Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
2. mar 2010

no moni mna tiež niekedy zabolí, ale sto krát lepšie ked viem že je všetko OK ako ked kopalo jak divé a posledné tri dni je akési pokludné... Radšej nech ma okopáva 😅

vejula
2. mar 2010

Kukám správy a práve tam že znásilnili dievča na internáte kde som bývala posledných 5 rokov... 😕 A nikto si nevie vysvetlik ako sa tam mohol dostať cez vrátnicu.... No ja si to viem predstaviť velmi presne.

kika29
2. mar 2010

veji ale už majú menej miesta tak sa im už velmi nechce mrviť škoda ale ved čo už tie 3-4tt vydržíme

moni
2. mar 2010

veji, to mas pravdu, ja som akurat vcera hovorila mm ze ak by cacorka prestala kopat na dlhsie ako polhodinu, hned by som sa plasila 😔

kika29
2. mar 2010

videli ste tú mamičku čo porodila v aute? teraz dali na markíze. aký je zlatý ten drobček. 😀

vejula
2. mar 2010

no fakt už asi maju len menej miesta. Tak sa im nechce to prekopávať 😀 😀 Aspon sa už neotočí dolu ritkou a ostane dolu hlavičkou 😉

vejula
2. mar 2010

jj to bolo super, taký pôrod že ani poriadne nezatlačila a maličké bolo vonku 😵

stanusa
2. mar 2010

tak ten porod je fakt sila, az taky neprosim 🤐
baby naco su nam vlastne porodnici???

cudne, maly aj ked ma menej miesta tak praveze ho citim viac ako predtym, asi sa zacina prebudzat...len co to bude po 😕 😀

moni
2. mar 2010

stani, ja sa spolieham na to ze oni teraz v bruskach machruju lebo maju energiu od nas, ale ked budu musiet fungovat same tak sa rychlo unavia, tak ako dejna pisala 😅 lebo inak neviem 😅

to bola prvorodicka, ta co v aute porodila?

kika29
2. mar 2010

no moja práve teraz začala pokopkávať tak sa vytešujem 😀 😀 😀 len také pukle mi robí

stanusa
2. mar 2010

nie, rodila druhe

stanusa
2. mar 2010

moj sa setri na vecer ked si lahnem vtedy zacne, ale netrva to dlho

kika29
2. mar 2010

moni nie druhorodička

stanusa
2. mar 2010

to ako ty kika, len aby ste stihli do spitalu, mala by si manzela pripravit 😉

kika29
2. mar 2010

no ta ten by mi tam odpadol ešte ja by som s ním mala robotu nie on somnou 😀 😀 😀

moni
2. mar 2010

no v aute by som nechcela rodit 😝
ak vychytame spicku tak budeme trcat v zapche, to bude sranda 😅

kika29
2. mar 2010

ešte že my nemáme pôrodnicu daleko 😀 nie je to bohvie čo v aute sa narodiť boha v takej kose chudatko

stanusa
2. mar 2010

moni myslim, ze vtedy ti to bude tak jedno...ale ta mamicka vyzerala byt taka stastna
doki mi radi volat zachranku a manzel nech ide za nami autom

stanusa
2. mar 2010

tak muz nech zakuri predtym 😀

fleury
2. mar 2010

prisla som mrknut ci nepisala uz minka daco, som jej pisala nech aj nove fotocky hodi..tak snad rano tu nieco uz najdem 🙂

moni
2. mar 2010

stani, no neviem ci mi to bude jedno ked cesta bude trvat vyse hodiny 😀 budem musiet nohy prekrizit aby sa mala nenarodila na dialnici 😀

kika29
2. mar 2010

fleury a kde si jej písala na mobil či na net?

moni zburcuješ polišou a budú ti aj húkať 😀 😀

fleury
2. mar 2010

kika na mobil

kika29
2. mar 2010

ty falošný poslíčkovia sú aj boliestky v slabinách tam ma teraz bolí a ide do stehien ale nie velmi. možno že preto že som kus viac a rýchlo chodila 😀 a kus bruško ako mrcha ma pobolieva a ked sa idem postaviť tak auu kým to rozchodím 😝

moni
2. mar 2010

kika, no kolegyna veru tak isla 😀 jej manzel nechcel stat v zapche, strihol si to cez ten bocny pruh a trvalo to len 10 sekund ked ich zastavil policajt. no ale ked videl o co ide, eskortoval ich az do porodnice 😀

stanusa
2. mar 2010

moni a blizsie nemate nemocnicu? alebo mas vybratu svoju

stanusa
2. mar 2010

to je ako v americkych filmoch 😀

moni
2. mar 2010

stani, moji lekari rodia v tejto, a ono to nie je daleko za normalnych okolnosti, nejakych 20 minut mozno, ale spicka je spicka 😝
musime najst aj nejaku inu cestu po vedlajsich cestach aby sme sa nemuseli trepat na dialnicu. bude aj zavisiet ci ma to chyti doma abo v praci 😀

kika29
2. mar 2010

moni ty chceš do kedy ešte robiť?

moni
2. mar 2010

kika, pokial sa bude dat a mala mi dovoli 🙂
tu nie je materska 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre