Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
27. feb 2010

a este som vam zabudla napisat, ze mm mi doniesol knizku a fakt odporucam, som sa narehlila, to je presne pre nas teraz, fakt si ju baby objednajte, ja som ju len tak preletela ale som sa narehlila, ze co nas caka 😀 😀 😀
http://www.martinus.sk/?uItem=49376

fleury
27. feb 2010

seus tak mame rovnake menu 🙂 aspon ti mm pomoze s malickou 😉

civavava
autor
27. feb 2010

ahoj babule,

to boli nervy v noci 🙂) ale dobri boli nasi, skoda, este chybalo par minut ....

som si odstavila mrkvicku a idem si opat lahnut. 😀

janka, ja nespim uz od zaciatku tehu, takze som uplne pripravena na nocne vstavanie k mimi..je to sila, ako si telo zvykne, normalne fungujem a jedine kedy trocha dospim, je cez vikend. Teraz ked som na PNke tak pospim cez den a je to fajn.

s tym cikanim ma to ale uz nebavi, lebo chodim v noci aspon 10x ☹ grrrrrrrrrrrrrr

juj tu je dnes po troch dnoch dazda strasne krasne, teplo, slniecko, vtaciky spievaju, hotova jar...uz by som sla kocikovat von Reneho 🙂

fleury, nakoniec som ani ja neabsolvovala predporodnu pripravu a neva, sak to najdolezitejsie nam povedia v nemocke ... a moj mm ju abslovoval , takze aspon niekto 😵

zatial pa, dobru chut k obediku, ja budem mat az neskor 🙂

fleury
27. feb 2010

hehe ta kniha vyzera dobre 😀

kamilakd
27. feb 2010

ahojte dievcence 😉 idem vas len pozdravit sme ok...a dufam ze tam krpec vydrzi tolko kolko ma 😕
bol by hriech presediet pri PC ked je vonku tak krasne,zial nie vsetky mame tu moznost behat FLEURY,CIVKA-pekne lezte a oddychujte nech vas bruska nebolia

KIKA ty sa uz citis dufam lepsie,je mi luto ze mate smutok v rodine

VEJUL ja by som sa asi tiez pekne zacala rehotat keby mi povedali ze sa mam prebudit do kontrakcie 😀 naposledy ked sme boli kuknut porodnicu v Bojniciach sme sa tiez pekne so ZUZKOUBAR nasmiali na sebe ked nas navliekli do takych papierovych plastov vyzerali zme dost smiesne a potom ked sme sli styri tehulky v aute sme prekrocili limit pasazierov cele poobedie sme mali take urehotane 😀 😀 😀 mi to dobre padlo

MONI no dufam ze sa ja dnes tak natlacim idem po dlhej dobe na obed do ciny sa normalne tesim 🙂

DANKA pekne si to potriedila so spanim 🙂 ja som zvedava ako to bude u mna ci polovicka vydrzi spat so mnou v spalni a s miminkom...

kamilakd
27. feb 2010

SEUSKA ahoj no ja mam tu knizku prave doma pozicala mi ju kamoska tiez som sa narehlila a to som na zaciatku

fleury
27. feb 2010

civi aj ja uz chcem kociiikovat 😵 to co robis v noci ked nespis? 😕 ja sa len prevalujem, ale dalsiu noc chvalabohu dospavam 🙂
dobru chut 🙂

kami super, ze maly poslucha 🙂

civavava
autor
27. feb 2010

fleur, prevalujem sa a dospavam cez den..kym som chodila do roboty, tak som dospavala cez vikend :PP

ja sa dnes chystam na dlhsiu prechadzku so psikimi, aj ked by som nemala..ale snad pomala chodza neuskodi 😨

kami ahooj 😀

seus, knihu som prave objednala, diki za tip 🙂 a drz sa, nech vam cigosi neublizia!! ked ide o prachy, vedia byt dost divi.... 🙄

kamilakd
27. feb 2010

FLEURY ty este vydrz tie 3tt a potom sa tes na kocikovanie len sa nikam neponahlaj 😉 ja sa tiez tesim na miminko a na kocikovanie juuj ake budeme hrde 😀 ale troska mam aj strach 😅

chvalabohu mne sa este dobre spava aj cez den aj v noci 😎

kamilakd
27. feb 2010

CIVKA havkacov prevetraj ale davaj na seba pozor.inak aj ja mam odstavovac kupili nasi ked som zostala tehu juj sak este som ho nepouzila 😅 mala by som ho vytiahnut...

civavava
autor
27. feb 2010

kami, hod mi este prosim do IP nadpis tej knihy, si spominala davnejsie, ze je super....skusim ju zohnat ....

😅

zatiiim 🙂 m

fleury
27. feb 2010

civi na dlhsiu radsej nechod, nedrazdi tigra v brusku 😉

kami presne, budeme hrde maminy 🙂 len dufam, ze jar a leto bude pekne, nie ze budem aj potom doma sediet 🙂)

dejna3
27. feb 2010

ahojte,

uf to bola noc 😝 som bola hore od 3,30 do 6,30 😒 drobček svedomito povzbudzoval hokejistov a akosi si si nechce, dať vysvetliť, že už je po zápase, tak sa hmýril o 106 ďalej... o 6,30 som už asi z totálnej únavy odkväcla aj s nydskakujúcim bruchom...a o 8,00 som už išla robiť mliečko pre sofi... našťastie sa napapala, dala som ju k nám do postele a tam ešte pekne spinkala do 11-tej.. tak aspoň trochu som dospala...
čakám mm, išiel do mesta a potom bude strážiť sofi, lebo chcem to okno umyť... ešte chcem nový koláčik skúsiť upiecť, večer dojdú naši s bartom - mám dnes meniny, tak bude mať namiesto torty 😀

dobrú chuť k obedu!

kiwinka
27. feb 2010

ahojjte , 😀

ako sa dnes mate? co Vas citam, jedna odychuje, druha odychuje,,a co upratovanie, vysavanie, okná, prach atd? kedy to stihate???ja som znicena jak pes vzdy v sobotu hlavne kedze je velke upratovanie a kym to vsetko obeham, tak ma bolia tak krize a som unavena a spotena jak myš.. 😅

dobru chut k obedu! 🙂

veve23
27. feb 2010

no ja som trochu este pospala, mm neni doma tak mam veget, idem nieco zjest 😉

tak vsetko naj Dejni, vecer bude u vas veselo....

a u nas je krasne, slniecko svieti, jaaj konecne 😎

dejna3
27. feb 2010

hehe, ja som si to až teraz všimla, veve 😀 to bol preklep - malo byť "má" dnes meniny (brat) 😅

dejna3
27. feb 2010

ale veselo bude určo 😵

veve23
27. feb 2010

jaaj, a som pozerala ze Alexander, ze preco oslavujes dnes, ale dnes je to tak pomixovane, neva, tak zepozdravujem bracha 😉 😀

grekyna23
27. feb 2010

no ahojte dievcence,
tak mna vcera pustili po 4 tyzdnoch z nemocnice, dvakrat nam vystimulovali plucka, tak hadam aj keby sme sa skor rozhodli prist na svet, tak sme pripraveni......
domka je to uplne o inom, tak sa tesiiiiim
ako som tak zbezne pozrela diskusiu, tak sa pridavam k tym co maju kludovy rezim, mm ma obletuje a ja iba vegetim.....a kazdu chvilu nieco zujem 😅
u nas dnes nejak prsi, a tak pevne dufam, ze tie nase deturence este v tych nasich bruskach vydrzia este nejaky ten tyzden a az potom si budeme vychutnavat pekne pocasie pri kocikovani...

cicimon
27. feb 2010

caute,

tak my sme dnes umyli okna, povysaali, prach a to som este rano pozrela poslednu tretinu hokeja. Tera trochu veget a este mam v plane ist pozret porodnicu 🙂

fleury
27. feb 2010

grekyna ahoj, mame rovnaky termin, aj problemy, super, ze ta pustili domov 😉 co s tebou v nemocke robili?

grekyna23
27. feb 2010

ahoj fleury, no bola som 3 tyzdne na infuziach NaCl + 4mg MgSO4, zo zaciatku ked bolo tvrdnutie bruska tak nam pichali Doozin, a v 29 a teraz v 32 tyzdni nam pichali tie hormony kortikoidy na plucka baba, tak som taka spokojnejsia, ze sme ako tak pripraveni, ale verim ze to urcite este nejaky ten tyzden potiahneme...a kazdu stredu sme chodili na UTZ, kde mi merali aj ten krcok,mam ho 29 mm, a kazdy pondelok sme chodili na KTG, kde sledovali srdiecko babatka a aj to ci sa placenta nema kontrakcie
a samozrejme uzivame teraz magnezium a zelezo
a ty ako? tiez si bola v nemocnici? teraz mas uz iba doma kludovy rezim?

aktakk
27. feb 2010

AHojte.....

Tak ja som rano dospavala po hokeji, potom sme upratovali a robila som pizzu, tak som sa konecne usadila k pc.

Civi- moc to neprehanaj s tou prechadzkou, ak chces pockat na toho manzelika 🙂 .

Dobre ste ma pobavili, aj s tou porodnou pripravou, aj s tymi plastami a aj kika tusim pisala o tom, ze ma svalovicu kym zaspi 😀 .

Fleury- ty si to spominala tusim, ze sa ucis chodit ked vstavas v noci k WC, aj na to si vzdy spomeniem, ked sa v noci snazim o "chodzu zo spalne do zachoda"

fleury
27. feb 2010

grekyna ja som tiez lezala v nemocnici, zasivali ma, teraz lezim doma, ja som mala krcok uz v 5 tom mesiaci len 15 mm a otvarala som sa. Tak nech ti malicke este par tt vydrzii v brusku 😉 A co cakate? 🙂

aktakk ano, bola som to ja, len ja uz mam ten pocit stale ked vstanem z postele 😝

aktakk
27. feb 2010

No ja tak chodim tiez a myslim, ze nas je tu asi viacej 😀

grekyna23
27. feb 2010

fleury, tak to pekne lezkaj a oddychuj a vsekym nam prajem nech babatka pekne vydrzia v bruskach dokedy maju...
joj, ja uz sa tiez citim taka nemotorna, a ked som sa videla doma v zrkadle tak sa ani necudujem preco 😅
a civi pozeram, ze uz aj ty si PN, tak sa tiez pekne setri

grekyna23
27. feb 2010

a kto mi chce v skratke zhrnut co ste popisali na 200 stranach, ktore ste stihli popisat, kym som bola v nemocnoci?
to nemam sancu docitat 😎

civavava
autor
27. feb 2010

grekyna vitaj doma, to je fajn ze si OK a ze miminko je este pekne v brusku, nech este par tyzdnov vydrzi 😔

ja som mala na obed omeletku so syrom a zeleninou a o 16ej pojdem von so selmami kym svieti slnko, ale veru na dlhu prechadzku to nevidim, cosik dole tlacia picha 😠 😀 😝

asi to bude ten tiger , ako pise veve 😀 😀

ja som dnes neupratovala, iba som umyla 2 okna na obyvacke, ale to bola rychlovka, so svedskou utierkou, za 5 min. som bola s tym hotova.

Zajtra vecer pridu sem nasi na tyzden, tak mama sa chysta upratovat, som to nechala na nu 😝

civavava
autor
27. feb 2010

kami a dikes za link, tu knihu som objednala 😉

moni
27. feb 2010

ahoj kocky, ufff to bola noc! mala sa rozblaznila pri hokeji, a ja som si nemohla najst polohu na zaspatie. ked som konecne zaspala, dostala som taky krc do lytka ze este teraz ma noha boli 😖 no ved to poznate.
dnes budem asi slamena vdova, mm stahuje kamaratov takze mam na plane nejake upratovanie, upiect chlebik, uvarit gulas 🙂
zajtra ideme na prehlaidku nemocnice, a chcela by som nejake nove fotky takze vyzera, ze vikend ubehne zase rychlo.

greky, vitaj doma, oddychuj, a drzte pokope kym to ide.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre