im vytrieť kocura :sunglasses: Ale tak nakoniec som rada že niesme favoriti, lebo sklamať nemôžeme iba prekvapiť, a to je ten lepší prípad :slight_smile:

A ako moni ako maličká??? Mne krpec asi troška padol nižšie lebo už častejšie cikám... ale záha páli stále dnes som po tom karfiole zas vypluvala plne usta kyseliny :angry: Na večeru som si dala len také somarinky rdšej, nič velké... Tak záha nepáli momentálne ale zase som hladná :frowning2: To je hrozné, teraz neviem čo je lepšie ale asi radšej ten hlad prežijem ako si pokaziť noc behaním na WCko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2010 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji, tak teraz som dostala chut na tvoj karfiol, ozaj aspon chutil, ked uz bol taky "mastny" ?? :grinning:
aj ja uz asi zalomim, no mam zase plny ratafak, niekedy mam pocit, ze ked tak fukam ten svoj upchaty nosisko, ze "vyfuknem" malu z ineho otvoru, nez nieco z nosa :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa majte pekne, prajem prijemne sny, ziadne nocne mory, nech to v hokeji ustojime a aby sme este dalsi tyzden tu zvladali pokope vsetky 2 v 1 :wink:
27. feb 2010 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji, malicka sa ma mimoriadne dobre...teda tak sa mi vidi lebo sa kruti, kope, melie, az mam hviezdicky pred ocami :sweat_smile:
mna uz zaha pali po vsetko, takze sa neobmedzujem, lebo ved naco :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nemam to take zle ako ty :confounded: len mi obcas vysplechne do krku :grinning:

no snad ti krpcek prestane tolko tlacit hore, a ulavi sa ti...lenze to zas budes behat na wc cikat. tych par tyzdnov uz treba vydrzat!
27. feb 2010 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj monva karfiol bol dobrý :slight_smile: už radšej ani nemyslím kolko stál :confused: lebo ma znova začne záha po nom páliť :grinning: :grinning: :grinning:

moni no radšej nech už trošku dolu padne, radšej budem chodiť cikať ako tu kyselinu, blee. Tak maličká je šidlo stále :dizzy_face: Môj drobec tiež je zlatý... Joj nech už ten mesiac rýchlo prejdeeeee. Už nech su drobci vonkui :slight_smile:

Moni pojdem si ja už lahnuť tiež, som už celkom unavená. Tak teda pekný den ti prajem a držíme našim prsty :wink: Aj ked ja asi len vo sne, bo vstávať asi nebudem :sweat_smile:
27. feb 2010 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc kinderka :dizzy_face:
27. feb 2010 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, hore ste? tak uz sa to sype...... :frowning2: snad to chalani zvratia v druhej tretine!! aj maly Rene kope, sa mu to nepaci :unamused: :angry:
27. feb 2010 o 04:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemecki komentatroi su super,ferovi, zatial sa vobec nevyjadrovali o favoritovi ani o moznom vitazovi, tak nech im to vydrzi..sak este nie je nic stratene!!!!! :sweat_smile:
27. feb 2010 o 04:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj Civi-
ja som tiez hore, polovicka vstavala tak som sa po stvrt hodinke aj ja vymotala z postele. Resp. som si zapla TV v spalni a v tom momente dva goly :frowning2: . Ale co uz, treba uznat ze kanadania hraju super, my samozrejme tiez, ked berieme do uvahy, kolko tam je "seniorov" :wink: tak niet co dodat.
27. feb 2010 o 04:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aktakk, veru pekne hrame,ale co nam je to platne.....uz je 3:0 :zipper_mouth: :unamused:
ale treba verit, do posledneho momentu!!!! :wink:

u mna padla jedna cokolada uz z nervov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2010 o 04:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja to sledujem jednym okom, druhym brazdim po internete...ale samozrejme nic nebranilo tomu, aby som si neujedala zo strudle. Je to uz moc 3:0 ale snazia sa chlapci. Aspon keby ten vysledok nejak nasi upravili.
27. feb 2010 o 05:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda, tak 3:2
27. feb 2010 o 05:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SKoda, pekne ich este vydusili ale....
27. feb 2010 o 05:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasny zapas, napriek vsetkemu....skoda, dobri sme boli, len to malo prist skorej... :astonished:

idem zalahnut, zatial pa
27. feb 2010 o 05:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tak...aj ja pojdem asi este do duchien :grinning: ...bru noc
27. feb 2010 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko sa praje :grinning: ,

poniektore idete hajat a poniektore ideme tahat stafetu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..... nam sa maly zobudil o 5:00 a uz ani za svet spat, tak snad aspon naobed zaspi a pocitam ze aj my s nim kedze bude dalsia nocna pred nami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

sice sme dnesok nevyhrali :frowning2: , na jednej strane ma to mrzi lebo bol to dobry zapas :slight_smile: a zasluzili si a na druhej strane sa tesim ze nas nevyprasili ako Amici Finov a dokazali sme Kanade ze nie sme lahky super :slight_smile: :wink:
27. feb 2010 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano,
no hokej bol vyborny, skoda .....ale boli dobry nemaju sa za co hambit. Maly povzbudzoval jedna radost :grinning: , som myslela ze budem dospavat, ale uz som hore.
27. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko,
tak aj my sme fandili, mala sa prvu tretinu rozhodovala, ci ma zmysel vstavat, v tretej uz ale sla na plno :grinning: Tak snad zajtra to vyjde :slight_smile:
27. feb 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi my sme pozerali na ceskej tv a tiez nam fandili komentatori
27. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky...

No tak ja som celkom pyšná na našich hokejistov, síce som sa zobudila len na poslednu tretinu, ale stála za to... A ked som vydela ksichty Kanadanov v tých posledných minutach, ani zastruhani vlas by im do riti nevopchal takí boli :grinning: :grinning: :grinning: Škoda mali sme super šance ale ten brankár bol volajaký dobrý, aj kus šťastia isto mal... Nevadí ideme zajtra na Fínov tak snad to bude Bronzová :dizzy_face:
27. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babulky,my sme hokej nekukali.....
Ja varim ten gulasisko pre mojich chlapov,ale akosi mi je tazko,stale sa mi hlava toci,chodim sa v kuse sa na gauc vystriet ....a v podbrusku ma taha,neviem,divne mi je dnes !

Tak si uzite dnesnu krasnu sobotu,popoludnajsiu prechadzku a dobry obedik....
27. feb 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok