• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
no moni mna tiež niekedy zabolí, ale sto krát lepšie ked viem že je všetko OK ako ked kopalo jak divé a posledné tri dni je akési pokludné... Radšej nech ma okopáva :sweat_smile:
2. mar 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukám správy a práve tam že znásilnili dievča na internáte kde som bývala posledných 5 rokov... :confused: A nikto si nevie vysvetlik ako sa tam mohol dostať cez vrátnicu.... No ja si to viem predstaviť velmi presne.
2. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji ale už majú menej miesta tak sa im už velmi nechce mrviť škoda ale ved čo už tie 3-4tt vydržíme
2. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji, to mas pravdu, ja som akurat vcera hovorila mm ze ak by cacorka prestala kopat na dlhsie ako polhodinu, hned by som sa plasila :pensive:
2. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videli ste tú mamičku čo porodila v aute? teraz dali na markíze. aký je zlatý ten drobček. :grinning:
2. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt už asi maju len menej miesta. Tak sa im nechce to prekopávať :grinning: :grinning: Aspon sa už neotočí dolu ritkou a ostane dolu hlavičkou :wink:
2. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj to bolo super, taký pôrod že ani poriadne nezatlačila a maličké bolo vonku :dizzy_face:
2. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten porod je fakt sila, az taky neprosim :zipper_mouth:
baby naco su nam vlastne porodnici???

cudne, maly aj ked ma menej miesta tak praveze ho citim viac ako predtym, asi sa zacina prebudzat...len co to bude po :confused: :grinning:
2. mar 2010 o 19:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani, ja sa spolieham na to ze oni teraz v bruskach machruju lebo maju energiu od nas, ale ked budu musiet fungovat same tak sa rychlo unavia, tak ako dejna pisala :sweat_smile: lebo inak neviem :sweat_smile:

to bola prvorodicka, ta co v aute porodila?
2. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja práve teraz začala pokopkávať tak sa vytešujem :grinning: :grinning: :grinning: len také pukle mi robí
2. mar 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, rodila druhe
2. mar 2010 o 19:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj sa setri na vecer ked si lahnem vtedy zacne, ale netrva to dlho
2. mar 2010 o 19:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni nie druhorodička
2. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako ty kika, len aby ste stihli do spitalu, mala by si manzela pripravit :wink:
2. mar 2010 o 19:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta ten by mi tam odpadol ešte ja by som s ním mala robotu nie on somnou :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v aute by som nechcela rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ak vychytame spicku tak budeme trcat v zapche, to bude sranda :sweat_smile:
2. mar 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte že my nemáme pôrodnicu daleko :grinning: nie je to bohvie čo v aute sa narodiť boha v takej kose chudatko
2. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni myslim, ze vtedy ti to bude tak jedno...ale ta mamicka vyzerala byt taka stastna
doki mi radi volat zachranku a manzel nech ide za nami autom
2. mar 2010 o 19:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak muz nech zakuri predtym :grinning:
2. mar 2010 o 19:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prisla som mrknut ci nepisala uz minka daco, som jej pisala nech aj nove fotocky hodi..tak snad rano tu nieco uz najdem :slight_smile:
2. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani, no neviem ci mi to bude jedno ked cesta bude trvat vyse hodiny :grinning: budem musiet nohy prekrizit aby sa mala nenarodila na dialnici :grinning:
2. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury a kde si jej písala na mobil či na net?

moni zburcuješ polišou a budú ti aj húkať :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika na mobil
2. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty falošný poslíčkovia sú aj boliestky v slabinách tam ma teraz bolí a ide do stehien ale nie velmi. možno že preto že som kus viac a rýchlo chodila :grinning: a kus bruško ako mrcha ma pobolieva a ked sa idem postaviť tak auu kým to rozchodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, no kolegyna veru tak isla :grinning: jej manzel nechcel stat v zapche, strihol si to cez ten bocny pruh a trvalo to len 10 sekund ked ich zastavil policajt. no ale ked videl o co ide, eskortoval ich az do porodnice :grinning:
2. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a blizsie nemate nemocnicu? alebo mas vybratu svoju
2. mar 2010 o 20:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ako v americkych filmoch :grinning:
2. mar 2010 o 20:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani, moji lekari rodia v tejto, a ono to nie je daleko za normalnych okolnosti, nejakych 20 minut mozno, ale spicka je spicka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
musime najst aj nejaku inu cestu po vedlajsich cestach aby sme sa nemuseli trepat na dialnicu. bude aj zavisiet ci ma to chyti doma abo v praci :grinning:
2. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ty chceš do kedy ešte robiť?
2. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, pokial sa bude dat a mala mi dovoli :slight_smile:
tu nie je materska :pensive:
2. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok