Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
28. feb 2010

aj ja som zvedava co sa zajtra docitam, ale hlavne nech su tantamka s Gretkou a Zuzka s Maxikom v poriadku 😉

alicc tak to vam prajem krasnu dovolenku 🙂 ... a kam idete?

alicc
28. feb 2010

do oščadnice

kiwinka
28. feb 2010

kuk baby,,no co to citam,,tak zuzka a maxik budu coskoro spolu,no aspon, ze tak,,,vsetko dobre dopadne!!! musí! vsetky nanu myslime. a tamtamke drzim palceky... baby drzte sa!!!

michalag
28. feb 2010

jeeej tam je krasne 🙂 😵 aj ja by som si isla zalyzovat keby sa dalo

ja neviem ci som dnes nieco pojedla, ale od podvecera ma zacalo prehanat a normalne citim ako mi pracuju creva 🙄 😒

lubkamik
28. feb 2010

ahojte baby.
Zas som tu chvilu nebola a uz zacinate rodit 😵 Zuzka, tantamka drzim vam palce nech vsetko dobre dopadne 😉
Ja som dnes bola v nemocke tiez - vcera sa maly strasne hybal a kopal do rebier a celu noc mi puchli ruky ani paplon som nevedela chytit ☹ a dnes som zas vobec necitila pohyby tak som sla radsej na pohotovost. Robili mi ozvy - najprv sa im daco nezdalo, tak o 3 hodky ich opakovali ale vraj vsetko ok. Len maly sa otocil zadkom dole - a to som bola na rizikovom od decembra ze je hlavou dole a hrozil porod...tak teraz neviem co bude 😖
Krcok mam skrateny na 2 cm. Som zvedava co mi povie v utorok moja lekarka - co mi da CS nakoniec...

alicc
28. feb 2010

tak babulky ešte raz všetky pozdravujem, majte sa pekne a ak sa dopálim k netu, tak sa určite ozvem, alebo si aspon o zuzke a tamtamke prečítam.

dobrú noc a pekný nový týžden. 😉 a opatrujte sa a dávajte si na seba a na babatinka pozor

moni
28. feb 2010

jooj, akurat som sa vratila z nemocnice, boli sme obzriet teren 😀 obrovitaaaanske vsetko, krasne izby...normalne mi to pomaly zacina dobijat 😅

na zuzku myslim, ak teda ide do tuheho, nech to ide rychlo!

michalag
28. feb 2010

moni, ja si neviem zvyknut ze vy mate posun 😅 😀

tak to s ati bude aj dobre rodit ked to tam vyzeralo krasne 🙂

majca424
28. feb 2010

moni, ja tiež kukam, že teraz z pôrodnice? 😀 😀
A o koľko tam máte posun? koľko máte hodín 😉

moni
28. feb 2010

miska, no veru niekedy je ten posun odveci 😅
akurat ze na tej izbe kde rodis bola zima, tak som sa hned pytala ci sa tam da regulovat teplota 😀
take mile sestricky tam boli, mavali nam ze do skoreho videnia 😵

moni
28. feb 2010

mame o sest menej ako vy, takze tristvrte na 5

michalag
28. feb 2010

a kukas aj hokej?

moni
28. feb 2010

miska, no mame to zapnute....a robime si srandu ze nasa mala prehrava 😀

cicimon
28. feb 2010

caute,
my sme boli dnes v divadle, malej sa to asi pacilo, cely cas kopala 🙂

v piatok ma dojst svokra, chce doniest dalsiu zavinovacku a neda si povedat, ze netreba, lebo uz mame 3...vy co ich mate, ktore su lepsie - tie na suchy zips ci na snurky?

michalag
28. feb 2010

cici, ja mam na snurky, tie budeme pouzivat doma a jednu aj na taku pracku (ci ako sa tomu nadava), ale podla mna su tie na snurky lepsie lebo si vies to babo spevnit ako potrebujes a babo sa v tom citi aj istejsie, ja mam pocit ze s tychto novych zavinovaciek mi kazdu chvilku vypadne 😅

cicimon
28. feb 2010

hej, podla mna su tiez snurkove lepsie, len ona si neda poradit, bude to tu nosit 500km a potom to bud odnesie naspat alebo nam to bude stat niekde v skrini....ved 3 je viac nez dost a v piatok mi davala dalsiu kamoska, ale presn kvoli temo som jej povedala nie... - a pritom pojde vlakom, tak namiesto toho by mohla doniest nieco uzitocnejsie, kolacik alebo nieco ine 😀

michalag
28. feb 2010

cici, tak to mate fakt viac nez dost, ved to ju mozes striedat kazdy den 😅 😝 😀

kika29
28. feb 2010

joj tak len nech sa držia zuzka s maxíkom aj tamtamka a grétka.

minka by sa tiež už mohla ozvať aspoň jednou vetou. fleury neskúsiš jej napísať smsku? viem že nechceš otravovať ale nejako dlho je ticho ☹ okolo nej.

michalag
28. feb 2010

idem ja do hajan
som zvedava zajtra na spravicky

bruuu nocku 😔

monva
28. feb 2010

Zuzke, Tantamke a ich pokladikom silno drzim palce a modlim sa za nich.

Civi - tiez mam radsej snurkove. Ja som taky "perinko-fil" mam 7 klasickych stvorcovych periniek, 2 obdlznikove a este 2 zavinovacky na suchy zips 😀 😀 😀 ked sa mi Danko precikal 2-3 krat do dna, bola som rada, ze mam ciste. A tie klasicke stvorcove su take nadherne makkucke bavlnene, neporovnatelne oproti tym dvom obdlznikovym, na ktorych je sice, ze su zo 100% bavlny, no od toho je to na mile vzdialene.

Baby, dnes ma striedavo s prestavkami pobolieva vzadu akoby kostrc, proste koniec chrbtice, no nie je mi vsetko jedno. A potom pridem k PC a zistim, ze uz tu rodime, tak som sa normalne vyplasila.

cicimon
28. feb 2010

idem aj ja, zajtra na poradnu

tak sa drzte vsetky

dn

monva
28. feb 2010

je tu este niekto? kto by tu tak neskoro v noci jedol? ze? 😀

kika29
28. feb 2010

jáááááááááááá

kika29
28. feb 2010

tak som sa zľakla teraz pred chvílkou. mm hovorý že sa vonku zablízklo a ja že ale no kde ešte búrky. bola som aj na balkon pozrieť a vôbec nič sa mi nezdalo. prišla som sem k PC a tak udrel hrom až sa okná zachvely. nechápem lebo ani vietor nefúka a ani nevyzerá že by sa blížila búrka 😖 ale silno zadudnelo normálne ma trhlo 😒

monva
28. feb 2010

Kikus nestras s burkou, bojim, bojim 😕 😀

monva
28. feb 2010

prave som si dala jedno magnezko a k tomu slivkovu stavu a banan - neutralizujem dva crevne pohony (plynovy a brzdovy 😀 😀 😀 )

moni
28. feb 2010

ja tieeez, dokonca aj jem 😀

monva, do kedy sa vlastne moze brat magnezium?

kika29
28. feb 2010

😀 ja som dnes celý deň výfuk 😀 a ani neviem z čoho lebo som nič také nejedla alen fúúúúúúúúúúúúúúúúú
aj ja sa bojím velkých búrok. ale nieje to ešte skoro na búrky? ved ani nehlásili že by mali byť búrky.

moni
28. feb 2010

tu byvaju burky aj v zime 😕 a ja som tiez taky bojko 😨

kika29
28. feb 2010

ja som už bola v posteli a vyliezla som a zjedla som 3 krajce chleba. ale som bola poriadne hladná. no a ešte by som si aj niečo dala asi už len banán alebo jablko 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre