Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

martina05
2. mar 2010

jani presne tak, najlepšie je kočík skúsiť "do ruky"... inak mne sa ten prvý páčil asi viac....

gajana1
2. mar 2010

Ahojte ja vas nestiham čitať pišete a pišete 😉
Ja teraz hľadam inšpiracie na tortu a hlavne figurky neviem zohnať.

Jankako ja som objednala kočik bez toho aby som ho niekde vydela a trpla aky bude a nakoniec som nad mieru spokojna ale skus aj v obchodoch pozrieť

zuvinka102
2. mar 2010

gajana a na aku tortu prekoho??

gajana1
2. mar 2010

zuvi pre mm chcem futbalove ihrisko ale nemam take figurky a ked su tak len fubalisti a ja by som chcela aj rozhodcu kedže to je mm funkcia 😀 na zapase

fleury
2. mar 2010

gajana uz mas termin porodu? pri dvojcatach ti asi urobia cisarsky, ze?

zuvinka102
2. mar 2010

gajana aha tak to mas velmi zlozite hmm

zuvinka102
2. mar 2010

gajanka pre inspiraciu skus si pozriet tuto stranku su tam aj futbalove torty http://www.cukraren-ludvik.sk/index.php?m=2

zuvinka102
2. mar 2010

gajanka a este nieco som ti nasla http://www.narodeninky.eu/katalog/futbalisti/oz...

gajana1
2. mar 2010

fleury neviem kedy budem rodiť a či cisarskym neviem zatiaľ to vyzera že to bude cisarsky ked sa neotočia lebo su KP. Ja by som nerada cisarsky ale nech spravia čo je lepšie

zuzi inšpiracie su aj ma www.tortyodmamy.sk len tie figurky ma trapia

fruchtbar
2. mar 2010

babenky,to som ja ta odvazna,co chce ist tri tt po porode k moru ,ale ved este nevieme kedy sa maly vypyta na svet....odchadzam 28 .Aprila a ideme do Chorvatska a v lete do Talianska 😀 my sme velky cestovatelia,minuly rok sme boli tiez na 5 alebo 6 dvolenkach.....bez toho ani zit nevieme a s takym malym dietatom je to najlahsie,ved nic nepotrebuje....mliecnu fabriku nosime zo sebou 😀 a este kocar a plienky ! 😀

sice som sa uz stihla koly tomu aj s mamkou pohadat,ale ona je nastastie 600 km daleko ,tak nemoze do toho moc kecat....ale to chce isto kazda mamka !
....ja sa nedam..... 😝

fruchtbar
2. mar 2010

baby,uz ste niekedy premyslali,porod cisarskym- je lepsie ked dieta pri tom spi alebo je hore?lebo pri spontannom porode dieta asistuje a vie,ze sa nieco deje´,ale pri cisarskom o tom ani nemusi vediet....neviem,som sa len tak zamyslala!

fleury
2. mar 2010

frucht ty uz mas zajednany aj termin?? tak to si inak pripravena!!! 😀

fruchtbar
2. mar 2010

no ja uz len dufam,ze dostaneme do toho terminu pas.....ja nebojim nicoho,ani porodu ani zivota s babätkom,ved nejako bolo,nejako bude 😀 .....

fleury
2. mar 2010

spat pri cisarskom nemusi, kazdopadne netusi co sa deje, pokial ide o planovany cs a nie nahle ukoncenie spontanneho cisarskym, si aspon ja tak laicky myslim 🙂)

fleury
2. mar 2010

tak uz len dufaj, ze maly bude po porode hned fit a neschyta viacdnovu zltacku, ktora ti ten termin dovolenky posunie 🙂)) kazdopadne si prva, ktoru poznam, zeby tak skoro s babom sla na dovolenku 🙂

fruchtbar
2. mar 2010

joooj,prave som sa najedla ako sedliak na Vianoce,idem si napustit vanicku a spokojne odfukovat.... 😀 a hadam zhodim aj toho strasiaka,co mi "TAM" medzicasom zase narastol ! Clovek nikdy nevie,kedy to na mna pride,a neccccccem aby mi to robili v nemocke !
Heslo: Vzdy pripraveni !!!! 😀

veve23
2. mar 2010

Frucht tak to si inak odvazna, ja by som si netrufla ist s takym malinkym do cudziny ked este ani neviem kedy porodim, a ze sesto nedelie sa cca tyka aj babatka aby sa aklimatizovalo a aj preto sa k nemu nepustaju cudzi ludia, a zena krvaca, neviem nebolo by mi prijemne, ist ubolena, nevyspata a este ani poriadne nebudem vediet co babatko potrebuje kedze som prvorodicka. Lahsie sa viem orientovat doma, ked viem kde mam hladt pomoc.
Ale to ma kazdy svoj nazor, ja osobne by som si tak skoro netrufla.

stanusa
2. mar 2010

neviem ci babo prave spi, lebo doki mi to vysvetloval pri narkoze, ze musia rychlo operovat kym sa k dietatu anesteza dostane. takze nemusi spat, ale isto je to menej stresujuce aj pre dieta, lebo ho v podstate len vyberu a prelozia...

inac mna stale ten moj tlaci hore a v poslednej dobe si musim pospat aj poobede, tak neviem kde je ta povestna energia 😅

fruchtbar
2. mar 2010

ja si ine ani nemyslim,maly bude zdravy a hotovo....ine si nepripustam.....ja ako ateistka mam inu vieru....vieru v seba ! 😵

fruchtbar
2. mar 2010

-veve, ato musim este prve tri tt pocitat,ze pride na navstevu pol dediny plus dalsich 100 ludi z dalsich 5 dedin !
Vstcia donesu dupacky a mm musi pekne pit....tu je taky zvyk ! Moj mm je velmi oblubeny,a ludia sa uz strasne tesia na jeho dedica,v ktoreho uz ani nedufali,kedze ma uz 40 rokov !
No ved preto oddychujem uz teraz,aby som to potom vsetko zvladla,ale hlavu hore,ved som mlada a plna energie....bude isto kopec zabavy !!!

stanusa
2. mar 2010

v lete ked sme boli pri mori, tak tam bol aj parik talianov s malinkym baby, tipujem mesiac malo, na plazi boli velmi kratko a okolo obeda odisli...ale vtedy boli riadne horucavy aj ked taliani su isto zvyknuti
...tri tyzdne po je dost odvazne, ale hovori sa- odvaznym aj stastie praje, takze sa nemusi vobec nic stat a bude to dovolenka v pohode

my toto leto dovolenku velmi neplanujeme, maximalne zahrada u mami a par dni u svokrovcov...este uvidime ako to budeme zvladat s malym

stanusa
2. mar 2010

frucht tak mate o vybavu postarane 🙂

fleury
2. mar 2010

frucht no ked to tvoj maly citi, co vsetko mas uz v plane, tak skoro asi nevylezie zo skryse 😀

zuvinka102
2. mar 2010

gajanka no figurky som ti poslala v tom druhom linku..

a k tej dovolenke my sa tento rok chystame len po slovenku.. na jul uz mame rezervovanu terchovu to odkedy sme zacli s mm spolu chodit tam chodime kazde leto.. a v septembri nas vola jeho brasko s rodinkou na spolocnu dovcu do tatier.. takze to si myslim, ze bude uplne v pohodke a v 2 pripadoch uz bude drobcek tak trosinku velky 😅

civavava
autor
2. mar 2010

ahoj babule,

nasi sli do mesta tak som sa rychlo odplizila na net 😀 😝 , ako sa mate, dufam, ze ste vsetky este 2v1 😝

my sme OK, teraz lezim, aspon tych par hodin co tu nie su nasi...

moni, si si vcera pytala ci dojdu aj po narodeni Renka = nie, pojdeme my do BA na leto 🙂 nasi su super zlati, velmi ich milujem , ale staci, ze su tu teraz, chodia mi za chrbatom, ako keby som bola z cukru,alebo mala 5 rokov, nic nemozem, a ja to nemam rada.... sak nie som chora, len tehotna 🙂 a ked bude maly na svete, tak budu tiez taki uzkostlivi a bat sa o vsetko, a tym padom do vsteleho hovorit a to ja vobec nepotrebujem 😎

mozno mamina pride este sama do leta na par tyzdnov, ale aj to este uvidim .....takze zatial ich navstevu po porode urcite neplanujem

😅

frucht, a coze pises ze muz ma 'UZ' 40 rokov, 😝 sak to je najlepsi vek pre chlapa, moj ma 44, vyzera na 35 a jasime sa spolu ako 20 rocni 😵 😵 😵

inak aj my sa po porode chystame na dovcu, lebo sme museli kvoli PNke zrusit teraz 12.3.-15.3. nase oslavy sobasa, takze uplne ta chapem ze aj vy idete do Chorvatska 🙂 malemu to neuskodi a vam prospeje 😵

uz si odratavam dni, od dnes o 24 dni rodiiiim 🙂)))

zatial pa pa, dufam, ze zuzanka je tiez OK, ako aj minka a tantamka!

fleury
2. mar 2010

civi tebe sa to uz teda kraaati 😵

veve23
2. mar 2010

tiez sa pripajam k Civi, jak 40??? vsak to je pohoda, zrely chlap....moj sa tam tiez slimacim tempom blizi 😕, no aj ja mam tiez pomaly 30.

adasik
2. mar 2010

Ahoj babule,
nebola som tu straaasne dlho a vidim, ze uz tie nejake tehu problemiky sa tu vyskytuju.

civi- ako ste na tom s Renkom? A kedy prsne mas termin?
Ako sa ma Zuzka 1971?

Ja som tiez bola celý minulý tyzden v nemocke, mam zle pecenove testy a maly pojde von asi o trochu skor...pockame do 38tt a sup von...a tvrdne mi brucho, berem magnezko, tak verim, ze vydržíme 😝

moni
2. mar 2010

ahojte, idem docitat 🙂

fleury
2. mar 2010

veve ja mam uz o dva viac, v 30tke ma chytila panika, ze starnem 😀 teraz som uz spokojna 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre