Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
27. feb 2010

vidis fleury, je to sodoma gomora.... ☹ alias Kocurkovo...boze jaka som ja rada,ze idem rodit v zahranici.....

nechapem to...mozno ten cs ani nema este schvaleny.... 😨

stanusa
27. feb 2010

fiha, tak ale to nie je dobre, ze sa otvara a oni ju naco chcu poslat domov 🙄

moni
27. feb 2010

no ja tiez nechapem preco zuzku posielaju domov? 😠 aby o par hodin volala sanitku? cisty debilizmus!

civi, lenze kym my odrodime ty uz budes busy s renkom 🙂

lucinka1104
27. feb 2010

Fleury až o mesiac teda v 38 tt no ja teda neoddychujem vôbec som an nohách 20 hod denne a ešťe ajamlý zlostí lebo sa mu nemôžem venovať 😖

kika29
27. feb 2010

no to je bohovské tak čo ju nedajú ležať a nerobia s ňou niečo. ako ju môžu poslať domov 😠 joj už ma seru tý doktory. no chudák zuzka si musí vytrpieť. v ktorom je tt?

michalag
27. feb 2010

ideme vecerat tak potom nakuknem 🙂

fleury
27. feb 2010

nechapem, ze ju poslu domov s jej diagnozou ked jej uz odteka plodovka..a je mi jej strasne luto, ze musi sama takto behat po pohotovostiach, ze nema niekoho pri sebe, kto by ich tam zjazdil 😠

stanusa
27. feb 2010

o cisarsky uz ani nejde, ked sa babatko tlaci von...len nech dobre dopadnu 😵

civavava
autor
27. feb 2010

moni, nevadi,na konika budem chodit, cas si najdem 😉 kamoska co porodila, je kazdy den na skype aj na facebooku a povedala, ze minimalne tych 30min. denne si na net najde 😉

kikus, zuzka by mala byt v 36tt, v stredu zacina 37tt..ak sa dobre pamatam...

kika29
27. feb 2010

od kial je zuzka v ktorej nemocnici má rodiť? ktovie či to tá doktorka čo jej mala zaplatiť v tom nemá prsty

fleury
27. feb 2010

lucinka tak to mas super, ja uz len lezim stale, a steh mi vyberu uz v 36tt, pokial vydrzim .. teba zasivali aj pri prvom dietatku?

civavava
autor
27. feb 2010

baby, kolko cm je otvorenie na 1 prst?

lebo aj ja som otvorena na 4 cm a zatial pohodka....teda s tym kludovym rezimom a s tym, ze to tiez moze prist hocikedy.....

fleury
27. feb 2010

stanus no neviem neviem pri jej cukrovke riskovat spontanny .. nikto nevie aky porod bude mat, pri niekolkohodinovom vycerpavajucom by to mohlo byt dost riskantne..

seuska
27. feb 2010

Lucinka ahoooj, teba som tu fakt dost dlho nevidela... Nic si nerob z toho, aj mne povedali ze mala je mensia.... hlavne ze vydrzi co najdlhsie v brusku, oni to dobehnu na svete... len sa setri pri tom stahovani....

Fleu Vam zostalo aj na veceru??????? To si kolko toho urobila???? My mame jeden spenat dvaja na jeden obed... asi ste slaby jedaci 😉 Ideme do Tatranskej Strby. No ja lyzovat nemozem, da Aquacity tiez nie, tak budem asi kukat do krbu, ale ide nas tam vela a z toho 5 deticiek, tak asi budem robit pestunku 😉 Tesim sa ze vypadnem a zmenim vzduch aj ludi.... Beriem aj notebook a internet tak priebezne Vas budem citat....

A nieze porodite daktora! Ja si robim srandu, ze snad keby som tam zacala rodit tak tam idu 3 ludia co robia v zdravotnictve, tak snad ma nejak odrodia....alebo ze by som porodila v Popradskej nemocke???? 😉 😀

stanusa
27. feb 2010

o doktoroch a sestrickach a podobnych ani nehovorte, dnes som konecne natrafila na jedneho, ktory robi to co ma a necaka zato nic 🤐

fleury
27. feb 2010

seus varil manzel 😀 a robil spenat z dvoch sackov, ja som slaby jedak, ale spenat dokazem natlacit az az 🙂)) Tak aj ty do tatier ides?Susanita sla uz vcera, ja vam dievcata tak zavidim, v dobrom samozrejme 😉 Tak si to uzi!!

stanusa
27. feb 2010

civava na 4 cm???ved to je skoro polovica sirky hlavicky babatka
a plodova voda nevyteka cez otvor 😕

civavava
autor
27. feb 2010

stanus, tak mi to vravel..ze podla nejakeho Bishopovho skore je to 2-ka, co zodpoveda 4 cm..

a voda zatial nevyteka... 🤐

je mozne, ze som mu zle rozumela??? 😲

grekyna23
27. feb 2010

joj, ta nasa zuzka ma ale smolu, ja nechapem co su to za doktori, ze ju po odteceni plodovej vody poslu domov a este s bolestami????? 😠 😠 😠

fleury
27. feb 2010

civi tak ty uz vazne oddychuj, aby renko pockal na tatka. 4cm je uz dost vela

moni
27. feb 2010

babatko je este vo vaku (zas neviem ako sa to vola po slovensky 😅 ), preto plodovka nevytecie 🙂
kamoska bola na 4 cm vyse mesiaca a nakoniec prenasala 😅

aj ja by som veru isla niekde na vylet, ale vikendy mame nabiteee 😒

veve23
27. feb 2010

ahojte,
bola som trocha vonku, ked bolo tak pekne, umyt konecne auto...nech je vidiet akej farby je 😀 asom sa unavila jak po celodennej ture
jaj chuda Zuzka ma zas trable v nemocnici, ona je urcite na Kramaroch, ale podla mna to nema z jej dr. nic spolocne, to bude bezny pristup nasho zdravotnictva, neverim ze by to bolo naschval, to uz neni sranda.
Civi, neviem kolko cm je jeden prst, ale tusim pokial si neni na dva, tak sa nic nedeje, apson sa mi zda, ale toto teda fakt neviem..........

kika29
27. feb 2010

seuska len aby vám vyšlo počasie. tak si to uži lebo tak skoro sa už potom nikam nedostaneš. 😉

grekyna23
27. feb 2010

civi, aj podla mna je 4 cm dost...
ja ze som pre prst...

moni
27. feb 2010

no ja som sa minule musela smiat na predporodnej priprave. teta mala so sebou maketu ze kolko su 4,5,6...10cm lebo americania kedze nemaju metricky system si tie rozmery nevedia predstavit 😅

fleury
27. feb 2010

moju kamosku v 38tt poslal dr z poradne domov s tym, ze je 4cm otvorena a do dvoch dni rodila..ale ona sa uz aj nesetrila, nech sa to rozbehne 😀

tarinka333
27. feb 2010

Och, normalne som posmutnela, ja by som tak rada Zuzke pomohla! Taku ma smolu chudiatko... A ti lekari! Nakopala by som ich do riti, keby sa dalo! Ako mozu takto zaobchadzat s clovekom... !!! najhorsie je, ze Zuzka je na to vsetko sama, chudiatko...
No verim, ze Pan Bozko jej to vsetko raz oplati, tolko sa trapit, ja tomu vobec nerozumiem 😔 az mi je do placu z toho.
No zuzka je uz tusim v 36tt, tak keby aj rodila, tak verim, ze Maxik bude v poriadku. Ved kvoli nemu je taka silna, obdivujem ju za to!
Drzim prsteky! Aj Tantamke, aj Minke...

Mne sa v poslednej dobe hlava kruti...
A citim sa ako strasidlo, neviem, co s vlasmi, kila nabiehaju neuveritelnou rychlostou, neverim, ze sa ete niekedy zmestim do svojho normalneho oblecka a do toho si svagrinka kupila kostym... pre take stihlucke.. normalne depka 😠

cheerlady
27. feb 2010

ahojte babule,
no chudatko zuzka,to je fakt sila teda 😠 ale jej by sa mohol maxik uz aj narodit,ved uz je v 36tt 😕
a na minku tiez stale myslim,ale vaneska je bojovnicka,verim,ze je vsetko ok 😉

baby mna v noci zase tak strasne bolel chrbat,ale co je divne,ze mna nebolia krize,ale lopatky a medzi lopatkami,sa aj bojim,lebo som pocula,ze srdce boli od chrbta 😕 😔 som sa nevedela ulozit,v kazdej polohe ma to bolelo,ani neviem ako sa mi nakoniec podarilo zaspat 😖

michalag
27. feb 2010

tak uz som napapana 🙂

chudinka Zuzka ☹ ☹ ☹ , ja uz tychto lekarov nechapem, podla mna (prepacte za vyraz) debilizmus 😠 , ved uz ked jej odtieklo trochu vody a ma aj bolesti tak si ju mali nechat v nemocke .... ja by som tych lekarov ... 😠 😠 😠

civi, ja si tiez myslim ze 4 cm je dost ved rodis ked si na 10 prstov otvorena, ale neviem ako sa to pocita na cm ...

moni
27. feb 2010

no a nebudu cm to iste co prsty? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre