• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
ahojte kocky, mne sa dnes nejako hlava kruti a aj net mam pomaly, tak vas skusim docitat... najprv.
27. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grekyna no a neprezradis ci cakate dievcatko alebo chlapceka? :wink:

moni aj ja som dnes slamenna vdova, mm ide na koncert, tak si dam s malou damsku jazdu asi :grinning: Vidis, dobre, ze spominas fotky, zajtra nas musi mm pofotit!! :slight_smile:
27. feb 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mam z prveho tehu 2 fotky, jednu asi v 3-4 mesiaci a potom druhu a poslednu v den porodu. TO som mala 9 dni pred terminom, isla som do poradne, tak som rano dokopala muza, nech ma aspon odfoti, co ak porodim (no a som to privolala :grinning: ).
Teraz nemam zatial ani jednu foto, fotak uz sice kupil minulu nedelu, no nejako sa k tomu nema, ale presviedcal ma, ze nech neprovokujem, lebo do 12 hodin po odfoteni porodim ako minule :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury, no vy dve s malou akurat tak jazdu poleziacky :sweat_smile:

monva, aha tak u nas to tak nefunguje, fotime sa skoro kazdy mesiac :grinning:
27. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tato knizka vyzera super :grinning:
http://www.martinus.sk/?uItem=35896
27. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - chi, to uz by si bola 8-nasobna mamina :grinning:
27. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase mam "otap" pocit po magneziu, normalne, akoby som na niecom "ficala" :grinning: takze bud teraz zalahnem, alebo si dam kavu, inak exnem posediacky. A to som chcela este malemu oprat veci, nase postelne pradlo a dokoncit Dankov pulover. tak zatim papa
27. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky mňa dnes strašne bolí chrbát a neviem čo si naňho môžem dať. :frowning2: taká bolesť hnusná a to som sa ani nenamáhala dnes :cry: ani nie kríže ma bolia ale stred pri chrbtici no ale hrozne :unamused:
27. feb 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata za povzbudenie :wink:
fleury aj my cakame dievcatko, tak sa tesime na malu princeznicku, ale nech je hlavne babo zdrave :slight_smile:
nam by sa uz tiez zislo trosku pofotit brusko, aby sme mali pamiatku ako rastieme, aj si chcem metrom omerat brusko,potom bude pekne vidno, kolko miesta ten drobec zabral :wink:
27. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monva, na mna by malo magnezko podobny efekt, nastastie ho neberiem. takze zalahni ked sa ti da :slight_smile:

kika, uff tak pre zmenu zas chrbat. ked nie zaha, krce, tvrdnutie, tak chrbat :confounded: moc ti neporadim, mna bolieva krize, a vtedy mi pomaha sa trochu natiahnut na fit lopte.

greky, no veru porobte si fotky na pamiatku, tiez mam taku s metrom :dizzy_face:
27. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj babule, pisala zuzanka1971, zase nemala stastie na normalny ludsky pristup.. :pensive: sla na pohotovst, lebo ju bolelo brusko, nemohla cikat a odtieklo jej z plodovej....a sestricky to vraj vobec nezaujimalo, hrali sa na PC hry.... :angry: :angry:
teraz neviem, ci su ok,neodpisala mi, ked som sa jej pytala, ci je doma a ci je Maxik OK.... :zipper_mouth:

Kamilka, ked budes moct, necinknes jej?????? ci su OK???? :astonished: :astonished:
27. feb 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi, no to je na slak trafenie pristup! chuda zuzka bude aj rada ked bude mat tehotenstvo za sebou :unamused:
snad su s maxikom v poriadku!
27. feb 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni, mne sa az rozum zastavuje nad tym vsetkym co musi chudatko zazivat, kedy by mala mat pokoj a tesit sa z tehotenstva..
rodicia, lekari.... :pensive: :pensive:

uz aby mala Maxika u seba..... :pensive:
27. feb 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tá zuzka má fakt smolu :unamused: len nech sú v poriadku a nech sa skoro ozvu.
ani minka sa ešte stále neozvala začínam byť nespokojná :unamused:
tak sa len držte a baby ozývajte sa!!!!!!!
27. feb 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak vidíš mne vždy niečo musí byť :confounded: a že si mám vychutnať tehotenstvo ale kedy a ako ked mi vždy niečo je :frowning2: viem sú mamičky aj horšie na tom tak si vychutnávam aspoň kopance :sweat_smile:
27. feb 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grekyna tak gratulujem k malickej, dalsia baba :wink:

tak ta zuzka ma vazne smolu :unamused: ja som uz tiez zazila situaciu ked dosla na pohotovost holka s masivnym krvacanim a oni ju poslali do cakarne!! :angry:
27. feb 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a v čera v správach ste videli v amerike čo bolo? jedna išla rodiť a pobyli sa doktorky lebo ju chceli odrodiť obe a napokon ju odrodil cs doktor len žial neskoro :frowning2: takže doktory sú všade rovnaký
27. feb 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika no tak to je tiez sila nieco take "dokazat"
27. feb 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury ani tebe sa minka neozvala? ty si jej minule písala nie? videla si to v správach?
27. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to nevidela, ale mamina mi o tom dnes vravela
minke som minule pisala a odpisala mi, ze ked bude mat novinky ozve sa na konik, ja verim, ze Vaneska sa ma dobre, len minka teraz nestiha informovat :slight_smile:
27. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dúfam že sa nám čoskoro ozve.
27. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite ano!! :slight_smile:

kukala som marcovky a tam ich uz 11 odrodilo :confused:
27. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky ako sa mavate?
Ja vas vôbec nestíham kupili sme domček o 2 tt sa sťahujeme a dom je v prestavbe neviem čo skôr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak mi je v poslednej dobe zase strašne zle od žalúdku....malá je veľmi aktívna,ale to ma teší akurát sme menší v 33 tt kukoncu mala len 1600g
27. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne sa rozrodili marcovky nejako sa ponáhľajú drobci :grinning: ved až v pondelok mali odštartovať :grinning:
27. feb 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj babulky tak ma zmohli cigani, ze som si musela pospinkat... teraz sme vstali.... citala som aj kusok z tej knizky, no tak som sa narehlila :grinning:

Monvi uz som si objednala aj pokracovanie co si sem dala...

Ja som mala tazku noc, vobec sa mi nedalo spat, zaha, prevalovanie a podobne... :angry: Ale to je asi nic oproti vasim problemom. Vy co musite len pekne lezkajte...

Ja musim este chladnicku umyt a pobalit nas na lyzovacku, fu sa mi taaaak nechceeee....

Na Minku aj ja myslim a cakam ci sa ozve, tiez ma to znepokojuje. Len dufam, ze su s Vaneskou v poriadku....

Fleu aky bol spenatik? Nas bol vinikajuci, tak sme sa napraskali.... :wink:
27. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
grekyna drzte sa este s malickou do aprila :wink:
aj my fotime v nedelu rano, teraz uz pekne kazdy tyzden budeme dokumentovat :grinning:

dnes sme poskladali postielku, uz ju mame v spalni so vsetkym - zajtra pofotim
doobeda sme boli v nemocke na internom, od vcera ma nenormalne boli pravy bok, ani nadychnut sa zhlboka neviem, natrafili sme na dobreho lekara, urobil sono zlcnika a obliciek a vysli v poriadku...ze to bude od chrbtice a natiahnuty sval
27. feb 2010 o 18:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka ahoj. Tak tebe zavidim ako mozes fungovat zasita este pekne :slight_smile: Kedy ti budu vyberat steh?

kika vsak pockaj kedy to rozbehneme my :grinning:
27. feb 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som opat tu :slight_smile:

tak to mi je luto ze Zuzka mala opat smolu a neprijemnu situaciu s lekarmi :frowning2: , chudatko nech uz jej to tehotenstvo co najrychlejsie prejde a nech uz su s Maxikom spolu a ma pokoj od Dr.

civi, ak budes pisat Zuzke tak ju od nas pozdrav a nech sa drzia!!!!

grakyna, gratulujeem k dievcatku :slight_smile: :dizzy_face: a vitaj opat doma :slight_smile:

My sme dnes poobede potiahli vsetci spiacu stafetu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: , maly spal 4 hodiny, drahy a ja po 3 hodky, ale to sme dospavali hokej a to ze maly sa rano skoro zobudil .... zobudili sme sa s malym az o 16:45 takze vecer budeme mat veselo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seus juj ani nehovor, ja spenat lubim, este ostalo aj na veceru :slight_smile: Kam idete na lyzovacku?
27. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, neuvers ale akurat vcera som na vas myslela co je s vami ked si sa tak dlho neukazala
27. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok