Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
28. feb 2010

☹ ☹ ☹

michalag
28. feb 2010

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

veve23
28. feb 2010

idem spat, skoda...... 🙄

civavava
autor
28. feb 2010

do p....eee, sorry za vyraz.... 😒 😒 😒

idem spat aj ja ... ☹(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

michalag
28. feb 2010

civi a nevies nahodou nieco o Zuzke?

stanusa
28. feb 2010

sa mi nechcelo vstavat na hokej po vcerajsej noci, mozno kukneme v zazname 2. tretinu - ta musela byt super ked sme dali 3 goly...no co uz ☹ 😒 ☹ 😒

stanusa
28. feb 2010

som zvedava ci mame dalsie babatko 😵

grekyna23
28. feb 2010

no caute hokejistky, to sme dopadli, ale hrali dobre 😉 no skoda toho ☹
ja som prvu tretinu este prelezala v posteli a potom som sla kukat, ale pri notebooku sa mi s mm nechcelo striedat
inac vecer som zaspala o 8,30, konecne domka......po hokeji mm este spi , ja som tiez skusala ale mne sa uz neda, tak som aspon docitala tych 5 stran, co ste od vecera popisali

fleury
28. feb 2010

bre ranko
tak ten hokej .. ☹ aspon som si potom este kusok zdriemla
vcera v noci mi bolo vselijak, poslickovia su uz aj u mna na dennom poriadku 😝
inak sa mi snivalo, ze som sla rodit a dr mi vravi, pockajte este rodi kika29 😀 😀

dnes je posledny februarovy den, nebudeme mat este jedneho drobca vo februari? 🙂)

fleury
28. feb 2010

grekyna tebe uz svieti 35tt??aky mas TP?

grekyna23
28. feb 2010

ja mam termin 19.4, kdeze este 35tt???

ja EPI asi nie, ale uvidime co bude potom ked budu bolesti 😝
k zbaleniu tasky tolko, ze poperiem veci teraz z nemocnoce a uz si tasku znova aj aspon zvacsa pobalim, potom uz iba dolozim nejake drobnosti

stanusa
28. feb 2010

prihodila som nove fotky - poskladanu postielku v nasej spalni a brusko
...uz len zabalit tasku do nemocky, ale sa mi nechce este...

jankako
28. feb 2010

bre ránčo..fleury my sme včera skoro kvoli mojim posličkom nešli na krštenie....ja to ledva predýchavam..a čo bude ked pojdem rodiť????????ozaj,platia aj na poslíčkov nejake predýchavacie cviky???
ale prežrala som sa statočne na kršteni... 😖 😖 ako som predpokladala..

fleury
28. feb 2010

grekyna pyatala som sa, lebo tebe konik ukazuje 35tt, ze uz si

stanus pekna postielka uz len drobca do nej 🙂 a kukam, ze nemas strie 🙂)

janka poslickov sa da zbavit asi len teplou sprchou, ale to ja riskovat nebudem, lebo pokial su to nahodou kontrakcie moze to spustit porod a ja este musim vydrzat

seuska
28. feb 2010

Dobre ranko.... tak hokej nic moc. Celu noc som nejak nespala. MM isiel rano kukat hokej do krcmy... no chelo by sa mi z teplej postele rano na hokej do krcmy a samozrejme dosiel mierne pod parou 😀 tak teraz spi. Uz som nas pobalila a mali sme byt uz na ceste na lyzovacku... neviem ako ho zobudim, ci ho len presuniem do auta ci co?!
Moja mala vcera mala prvy krat stikutku, teda aspon myslim ze to bolo ono, lebo my sme to este nemali. Boli to take pravidelne intervaly.... Som sa trosku vylakala, ale nic ma nebolelo.... Mile to bolo...

Stani krasne hniezdo pre Gabka, veeelmi pekna zelena... 🙂

Kde maju okolo Popradu dobre bryndzove halusky????? Mam na ne strasnu chut a po ceste sa chcem zastavit... neviete niektora?

O zuzke nic nevieme co? No dufam ze su v poriadku s Maxikom.... 😒

aktakk
28. feb 2010

Bre ranko opat...
tak som dospala nieco po hokeji, ale som ako mechom uderena. Male ma tak koplo, ze som normalne skríkla od bolesti...

Stanus, super postielocka!!!!

jankako
28. feb 2010

aha,dik za radu..

fleury
28. feb 2010

seus v spisskej bele pri benzinke omv je dobra restika a v pp blizko zimneho stadiona je super koliba http://www.restika.szm.com/onas.htm

lucinka az teraz som citala dozadu..ty kokso, teba sili pri krcku 3,4cm??sila .. fakt, ze zbytocne

seuska
28. feb 2010

jej fleu diky, ta kolibka vyzera dobre, tak tam pojdeme na bryndzaky.... mnaaaam... uz len to hovadko opite zobudit a nalozit to auta 😀 😀 😀 a idemeeee smeeeer Tatranskaaaa Strbaaaaaaaaaaaa....

grekyna23
28. feb 2010

stanusa, pekna postielka aj hniezdo, to je moja oblubena zelena.... 😉
ja som vyprevadila mm do kostola a prizeram mu tu na sporaku udene maso, chysta sa varit sosovicu, joooj ale to tu rozvoniava, uz by som papalaaaaa , mnamky

grekyna23
28. feb 2010

fleury, konik to asi rata podla MS, ja som dnes podla ultrazvuku presne 33+0, aj ty si tak nie?
inac doma iba lezis? lebo mna to doma lezat nejak nebavi, predsa len v nemocnici sa nic ine robit neda...

fleury
28. feb 2010

seus 😀 😀 prijemny pobyt 😉

grekyna ja mam termin 19-20.4.takze tiez to mam ako ty v podstate 🙂 ja musim LEN lezat, v podstate nemocnicny rezim, len doma 😉

stanusa
28. feb 2010

diky baby, ved coskoro mame nase babatka pri sebe 😉

mne sa snivalo o nasej jazvecicke, ze sa nam stratila a ked sa vratila tak mala nieco so zadnymi nohami.

kami kde si so spravami o zuzke????

stanusa
28. feb 2010

fleury k striam - este mozu byt, kamoskinej segre v 9. mesiaci nabehli
inac v puberte som dost rychlo rastla a priberala, zopar ich nabehlo, ale uz nastastie vybledli... 😝

fleury
28. feb 2010

stanus aj mna uz varovali, ze ku koncu mozu naraz vybehnut, ale to uz ma asi trapit nebude, budu ine starosti 😉

stanusa
28. feb 2010

pozerala som to civavkine skore na krcok, ze je to vlastne cervikalne skore a 2 je dobre, od 5 nahor zacina porod

tak zatial sa majte, ideme k mame na obed

evil15
28. feb 2010

ahojte bambulky práve volám so zuzkou a to naše zdravotníctvo je fakt hrúúúúúúúúúúza je doma začala ja trošku krvácať a nevie čo má spraviť ... včera ju ani nechceli pozrieť ani jej ozvy nespravili až musela volať svojej dr a tá tam volala a až potom jej to spravili no na porazenie ... a najlepšie je že jej dali lieky ktoré obsahujú penicilín a ona je naňho alergická dobré nie??? a ešte aj to že jej odteká po troškách plodová voda a ani nato nereagovali ... kebyže môžem tak by som išla pre nu domov a odviezla ju na Antolskú nech ju pozrú poriadne ... Normálne som na nervy 😠 😠 😠 😠 😠 😠

fleury
28. feb 2010

evil..nech ide na pohotovost, sakra ved je uz vo vysokom tyzdni tehotenstva!!!nema tam nikoho kto by s nou siel??

juliap
28. feb 2010

evilka, tak to je fakt na hlavu, najlepsie by bolo, ak by tam s nou mohol niekto ist, taky co je razny, lebo sa mi zda, ze su tam dr a sestricky, co maju dojem ze ved tehotna, tak si mozme na nu dovolovat, skoda ze nebyvam v blave, ja som ten typ. co urobi cirkus a potom vsetci behaju jak pos..ty. kazdopadne by mala ist a trvat na poriadnom vysetreni a v jej pripade uz aj na hospitalizacii. co su padnuty na hlavu pri jej zdravotnych problemoch ju poslat domov? ved zo stresu moze u nej nastat aj hypoglykemka a odpadne doma a kto bude potom zodpovedny...? drzime jej palceky,

civavava
autor
28. feb 2010

ahoj babule,

pridala som stanusine a moje brusko 🙂), ak mate nove foto, sem s nimi 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zuzka mi pisala, Maxik je v poriadku, este sa nevypytal na svet 😵 , ale mala chudatko zase uzasny zazitok v obchode, je uplne nestastna, e uz nechce zit na SK, bola v Carrefoure a pokladnik jej nadaval 5 minut, ze nechce zobrat jendu vec, co mala inu cenu na cenovke, nez v pokladni...a potom daky chlap v rade zacal na nu kricat, ze nech nezdrzuje, lebo ze ked on zaplati, tak ju zabije 😖 😲 😠 😠
pritom kazdu videl ze je tehu.... 🤐 zuzka odtial utekala v soku, ze jej ten debil fakt nieco spravi....a samozrejme,ze nikto sa jej nezastal..... ☹

povedzte je toto normalne? 🙄 🤐

stanus, krasna postielka aj hniezdo! velmi pekna farba 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre